Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 761. (Read 1107734 times)

hero member
Activity: 840
Merit: 1000
Biri yükseliyor diyor biri çakılıyor diyor, fiyata bakıyorum dün de aynı bugün de aynı.

BTCTURK un fiyatlarina bakiyorsaniz eger, onun bagisiklik sistemi cok guclu, cikislara ve inislere.. dolayisi ile bitcoin fiyatinda yuzde 10luk cikis ve inisler btcturk piyasasinda "cok da tin" durumu yaratiyor..

ama disarda buyuk kayip/kazanc oluyor..
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Biri yükseliyor diyor biri çakılıyor diyor, fiyata bakıyorum dün de aynı bugün de aynı.

25$ civarında bir artış oldu şimdide düşmeye başladı, yüksek miktarda bitcoin ile al-sat yaptığınızda 25$'lık bir artış ciddi kazanç getirir.

EFS
staff
Activity: 3780
Merit: 2120
Crypto Swap Exchange
hero member
superbowl'un bitmesini bekliyorlar. 3 saate kadar, çin dump'lamaya başlayacak deniyor.

Genelde tersi olur o söylentilerin.

neler oluyor hocam? , tepetaklak asagiya dogru gidiyoruz?
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
superbowl'un bitmesini bekliyorlar. 3 saate kadar, çin dump'lamaya başlayacak deniyor.

Genelde tersi olur o söylentilerin.
hero member

superbowl da ne oldu ki?

kaynak varmidir?
newbie
Activity: 5
Merit: 0
hero member
Activity: 625
Merit: 500
bencede, BTC ile ilgili kötü haber bekleniyor ilk kötü haberde 200 altına dumplanır. Yükseliş sonra gelir diye düşünüyorum.
hero member
Activity: 826
yükseliş başladı

gün içerisinde olabilecek normal hareketler bunlar yükseliş olarak değerlendirmek için çok erken.
full member
Activity: 133
Merit: 100
yükseliş başladı
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Artmaya başladı
hero member
btcturk orta siddetli satis dalgalarinda saglam defans yapiyor, ancak defans kirildi mi  , cil yavrusu gibi de dagiliyor Smiley
hero member
Activity: 826
evet yeni düşüş dalgası geliyor 200 altı olucak sanırım.
Btcturkte hala baya primli suan millet uyanamadi daha sanirim.

Sorun milletin uyanmasında uyanmamasında değil kimse elindekini düşük fiyattan satmak istemez elbette. Btcturk'de şu an olması gereken fiyatın 40 TL üstünde fiyatlar bu da gayet normal satıcı yok bu fiyata verecek alıcılar da yüksekten almak istemiyor haliyle.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Btcturkte hala baya primli suan millet uyanamadi daha sanirim.
hero member
Activity: 625
Merit: 500
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Btcturkte en dusuk 7.42 gorunuyor gece biri hata falan yapmadi dimi? Btcturkun hatasidir bu dimi ole bisi olduysa 7tlden alan kimse sevincten agliodur simdi

muhtemel hata benim alım emrim vardı gerçekleşmemiş😀
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Btcturkte en dusuk 7.42 gorunuyor gece biri hata falan yapmadi dimi? Btcturkun hatasidir bu dimi ole bisi olduysa 7tlden alan kimse sevincten agliodur simdi
hero member
Herkes ya erkenden uyudu ya da cumartesi dışarıda, hacim 60-70 civarındaydı şu anda 127 olmuş, yavaş avaş bizim borsamızda tepki göstermeye başladı.

200$ altını bu gece görür müyüz?

siz yukarda notu dustukten sonra satislar baslamisti, ama ciliz kaldi duruldu sonra, simdi tekrar vermeye basladilar ciddi sekilde, bitstamp ve coinbase de eslik ediyor bu sefer.. panik baslarsa, sabaha 1xx li rakamlarla uyanabiliriz..

ama btcturk uyeleri icin sikinti yok, pazar sabahi ilk kalkan zararsiz cikar, su uyur para uyumaz..
hero member
"OKCoin bütün gün boyunca yavaş yavaş çaktırmadan aşağı doğru indi, 2-3 saat içerisinde bende sert bir şekilde aşağı düşüş bekliyorum."

Tahmin ettiğim gibi düşüş başladı, bakalım nerede duracak.

20 dolara yakin dustu, btcturk 5 lira bile dusmedi,

ekonomimiz saglam temeller uzerine kurulu ondandir..
hero member
bugun btcturkteki islem hacmi gercekten goz doldurucu

56 btc ile rekor kiriyor.
Jump to: