Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 585. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
son 2 haftada dikkat ediyorum, bir kac kere fiyati asagi cekmek icin denemeler oldu, sonuncusu da dun ogleden sonra geldi, ancak talep o kadar yuksek ki ozellikle cinde haftasonu olmasina ragmen, fiyat hemen toparlayip eski seviyesinin de uzerine cikiyor. bu da guveni artiyor.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
1150 den aldım ömürlük  Smiley 700 den alacaktim ama o zamanlar param yoktu . sonra tum bursum 1150 ye yatırdim Smiley
400 liralık aldın yani ha Cheesy, bak önümüzde ki 3 5 aylık süreçte düşebilir küfür etme, ömürlük diyon zaten en az 3 5 sene sonra sat

Önümüzdeki 3-5 ayda şimdiki fiyatlar hayal olacak. Yarılanmadan sonra kimse 600 dolardan ucuza coin beklemesin.
Yarılanmanın ne kadar önemli bir şey olduğunu anlayamayanlar yaşanacak etkiyi 1.5 ay sonra kendi gözleriyle görecekler.
yav tabi mevsim yaz da biz yine kışı da gözardı etmiyoruz, bi kaç odunumuz, tutuşturmalık çıramız,gazetemiz, çakmalık çakmağımız dursun bir kenarda
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
1150 den aldım ömürlük  Smiley 700 den alacaktim ama o zamanlar param yoktu . sonra tum bursum 1150 ye yatırdim Smiley
400 liralık aldın yani ha Cheesy, bak önümüzde ki 3 5 aylık süreçte düşebilir küfür etme, ömürlük diyon zaten en az 3 5 sene sonra sat

Önümüzdeki 3-5 ayda şimdiki fiyatlar hayal olacak. Yarılanmadan sonra kimse 600 dolardan ucuza coin beklemesin.
Yarılanmanın ne kadar önemli bir şey olduğunu anlayamayanlar yaşanacak etkiyi 1.5 ay sonra kendi gözleriyle görecekler.
legendary
1150 den aldım ömürlük  Smiley 700 den alacaktim ama o zamanlar param yoktu . sonra tum bursum 1150 ye yatırdim Smiley
hero member
Activity: 896
Merit: 515
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
600 dolardan geri sekerse tekrar, daha aşağılara iner bu sefer gibi geliyor bana. Oralarda biraz tutunabilir ya da 580 altına inmez ise, sonrasını kestirmek güç.
full member
Activity: 210
Merit: 100
Bitcoin yükselişi devam etmiş bugün açtım baktım inanamadım 560 doları geçmiş yerinde durmuyor sanırım haftaya çok şeyler olacak benim fikrim hala risk içeriyor kısa vade için yükseltip yükseltip çakılacakmış gibi geliyor
legendary
kontrollü şekilde yükselmesi taraftarıyız zaten, olması gereken bu yarılanma sonrası piyasalarda büyük bi beklenti oluşacak beklenti büyük olasılıkla karşılanmayacak yada karşılansa bile tepe değer fazla gelecek, düşüş olacak o tepe değeri doğru tahmin eden satıp elinde ki btc yi katlayacak, yada yeteri kadar büyük girdiyse karını cebine koyup ev araba falan alacak ne bileyim, 1 2 aylık öngörüm bu
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
590$ zorluyoruz. Bu hafta 600$ da tutunabilecek mi açıkcası merak içindeyim.  Tekrar 600$ ve arkasından bir miktar geri çekilme bekliyorum. Sonra 650$ dolar'ı zorlamasını. Geçen hafta olduğu gibi bir hareket kısacası. YTD.

590 dolarida gectik, sabahtan bu yana kademeli bir sekilde yukseliyor, panik seklinde degil sindire sindire bir hareket var. 4000 yuani gecerse, alimlar hiz kazanir.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
590$ zorluyoruz. Bu hafta 600$ da tutunabilecek mi açıkcası merak içindeyim.  Tekrar 600$ ve arkasından bir miktar geri çekilme bekliyorum. Sonra 650$ dolar'ı zorlamasını. Geçen hafta olduğu gibi bir hareket kısacası. YTD.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Bitfinex 590$ seviyesini gördü bakalım 600$ geçilebilecek mi?
full member
Activity: 140
her ne kadar ethereum talep olsa bile bitcoin fiyatı  2017 de benim düşüncem  $650 bulacaktır bitcoin değeri dahada yükselecektir
bi önceki yazımda dediğim gibi tekrardan sölüyorum 2017 yılına girene kadar fiyat  $650 yi bulacak benden sölemesi iyi değerlendirin
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
İlk hedef 600 dolar, sonra 666 dolarda yine baraj kurarlar. Orayı geçerse nereye kadar gideceğini kimse kestiremez.
Yarılanmanın böyle bir etki yaratmasını bekliyorduk.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Haftasonu btcturk fiyatının 1750 tl'yi geçmesi çok olası. Huobi 4000cny'yi denemeli.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
Bu konunun ilk sayfasının son mesajı şu

"550 doları geçmiş oh mis gibi. 1160 TL BTCTurk fiyatı. Daha da artması ümidiyle."

TL'nin değer kaybı dışında 2 yılda ki artış 25$ ve çok düşük fiyatları gördü bu sürede Cheesy ne zaman aldığınız çook önemli.
member
Activity: 105
Merit: 10
boşuna demiyoruz böbreğinizi satın bitcoin alın diye

😂😂😂👍🏻 iyi güldüm mesajına.. Böbreğimi satmasamda tamamen btc deyim Aylardır bozmayada hiç niyetim yok ihtiyaç olmadığı sürece btc de kalmak en mantıklısı gibi geliyor bana
legendary
boşuna demiyoruz böbreğinizi satın bitcoin alın diye
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bir kere 600$ ı gösterdiler. Bu yükseliş trendi devam ederse bu hafta sonu 600$ barajını kırmaya çalışacaktır piyasa. Haftasonları her zaman farklı olmuştur bu alemde. Bakınız geçen hafta ve geçmişte ki bitcoin'in rekorlar kırdığı anlar...
full member
Activity: 128
isler oldukca iyiye gidiyor. shortlar ucuza biraktiklarini toplama derdine girmisler anlasilan.
Jump to: