Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 690. (Read 1108999 times)

full member
Activity: 221
Merit: 100
Benim yükseleceğine inancım iyice arttı bu fiyatlardan satmayı düşünmüyorum. Parayı ihtiyacınız yoksa satmayın bekleyin. Teknikte tüm indikatörler alımı işaret ediyor.

Ortam artış spekülasyonu için gayet müsait. Yunanistan belirsizliği bankalara olan güven algısını sarsacaktır. Yunanistan'dan çok ciddi alım baskısı oluşacağını düşünmüyorum. Ama spekülatörlerin bu ortamı fırsata çevireceğini bekliyorum. 300 dolar psikolojik eşiği aşılırsa daha yukarılara daha kolay bir şekilde açılır yüksek ihtimalle. YTD.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
BTC ve LTC'de pozisyon korumak nakitte kalmaktan iyidir. Nakitte bu yükselisleri gördükce ic geciriyor insan keske alsaydim diye.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
06.07.2015 - 01:10 itibariyle;
BTCTurk: 2021.18353557    
BTCGreece: 40.69469531    Düne göre ya sadece içerde al/sat yapılmış ya da yunanlılar hiç işlem yapmamış.
Filipin: 1.58957449

BTCTürk: 1996.46870621    
Yunan: 28.29080551    Bu tarafta epey azalma var, ya yükselişi görüp çıkış yaptılar kar için ya da bitcoini saklamayı tercih ediyorlar.
Filipin: 1.14086811

Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Benim yükseleceğine inancım iyice arttı bu fiyatlardan satmayı düşünmüyorum. Parayı ihtiyacınız yoksa satmayın bekleyin. Teknikte tüm indikatörler alımı işaret ediyor.
full member
Activity: 160
yükseliş önce sanki ltc de başladı gibi
yanlışmıyım abilerim
elimdeki btcleri ltc yapmış olsaydım şuan 3 katı olacaktı ve ilk btc uçuş yaptığındaki gibi kendi şahsıma mal mal ekrana bakıyorum Smiley

Bunu önceden bilemeyiz belki de LTC yerinde sayacaktı BTC uçarken.
evet haklısınız ona süphem yok o olmasaydı bu olurdu gibi dünya kadar varsayım var
ama bazen görünen köy klavuz istemiyor ben bu klavuzluk kısmını atlayamıyorum
ilk btc ile tanıştığımda fiyatı 80 dolar civarındaydı
birinden ödeme olarak 4 btc gelmişti bekledim ve 125 dolardan satmıştım herbirini
o zamanda ekrana bakıp yğkseliyor bu ya deyip gene satmıştım
bendeki bu mallığa anlam veremiyorum
sabahta 4.74 ten gireyimmi diye düşündüm tabiki aynı mallıkla boşver deyip şimdi fiyatın 5.13 oluşunu seyrediyorum Smiley
neyse bu btc den bir gün kazanıcaz ona eminim 35 btc lik bir yatırımım var ve akşamları mışıl mışıl uyuyorum (sıfır olma ihtimalinin sıfır olduğunu düşünüyorum )
herkese bol kazançlar dilerim

hayırlısı olsun kolay değil bu trading işleri. Alıp birkaç sene beklemek en iyisi.
newbie
Activity: 36
Merit: 0
yanlışmıyım abilerim
elimdeki btcleri ltc yapmış olsaydım şuan 3 katı olacaktı ve ilk btc uçuş yaptığındaki gibi kendi şahsıma mal mal ekrana bakıyorum Smiley

evet haklısınız ona süphem yok o olmasaydı bu olurdu gibi dünya kadar varsayım var
ama bazen görünen köy klavuz istemiyor ben bu klavuzluk kısmını atlayamıyorum
ilk btc ile tanıştığımda fiyatı 80 dolar civarındaydı
birinden ödeme olarak 4 btc gelmişti bekledim ve 125 dolardan satmıştım herbirini
o zamanda ekrana bakıp yğkseliyor bu ya deyip gene satmıştım
bendeki bu mallığa anlam veremiyorum
sabahta 4.74 ten gireyimmi diye düşündüm tabiki aynı mallıkla boşver deyip şimdi fiyatın 5.13 oluşunu seyrediyorum Smiley
neyse bu btc den bir gün kazanıcaz ona eminim 35 btc lik bir yatırımım var ve akşamları mışıl mışıl uyuyorum (sıfır olma ihtimalinin sıfır olduğunu düşünüyorum )
herkese bol kazançlar dilerim
full member
yanlışmıyım abilerim

hero member
Activity: 840
Merit: 1000
yanlışmıyım abilerim

ltc btc orani normalde, 1 e 30 dur, bu oran ltcdeki kirilganlik artana kadar korundu, eger eski oran yakalanacaksa ltc hedefi 1 LTC = 0.033 BTC civaridir, piyasada bunu fiyatliyor su an..
newbie
Activity: 36
Merit: 0
yanlışmıyım abilerim
full member
275$ geçildi hedef 300$
hero member
OKCOIN delirdi yine, 1730 yuan dayiz.

btc-e de LTC delirmeleri yasaniyor. 2 gunde prim 30 % a yakin, guzel ulkemin 3bucuk yillik mevduat faiz orani.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
13 Temmuzda 300$ seviyesini konuşuyor olacağız.
full member
Activity: 224
All I want is a new CLEAN page for just to live!
bir kac hafta sonra bugunun notlarina bakip cok egleneceginiz anlasilan, beyler 200 gunluk HOyu dun itibariyle gectik, artik trend reverse olmustur, anlik dususler olabilir, gunluk dususler olabilir ancak, bundan sonra uzun vadeli yukselis trendine girdik

edit: finexde 1000 er 1000 er almaya basladilar, 276 $ , okcoin 1705 yuani gecti

tahminen bu trend nerelere kadar gider, çıkış yapmak için uygun aralık neresidir , tekrar 1000 usd i görebilirmiyiz acaba

Herşey olabilir kesin birşey diyilemez. Çünkü ne zaman bitcoin hakkında kesin konuşulsa hep ani hareketler yaparak yanıltmıştır insanları. Bence, Uzun vadeli birşey diyilemez. ama kısa vadede yükseliş elbet olacaktır.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
bir kac hafta sonra bugunun notlarina bakip cok egleneceginiz anlasilan, beyler 200 gunluk HOyu dun itibariyle gectik, artik trend reverse olmustur, anlik dususler olabilir, gunluk dususler olabilir ancak, bundan sonra uzun vadeli yukselis trendine girdik

edit: finexde 1000 er 1000 er almaya basladilar, 276 $ , okcoin 1705 yuani gecti

tahminen bu trend nerelere kadar gider, çıkış yapmak için uygun aralık neresidir , tekrar 1000 usd i görebilirmiyiz acaba
hero member

twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
yunanistanda dogru düzgün brc hacmi yokken yukselisi tamamen birilerinin piyasayı gaza getirişi.3 vakte kadar dump yeriz.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
btc 270 doları geçmiş, ltc 5 dolara yaklaşmış, piyasalarsa yunanistanın hayır dopingi mi var acaba, iftardan sonra 2 saat uyudum ortalık şenlenmiş

Kimisi yunanistan olayını spekülasyon olarak kullanıyor, kimisi inanıyor etkisi olduğuna, kimisi de piyasanın gazıyla yükleniyor.
Ben bir önceki mesajımda belirttiğim gibi çıkış yaptım . Umarım yanılırım, çünkü çok yüksek bir meblağ değl ve yükselmesi yine ileride bizim yararımıza.
Ancak millet yine çok fazla gaza geliyor gibi.

2013'te de Güney Kıbrıs olayı aynı şekilde spekülasyon olarak kullanıldı, Bitcoin fiyatının geldiği yer ortada. Eski grafiklere bakın, benzer şeyler yaşamamız gayet mümkün görünüyor.

Güney kıbrıs olayı gibi olacağını sanmıyorum. Çünkü o olaydan insanlar akıllanmış ve bunların sadece spekülasyon olduğunu anlamıştır. Çok büyük beklenti içine girmemek lazım.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
btc 270 doları geçmiş, ltc 5 dolara yaklaşmış, piyasalarsa yunanistanın hayır dopingi mi var acaba, iftardan sonra 2 saat uyudum ortalık şenlenmiş

Kimisi yunanistan olayını spekülasyon olarak kullanıyor, kimisi inanıyor etkisi olduğuna, kimisi de piyasanın gazıyla yükleniyor.
Ben bir önceki mesajımda belirttiğim gibi çıkış yaptım . Umarım yanılırım, çünkü çok yüksek bir meblağ değl ve yükselmesi yine ileride bizim yararımıza.

2013'te de Güney Kıbrıs olayı aynı şekilde spekülasyon olarak kullanıldı, Bitcoin fiyatının geldiği yer ortada. Eski grafiklere bakın, benzer şeyler yaşamamız gayet mümkün görünüyor.

Yine aynı şeyleri yaşayabiliriz, o zaman bu fiyatlardan satanlar pişman olur. Ama elinde tutan da düşerse keşke satsaydım diyecek. Satsan bir dert satmasan ayrı dert.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1422

legendary
Activity: 1108
Merit: 1002

Jump to: