Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 639. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Birdaha yükseliş yapıp düşecektir  diye düşünüyorum.
Bende öyle umuyorum. Şayet öyle olmaz ise birazcık zarar edeceğim. Zarar etmemem için bir pump bekliyorum. Geldi  Geldi gelmedi yapacak bir şey yok.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Bende yeni bir pump üzerine daha büyük bir dump bekliyorum
full member
Activity: 182
Merit: 100
legendary
just in case
Panik alımı yaptım. Elimdeki tlnin yarısını btcye çevirdim. Hemen peşine düşüş geldi. Satmadım şuan %50-%50 beklemedeyim.
benimde aynı oldu satmadım bekleidkçe giriyor. pardon düşüyor Cheesy
legendary
Panik alımı yaptım. Elimdeki tlnin yarısını btcye çevirdim. Hemen peşine düşüş geldi. Satmadım şuan %50-%50 beklemedeyim.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
5 saatte cikiyor, 10 dakkada asagiya basiyorlar, nurtopu gibi upuzun kipkirmizi bir dildomuz oldu..
legendary
just in case
evett beklenen dump geldi 100 dolar kar ederken, 300 dolar içeri girdik hadi bakalım Cheesy
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
normalde bu tur hareketlenmeler, amerika  ya da cin uykudayken olmazdi, erken basladik. amerika su an yeni yeni uyaniyor.

yatırımcının uyku saati olmaz Smiley birçok yatırımcı arkadaşım var yurtdışında, adamların uyku düzeni neredeyse hiç yok.
legendary
normalde bu tur hareketlenmeler, amerika  ya da cin uykudayken olmazdi, erken basladik. amerika su an yeni yeni uyaniyor.
hero member
365$ oldu, bakalım nereye kadar devam edicek.

huobi, 370$'ı geçiyor şu an Smiley
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
365$ oldu, bakalım nereye kadar devam edicek.
hero member
an itibariyle ltc'de de düzeltme hareketi başladı yukarı yönlü. btc, 367$ huobi'de.. btc burada sabit kalsa bile, ltc 4$'a yaklaşacaktık. benim fiyatlandırmam 3.80$ gibi ltc'yi..
legendary
Uzun süre tl de kaldım. Dün bir ara btc ye geçtim, sonra tekrar tl ye geçtim. Şuan pişmanım, keşke tl ye geçmeseydim.
legendary
cikis durmuyor yaw, 360 $ i da devirdi biraz evvel.

reisicumhurda konustu, biraz evvel rusyaya esti gurledi, dolarin da onu acildi 2.91 TL oldu dolar.

btc ye yatirim yapma nedenlerimden biri de bu aslinda, btc alinca, bir nevi dolar da almis oluyorsun.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
nakiitteyim valla , izlemekle yatiniyoruz

hocam siz hala nakittemisiniz, son 2 haftadir cok firsat vermisti alim icin halbuki.

bende cok bekledim, su an 33% btcye ciktim.

açıkçası şeytan dürttü al diye ama almadım  300 altı bekledim. birde aralık sonu nakit ihtiyacım var, risk almak istemedim.
legendary
huobi'deki alımlar uçtu.. ekim ayındaki günlük işlem hacmi rekoru kırılmış gözüküyor daha şimdiden.

hacim dun de onceki gunlere nazaran cok yuksekti, aslinda sinyaller gelmeye baslamisti son bir kac gundur, ancak ben bu hareketi gelecek hafta basi bekliyordum.
hero member
huobi'deki alımlar uçtu.. ekim ayındaki günlük işlem hacmi rekoru kırılmış gözüküyor daha şimdiden.
legendary

hocam siz hala nakittemisiniz, son 2 haftadir cok firsat vermisti alim icin halbuki.

bende cok bekledim, su an 33% btcye ciktim.
hero member
kaynağı buldum: https://bitcoinwisdom.com/markets/bitfinex/ltcbtc
burada bir şey tetiklemiş olabilir
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Jump to: