Pages:
Author

Topic: Български (Bulgarian) - page 29. (Read 519121 times)

sr. member
Activity: 406
Merit: 250
February 16, 2014, 07:49:00 AM
Аз ползвам kraken.com като най-добра борса и, ако си в България, bitcoini.com имат добри цени е лесни плащания. И най-вече са коректни.


Здравейте всички.

Опитах да обменя в MTGOX и в kraken.com и на двете места ме изхвърля при натискането на каквото и да било на главната ми страница.Не ползвам прокси ....bitcoini.com са ми малко скъпи (edit: упс грешка..Добри са им цените, грешни са ми изчисленията)иначе да - много е улеснено плащането при тях.Купувал съм от Ebay , но не ме кефи особено..Ще съм благодарен за всякакви съвети...


P.S.  Оказа се , че за да търгувам в Mtgox , акаунта ми трябва да е потвърден (копие ЛК, потвърждение на адрес) и за това ме е изхвърлял сайта най-вероятно.За  kraken.com важи същото...
newbie
Activity: 1
Merit: 0
February 14, 2014, 02:33:21 PM
Пичове, дайте да си направим eLev - електронна валута?
Стига сме чакали някой друг да измисли нещо. Биткойна е отживелица вече. Не може да се направят милиони от него. През 2009 е трябвало да се копае. Само най-новите скриптови валути с ниска стойност са офер.
newbie
Activity: 58
Merit: 0
February 13, 2014, 05:31:29 PM
Ето един изцяло български биткойн проект:
https://bitcointalksearch.org/topic/peersportsorg-live-sports-betting-site-off-the-blockchain-464020
newbie
Activity: 53
Merit: 0
February 07, 2014, 02:37:52 AM
Цитирам съобщение:

Quote
"На 30.01.2014 взехме решение за създаване на Българска Биткойн Асоциация. До 3-4 седмици ще подготвим и проведем учредителното събрание. Всеки с професионален или любителски интерес към Биткойн е добре дошъл да участва в този форум!"

Ако имате желание да участвате в работата по учредяването на тази Асоциация може да се регистрирате във форума. Новосъздаденият форум е поддомейн на bitcoin.bg с наименованието association. Нарочно не го показвам с хипервръзка за да не се индексира от търсачките.
 
newbie
Activity: 58
Merit: 0
February 07, 2014, 02:29:33 AM
Аз ползвам kraken.com като най-добра борса и, ако си в България, bitcoini.com имат добри цени е лесни плащания. И най-вече са коректни.
newbie
Activity: 17
Merit: 0
February 07, 2014, 01:18:18 AM
Здравейте,
и аз да се разпиша. От скоро съм във форума и още се ориентирам, какво се случва. Някой ще има ли добрината да сподели сигурен и надежден начин за обмяна на BTC в нормална валута (USD/EU)



Поздрави,
newbie
Activity: 11
Merit: 0
January 16, 2014, 05:19:34 PM
Здравейте и от мен миньори Smiley
full member
Activity: 173
Merit: 100
January 15, 2014, 03:52:49 AM
Пичове, от няколко дни имам един странен проблем които ме мъчи и колкото и да чета , не намирам решение.
Имам една ферма която си работеше месец и нещо нон-стоп - без проблем.
Една вечер заби и след рестарт започнаха проблемите.
Чупи постояно драивърите.
Системата е
MB Ausus P8 B75-V
CPU Intel G1620
RAM 4 GB
Захранване Corsair AX 1200I
4x XFX 7970
Когато го направи за първи път беше с Win 7 x 64
Колкото и да се мъчех все същата работа. Махах карти , сменях места , с и без екстендери ... чупи и това си е.
Преинсталиран Win a  и все същата работа.
Пусках картите без никакъв клок и пак една чупи драивъра, веднъж счупен ... започва да чупи и на другите карти докато не умре цялата ферма.
Незнам как да се ориентирам, хардуерен ли е проблема или софтуерен.
Благодаря Ви за отделеното време.
newbie
Activity: 5
Merit: 0
January 13, 2014, 04:27:14 AM
Още 1 пост  Grin
newbie
Activity: 9
Merit: 0
January 11, 2014, 04:15:20 AM
Привет биткойн ентусиасти Smiley
newbie
Activity: 5
Merit: 0
January 11, 2014, 03:05:13 AM
Поздравления за hash.bg Идеята е супер и дано се развие бързо  Smiley
newbie
Activity: 3
Merit: 0
January 11, 2014, 02:37:49 AM
Най-накрая нормално-изглеждащ форум. Дано набере traction.
newbie
Activity: 58
Merit: 0
January 10, 2014, 03:43:21 PM
Супер, сайта изглежда много добре. Наистина е много трудно да се следи толкова информация и ще е добре да си помагаме и да я филтрираме! Вече се регистрирах Smiley

добре, че има и покер фенове, които са позитивно настроени - по някаква причина в igrach.com има доста интерес към биткойна, но с огромни задръжки...
newbie
Activity: 58
Merit: 0
January 10, 2014, 02:20:15 PM
Здравейте,

Отворихме (мисля че първия) онлайн портал на български изцяло посветен на крипто революцията.

Освен че ще спомагаме за развитието на биткойн идеята в България чрез всекидневни статии и най-вече обяснителни материали относно технологията (и потенциала) на крипто валутите, искаме да послужим като отворена и свободна за ползване от всеки платформа за разработка на проекти по темата. С други думи търсим хора с желание, време и възможност да се занимават с интересни на тях проекти и да си помагаме всички заедно.

Фактът, че четете това съобщение, показва, че сте по-напред в материята от повечето съграждани и ви каня да поглеждате и форума при нас. bitcointalk  е много хубав, но отнема много време за следене. Бихме искали всички задружно да го следим и да пускаме за всички интересни за нас теми нещо като digest.

Адресът на сайта е http://hash.bg
newbie
Activity: 5
Merit: 0
January 10, 2014, 09:45:26 AM
Здравейте , регистрирах се специално за да дам гласност на това как бях и продължавам да съм лъган като глупак от cloudhashing.com . Някой от вас имал ли е взимане даване с тях и успял ли е да се оправи по някакъв начин ?
newbie
Activity: 3
Merit: 0
January 10, 2014, 05:10:00 AM
Защото не е това целта на първо място Smiley Ето тук можете да видите къде се намира : https://facebook.com/mytaste. Говорихме си нещо от сорта на всяка втора неделя да се събираме, че ежеседмично е натоварващо. Обикновено сега се събираме по 4-8 човека така или иначе, пушиме наргиле, пиеме бири и гледаме умно.
newbie
Activity: 51
Merit: 0
January 09, 2014, 05:43:14 PM
Защо да не си направиш реклама, и без това няма кой да ни разбере Smiley
Кажи къде ти е заведението, пък може да направим една сбирчица.
И да похваля колегата от предната страница с ключодържателите. Поръчах си един, пратиха ми два. Един месец го нося с ключовете в джоба - не е мръднал.
newbie
Activity: 3
Merit: 0
January 09, 2014, 04:43:27 PM
Здравейте, ще бъда много кратък, за да не каже някой, че си правя реклама. Ние сме първото заведение в България, което приема разплащания с bitcoin. С приятели се чудим дали е удачно да организираме "срещи" на cryptocurrency ентусиастите в България/София? Заведението се намира в центъра и е средна големина, вие бихте ли искали да се събираме и да си бъбриме за последните луни и паники? Пък може и малко localbitcoins транзакции да направиме в бързината.
newbie
Activity: 3
Merit: 0
January 04, 2014, 08:01:55 AM
pozdrav do site bulgari .
newbie
Activity: 2
Merit: 0
January 01, 2014, 08:27:07 PM
Здравейте, новак за форума, но не и за биткойните, много четене много нещо. Честита Нова Година и много гига хашове ви пожелавам  Grin
Pages:
Jump to: