Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 636. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
huobi delirdi iyice, 415 dolar olduk..
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
bu millet manyamış bir btc ye 395.600 dolar verilir mi daha dün gibi 300 doları görecek mi diyorduk noldu bize Cheesy
legendary
biraz evvel 2600 yuani da gectik, kuransiz dur durak bilmiyor. 2600 yuanda 2000 btc lik duvar vardi, silindi ve supuruldu..

cumartesi gecesi tam aksiyon filmi gibi.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
çılgın btc yatırımcısını coşturuyor
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Ve beklenen oluyor. International forum bölümünü takip edenler zaten farkındaydı. Bu hafta 400 beklentisi bayağı ağır basmıştı.. Haftaiçi sağlam dump olabilir. Dikkat etmek lazım..
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
bu pump nedir arkadaş ya uçtu piyasalar millet al sat yapsın diye marketler mi manipüle ediyor ne yapıyor yüksek hacimli marketlere iyi para kalıyor komisyonlardan.
legendary
400 dolar oldu
legendary
pompaya gel cin 398 dolar oldu, 2500 kolay gecildi.. yurur bu daha.

400 u bu gece gosterirler mi gosterirler.
hero member
Activity: 662
Merit: 501
Satıcılar fiyatı düsürmese az direnseler alıcılar mecbur yukseltecek fiyatı...
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Bonus Claim Url: http://betonline.wager.bz
Stamp'te 380, Çin'de 390 dolara kadar geldi. Çok fazla alım desteği görünmüyor. Bu kanalda sıkışabilir veya yeniden aşağıdaki kanala geri dönebilir. Haftasonu olması nedeniyle işlem hacmi düşük seyrediyor.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
400 doları çok rahat aşacağını düşünüyorum bu haftasonu. pazartesi yada salı da sağlam dump bekliyorum.
full member
Activity: 182
Merit: 100
Fiyat iki yönde sıkıştı, bir tarafa kıracaktır diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
10 gündür +-15 $ bandında devam ediyor.Yukarı ya da aşağı yönlü bir trend içerisinde değil şu aşamada.Stabil seyrediyor fiyat.Ben düşmesinden yanayım tabiki nakitte olduğum için  Smiley
hero member
Activity: 739
Merit: 500
Yine yukarıya bir hareket var 360 doları geçti, şu an 367 dolarda.

Bitstamp 367.14
BTC-e 359.75
Bitfinex 365.39
Huobi 372.58 / 2385.47
sr. member
Activity: 350
220-230 $ bandı gibi oldu sanki, ama yukarı ivmelenecek bence...

Bana da öyle geliyor. Black Friday öncesi millet düşüş bekliyordu, yükseldi. Şimdi Christmas öncesi benzer bir hareket yapabilir. Tetikte olmakta fayda var. Ben yeni coin almıyorum ama elimdekileri tutmaya devam ediyorum. Ucuza satmaya niyetim yok.

Ben de yeni coin almıyorum çünkü nakitten %100 btc'ye geçtim
Erken dönem değil ama şubat ayından sonra artık yükselme vakti diye düşünüyorum...
sr. member
Activity: 336
Sakin olun gençler uzun vade aylık olarak BTC sağlam yerlere gidebilir alım verdi. Sürekli takipteyim.
https://i.imgur.com/4SISBRU.png

demiştim teee ne zamnlar tabi ipleyen olmadı beni Cheesy Ben aldım 400 dende verdim saygılar Cheesy

Ağustostan beri çok zaman geçti. Bitcoin'in sabit kalmasını bekleyen yoktur herhalde.

Sırf post kasmak için yazıyorsun varya Cheesy
BTC Mayıs ayından beri düşüşte ben ağustosta artık yukarı çıkmanın an meselesi olduğunu yazdım ve Kasım başında 450 dolarları gördük.

Post kasmak için yazan sensin. Ağustos'tan quote yapıp fiyat yükselince ben demiştim demek kolay. Fiyatın yükseleceğini zaten buradaki herkes biliyor.

Aylık bazda bitcoin grafiğine bakıpda bugunden yarına yükselecek denmesi cahilce olur biliyormusun ? adı üstünde aylık uzun vade grafik.
Atışmak istiyorsan birşeyler araştır getir karşıma sun. şu şöyledir bu böyledir de.
sr. member
Activity: 448

Bana da öyle geliyor. Black Friday öncesi millet düşüş bekliyordu, yükseldi. Şimdi Christmas öncesi benzer bir hareket yapabilir. Tetikte olmakta fayda var. Ben yeni coin almıyorum ama elimdekileri tutmaya devam ediyorum. Ucuza satmaya niyetim yok.
hero member
Activity: 662
Merit: 501
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
biraz toparlanmaya basladı gibi. ama sert bir dump bekliyorum bu hafta. Bitcoin bu demeden de edemiyorum. Huh
legendary
Activity: 952
Merit: 1000
Sakin olun gençler uzun vade aylık olarak BTC sağlam yerlere gidebilir alım verdi. Sürekli takipteyim.
https://i.imgur.com/4SISBRU.png

demiştim teee ne zamnlar tabi ipleyen olmadı beni Cheesy Ben aldım 400 dende verdim saygılar Cheesy

Ağustostan beri çok zaman geçti. Bitcoin'in sabit kalmasını bekleyen yoktur herhalde.

Sırf post kasmak için yazıyorsun varya Cheesy
BTC Mayıs ayından beri düşüşte ben ağustosta artık yukarı çıkmanın an meselesi olduğunu yazdım ve Kasım başında 450 dolarları gördük.

Post kasmak için yazan sensin. Ağustos'tan quote yapıp fiyat yükselince ben demiştim demek kolay. Fiyatın yükseleceğini zaten buradaki herkes biliyor.
Jump to: