Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 496. (Read 1108999 times)

newbie
Activity: 35
Merit: 0
1375 gördü elden cikarsak mı.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
ne oluyor ?? vay anasını  yeniden gaza bastı, alt coinde toplam 0,260 btc var satsam satamıyorum da girdiğim alt coin aşağıya düştü. en azından eldeki BTC leri TL ye çevirirdik.
member
Activity: 118
Merit: 10
1400usd bekleyenler var hala poloda :S  alamıyoruz
6 mesaj yukarıda yazmıştım demek istemiyorum inşallah 1400 olmaz :S
yanlız bu köpükmüdür baloncukmudur bilmem ama  Cheesy  kötü kötü kokular geliyor.  
dikkat etmek gerek.
full member
Activity: 346
Merit: 102
Çok büyük pump geldi neler oluyor....
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Teknik analize göre her şey olması gerektiği gibi gidiyor. Realizasyonu yaparken trendden kopmadık.
Takip ettiğim birkaç sağlam teknik analizci var, onların çizdiği çizgilere göre pozisyon alıyorum.

Kimleri takip ediyorsunuz hocam?
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
Teknik analize göre her şey olması gerektiği gibi gidiyor. Realizasyonu yaparken trendden kopmadık.
Takip ettiğim birkaç sağlam teknik analizci var, onların çizdiği çizgilere göre pozisyon alıyorum.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

shortlari kenara alalim
member
her zaman ters köşe yaptı bu kezde  ters köşe yapcaktır.
kaç aydır bekliyorum düşsünde alayım diye eski yorumlarıma bakın..
hala bekliyorum düşecek diye  birde ayın 11'i çıktı :S  bekleyene kadar alım satım yapsaydım çok iyi kazanacaktım
yok arkadaş bana oynuyorlar, 
amerikanın oyunları gibi geldi bana Cheesy

edit:

Şimdi geçen hafta  poloniex'te  birisi moneroya (XMR) 13.90$ üzerinden sanırım 250.000 dolarlık satış emri vermişti ve  3 gün dikkat etmiştim adam 13.90 dan aşağı hiç düşmedi  ve o anlık monero değeri 11.40 falandı ve  3 gün sonunda  13.90$ baya bir geçti

şimdi bakıyorum adamın biri 1400$ üzerinden 250 civarı BTC satış emri girmiş. bunlar birşey biliyorlardamı hareket ediyorlar yoksa adam bırakmış parasını gitmişmi ?  oysa online wallet olayına işin uzmanları pek güvenmiyor ?

diyelimki 1 adama  ait değil ozaman bir kaç kişi 1400 usd olacak diyemi bekliyor ?
Hep balinaların oyunları bunlar  Grin

bak dikkat et ama kaç gündür  iniyor çıkıyor Cheesy   ve yine 1205  civarlarından dolaşıyor... bir anda 1400 olabilirde Smiley
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
hala bekliyorum düşecek diye  birde ayın 11'i çıktı :S  bekleyene kadar alım satım yapsaydım çok iyi kazanacaktım

edit:

Şimdi geçen hafta  poloniex'te  birisi moneroya (XMR) 13.90$ üzerinden sanırım 250.000 dolarlık satış emri vermişti ve  3 gün dikkat etmiştim adam 13.90 dan aşağı hiç düşmedi  ve o anlık monero değeri 11.40 falandı ve  3 gün sonunda  13.90$ baya bir geçti

şimdi bakıyorum adamın biri 1400$ üzerinden 250 civarı BTC satış emri girmiş. bunlar birşey biliyorlardamı hareket ediyorlar yoksa adam bırakmış parasını gitmişmi ?  oysa online wallet olayına işin uzmanları pek güvenmiyor ?

diyelimki 1 adama  ait değil ozaman bir kaç kişi 1400 usd olacak diyemi bekliyor ?
Hep balinaların oyunları bunlar  Grin
member

edit:

hero member
Activity: 700
Merit: 553
Ne yöne gideceğini kestirmek güç. Bir tarafta tarihin en yüksek seviyeleri görüldü 1290'lara kadar çıkış oldu. Bunun realizasyonu bekleniyordu. Diğer yanda zaten olumlu karar çıkması beklenmeyen ETF olayı var ki olumsuz sonuçlansa bile piyasanın büyük tepki vermemesi lazım. Çünkü tahmin edilen karar çıkmış olacak.

beklentiler alınır gerçekler satılır, yukarıdaki yoruma katılıyorum, bence piyasa olumsuzluğa göre pozisyonlu, aşırı tepki vermesini beklemiyorum, şişen fiyatların kar realizasyonundan öteye geçmez.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
BTC leri toplama vakti. Büyük yükseliş öncesinde büyük fırsat gibi oldu bu günkü düşüş...

Bu düşüş ne ki... bakiniz 2013. Acikcasi düserse 900 dolar in altina inmez gibi duruyor ama bunun adi Bitcoin... ne olacaği belli olmaz.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
Ne yöne gideceğini kestirmek güç. Bir tarafta tarihin en yüksek seviyeleri görüldü 1290'lara kadar çıkış oldu. Bunun realizasyonu bekleniyordu. Diğer yanda zaten olumlu karar çıkması beklenmeyen ETF olayı var ki olumsuz sonuçlansa bile piyasanın büyük tepki vermemesi lazım. Çünkü tahmin edilen karar çıkmış olacak.
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
BTC leri toplama vakti. Büyük yükseliş öncesinde büyük fırsat gibi oldu bu günkü düşüş...
sr. member
100 dolar olur,

o da olmazsa 10 dolar olur

sonra 1 dolar olur, sonra azalarak biter...

zaten bitcoinin 7 sene onceki kurulus amaci hep bugun etf olur mu olmaz mi olayi ile ilgiliydi.

Sende haklısın ama şu anki çıkışı buna bağlıyorlar yakın zamanda 1000 dolardı biliyorsun

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
100 dolar olur,

o da olmazsa 10 dolar olur

sonra 1 dolar olur, sonra azalarak biter...

zaten bitcoinin 7 sene onceki kurulus amaci hep bugun etf olur mu olmaz mi olayi ile ilgiliydi.

edit: bu arada yukarida birileri sormus, 11 martta ne var diye. bizim kuzenin dugunu var, tum forum davetli.
sr. member
Kabul edilme ihtimali yüzde yirmi beş diyorlar  o zaman 1000 dolar olur en kötü gibi
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Arkadaşlar herkes ETF nin olumsuz sonuçlanacağını düşünüyor ve insanlar yavaş yavaş bu duruma göre pozisyon almaya başlıyor gibi geliyor bana. Bir süpriz olurda ETF olumlu sonuçlanmaz ise bence bir süre daha yön aşşağı olacak, destekler test edilecek.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
komple tl ye geçtim. Bakalım kazanacakmıyız yoksa tren kalkıp gidecekmi..

+1 bende TL deyim. Umarım bu arada Türkiyede dolar zıplamaz.
3.72 den döndü 3.5 a doğru yavaş yavaş düşüyor dolar. hadi hayırlısı bakalım.

Merak ediyorum şu komple tl geçtim diyenler hiç mi köşeye saklamıyor? bi günde 10000$ olsa ne yapacaksınız  Smiley

1 günde 10.000 olmasi icin 180 milyar dolar yatirim almasi gerek suan aldigi yatirim 20 milyar dolar. Arada 160 milyar dolar oynuyor. Bu imkansiz oldugu icin herkes rahstlikla gecebilir 😀
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
11 martta ne var arkadaşlar

düğün var  Grin

eski mesajları hiç mi okumuyorsunuz biraz yukarıda yazıyor.
Jump to: