Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 588. (Read 1108999 times)

full member
Activity: 238
Merit: 100
Pazartesi para giriş çıkışları ne yönde olacak acaba. Bakalım insanlar yeter kar ettik deyip Tl ye mi dönecek, yoksa daha yükselir deyip Btc ye mi yüklenecek.
hero member
Activity: 490
Merit: 500
btcturk te ~70BTC var toplamda Shocked Shocked Grin Grin
legendary
Activity: 1582
Merit: 1268
Pazartesi bankalar acilinca trend durumu biraz netlesir gibime geliyor. Pazartesi gunu fiyat dususe gecmezse Bitcoin 550 ye mi gider 600 e mi gercekten kestirmek zor. Tum altcoinlerden bir cikis oldugu goruluyor. DAO isteneni simdilik veremedi. Eger pazartesi yukari hareket devam ederse, elinde yuklu miktarda Bitcoin olanlar icin guzel haber demektir. Duserse, ben biraz daha almayi dusunuyorum. Bekleyip gorecegiz.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
cumartesi gecesi !! , bankalar kapali, para girisi yok, sadece turkiyede degil, tum dunyada, buna ragmen , cin uzakdoguda bile para btcye giren para hat safha da, su an insanlar btc almak icin birbirini cigniyor resmen. uzakdogu daki cilginlik en azindan bunu gosteriyor.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
600$ hepimize hayırlı olsun, özlemişiz bu günleri. Yarılanmanın fiyata etkisi yok, Bitcoin fiyatı düşecek diyen yeni yetmelere de geçmiş olsun. Daha öğreneceğiniz çok şey var. Wink
Yarılanmaya bağlı değilse, Birden bire bu yükselişin sebebi nedir? Aynı hızla da düşer mi sizce
yani çabuk çıkabiliyorsa çabuk inebilir, ani hareketler hep sorun yaratır, güven vermez yani en azından bana vermiyor

Kesinlikle size katılıyorum. Şuan yaydan çıkmış ok gibi Bitcoin. Tipik spekülasyon eğrileri anlatırken 4 basamak artış dalgası arkasından gelen dumplama resmi aklıma geliyor açıkcası tırsak şekilde izliyorum. bir ekranım Ether bir ekranım Çin borsasında... Chat olayını da halledebilecek arkadaşlar olursa iyi olur.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
600$ hepimize hayırlı olsun, özlemişiz bu günleri. Yarılanmanın fiyata etkisi yok, Bitcoin fiyatı düşecek diyen yeni yetmelere de geçmiş olsun. Daha öğreneceğiniz çok şey var. Wink
Yarılanmaya bağlı değilse, Birden bire bu yükselişin sebebi nedir? Aynı hızla da düşer mi sizce
yani çabuk çıkabiliyorsa çabuk inebilir, ani hareketler hep sorun yaratır, güven vermez yani en azından bana vermiyor
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
Şaka maka koptu gidiyor BTC.
Umalım da böyle devam etsin biraz daha. Ne de olsa full BTC'deyiz Smiley
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
legendary
Gece 01:34, hepimiz buradayız anlaşılan Smiley

son notlara bakarsak eger, ben az 8 kisi sayiyorum Smiley

beyler acin chati da rahat rahat konusalim yaw

oha btce de halat koptu 509 dolar olmus puhahah..
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Gece 01:34, hepimiz buradayız anlaşılan Smiley
legendary
Activity: 1064
legendary
Activity: 1484
piyasalar cidden ALEV ALEV .d
legendary
hayir bakiyorum su an HUOBI su an 3800 yuan = 578 dolar = 578 * 2.96 = 1710 TL eder,

su an BTCTURK alis satis  1441 TL satis ise 1445 TL ,

bu neyin kafasidir? ben hala algilayamiyorum,

almak isteyen tamam anladik cok cok iyi fiyattan almak istiyorda,

satmak isteyenin amaci nedir , bir yanda piyasa fiyati 1710 tl var, bizimkiler 1445 tl ye satis koymus, o da artik alan olursa diye Smiley)

satici olan arkadas, eger buradaysa bizleri de bilgilendirirse sevinirim.

Birde pasif satici cok var btcturkte emri giriyor sonra ertesi gun bakiyir satilmismi satilmamismi kontrol ediyor.haricinde satislarin ayni kisiler tarafindan baskilandigini dusunuyorum

sadece pasif degil hocam, aktifide yok ki, adam girmis emiri bekliyor, daha bu sabah 1400 TL den satis emri 70 btc civarindan duruyor, unutmus mu, kim alirsa alsin modunda midir nedir bilmiyorum ancak bu kisilere ciddi anlamda bir kocluk veya egitim sart..

bu arada hemen update yapalim :

biraz evvel dump etmeye kaktilar huobide, 3750 ye kadar dustukten sonra, sen misin dumb eden diyen bogaci arkadaslar itfayiye su veren hortumunu sey edeyim misali, fiyai 3845 yuana kadar kaldirdilar fiyati..

bu gece ayaktayiz anlasildi !! her yerden alarm yesil yesil..
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
hayir bakiyorum su an HUOBI su an 3800 yuan = 578 dolar = 578 * 2.96 = 1710 TL eder,

satmak isteyenin amaci nedir , bir yanda piyasa fiyati 1710 tl var, bizimkiler 1445 tl ye satis koymus, o da artik alan olursa diye Smiley)

Birde pasif satici cok var btcturkte emri giriyor sonra ertesi gun bakiyir satilmismi satilmamismi kontrol ediyor.haricinde satislarin ayni kisiler tarafindan baskilandigini dusunuyorum
legendary

legendary
Kıpkırmızı bir poloniex, durdurulamayan huobi ve çinlilere yetişmeye çalışan btcusd fiyatı karşımızda. Btctürk fiyatına diyecek bir şey yok zaten, uyuyan, önemsiz bir exchange sitesi oldu.
Btcturkte birileri ozellikle o seviyede tutuyor bence, eskiden 50 tl yukarda olurdu simdi 50 tl geriden bile gelemiyor. 1450 yi zor goruyor

hocam yarin pazar, aslinda bugun pazar, btcturkten cekim yapmayacaksan, satmanin zaten luzumu yok

bu dedigine geliyor, birileri fiyati baskilayip, daha sonra bu baskilanmis dusuk fiyattan almak icin cabaliyor, burada su an nakitte olan alir gecer, ve aninda parasini yurtdisinda dolara cevirir..kafasi olan bunu yapar.

ancak tum kafasi olanlar, bu forum sayesinde btcturkte islem yapmayi biraktiklari icin onlar icin durum rahat, millet yurtdisinda suan zaten keyfine bakiyor.
sr. member
Kıpkırmızı bir poloniex, durdurulamayan huobi ve çinlilere yetişmeye çalışan btcusd fiyatı karşımızda. Btctürk fiyatına diyecek bir şey yok zaten, uyuyan, önemsiz bir exchange sitesi oldu.
Btcturkte birileri ozellikle o seviyede tutuyor bence, eskiden 50 tl yukarda olurdu simdi 50 tl geriden bile gelemiyor. 1450 yi zor goruyor
İnsanlar para yatırsın diye mi böyle yapıyorlar. Şirket zor durumda mı?
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
sr. member
Umarım ani bir düşüş olmaz.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Jump to: