Pages:
Author

Topic: Български (Bulgarian) - page 27. (Read 519285 times)

legendary
Activity: 1946
Merit: 1005
August 11, 2014, 05:11:56 AM
Колеги, Някой продава ли Стелари? Имам интерес да си закупя.
Може и на място ако сте от София?
Поздрави Smiley
legendary
Activity: 1946
Merit: 1005
July 26, 2014, 01:05:50 PM
Българи събудете се!
Време е да направим нещо по върпоса!
Не е достатъчно само да се приканва "дайте да дадем"... Трябва и да се прави.
Вече направиха Българска Биткойн Асоциация.
Здравейте,
Това звучи наистина интересно!
Много се радвам да чуя такава хубава новина!
Колко ли члена има вече? Имам интерес да членувам!
Поздрави Smiley
newbie
Activity: 46
Merit: 0
July 21, 2014, 09:33:18 PM
За да се развие тая секция е нужно да има повече хора, драскащи тук. И не инфо за поредната пирамидка на алт сцената, ами полезна информация. Лошото е, че сме пръснати като пилци по форуми и масови чатове...
newbie
Activity: 53
Merit: 0
July 14, 2014, 12:47:40 PM
Българи събудете се!
Време е да направим нещо по върпоса!
Не е достатъчно само да се приканва "дайте да дадем"... Трябва и да се прави.
Вече направиха Българска Биткойн Асоциация.
legendary
Activity: 1946
Merit: 1005
July 10, 2014, 11:53:51 AM
Българи събудете се!
Време е да направим нещо по върпоса! Банките ни мачкат с години! Купувайте биткойни и се дръжте! Ако мислите да теглите жилищни кредити не го правете! Не теглете от банките пари, само ще ви направят на решето с годините!
legendary
Activity: 1946
Merit: 1005
July 06, 2014, 05:27:17 AM
Здравейте, нямам време да следя всички алткойни и ми се иска някъде да си имаме българска общност и да си коментираме всеки алткойн в различна тема. Аз съм активен в Hash.bg, надявам се да се сформираме повечко Smiley
По- добре не пиши тука за някоя нвоа валута и нейните спецификации, защото модераторите са дразнят. Ина4е ако имаш да питаш нещо може и тука да споделяш Smiley
Между другото все още имам интерес да се срещна с някой в София да обменинм малко койни. Искам да продам малко БТЦ за стотина лева, ако има някой интерес да ми пише Wink
Поздрави
full member
Activity: 178
Merit: 100
July 03, 2014, 01:34:41 PM
Здравейте, нямам време да следя всички алткойни и ми се иска някъде да си имаме българска общност и да си коментираме всеки алткойн в различна тема. Аз съм активен в Hash.bg, надявам се да се сформираме повечко Smiley
legendary
Activity: 1946
Merit: 1005
July 02, 2014, 05:15:07 AM
Българи,
Все още искам да си продам стотинките на някой най-добре Софиянец да се срещнем на място ако му е удобно в някое кафе или кадето и да е. Ако си и в Младост най-добре ще е Smiley
Поздрави от мен,

Гондел
legendary
Activity: 1946
Merit: 1005
June 30, 2014, 02:29:14 PM
 Българи! Smiley
Има ли някой да му продам биткойни за 80 долара на място в София или селата около София да се срещнеме. Много ще се радвам да направим една бърза търговийка Smiley
Дайте нещо мнения тука, че все пак ни има и знаем за биткойн като цяло.
legendary
Activity: 1946
Merit: 1005
June 29, 2014, 02:27:42 AM
Здравейте,
Мерси за информацията колега Smiley
Иначе много спешно ми трябват 80$ кеш за BTC Ако има някой желание да ми пише на лично. Може и да се срещнем на място ако сте в София някъде където и да е. Спешно е мерси Smiley
newbie
Activity: 46
Merit: 0
June 25, 2014, 07:12:34 PM
И понеже за друго бият през пръстите засега, те ви малко сдъвкано:

Малко синтезирана информация за новия 14.6 миньор :

Тук съм качил 14.6 миньор с вкарани вътре ОpenCL библиотеки. Работи със всички драйвери. Аз лично съм с 13.12. Конфиговете вътре са за R9 270X. С тези настройки вади 2.89 на х11 и 2.03 на х13. Ако имате други карти - просто слагате конфиг или бат за вашите карти. Няма нужда да се вкарва предварително компилиран .бин файл.

И не забравяйте да си коригирате пътеките към папките. В стартовите .бат файлове е пътя към папката на моя машина.
newbie
Activity: 46
Merit: 0
June 25, 2014, 07:06:51 PM
Нямаме съпорт, щот повечето дращим в хардуера. Тия, дето знаем английски рядко поглеждаме тук. Просто никой не шляпа нещо ново и интересно най-вече и заради това, че кьошето ни е тесничко - една тема за всичко. А за капак - а решиш да изкяриш нещо за кашето с превод - айде лумбур през пръстите. Спам било. Е убу де, ма ако не тук, къде можем да пишем нещо на български? Щот ако няма нова информация за нещо, с което можеш да направиш малко бързи кинти, чий ще го дириш тука?
legendary
Activity: 1946
Merit: 1005
June 25, 2014, 12:15:17 PM
Здравейте,
Нямаме много съпорт в тоя форум и за тва така ни ебават като цяло. Принципно малко нанагорно ми идват тия всичките алткойни и гледам да не се фокусирам върху тях. Принципно е хубаво, че ни залепиха темата поне да си стои на първа страница.

Принципно мисля да си продам част от стотинките за левове,че съм леко в криза. Ако има някой от София може да се срещнем да направим размяна
legendary
Activity: 1151
Merit: 1001
June 24, 2014, 06:46:38 AM
Ето къде https://bitcointalksearch.org/topic/m.7484373
модераторите обясняват че на българите се забранява да пишат за нови монети
Руснаците могат.
Румънците могат, всеки може, само българите - не.
legendary
Activity: 1151
Merit: 1001
June 24, 2014, 05:15:07 AM
Къде може да видя стаф менаджера на Cyrus да го репортна?
member
Activity: 83
Merit: 10
June 23, 2014, 08:47:28 AM
Moderator (Cyrus), please behave and do not delete this message. It's a translation for the Bulgarian community here. If there's nowhere else where we could post this kind of thing. Given the current situation, if you remove it one more time with a silly excuse like "Off-topic", which it isn't, I'll report you to your staff manager for ethnic disregard. Create a new Bulgarian sub-forum where each one of us can post a thread in our mother language, until then, we'll post here. This message is screensaved and html copied for proof.
legendary
Activity: 1946
Merit: 1005
June 15, 2014, 06:25:53 AM
Май че сме твърде малко българи в този форум. По принцип предлагам кредити можете да видите темата ми в секция кредити.Ако нялой проявява интерес и е от София може да ае видим на място и са измислим нещо.
Поздрави!
legendary
Activity: 1946
Merit: 1005
June 12, 2014, 02:36:55 AM
Има българи тук какво беше начинанието ?
здравейте и аз това све чудя
Здрасти,
А пък аз се чудя защо не направят и българския език стики към първата страница , ако сте забелязали дори има стики на ромънски език! Ще пиша на модератора на темата за повече инфо! Иначе през това време трябва да сме активни тука зада увеличим обема на темата!
Поздрави!
legendary
Activity: 1946
Merit: 1005
June 11, 2014, 10:20:47 AM
Mandatory update

Folks, download updating binaries! You should replace daemon&wallet files in the folder. Don't delete '.bin' & '.bin.keys' files!

Win 32http://sourceforge.net/projects/quazarcoin/files/quazarcoin-win32.zip/download
Win 64http://sourceforge.net/projects/quazarcoin/files/quazarcoin-win64.zip/download
Mac OS Xhttp://sourceforge.net/projects/quazarcoin/files/quazarcoin-mac.zip/download
Linuxhttp://sourceforge.net/projects/quazarcoin/files/quazarcoin-linux.tar.gz/download

Това пък какво общо има с Българиате в този форум? Тука сме да споделяме инфо на български. По принцип може да измислим нещо зад, което дасе обединим, не съм сигурен дали направата на левкойн няма да е малко нанагорно
legendary
Activity: 1946
Merit: 1005
June 04, 2014, 06:39:12 AM
Здравейте,
Не съм сигурен дали тук му е мястото, но съм щастлив да споделя , че на 10-и май отвари врати уникален и единствен детски фризьорски салон Весел Балон, в който ще бъде приеман Биткойн като платежно средство! Можете да хвърлите едно око на www.veselbalon.com   Намираме се във София, Младост 2

Поздрави Cheesy Cheesy Cheesy
Pages:
Jump to: