Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 740. (Read 1108978 times)

legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Dealer bir abim var,
Akşam saatlerinde KVP izlerken bir yandan telefonda dertleştik biraz.
Mecnur'un borsa yasağından çok sıkıldığını ve bir süredir forex takılıp portföyünün %30 unu kaybettiğini,
tövbe edip portföy boşalttığını bu nedenle borsa istanbulda son bir kaç gündür düşüş yaşandığını söyledi.
Parasının büyük bir kısmı ile BTC alıp sonrada ilk fırsatta hacca gideceği dedikoduları dolaşıyormuş.

Bilginize,

Ne dealer i bu abimiz ? araba, uyusturucu, silah , gazete, portakal ? neyi deal ediyor yani neyin dagitimcisi ?
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Dealer bir abim var,
Mecnur'un borsa yasağından çok sıkıldığını ve bir süredir forex takılıp portföyünün %30 unu kaybettiğini,
tövbe edip portföy boşalttığını bu nedenle borsa istanbulda son bir kaç gündür düşüş yaşandığını söyledi.
Parasının büyük bir kısmı ile BTC alıp sonrada ilk fırsatta hacca gideceği dedikoduları dolaşıyormuş.

Bilginize,

bu ne yaw simdi?

zaytung haberi gibi bir sey olmus.
legendary
Activity: 3248
Merit: 1531
Dealer bir abim var,

Bilginize,

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Btcturk piyasanın altında şu anda, sabaha artar.Nakiti olan gece duruma göre alım yaparsa kazançlı çıkar.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
su onumuzdeki 2 gun cok spekulatif olacak, sert hareketlere hazir olun beyler yukari asagi.. volatilite artar bundan sonra.

1726 ya  geldi, dustu bir miktar.. yeni bir alim daha gelir mi ?

02:00 gibi yönü belli olur ama uyuyan olursa sabaha sürpriz ile uyanabilir. Fiyat aşağı ya da yukarı yönlü sert haraket edebilir ama yukarı yönlü gibi şimdilik bakalım.
legendary
su onumuzdeki 2 gun cok spekulatif olacak, sert hareketlere hazir olun beyler yukari asagi.. volatilite artar bundan sonra.

1726 ya  geldi, dustu bir miktar.. yeni bir alim daha gelir mi ?
legendary
cok cilizdi yaw bu pump, 10 dakka bile surmedi, topu topu 2-3 k bitcoin alinmistir.. ama millet iyi gaza geldi  Cool

btcturkte de cosguyla ne var ne yok aldilar.

Eğer 300$ görülecekse o gece bu gece olur , eğer göremezsek 270$ bandında yine sürünmeye devam.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
legendary
cok cilizdi yaw bu pump, 10 dakka bile surmedi, topu topu 2-3 k bitcoin alinmistir.. ama millet iyi gaza geldi  Cool

btcturkte de cosguyla ne var ne yok aldilar.
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
Millet satış emirlerini geri çekti ama 720 TL'de bekliyor benim emirlerim.
legendary
evet hareket basladi , hadi bakalim da,

icimden bir ses , sanki birileri gel gel diyor, mal basmak icin.. daha once bunlari yasadik defalarca.
legendary
Hangisi senin emirler.
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
Alan varsa benim emirleri de alsın. 1 saattir bekliyor.
legendary
ben usdye geçtim ya ondandır. alın alın daha artar o. ben btcye dönünce haber veririm o zaman da satarsınız.
arkadaş fenere basarım kaybeder, galatasaraya basarım gol atamaz, beşiktaşa basarım berabere kalır, usdye geçerim btc coşar. bi bu eksikti...

Haha yanlız değilsin bu konuda. Cheesy  Bu arada 100'er 100'er btc alınıyor.
full member
Activity: 238
Merit: 100
Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...
ben usdye geçtim ya ondandır. alın alın daha artar o. ben btcye dönünce haber veririm o zaman da satarsınız.
arkadaş fenere basarım kaybeder, galatasaraya basarım gol atamaz, beşiktaşa basarım berabere kalır, usdye geçerim btc coşar. bi bu eksikti...
legendary
Hafif değil ciddi hareket var.3 dk da 50 yuan arttı.

Aynen hafif falan değil baya sert sıçradı bakalım.
legendary
Hafif değil ciddi hareket var.3 dk da 50 yuan arttı.
legendary
277$ seviyesine çıktık tekrardan, yukarı yönlü hafif bir haraket var.

https://bitcoinwisdom.com/markets/bitfinex/btcusd

Edit: Mesajı yazdığım anda 281 oldu :O
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
Jump to: