Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 499. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 259
Merit: 250
Bitcoin Freak
günlerdir alım fırsatı kolluyorum ancak ortada hiçbir fırsat yok!
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
Euro son 4 gunde 0.12 TRY yukseldi, USD de ayni sekilde.
Turk BTC endeksi cevap vermedi halen bu kur farkina..
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
yine ATH olduk, bu aralar bunu sik sik gorecegiz sanirim.

1224 dolar @ bitfinex current price...

hype devam ediyor.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
1220 dolar he. Piyasa delirmiş ne diyeceğim bilemiyorum 1300 dolar benim üst tahmin sınırım orası kırılırsa yorum yapmayacağım artık !. Çünkü böyle bir talep görmedim ben. 100 dolar 100 dolar artıyor. aralık ayından beri  ağzım açık izliyorum nereye gidiyorsun bitcoin HuhHuh 600 liralık almıştım 10 günde 720 tl olmuş. Mübarek hangi seviyeden alırsan al kazandırıyor. Şimdi yeni işimin yeni maaşı martta yattığı gibi bitcoindeyim dostlar.Full full gireceğim 10.000 dolara göz kırpıyordu şuan o yola oturdu gidiyor. tren kalkıyor. YTD.
Btc nin yukselisleri kadar dususleride meshurdur. Bir dakika icinde yari fiatina inmisligi vardir bu meretin. Risk edebilcein kadar btc al sonra uzulebilirsin
hero member
Activity: 644
Merit: 504
1220 dolar he. Piyasa delirmiş ne diyeceğim bilemiyorum 1300 dolar benim üst tahmin sınırım orası kırılırsa yorum yapmayacağım artık !. Çünkü böyle bir talep görmedim ben. 100 dolar 100 dolar artıyor. aralık ayından beri  ağzım açık izliyorum nereye gidiyorsun bitcoin HuhHuh 600 liralık almıştım 10 günde 720 tl olmuş. Mübarek hangi seviyeden alırsan al kazandırıyor. Şimdi yeni işimin yeni maaşı martta yattığı gibi bitcoindeyim dostlar.Full full gireceğim 10.000 dolara göz kırpıyordu şuan o yola oturdu gidiyor. tren kalkıyor. YTD.
sr. member
Merit: 271
1200 dolara tekrar dayandi, dayanmasina ama, Turk lirasini etkilemiyor, en azindan suanda preev kurunda 4,382 try gosteriyor, preev iyice bozdu.

Preev'in TRY göstergesinin tekrar çalışmaya başladığını bilmiyordum. Şa anda doğru gösteriyor 1 BTC = 4430 TL olarak.
sr. member
Activity: 490
Merit: 250
1200 dolara tekrar dayandi, dayanmasina ama, Turk lirasini etkilemiyor, en azindan suanda preev kurunda 4,382 try gosteriyor, preev iyice bozdu.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
komple tl ye geçtim. Bakalım kazanacakmıyız yoksa tren kalkıp gidecekmi..

komple tl ye geçince benim uykularım kaçıyor, valla iyi cesaret Cheesy
btc piyasası neler neler gördük. bu piyasada fırsatlar bitmez.

orası öğle tabi , her zaman fırsatlar çıkacaktır
 am forumda daha 700 tl ye düşsün de btc alalım diye bekleyenlerde var unutmamak lazım.
tren kaçtımı kaçıyor. o yüzden ben belli bir birikimimi hep btc de tutuyorum, bir kısmı ile btc trade yapıyorum, bir kısmıylada altcoin trade yapıyorum.
son hedefim hep btc olarak ellimdeki miktarı artırmak.
ben burada yazmıstım btc ya asagı ya yukarı kıracak ben asagı kırmasını beklıyorum demiştim 2 hafta önce o gun yukarı kırdı. su sıralar yine sert bir hareket bekliyorum. ben 700 tl değilde 900 dolar gibi daha gercekci bir rakam bekliyorum acıkcası. o seviyeye sarkıtırlarsa sattıgımın ustune ilave biraz daha tl ekler alırım.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

orası öğle tabi , her zaman fırsatlar çıkacaktır
 am forumda daha 700 tl ye düşsün de btc alalım diye bekleyenlerde var unutmamak lazım.
tren kaçtımı kaçıyor. o yüzden ben belli bir birikimimi hep btc de tutuyorum, bir kısmı ile btc trade yapıyorum, bir kısmıylada altcoin trade yapıyorum.
son hedefim hep btc olarak ellimdeki miktarı artırmak.
legendary

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

legendary
full member
Activity: 476
Merit: 100
ETF onaylansada 1300 doları aşamaz net olarak belirtiyorum. Onaylanmazsa 900 dolar olacaktır. Yazın bunu.

ETF Dediğiniz nedir hocam
Buradan buyurun,
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1805866.new#new

O konuyu biliyordum adı etf imiş öğrenmiş oldum sağol
legendary
Activity: 3248
Merit: 1531
ETF onaylansada 1300 doları aşamaz net olarak belirtiyorum. Onaylanmazsa 900 dolar olacaktır. Yazın bunu.

Buradan buyurun,
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1805866.new#new
full member
Activity: 476
Merit: 100

legendary

Düşerse daha fazla alırım, çıkarsa oh ne ala, pek bişi değişmiyor.

her ay birikimin belirli bir kismini duzenli alim yapan insanlar oldugumuz icin degismiyor dediginiz gibi.. dusus firsat , cikarsa ne ala.

legendary
Activity: 1020
Merit: 1027

Düşerse daha fazla alırım, çıkarsa oh ne ala, pek bişi değişmiyor.
hero member
Merit: 504
legendary
Bitfinex tekrar 1200 dolari gordu, hareket devam ediyor. etf ile ilgili bilgiler sizmis olabilir, piyasa erkenden fiyatlamaya basladi.
hero member
Activity: 854
Merit: 500
Çinli lerin durumu bizden bin kat iyi hele birde btc ile uğraşan cinliler daha da iyi bence. Ne olacak üç gün de bekler btc satmamak için elinde tuttukları artıyor şuan fiyat zaten.
Jump to: