Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 742. (Read 1108978 times)

full member
Activity: 346
Merit: 102
Bu Düşüş hayra alamet mi acaba..
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
birazdan ziplatirlar yukari yine.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
sabaha kalmadan battık  Grin

Sen yat uyu ben hala büyük hissediyom Smiley
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
sabaha kalmadan battık  Grin
legendary
tekrar gözü toprağa bakmaya başladı ama ginede sabaha bitcoinle giriyorum sabah ola hayrola Grin

Sen kazancan merak etme
eskiler genelde batanpanda diye bilirler beni  Grin

İçime doğdu valla sen bu sefer şeytanın bacağını kıracaksın Smiley
legendary
tekrar gözü toprağa bakmaya başladı ama ginede sabaha bitcoinle giriyorum sabah ola hayrola Grin

Sen kazancan merak etme
eskiler genelde batanpanda diye bilirler beni  Grin
legendary

Sen kazancan merak etme
legendary
legendary

bu guzel haberler dalga dalga geliyor, hava iyice olumluya dondu, coinbasein acilmasi artik amerika ve cogu ulkedeki kullanicinin legal olarak istedigi gibi ve en onemlisi KOLAYLIKLA btc aliminin onunu acti. piyasaya yepyeni taze oyuncular girdi artik.

bir hacklenme, bir borsanin cokusu , hirsizlik , baskin vs gibi kotu bir haber gelmedigi takdirde fiyat istikrarli (spekulatif degil) ve saglik bir sekilde yukari cikacaktir..
legendary
Activity: 1638
Merit: 1329
Stultorum infinitus est numerus
Doların artışı bazı insanlar için kötü olsada, Bitcoin camiası için çok iyi, üzülsek mi, gülsek mi?
full member
Activity: 141
Merit: 100
Dolar artışı baya iyi geldi.. Birşey yapmadan bugün %1.5 Allah bereket versin Smiley
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
1800 ü test edecektir mutlaka bugün,ondan sonra ipini koparır geçerse.
legendary
evet btcturkteki fiyatlar toplamis bir miktar, arbitrajcilar sagolsun, btcturktten  bayaa bir btc alip disarda sattilar. eski kullanicilar da gelmis gorunuyor, hacim de artmis bir miktar.. ozlemisiz bu gunleri
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
dolarda 2.55 e cikti.

duble kardayız btcturk 700 ü yukarı devirdi. dolardaki artışında bunda etkisi var
legendary
dolarda 2.55 e cikti..
legendary
Activity: 1008
Merit: 1000
GigTricks.io | A CRYPTO ECOSYSTEM FOR ON-DEMAND EC
Herkes bir an önce 300$ olsun istiyor peki 300$ olunca satacak mısınız? Daha çok yükselmesini bekleyeceksiniz o yüzden çıkış yapacağımız yeri tahmin etmemiz lazım.
hero member
Activity: 625
Merit: 500
GBTCe yakın zamanda yatırıma açılıcak. Elinizde BTC bulundurmaya bakın, fiyatın eskisi gibi 200-220 ye düşeceğini düşünmüyorum.

http://www.nasdaq.com/article/the-first-bitcoin-etf-offers-easy-way-to-profit-from-virtual-currency-gbtc-cm450589
legendary
bende 300 usd hayaliyle uyumuştum ana olmamış .
ben btcdeyim yani düşüş olacak ona göre hazırlayın paraları Grin

Bu sefer kazanacaksın içime doğdu Smiley
legendary
ben btcdeyim yani düşüş olacak ona göre hazırlayın paraları Grin
Jump to: