Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 635. (Read 1108999 times)

hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
koinim'de gene 1489 TL'den Bitcoin alan var, enteresan.
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
Amerika merkezli borsalarda 400 doları bir türlü aşamadı. Ancak normalde direnç noktasında bu kadar oyalanıp geçemezse aşağı sert hareket gelirdi, bu sefer tutunmayı başarıyor. 390$ üstünde kaldığı sürece 400'ü kırma umudunu koruyacaktır.

Ben 2016'dan önce 400 rakamını görmeyi beklemiyordum
Şu an 400 sınırından döndü
Belki bu sınırı aşamadı ama dediğiniz gibi 400 sınırına da tutundu
Bu da yakında tekrar zorlayacağını gösterir..

legendary
Activity: 1064
Amerika merkezli borsalarda 400 doları bir türlü aşamadı. Ancak normalde direnç noktasında bu kadar oyalanıp geçemezse aşağı sert hareket gelirdi, bu sefer tutunmayı başarıyor. 390$ üstünde kaldığı sürece 400'ü kırma umudunu koruyacaktır.
full member
Activity: 206
Merit: 100
1150 TL  Shocked Shocked Shocked
stok yapmak lazım bitcoinden...
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
 Bitstamp 396.31 BTC-e 387.961 Bitfinex 399.01 Huobi 406.35/2603
400$'ı tüm borsalarda yukarı kırarız bu gece.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Piyasanın iki hafta da ki hareketleri beni yordu 0.3 BTC kâr ile bıraktım. Çok güzel fırsatlar vardı yanlış satış hareketi yaptım uykusuzluktan aldığım BTC nin satış emrini aşağı on dolar eksik girerek alır almaz zararına sattım Cheesy . Optimum seviyeler de değerlendirebilseydim 3 BTC rahat kalıyordu.

Siz de durumlar nasıl

Nakite sıkıştım, bozdurdum BTCTurk te çekme talebi gönderdim. Açıkcası 2300 lü yuanlara gelir mi bir dump olur mu diye bakıyorum biryandan.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Piyasanın iki hafta da ki hareketleri beni yordu 0.3 BTC kâr ile bıraktım. Çok güzel fırsatlar vardı yanlış satış hareketi yaptım uykusuzluktan aldığım BTC nin satış emrini aşağı on dolar eksik girerek alır almaz zararına sattım Cheesy . Optimum seviyeler de değerlendirebilseydim 3 BTC rahat kalıyordu.

Siz de durumlar nasıl
legendary
just in case
promosyon derken 1 btc alana 2 ltc bedava tarzı mı

komisyon tesvigi gelebilir, kisisel sitelere reklam verilebilir, yeni uye getiren uyelere komisyon verilebilir vs vs.

btcturkun hacimi en azinda gunde 5000 btcye cikmali ki, turk kullanicisi da gidip yurtdisinda islem yapmasin.

bu arada yeni bir alim dalgasi gelmek uzere diye.. uzakdoguda yeni haftayla beraber depositler gerceklesmeye baslayinca piyasa hareketlenir diye umuyorum,

huobi 2650 yuan @ 415 $ i zorlamaya basladi.

İyi güzel söylüyorsunuz da bu hacim promosyonla, kampanyayla 5000'e çıkmazki. Bu konuda sürekli bir serzeniş içerisindesiniz ama Türk kullanıcı sayısı bu hacme ulaşabilecek kadar çok değil. Yurtdışından müşteri bulmak gerekir.  Bunun içinde Btctürk'te BTC/USD alım satımı yapılması gerekir. Bir nevi bitcoin ihraç etmemiz lazım o hacimlere ulaşabilmek için. Bunun içinde bitcoin üreten çiftliklerimizin artması gerekir ya da bir yerlerden ucuza getirip yabancılara satmamız gerekir. Türk kullanıcısının yurtdışı yerine Türkiye'de işlem yapmasını istiyorsak buraya müşteri çekeceğiz ya da Türk toplumunda bir bitcoin aydınlanması bekleyeceğiz Grin
teknik olarak mümkün değil
https://www.youtube.com/watch?v=WYAnxWAD4Uw

yani en azından şimdilik
farm olayını bende düşündümde türkiyede elektriği ancak devlet dairesinden çekersen karlı olur para vermeyeceğin için elektrik masrafını devlete yıkman gerekirki bu da doğru değil Smiley
legendary
Activity: 1484

komisyon tesvigi gelebilir, kisisel sitelere reklam verilebilir, yeni uye getiren uyelere komisyon verilebilir vs vs.

btcturkun hacimi en azinda gunde 5000 btcye cikmali ki, turk kullanicisi da gidip yurtdisinda islem yapmasin.

bu arada yeni bir alim dalgasi gelmek uzere diye.. uzakdoguda yeni haftayla beraber depositler gerceklesmeye baslayinca piyasa hareketlenir diye umuyorum,

İyi güzel söylüyorsunuz da bu hacim promosyonla, kampanyayla 5000'e çıkmazki. Bu konuda sürekli bir serzeniş içerisindesiniz ama Türk kullanıcı sayısı bu hacme ulaşabilecek kadar çok değil. Yurtdışından müşteri bulmak gerekir.  Bunun içinde Btctürk'te BTC/USD alım satımı yapılması gerekir. Bir nevi bitcoin ihraç etmemiz lazım o hacimlere ulaşabilmek için. Bunun içinde bitcoin üreten çiftliklerimizin artması gerekir ya da bir yerlerden ucuza getirip yabancılara satmamız gerekir. Türk kullanıcısının yurtdışı yerine Türkiye'de işlem yapmasını istiyorsak buraya müşteri çekeceğiz ya da Türk toplumunda bir bitcoin aydınlanması bekleyeceğiz Grin
teknik olarak mümkün değil
https://www.youtube.com/watch?v=WYAnxWAD4Uw

yani en azından şimdilik
hero member
Activity: 739
Merit: 500
Grafikler 400 doları ciddi şekilde test edip geçecekmiş gibi duruyor. Normalde dirence geldikten sonra geri çekilmesi gerekirdi ama şu anda 393 dolarda. Bu fiyatlarda daha fazla kalmaz, bu gece ya 400'ü geçer ya 380'lere geri döner.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024

İyi güzel söylüyorsunuz da bu hacim promosyonla, kampanyayla 5000'e çıkmazki. Bu konuda sürekli bir serzeniş içerisindesiniz ama Türk kullanıcı sayısı bu hacme ulaşabilecek kadar çok değil. Yurtdışından müşteri bulmak gerekir.  Bunun içinde Btctürk'te BTC/USD alım satımı yapılması gerekir. Bir nevi bitcoin ihraç etmemiz lazım o hacimlere ulaşabilmek için. Bunun içinde bitcoin üreten çiftliklerimizin artması gerekir ya da bir yerlerden ucuza getirip yabancılara satmamız gerekir. Türk kullanıcısının yurtdışı yerine Türkiye'de işlem yapmasını istiyorsak buraya müşteri çekeceğiz ya da Türk toplumunda bir bitcoin aydınlanması bekleyeceğiz Grin
legendary

pazartesi yada salı günü sağlam dump bekliyorum ama umarım öyle olmaz. 400 dolarlar ve yukarısını görelim artık...
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

legendary
Activity: 1484
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
btcturk ayri bir alem

bugun huobide saniyede yaklasik 25 BTC lik hacim oluyor, btcturkun gunluk hacminin ortalama 200 oldugunu varsayarsak, huobi 8 saniyede btcturkun gunluk hacmine ulasiyor.

ben bu mesaji yazana kadar btcturktte 1 haftada olacak islem hacmi , huobide oldu bile.

islem hacminin artmasi icin, promosyon tanitim reklam vs sart.
legendary
Activity: 952
400$ kritik bir nokta. Yaşadığı geri çekilmeler gayet normal, eğer hacimli şekilde 400'ü kırabilirse yeni zirvelerden söz edebiliriz. Şu anda direnç noktasına yakın seyrediyor.
legendary
just in case
türk bitcoin kullanıcısı da artsa keşke çinlilerde hayvan gibi işlem hacmi var bilhakis ruslar amerika filan diye gerisi dağılıyor bizde fena gözükmese de borsa hareketleri oluşacak kadar yok btcturk  sürekli takip ediyorum çok az geldi işlem hacmi diğer marketleri düşününce.
Bütün piyasalar birbirini takip ediyor dışarıda , yerli de öyle değil. umarım onlarında daha canlı olduğunu görürüz.
Piyasayı takip etçek kadar olsa aslında bence güzel olurdu. Dolar kuru cinsinden 3 dolarlık bir artış görün türkiyede bırak 10 tl yi 5 tl oynamadığı oluyor Smiley
legendary
425 e dayanırız gibi... haftaiçi baya gergin geçecek bu böyle giderse...
full member
Activity: 182
Merit: 100
bitstamp 399.85   USD gördü bakalım  yükseliş ne kadar sürecek.
legendary
just in case
bitstamp 399.9 da asılı kaldı ve şuan 390 ı geri gördü. Dump sallamak için mi yoksa geri dönüş 400 den mi başladı bilemiyrum ama herkes bekliyor herhalde düşüş.
Jump to: