Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 816. (Read 1107486 times)

full member
Activity: 141
Merit: 100
Fiyat 800ün altına düşünce neden daha çok almadım diye açıkçası ben hala pişmanım ancak yarın da neden 900den almadım diye üzülme ihtimali yüksek o yüzden pek düşünmüyorum Smiley
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
bi tarafım sevinirken bi tarafım üzülüyor  Embarrassed
full member
400-410 geçilirse çılgınca alımlar başlayacaktır Smiley Sonrasında fiyat nereye kadar yükselir tahmin etmek çok güç..
full member
Bugün çok büyük olasılıkla 400$  geçilecek gibi görünüyor.
full member
Sabah baktığımda ben de çok şaşırdım. Son fırsat alım yapmayı da ihmal etmedim ama benden önce ortalığı silip süpürmüşlerdi zaten. Bundan sonra her gün bu şekilde şaşırabiliriz. Dediğim gibi 400-410 seviyesi geçilirse fiyat kısa sürede hızla yükselebilir. Bakalım btc bize daha nasıl sürprizler hazırlıyor Smiley
full member
Activity: 210
Günü 363'le kapatıp sonraki sabah 383'le gözünü açmak pek de hoş değil Çin/Amerika uçurmuş fiyatları biz uyurken Smiley
full member
İstikrarlı bir yükseliş var. Fiyat arttıkça zaten satış baskısı azalıyor. SOnuçta satan görüyorki sattığını geri almak eskisi gibi kolay değil. Şu an btcnin yükseleceğinden hala tam emin olamayanlar için son nokta 400-410$ bandı. 410u yukarı kırdıktan sonraki yükseliş baş döndürecek diye tahmin ediyorum. 
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
Yükseliş var hafiften ancak ben hala geçen sene ki gibi dikey bir grafik beklemiyorum açıkcası.

Ara sıra yükselip düşse de bir süre 400 bandında gider gibi geliyor. Umarım yanılırım.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Günaydın, gözünü açar açmaz bitcoin fiyatına bakan biri olarak bu sabah baya mutlu uyandım, btcturk 900 TL sınırına dayanmış bakalım.
full member
Stamp 389$ ı gördü hayırlı uğurlu olsun Smiley
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Yatayda devam eder aynen. Fazla yükseliş beklemeyin.
legendary
Activity: 1484
ben bi kaç gün içerisinde biraz daha artarak yatay seyre devam edeceğini düşünüyorum, bakalım  Cheesy
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Gene yatay seyirde gidiyor bir türlü kıramadı yukarı doğru.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
BTC nin sevdiğim yanı ön görmek zor olduğu için piyasada çokça hiç beklenmedik dalga şoklar yaşanması ve bir  bunun için bir de  geleceği için satın aldım.
410$ maliyetle aldım benim için 0$ a da,  1000$ da yolu var. Nedense hiç bırakasım gelmiyor param olsa daha çoğaltacağım elimdekileri. Nasıl birşey ise bağımlılık yapıyor bu bitcoin arkadaş  Smiley

legendary
Activity: 2310
Merit: 1422
Yıl sonuna kalmadan 500$ ve yukarısını görürsek şaşırmayın.
full member
btcturktede bir alim yarisi basladi , fiyat 880TL oldu biraz once,

shortcularin ellerinde btc kalmadigi icin ve aktif satici da olmadigi icin fiyat hizla artiyor..

ustelik bazi satis emirlerleri de iptal ediliyor.

Bu fiyatlardan fazla satış olmayacaktır. Zaten satan düşerken korkup sattı Smiley satmayan ise nereye düşerse düşsün satmadı (benim gibi). O yüzden mecburen alımlar aktiften oluyor. Bu yükseliş zaten shortcu ve traderları ters köşe yaparak gerçekleşti. Ellerinde btc olmadığı için nispteten istikrarlı bir şekilde yükselişe geçtik. Şu an için yükseliş çok iyi. Keşke daha ok alsaydım diye pişman oluyor insan ama kısmet demekki Smiley İnşallah bu şekilde devam eder de uzun süredir btc tutanlar ya zararını bir miktar düzeltir ya da kar eder.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
btcturktede bir alim yarisi basladi , fiyat 880TL oldu biraz once,

shortcularin ellerinde btc kalmadigi icin ve aktif satici da olmadigi icin fiyat hizla artiyor..

ustelik bazi satis emirlerleri de iptal ediliyor.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
500-600 $ lara çıkması lazım artık.

cikmasin boyle hizli yaw, aliyorduk kimseyi uyandirmadan azar azar son 4 aydir Smiley
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
500-600 $ lara çıkması lazım artık.
legendary
Activity: 1274
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
5-10 dakikada bir btc-e.com'a giriyorum. fiyat nedense sürekli yukarı yönlü. şu anda 368$'a dayanmış Grin

btcturk.com da 845 lirayı geçmiş Smiley

Jump to: