Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 762. (Read 1107734 times)

hero member
Activity: 938
Merit: 1000
çıkmıyorsa da düşse bari.

satıp kazanamıyoruz bari ucuza alıp kazanalım mantığı
haksız da değilsiniz Smiley
Bir kara cuma olsa, 100 dolar altı görse Smiley
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
çıkmıyorsa da düşse bari.
hero member
Activity: 625
Merit: 500
exchange uygulamasında kullanıldığına göre bu anlamdadır.
full member
Activity: 133
Merit: 100
translate kullanmadınız değil mi Smiley
hero member
Activity: 826
Arkadaşlar bir exchange uygulaması türkçeleştiriyorum da pair diye bir kelime var ne anlama geliyor türkçesi.

eş, eşleşmek

Bu arada soru çok alakasız başlık altında sorulmuş, söylemeden geçemedim.
hero member
Activity: 625
Merit: 500
Arkadaşlar bir exchange uygulaması türkçeleştiriyorum da pair diye bir kelime var ne anlama geliyor türkçesi.

eş, eşleşmek
full member
Activity: 133
Merit: 100
hero member
Bu kadar olumsuz düşünce çok yersiz, daha önce hiç borsaya, forex'e, döviz işlemlerine bulaşmamış olanlar su yüzüne çıkıyor. sürekli kazandıran bir enstrüman yoktur bu dünya üzerinde. Çıkmalı ve düşmeli aksi halde kazandırmaz her düşüş bir fırsat bu neden bu kadar sorun oldu anlamak mümkün değil.

Bir sorun yok ki düşüp çıkmakta serbest Smiley biz sadece yönünü bulmaya çalışıyoruz ona göre işlem yapıcaz .

Bu tür piyasalarda satınal unut sistemi çalışır. Dünya üzerindeki en zengin yatırımcılar on yıllarca aldıkları hisse senetlerine dokunmadan beklerler, daha önce bitcoin bugün al yarım saat sonra zengin ol aracıydı o devir kapandı her düşüş bir alım fırsatı artık. her ay maaşınızın küçük bir kısmını bu işe ayırsanız 5 sene sonra meyvelerini toplarsınız.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Bu kadar olumsuz düşünce çok yersiz, daha önce hiç borsaya, forex'e, döviz işlemlerine bulaşmamış olanlar su yüzüne çıkıyor. sürekli kazandıran bir enstrüman yoktur bu dünya üzerinde. Çıkmalı ve düşmeli aksi halde kazandırmaz her düşüş bir fırsat bu neden bu kadar sorun oldu anlamak mümkün değil.

Bir sorun yok ki düşüp çıkmakta serbest Smiley biz sadece yönünü bulmaya çalışıyoruz ona göre işlem yapıcaz .
hero member
legendary
iyice uyuttular piyasayi,

bu sessizlik pek hayra alamet degil..

btcturktte piyasanin uzerine cikmis durumda, yariya yariya konsolide olduk ama , bir yanim al bir yanim sat diyor..

Ben 2 gün öncesine kadar yükselişten yana ümitliydim ama bu kadar sessizlik beni de bozdu ibrem düşüşe kaydı Smiley
hero member
Activity: 840
iyice uyuttular piyasayi,

bu sessizlik pek hayra alamet degil..

btcturktte piyasanin uzerine cikmis durumda, yariya yariya konsolide olduk ama , bir yanim al bir yanim sat diyor..

twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
merkez bankasi, dolarcilara ayaginizi denk alin dedi biraz evvel son dakika haberi gecti

http://www.cnbce.com/haberler/finans/merkez-bankasi-sessizligini-bozdu

gevser birazdan..

bu arada huobide huzursuzlanmaya basladi, basacaklar asagi, altlarin dolmasini bekliyorlar sanki.
Mb iskembeden salliyor. Mudahale niye etmiyorlar? Cok iyi biliolarki mudahale etseler bir iki gun dusurebilirler sonra hem eldeki reserv azalmis olucak hem dolar yukselise devam edicek. Kuresel olarak deger kazaniyor dolar dolar euro 1.13 paritesini gordu avrupada 1 olurmu endisesi var.

o zaman buyrun, bu seviyeyeden vari yogu satip dolar alin.
Suan birikimimin cogunlugu dolar bir kismida altindaki oda dolar ile iliskili, bitcoinde sadece riskini goze alabildigim kadar bir miktar tutuyorum. Dolar maliyetim 2 tl nin altinda bu arada
Edit: 2.20nin alti dolar icin alim firsatidir ytd

Ama bu seviyeden dolar almayi gozunuz yemez, bu mudur?

budur, bunu diyorum cunku..
Ben almam cunku ortalamam baya bi yukselir.ama cayir cayir dolar aliyor millet. Zaten benim inancim gecen sene sonu kimse cikmasini istemedi sonucta butceler icin son dakika suprizi kimse istemez. Ocak basiyla beraber bir rahatlik coktu ve fedin aciklamasiyla birliktede dolar global anlamda yangin yeri oldu. 2.5 tan once duracagini sanmiyorum artisin hele mb nin artisa mudahele edecegini hic sanmiyorum.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
merkez bankasi, dolarcilara ayaginizi denk alin dedi biraz evvel son dakika haberi gecti

gevser birazdan..

bu arada huobide huzursuzlanmaya basladi, basacaklar asagi, altlarin dolmasini bekliyorlar sanki.
Mb iskembeden salliyor. Mudahale niye etmiyorlar? Cok iyi biliolarki mudahale etseler bir iki gun dusurebilirler sonra hem eldeki reserv azalmis olucak hem dolar yukselise devam edicek. Kuresel olarak deger kazaniyor dolar dolar euro 1.13 paritesini gordu avrupada 1 olurmu endisesi var.

Suan birikimimin cogunlugu dolar bir kismida altindaki oda dolar ile iliskili, bitcoinde sadece riskini goze alabildigim kadar bir miktar tutuyorum. Dolar maliyetim 2 tl nin altinda bu arada

Ama bu seviyeden dolar almayi gozunuz yemez, bu mudur?

budur, bunu diyorum cunku..
twn
legendary

gevser birazdan..

legendary

İlk defa bişey hissedemiyorum. İnecekmi? çıkacakmı1? bence bitcoinin kendiside hissedemiyor Smiley Sadece şöyle birşey var aklımda. Eğer yükselecek olsa bu kadar süre paralel hareket yapmazdı gibi geliyor. İbrem azda olsa düşüşten yana.
member
Activity: 68
Merit: 10
ecoin.eu'da işlem yapan var mı ? patlayıp duruyor bu site, güvenilir mi sizce?
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
200 üzeri tutundu gibi duruyor btc bu haftasonuda aşağı gelmezse yukarı hareket başlayabilir diye düşünüyorum
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

gevser birazdan..

twn
legendary

gevser birazdan..

Jump to: