Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 817. (Read 1107542 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
500-600 $ lara çıkması lazım artık.

cikmasin boyle hizli yaw, aliyorduk kimseyi uyandirmadan azar azar son 4 aydir Smiley
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
500-600 $ lara çıkması lazım artık.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
5-10 dakikada bir btc-e.com'a giriyorum. fiyat nedense sürekli yukarı yönlü. şu anda 368$'a dayanmış Grin

btcturk.com da 845 lirayı geçmiş Smiley

legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Bu BTC adamı çok yoruyor Smiley
full member
Activity: 141
Merit: 100
Btcnin yönü artık yukarı döndü. Şu ana kadarki görünüm gayet iyi. Fiyatın arada aşağı sarkması ise normal ve istikrarlı yükseliş için faydalı. Böylece kısa vadeciler silkeleniyor. Btcnin yükselişine inanansa zaten satmıyor. 724lere kadar fiyat düştü ben satmadım mesela aksine imkan oldukça aldım Smiley
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
resmen 3 ileri bir geri gidiyor ama son tahlilde yön yukarı gibi duruyor benim pek umudum olmasada
legendary
370$ i dolari zorlamaya basladik.
hero member
Activity: 840
Şu piyasada satılan btcyi daha düşük fiyata almak mümkün olmayabilir. O sebeple eldekine sahip çıkmak çok önemli. Bugün 20tl kar için satıp aşağıdan yeniden alırım dediğiniz ama alamadığınız bir btcnin yarın birgün fiyatı 1500tl olursa zararınız 700tl olacaktır unutmayın Smiley Şu an pekçok trader ve shorter sıfır btc ile yükselişi seyrediyor. Zaten belki fiyatın yükselebilmesinin sebebi de bu kişilerin bir kısmının ekarte edilmesi olabilir.

Ayrıca şunu da dikkate almak gerekir; bugün 1000tlnizi bankaya koysanız bir yıl sonra 1100tl bile olmuyor. Oysa bitcoini iyi fiyattan alırsanız veya uzun süreli tutarsanız eninde sonunda bu oranın kat be kat üstüne kazanç sağlıyorsunuz. Biraz sabırlı olup seyretmek her gün al-sat işlemi yapmaktan çok daha karlı olacaktır. Maratonda kazanan yarış boyunca ön sırada koşan değil bitiş çizgisini ilk geçendir Smiley

dogru soze ne gerek buraya imza atilir, ozellikle de

"Maratonda kazanan yarış boyunca ön sırada koşan değil bitiş çizgisini ilk geçendir "

kismina,

selamlar, saygilar..
newbie
Activity: 42
Merit: 0
Hayırlısıyla biraz hareket oluyor, high: 0.363 oldu. Bu kasım güzel bir kasım olsun, çok fazla beklenti var piyasada.
legendary
Activity: 1484
bence bir şey olduğu yok yatırımcı sürekli kendini tatmin etmeye çalışıyor  Grin
full member
Şu piyasada satılan btcyi daha düşük fiyata almak mümkün olmayabilir. O sebeple eldekine sahip çıkmak çok önemli. Bugün 20tl kar için satıp aşağıdan yeniden alırım dediğiniz ama alamadığınız bir btcnin yarın birgün fiyatı 1500tl olursa zararınız 700tl olacaktır unutmayın Smiley Şu an pekçok trader ve shorter sıfır btc ile yükselişi seyrediyor. Zaten belki fiyatın yükselebilmesinin sebebi de bu kişilerin bir kısmının ekarte edilmesi olabilir.

Ayrıca şunu da dikkate almak gerekir; bugün 1000tlnizi bankaya koysanız bir yıl sonra 1100tl bile olmuyor. Oysa bitcoini iyi fiyattan alırsanız veya uzun süreli tutarsanız eninde sonunda bu oranın kat be kat üstüne kazanç sağlıyorsunuz. Biraz sabırlı olup seyretmek her gün al-sat işlemi yapmaktan çok daha karlı olacaktır. Maratonda kazanan yarış boyunca ön sırada koşan değil bitiş çizgisini ilk geçendir Smiley
hero member
bakalim dusus nerede duracak derdik ,

simdiki durum ise $u,

bakalim panik cikisi nerede duracak!!

pozisyon tavsiyesi istermisiniz ??

ne yapacaginizi bilmiyorsaniz , kimildamayin der buyuklerimiz..
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
Bunun düşeceği yok, panik alımları başladı. Cheesy
hero member
evet piyasada bir canlanma var..

son bir kac gundur ufak ufak yukari olan hareket bugun sanki artik biraz daha dile gelmis durumda...
legendary
bir de fiyat geciyim tarihe gecsin

su an 361.97 $ dayiz, bitstampda , hacimli yukari hareket devam ediyorr.
legendary
Fiyat 3 ileri bir geri şeklinde yukarı doğru gidiyor. Benim tahminim bu şekilde shorterları silkeleyerek yukarı doğru taşınmaya devam edeceği yönünde. Bir süre sonrasında zaten herkes pozisyon kapatıp btc alma yarışına girecektir. O zamanda fiyat çok ani şekilde fırlayacaktır. Şu anki fiyat hareketlerinde fiyatı aşağıda tutma çabası açıkça görülüyor.  

son 3 saatlik hareket dediginizi dogrular nitelikte, gunlukculeri shortlari maximum silkeliyorlar , 100 satiyorlarsa 1000 aliyorlar.. bakalim bugun ve bundan sonraki gunler ilginc olacak...
full member
Fiyat 3 ileri bir geri şeklinde yukarı doğru gidiyor. Benim tahminim bu şekilde shorterları silkeleyerek yukarı doğru taşınmaya devam edeceği yönünde. Bir süre sonrasında zaten herkes pozisyon kapatıp btc alma yarışına girecektir. O zamanda fiyat çok ani şekilde fırlayacaktır. Şu anki fiyat hareketlerinde fiyatı aşağıda tutma çabası açıkça görülüyor.  
legendary
bitfinexte son 15 dakikadir olaganustu seyler oluyor, 1000 btc lik alislar satislar havada ucusuyor, tam bir balina ve daha buyuk balina durumlari var. birileri fiyati baskilamaya calisiyor 2000btc lik tek satis emriyle, digeri geliyor, tek seferde 2000 btc yi kaldiriyor
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
3 gün direnç üstünde kalmadığı sürece kırıldı diyemeyiz. Ben yine aşağı yönlü bir hareket bekliyorum önümüzdeki günlerde.
legendary
Activity: 1484
bu kadarla kırılmaz ya fazla sevinmeyin bence  Grin
Jump to: