Pages:
Author

Topic: Çiftlikbank’ın kurucusu Mehmet Aydın: Türk yargısına teslim olacağım - page 8. (Read 956 times)

full member
Activity: 546
Merit: 154
Nasil olmusta Turk yargisina teslim olmaya karar vermis onca zaman sonra. Ya para suyunu cekti yiye yiye tukendi yada Sedat Peker aciklamalarinda deginmisti bu konuya birileri para aldi ondan diye o ismi gecen sahsi aklama operasyonu mu acaba . Bak biz bulduk teslim aldik vs vs aklimda deli sorular :/
legendary
Activity: 1974
Merit: 1320
Şahsen Sedat Peker'in attığı twitlerdeki insanlar nasıl oluyorsa tek tek ya ortaya çıkıyorlar yada yok olup adadan ayriliyorlar adadan ayrılanlar anında ölüm sessizliğine kavuşuyor adaya yeni girenler ise böyle ortaya çıkıyor ben bu videonun Sedat pekerin açıklamaları ile ilggili olduğunu düşünüyorum büyük bir ihtimalle o anlattığı yazı birileri tarafından yazılmış önüne konulmuş bu uşak bir maşa
hero member
Activity: 1372
Merit: 911
Açıklamayı biri kağıda yazmış oda bakıp okumaya çalışıyor nasıl bir durum bu anlamış değilim parası bittiği için gelmesi çok doğal ülkede adet olmadığı için güvenmesi normal ama bu insanlar sana güvenirmi seni rahat bırakırlarmı bilemiyorum. Çiftlikbankın 2.sini kurar belki neden olmasın
sr. member
Activity: 1834
Merit: 331
Ne oldu ya hayırdır parayı yiye yiye bitirdi herhalde.  Grin  Acaba yatırımcılarıyla bir süre kafa bulduğu gibi yine can sıkıntısından böyle bir şey mi yapıyor merak da etmedim değil. Açıkçası uzun zamandır en ufak bir haber ile karşılaşmadım tosuncuk ile ilgili. Bir süre önce Thodex vurguncusunun peşinden koştular sonra o da öyle kaldı herhalde.

Parası uçup gitmediği sürece böyle bir şey yapacağını sanmıyorum kısacası.
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
Artık nasıl yedi bitirdiyse parasını, veya nasıl bir mafyanın eline düştüyse, ölüm yerine cezaevini tercih ediyor, gerçi böyle zincirleme dolandırıcıların alayı dışarıda, bunu da salarlar adam Türk yargısına güveniyor, ne de olsa serbest kalır
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
Çiftlik Bank kurucusu Mehmet Aydın, avukatları aracılığıyla SÖZCÜ'ye ulaştı. Bir video paylaşan Aydın, "Kendi hür irademle en kısa sürede Türk yargısına teslim olacağım" dedi.
https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/yurtdisina-kacan-ciftlikbank-kurucusu-mehmet-aydindan-aciklama-en-kisa-surede-turk-yargisina-teslim-olacagim-6514678/

Tosuncuk geri geliyormuş. Grin
Pages:
Jump to: