Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 531. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
şöyle izah edeyim: (bitcoinwisdomdaki ana borsalar dikkate alınıyor)

USD toplam btc hacmi: 15,294
CNY toplam btc hacmi: 2,225,867 takip 145 katı.

ki geçen spikeda 15 milyon btcyi bulmuştu bu hacim.

illa ki takip eder. hindistanda btc hacmi ne kadardı?
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
bence de çin piyasaları daha önemli, hacime baktığımız zaman, dğerleri çinin yanında küçük kalıyor. çinin katılmadığı bir pumpın uzun soluklu olması pek mümkün değil.
ayrıca çin borsalarında  sadece çinlilerin olduğunu düşünmüyorum.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Finex takip ediyor, çinde btc 10 bin dolar değerinde yuan olsun finex de en az 9800 olur. Arbitaj diye birşey var.
çine para sokup cıkarmak zor daha önce anlatmıstım sana Smiley
Hindistanda btc gecen ay 1000doları gecti piyasalar etkilenmedi.
Cin piyasası yol gösterici olur ama onemli olan piyasanın buna karsılık vermesi.
legendary
Finex takip ediyor, çinde btc 10 bin dolar değerinde yuan olsun finex de en az 9800 olur. Arbitaj diye birşey var.
legendary
tahminim 1000 gostermeden indirirler. bitfinex 960civarlarında gidiyor 990 civarında dumplamaya baslarlar. piyasa almaya devam ederse 1000i geçer aksi halde mutlaka duzeltme yapacaktır.

Ya sana kaç kere dedim, koinim finex in yanında neyse finex de huobi ve btcchina nın yanında o. Dirençler de destekler de yuandan.

dolar bazında çini ele alamazsın kac kere dedim Smiley yuan olarakta bitfinex ise yaramaz. dolar bazında işlem yaptıgımız icin bitfinexi izle. cinde btc 10bin dolar olsa neye yarar o fiat bitfinexte olusmadıktan sonra
legendary
tahminim 1000 gostermeden indirirler. bitfinex 960civarlarında gidiyor 990 civarında dumplamaya baslarlar. piyasa almaya devam ederse 1000i geçer aksi halde mutlaka duzeltme yapacaktır.

Ya sana kaç kere dedim, koinim finex in yanında neyse finex de huobi ve btcchina nın yanında o. Dirençler de destekler de yuandan.
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
http://lmgtfy.com/?q=paper+wallet+nedir+bitointalk

detaylı şekilde konuları var forumda. okuyun güzel bir şey
ben kağıdı saklamaya korkuyorum metale basmanın yolunu bulduğum zaman yapacağım bir tane

Bence kendinize mors alfabesi gibi bir yazı dili üretin ve matkapla metal bloğa yazın derim.
legendary
Activity: 3248
Merit: 1531
Bu saatten sonra fatura ödemek dışında bitcoin satmıyacağım Smiley.

Fatura ödeyeceğin zaman haber et. zayi olmasın ben alırım Smiley
Bende biriktirmekten yanayım. Dün gece birisi foruma yazmış paper wallet yaptım elime geçtikçe oraya btc gönderiyorum demiş. kesinlikle doğru bir mantık. elimizin altında olunca saçma sapan hareketlere girebiliyoruz.

Paper Walet nasıl oluyor?
Kağıda mı yazıyor, sonra nasıl kullanacak?
Kağıda neyi yazıyor

http://lmgtfy.com/?q=paper+wallet+nedir+bitointalk

detaylı şekilde konuları var forumda. okuyun güzel bir şey
ben kağıdı saklamaya korkuyorum metale basmanın yolunu bulduğum zaman yapacağım bir tane
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope

Bende biriktirmekten yanayım. Dün gece birisi foruma yazmış paper wallet yaptım elime geçtikçe oraya btc gönderiyorum demiş. kesinlikle doğru bir mantık. elimizin altında olunca saçma sapan hareketlere girebiliyoruz.

Paper Walet nasıl oluyor?
Kağıda mı yazıyor, sonra nasıl kullanacak?
Kağıda neyi yazıyor
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Ben satmaya devam ediyorum Smiley
Elimdeki bütün item ları sattım. bobom hesabımı devrettim. steem hesabını verdim.
satım fiyatlarım:
0,061 BTC 3543 TL
0,050 BTC 3312 TL
0,079 BTC 3330 TL
0,048 BTC 3330 TL
0,163 BTC 3316 TL
0,165 BTC 3299 TL
toplamda 0.566 BTC satmışım. kuş gibi hafifledim. bir kaç ay içinde 2000 TL civarından hepsini yerine koyacağım. Zz demişti dersiniz.

Yarısını yerine koyamayacaksınız. Çünkü 1200 bandına çıkacak hhk derdi dersiniz
legendary
Activity: 3248
Merit: 1531

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
1000$ a değdirirler mutlaka yılbaşına kadar.Ocakta da dumplanır klasik.
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
Çok ilginç şeyler oluyor.
Korkutu senaryolar kurmak bir yana, btc'ye yeni büyük balinalar girmiş olabilir.
Son dönemde konuşulan bankaların stok yapması v.b. söylemler doğru olabilir mi?

Btc yükselişine devam eder, biz her zamanki pişmanlıklarımızı yaşarız Smiley
Her söylentinin arkasından ufakda olsa birşeyler çıkar. Bankalar yapmazda başka şirketler yapar. Örn. Steam topladığı Btc leri depoluyor olabilir veya Microsoft, sonuçda resmi olarak bu işin içindeler. Bu saatten sonra fatura ödemek dışında bitcoin satmıyacağım Smiley.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Ben satmaya devam ediyorum Smiley
Elimdeki bütün item ları sattım. bobom hesabımı devrettim. steem hesabını verdim.
satım fiyatlarım:
0,061 BTC 3543 TL
0,050 BTC 3312 TL
0,079 BTC 3330 TL
0,048 BTC 3330 TL
0,163 BTC 3316 TL
0,165 BTC 3299 TL
toplamda 0.566 BTC satmışım. kuş gibi hafifledim. bir kaç ay içinde 2000 TL civarından hepsini yerine koyacağım. Zz demişti dersiniz.
legendary
Merit: 1727
Be A Hope
Çok ilginç şeyler oluyor.
Korkutu senaryolar kurmak bir yana, btc'ye yeni büyük balinalar girmiş olabilir.
Son dönemde konuşulan bankaların stok yapması v.b. söylemler doğru olabilir mi?

Btc yükselişine devam eder, biz her zamanki pişmanlıklarımızı yaşarız Smiley
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
huobi 6913 yuan oldu

1000 dolara degdi degecek, 30 yuan daha gecilirse, artik 3 basamakli devrin sonuna gelmis oluyoruz..

next stop 1onsgold = 1 bitcoin.
artık 1000 e değdirecekler , kaçınılmaz oldu. bir kaç hafta önce ATH gelebilir dediğimde, kimse ihtimal vermiyordu.
legendary
Merit: 1037
huobi 6913 yuan oldu

1000 dolara degdi degecek, 30 yuan daha gecilirse, artik 3 basamakli devrin sonuna gelmis oluyoruz..

next stop 1onsgold = 1 bitcoin.
hero member
Activity: 644
Merit: 504

Tahminim 1250 bandına oturacak. Çok sistemli ve düzgün yükseldi 1200 dolar kırılırsa bitcoini devletler istemedikçe hiç bir güç sarsamaz 1250 bandı, kritik eşiktir sonrası sonsuzluktur.
legendary
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
BTC satanı pişman ediyor artık Smiley
Jump to: