Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 579. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 335
Merit: 250
Bitfinex: 682 usd , Huobi: 4708 yuan (714 usd) iken Btcturk hala 1960 tl Smiley Çok rahat 2000 tlyi geçmesi gerektiğini düşünüyorum.
full member
Activity: 140
Merit: 100
bi önceki mesajlarımda belirtiğim gibi bu ay sonuna kadar $600  $750 arası görürüz  yükselmeye devam şimdiden yatırımı olanlara bol kazançlar
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
BTCTürk ve Koinim fiyatlamasını yaptım, 1 BTC = 2000-2040 TL civarı
Satışlarımız bu aralıktan olacak, ilgili kişilerin dikkatine Smiley
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
2 ekrandan ether ve bitcoin fiyatını takip ediyorum. Inanın yoruldum. Gözlerime inme indi resmen. Uyku yok anlaşıldı bugun de. 5000 Yuan'ı gösterecekler gibi yakında.

Ben artık aralıklarla mola veriyorum takip edilebilecek gibi değil insan hayattan kopuyor Smiley
Doğru pozisyon alabilene helal olsun. Çok güzel fırsatlar oluştu değerlendirebilenler için.
Borsalar arasında çok güzel arbitraj imkanlarıda oluştu parayı hızlı çevirebilenler için uluslararası piyasalarda.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
2 ekrandan ether ve bitcoin fiyatını takip ediyorum. Inanın yoruldum. Gözlerime inme indi resmen. Uyku yok anlaşıldı bugun de. 5000 Yuan'ı gösterecekler gibi yakında.
hero member
Activity: 714
Merit: 500
Alenktrik Teknikeri
BTC'ye Katıldığımdan Beri Bu Kadar Fiyat Aralığı Görmediydim, Bundan Yaklaşık 30 Dakika Önce BTCTurk'teki Fiyatı 1919 Olarak Gördüm SOnrasında 1888 'e Geriledi. Umarım Daha da Çıkar.
hero member
Activity: 739
Merit: 500
Ne 700 doları şu anda Huobi 730 doları geçti, 4800 Yuanda. Smiley
Yarılanmaya 27 gün var, yeni tüm zamanlar rekorunu görmemize az kaldı.
sr. member
Activity: 335
An itibariyle tarihe not düşelim. Bitfinex 684 dolar, btcturk 1888 tl Smiley Yarın öğleni bekliyorum şahsım adına. Aynı zamanda gece içerisinde de 700 doları geçeceğini düşünüyorum. Özlemişiz bu zamanları. Yıllar oldu Smiley
full member
Activity: 122
 bu ani şişmenin sebebini bir yerlere bağlayan var mı , destek yoksa geri söner bence dikkat etmek lazım elimize vermesinler. houba 5k da kalır gibi. btc-e de 635-640 seviyelerini kıramadı geri gelir yada yatay devam eder gibi gibi.
hero member
Activity: 662
Merit: 501
çinliler kafayı yedi.
yarılanma öncesi s9'ları millete kakalayabilmek için fiyatı yükseltiyorlar Grin
yarılanma sonrası güm.

aylarca stabil kaldığı fiyatın taş çatlasa %20 üstünde stabilize olacak tekrar.

Yarilanmadan belirli bir süre sonra 1500 tl seviyelerine düşer mi diyorsun...
full member
Activity: 238
Takip etmesi çok heyecanlı daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştım Cheesy Cheesy

Oturdum maç izler gibi izliyorum resmen. Goller ardı ardına geliyor  Grin
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
BTC düşecek diyen arkadaşlar nereye kayboldu? 300$ olacak diyen mi dersin, 130$ olacak diyen mi?
Sonraki düşüşe kadar hepsi deliğine saklandı. Yarılanma böyle bir şey işte. Smiley
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
Herşey iyi güzelde şuan btcturk te 1880 lerden satanlar ne içmişler acaba çok merak ediyorum...

Arbitraj yapıyordur onlar Cheesy Cheesy

Smiley

son 2 sayfayi okudum da biraz, arbitraj adi altinda bir komiklikler sakalar donmus. gercek olmadigini umarim.
sr. member
Activity: 406
Follow me to the Profitland.
Herşey iyi güzelde şuan btcturk te 1880 lerden satanlar ne içmişler acaba çok merak ediyorum...

Arbitraj yapıyordur onlar Cheesy Cheesy
hero member
Activity: 662
Merit: 501
sr. member
Activity: 406
Follow me to the Profitland.
Takip etmesi çok heyecanlı daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştım Cheesy Cheesy
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Parti yeni başlıyor. Wink
1 k dolar olsun senin bi kaç sene önce bilmem kaç aya 1 k olur dediğin postu uplicam .d

1K mi , hedefini dusuk tutma  Grin

yarin sabah 8:15 mesai, hanim artik yat artik der.. biz burada nobetteyiz.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
btc-e neden geriden geliyor, arbitraj fırsatı var gibi?
Btc-e hep geriden gelir, arbitraj fırsatı olsa çoktan değerlendirildi. Para yatırma- çekme komisyonları yüzünden yapılmıyor arbitraj.
sr. member
Activity: 266
btc-e neden geriden geliyor, arbitraj fırsatı var gibi?
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Parti yeni başlıyor. Wink
1 k dolar olsun senin bi kaç sene önce bilmem kaç aya 1 k olur dediğin postu uplicam .d
Jump to: