Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 578. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
15 dakikada 40 dolar verdiler asagiya, volatasyona bak ..

15 dakikada 40 dolar ciktigini gormuyoruz ancak, bu tur dususler korkutuyor.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
bende soyle bir tavsiye vereyim

dusecek diyen kimseye inanma

cikacak diyen kimseye inanma,

kendin arastir , analizini yap, kendine inan.
+ kendine bile tam olarak inanma
legendary
bende soyle bir tavsiye vereyim

dusecek diyen kimseye inanma

cikacak diyen kimseye inanma,

kendin arastir , analizini yap, kendine inan.
hero member
Activity: 490
Merit: 500

dostum çeşitli spekülasyonlar var. bu başlıkta şöyle 10-20 sayfa geri gidersen yarılanmaya yakın fiyatların yükseleceği bilgisini okursun. fiyatları mining firmalarının artırdığını, yarılanmadan sonra çakılacağını okursun. bazende designerusa gibi üstatların tarih vererek nokta atışı yaptığını okursun.
ama en mantıklı olanı tüm spekülasyonları okuyup, tecrübene oranla parayla girip üzülmemek.

Yarılanmadan sonra çakılacak diyene de inanma götünden salladığı yorumlara üstad denilen designerusa gibi şaklabanlara ve onun şakşakçılarına da. Bunları dinlersen sadece kaybedersin. Kendi kararını kendin ver.
üstteki alıntıdaki boldları tekrar oku.ne diyor "hepsini oku, ona göre tecrübe et ona göre parayla gir" diyor. nerenden okuyup nerenden anlıyorsun bilemem mesajımda tek kelime bile tavsiye yok.
Bu haftasonu tekrar 3900 Yuan'ı deneyeceğini düşünüyorum. Çin borsaları an itibariyle hareketli. Cumartesi gecesi güzel bir tablo oluşabilir. Kısa vade de al sat şansı tanıyabilir bu haftasonu. Iyice bir inceleyin isterseniz sayın arkadaşlar. YTD.

designer in o mesajını kimsenin dikkate alıp yatırım yaptığını sanmıyorum. kendisini tanımam etmem ama adam nokta atışı yaptı.
üstteki mesajı yanlışlıkla sildim
hero member
Activity: 2156
Merit: 685
Arkadaşlar selam,
Şuanda Bitcoin'in fiyatı: 2,093.00 TRY civarında. Bu fiyattan şuanda btc satın almak sizce mantıklı mıdır? Daha yükselir mi yoksa düşer mi? Riske girmeye gerek varmıdır? Görüşlerinizi alabilir miyim?
Teşekkürler.

dostum çeşitli spekülasyonlar var. bu başlıkta şöyle 10-20 sayfa geri gidersen yarılanmaya yakın fiyatların yükseleceği bilgisini okursun. fiyatları mining firmalarının artırdığını, yarılanmadan sonra çakılacağını okursun. bazende designerusa gibi üstatların tarih vererek nokta atışı yaptığını okursun.
ama en mantıklı olanı tüm spekülasyonları okuyup, tecrübene oranla parayla girip üzülmemek.

Yarılanmadan sonra çakılacak diyene de inanma götünden salladığı yorumlara üstad denilen designerusa gibi şaklabanlara ve onun şakşakçılarına da. Bunları dinlersen sadece kaybedersin. Kendi kararını kendin ver.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
Arkadaşlar selam,
Şuanda Bitcoin'in fiyatı: 2,093.00 TRY civarında. Bu fiyattan şuanda btc satın almak sizce mantıklı mıdır? Daha yükselir mi yoksa düşer mi? Riske girmeye gerek varmıdır? Görüşlerinizi alabilir miyim?
Teşekkürler.
legendary
finex roketledi 700 u de gecti,

satanin elinden bitcoini oyle bir aliyorlar ki , satanlar arkasindan bakakaliyor sadece.
legendary
finexde 700 dolarda ciddi resistance var, piyasanin daha da gitmesini engelliyor, gecilirse onumuz acik.
newbie
Activity: 38
anlamadığımdan soruyorum. btcturkten 2020 tl civarı iken koinimde 2036 ama alış değil mi o ? satış 1981 değil mi? konuya tam hakim değilim o yüzden anlamadım

bunu yazdığım esnada,
btctürk'te almak isteyen 2021 girmiş, satmak isteyen 2026 tl girmiş.
koinim'de almak isteyen 1981 girmiş, satmak isteyen 2036 tl girmiş.

btctürk'ten 2021'den alıp koinim'den 2036'dan satabiliyorsan komisyonları düştüğünde (binde 1, binde 4 sırasıyla + 0.0005 BTC çekim ücreti sabit) 1 btc'de yaklaşık 5 TL kar elde edebilirsin.
btctürk'te binde 1'i yakalamak için de en yüksek alış teklifini vermen lazım. hacimsel komisyon indirimleri hesaba katılmamıştır.

anladım teşekkürler.
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
anlamadığımdan soruyorum. btcturkten 2020 tl civarı iken koinimde 2036 ama alış değil mi o ? satış 1981 değil mi? konuya tam hakim değilim o yüzden anlamadım

bunu yazdığım esnada,
btctürk'te almak isteyen 2021 girmiş, satmak isteyen 2026 tl girmiş.
koinim'de almak isteyen 1981 girmiş, satmak isteyen 2036 tl girmiş.

btctürk'ten 2021'den alıp koinim'den 2036'dan satabiliyorsan komisyonları düştüğünde (binde 1, binde 4 sırasıyla + 0.0005 BTC çekim ücreti sabit) 1 btc'de yaklaşık 5 TL kar elde edebilirsin.
btctürk'te binde 1'i yakalamak için de en yüksek alış teklifini vermen lazım, aksi takdirde btctürk de koinim gibi binde 4 uygular, dolayısıyla 2021 * 1.004 * 1.004 = 2037,20 TL koinim'deki başabaş noktan olur.
hacimsel komisyon indirimleri hesaba katılmamıştır.
newbie
Activity: 38
700 x 3 = 2100 TL düz mantık. Bu fiyatın altına satılmaz.
Zaten bir kere yükseliş trendine girdi mi kolay kolay düşmediğini birkaçımız hariç hepimiz biliyoruz. Wink

Biz satıyoruz valla, çogzel oluyo

https://i.imgur.com/F0v8BP9.png

legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
....

alıntı yapmıştım birkaç mesajı, olay kişiselleşmesin diye iptal ettim
...

Herkes stok yapacak diye birşey yok. Doğru pozisyon alarak elindekini sürekli short ta gezdirebilmek her zaman kar bırakır. Uzun vadeli bekleyense istediği tutar gelene kadar 'bekler'.
He sonucunda sen bir kerede voleyi vurursun o hergün ufak ufak vurur. Belki bir kere 6 ay beklersin belki 2 yıl bilemezsin ama o 6 ay ve 2 yıl boyunca hareketli takılabilir.
Bu başlığa bakıyorum birkaç gündür insanların alıp veremediğini anlamadım herkes aynı şeyi yapacak değil o yüzden piyasada karşı tarafı anlamaya çalışmak lazım, kendi fikrini haklı görmek yerine. Böyle long cuların short culara bir gömme derdi filan var. Bırak abicim herkes bildiğini yapsın. Dayatma diretme olmadığı gibi tavsiyeni ver geç.
hero member

Siz satın zaten, yarın 2300'den alırsınız yine. Smiley

değil 2300, 10000 TL'yi ucuz görüyorsam alırım Smiley
hero member
Activity: 739

Siz satın zaten, yarın 2300'den alırsınız yine. Smiley
hero member
Zaten bir kere yükseliş trendine girdi mi kolay kolay düşmediğini birkaçımız hariç hepimiz biliyoruz. Wink

hero member
Activity: 739
hero member
iyi ki bi 2040 TL dedik yani. btctürk 2043'lerde takılı kaldı. 2060 TL'den satıyorum koinim'de, bilginize.
fiyatlamam da 2080 TL oldu. siz taşırsınız 2080'lere hadi yavru kurtlarım Cheesy
btctürk limiti kalmadığı için koinim'den satış yapmak durumunda kaldım.
günlük 100,000, aylık 500,000 TL limiti var. zaten tek avantajı da bu.
full member
Activity: 210
Merit: 100
Bitcoin tutulamıyor 680 dolar olmuş tl bazında btc turkte 1 bitcoin 2038 tl yazıyor şu 3 hafta çok büyük bir artış gerçekleştirdi nereye kadar gidecek bu artış merakla bekliyorum
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
btcturk 2043 tl beklenen oldu , 2000 i kırdık. yolun açık olsun. bu rakamı görmeyeli yıllar olmuştu. özlemşiz.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Bitfinex: 682 usd , Huobi: 4708 yuan (714 usd) iken Btcturk hala 1960 tl Smiley Çok rahat 2000 tlyi geçmesi gerektiğini düşünüyorum.
Btcturkun fiyatı bence normal 1700 bitfinexte göründükten sonra 2000tl yi geçecektir.btcturk hiçbirzaman huobiyi takip etmedi. hatta genelde bitstamp be btce ye göre fiyatlıyorlar.
Jump to: