Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 498. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
düşüşün sebebi nedir sizce ?

Bence pekte sebep aramaya gerek yok.
Bir süredir sürekli toplayanlar, piyasaya ayar çekti.
Aynı anda herkes bir operasyona katılamaz herhalde.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
düşüşün sebebi nedir sizce ?
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
tekrar yukarı çıktı , artık 1000 doların aşağısına inmeyecek gibi.
legendary
Merit: 1727
Be A Hope
1190 usd iyi bir dump geldi
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
Alıştan kar etmek isteyen de alıyor satıştan kar etmek isteyen de.. sert bir düşüş beklemiyorum açıkçası.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
sanki bir çöküş kokusu var etf onaylanmazsa 1000 dolar seviyesine ani bir düşüş yapacak gibi duruyor. durgunlaştı gerekli yatırımı aldı ve kararı bekliyor.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Millet düşücek dedikçe yükselişe geçiyor her geçen gün yükseldikçe ne zaman düşülcek soruları hiç eksik olmuyor desek yeridir bunun sonu olmayacak gibi. Bu kadar hızlı yükseliş açıkcası beklemiyordum diyebilirim alımda yapamayacaz bu aralar.
full member
Activity: 476
Merit: 100
6 martta çin borsaları açılacak diyorlar ozamanda düşüşe geçebilir
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
11 martta ETH büyük ihtimal kabul edilmeyecek. Amerika regülasyonlar uygun olmadığı için yatırıma btc yi açmaz deniliyor. Bu haber kesinleşince sert düşebilir. Aslında haberlerin btc piyasasını etkilemediğini söylerim hep hala da derim ama balinalar bu gelişmeleri yükselttikleri btc yi düşürüp toplamak için fırsat olarak kullanıyor. Dolayısıyla sert satışlarla düşüşü tetikleyebilirler. Zaten yükseliş ardından düşmesini bekleyen bir sürü holder da panikle piyasayı çalkalasa 1000 doların altına rahat iner.11 marta kadar da sağlam bir motivasyonla gider 1500 $ ları zorlayabilir, özellikle 11 mart günü fantastik olabilir.(11 mart cumartesi ye geliyor adamlar hafta sonu karar mı alıyor enteresan)
hero member
Activity: 2156
Merit: 685
Son 3 aydır insanlar ne zaman şimdi düşüş başlayacak dese 100 dolar yükseliyor. Tüm zamanların en yüksek seviyelerinde dolaşmaya devam ediyor. Zirve nerede kalır düşüş ne zaman başlar tahmin etmek çok zor.
hero member
Merit: 504
1300 kırılacak gibi 11 mart'a 1500 dolarda gireceğiz anlaşılan. Şaka gibi satın da biz alalım yükseltmeyin artık şu fiyatı Cheesy Grin
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Selam olsun btc holderlara... Btc fiyatini isten gelince bu seviyede görmek insanin tüm yorgunluğunu aliyor...
sr. member
Tahminde bulunabilecek var mı?  Yani az çok piyasayı bilenler. Ne diyorsunuz. Şu an için alım riskli gibi?  Yarın 600 lira alayım diyorum  tekrar bin dolar olursa da sağlam girer bilemedim valla
al yabancı sağlam bir borsaya at , orda sat dolar olarak, düşmesini bekle orda al tr de sat . yhalnız 600 tl biraz az bu iş için gönderme ücretlerini düşünürsen , sana fazla kar bırakmaz.

Hocam  şu an maksimum 1500 tl değerinde alırım ufak yatırım olsun benimkisi ama birden yükseldiği için üç beş koyalım derken moral bozmayalım diye düşünüyorum o yüzden  elindekinin hepsini almayayım diye düşündüm
.zaten elimde o kadar para var. Riske atmak zor geliyor
hero member
Activity: 784
Merit: 500
Tahminde bulunabilecek var mı?  Yani az çok piyasayı bilenler. Ne diyorsunuz. Şu an için alım riskli gibi?  Yarın 600 lira alayım diyorum  tekrar bin dolar olursa da sağlam girer bilemedim valla
al yabancı sağlam bir borsaya at , orda sat dolar olarak, düşmesini bekle orda al tr de sat . yhalnız 600 tl biraz az bu iş için gönderme ücretlerini düşünürsen , sana fazla kar bırakmaz.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
sr. member
Tahminde bulunabilecek var mı?  Yani az çok piyasayı bilenler. Ne diyorsunuz. Şu an için alım riskli gibi?  Yarın 600 lira alayım diyorum  tekrar bin dolar olursa da sağlam girer bilemedim valla
legendary
Merit: 1037
Cok degil bir kac evvel 2400 tl den bir arkadasim yuklu miktarda almisti, ne zaman bulussak bana para harcatmiyor. Cool O gun bugundur her aybasi da alim yapiyor, gec girmis olmasina ragmen 100% kar elde etmis durumda.  Cool

Bu arada,
Altinin onsunu da gectik

1258 Dolardayiz.

sr. member
Merit: 271
Bitcoin'in zaten fiyatı inanılmaz artıyor, bir de dolar 3.5X'lerden tekrar 3.70'lerin üstüne atınca Bitcoin'in TL fiyatı uzaya çıkmaya aday.  Smiley

Bu gözler tahminen 3 hafta önce koinim'de 3560 TL rakamını gördü, şu anda 4650 TL. Acayip bir yükseliş, 3 haftada TL bazında %30 artış.
sr. member
Activity: 490
Merit: 250
günlerdir alım fırsatı kolluyorum ancak ortada hiçbir fırsat yok!

Bu günlerde dediğin gibi almak için büyük risk taşıyor, ama şu olabilir, ben alırım bitcoini degerlendiririm %10, %20 kar yaparım diyorsan, alabilirsin.
Jump to: