Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 744. (Read 1108978 times)

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Ivmenin durdugu yerde cikis yapicam ben.800tl civari diye tahmin ediyorum.

hocam erkencisiniz , short mu yazalim size de Smiley daha bu isin karpuzu var..

Karpuz gelcekse bekleriz   Smiley 6 aylık shortçu mu olur  Grin Ben blok halinde longcuyum.Ya hep ya hiç..

-Bu arada btcturk akşam olması münasebetiyle 25tl geriden takip ediyor piyasayı.
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
zaten eger 1800 kademesi toptan alinirsa eger, gerisi bos gozukuyor, onumuz cok acilir ondan sonra..
hero member
BEYLER

huobi gorur mu 1800 mu??

gormek uzere cunku
sr. member
Activity: 323
Merit: 250
resmen bir kadının orgazmı gibi btc nin şu anki yükselişi ya da yükselme gayreti.
full member
Activity: 160
Merit: 100
su acik artirma tam olarak ne zaman yapilacak bir bilgisi olan var mi ? saat ve tarih olarak?

açık arttırma 50.000 BTC. o zaten exchange sitesine girmez, birileri alıyor yatırım amaçlı her zamanki gibi. dump olacağını sanmam.

miktari degil de tarihi sormustum hocam? 

acik artirmanin fiyatinin ne ile sonuclanacagi da onemli burada

(Reuters) - The U.S. government on Wednesday said it plans to auction 50,000 bitcoins on March 5,
hero member

hocam erkencisiniz , short mu yazalim size de Smiley daha bu isin karpuzu var..

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
hero member
evet beyler/bayanlar, basladik harekete , gidiyoruz artik ufak ufak, var mi strateji belirleyen, surda cikarim diyen ?? yoksa sonuna kadar BTC mi ?
member
Activity: 112
Merit: 10
btc-e de dumplayan kimse geri aldı  Grin

240 ta bende dumplamistim 255 ten geri aldim. Baktim gidiyor 😀
hero member
Activity: 625
Merit: 500
ikizler kendilerine ait 138.000 Bitcoini yatırıma açınca, geri kalan BTC lere talep artar mı diğer şirketler tarafından?

@cakir1 hocam şu olaya bir açıklık getirirsen cahiliz bu konularda.
sr. member
Activity: 266
su acik artirma tam olarak ne zaman yapilacak bir bilgisi olan var mi ? saat ve tarih olarak?

açık arttırma 50.000 BTC. o zaten exchange sitesine girmez, birileri alıyor yatırım amaçlı her zamanki gibi. dump olacağını sanmam.
mevzu dumplanması değil.
mevzu şu:
eğer bir asset'e devlet el koyduysa doğrudan markette satamaz, ihaleye açması gerekir. ihaleye çıkmadan satışı yapılamaz.
ihaleye çıkana kadar da bu asset'in piyasada olmayacağı kesindir.

bitcoin'e dönecek olursak fiyatı etkileyebilecek 50k btc marketten çekilmiş durumda (ihale yapılıp bu miktar satılana kadar).
ihale yapıldıktan ve bu coinler el değiştirdikten sonra bunların bir markete girebileceği ve piyasayı aşağı yönde etkileyeceği "imaları" yapılır, bu coinler uzun vadede saklanacak olsa dahi marketi bir anda aşağı yönlü sürükleme tehtidi her zaman mevcuttur. bu olasılık bir çok kişiyi panik satışına sürükler ve piyasayı aşağı yönlendirir.
kesin emin olduğumuz bir şey var ki o da bu 50k bitcoin'in (ya da amerikan hükümetinin el koyduğu bütün bitcoinler) ihaleye çıkmadan önce market fiyatını aşağı yönde baskılayamayacağıdır.
hero member

miktari degil de tarihi sormustum hocam? 

acik artirmanin fiyatinin ne ile sonuclanacagi da onemli burada
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
280'de büyük mücadele var
hero member

hero member
hero member
btc-e de dumplayan kimse geri aldı  Grin
hero member
bitcoin yuruyor artik
newbie
Activity: 42
Merit: 0
300 gelsin öncelikle, Long term de 400-500-600 ...
sr. member
Activity: 323
Jump to: