Pages:
Author

Topic: Circle! Μια νέα εποχή στις συναλλαγές με Bitcoin! - page 4. (Read 9686 times)

legendary
Activity: 975
Merit: 1003
edit προς mod:Το θέμα νομίζω πρέπει να μεταφερθεί στις αγορές. Λάθος που το ανέβασα εδώ αρχικά.

Δεν υπάρχει πρόβλημα, γιατί είναι discussion

Εσένα ποτέ σου ήρθε η πρόσκληση; Εγώ τώρα τσεκαρα και δεν μου ήρθε ακόμα...
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
Μια άλλη πολή καλή δυνατότητα που ύπάρχει στο circle είναι ότι μπορείς να στείλεις πανεύκολα bitcoin σε κάποιον ακόμα και μέσω email η και να απαιτήσεις bitcoin μέσω email από κάποιο.


edit προς mod:Το θέμα νομίζω πρέπει να μεταφερθεί στις αγορές. Λάθος που το ανέβασα εδώ αρχικά.
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
Απλά έχω μείνει άφωνος με το circle και με την ευκολία που υπάρχει στο να αγοράσεις και να πουλήσεις bitcoin στο site τους! Ξεχάστε πλέον τα sepa transfer ημερών και όλη αυτή την πολύπλοκη διαδικασία. Με το circle πλέον μπορείς άμεσα να αγοράζεις η να πουλάς bitcoin απλά μέσω μιας πιστωτικής κάρτας visa η mastercard!
To site για το circle είναι εδώ

https://www.circle.com

σε beta ακόμα αλλά στέλνουν προσκλήσεις αν βάλεις το email σου. Γενικά για την ανακοίνωση της λειτουργίας της επιχείρησης μπορείτε να την διαβάσετε και στο coindesk

http://www.coindesk.com/circles-bitcoin-banking-platform-savvy-bid-mainstream-market/

H μεγαλύτερη έκπληξη για μένα με το που μου ήρθε το email πρόσκλησης ήταν το πόσο εύκολο ήταν να αγοράσω bitcoin με πιστωτική. Μιλάμε απίστευτα εύκολη διαδικασία. Καταρχήν δημιουργείς τον λογαριασμό σου, δίνεις μετά ένα τηλέφωνο για να σου στέλνουν κωδικό επιβεβαίωσης και μετά απλά προσθέτεις την πιστωτική σου κάρτα στον λογαριασμό σου. Άμεσα μπορείς να αγοράσεις μεχρι 500 ευρώ bitcoin την εβδομάδα.
Μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα είχα αγοράσει bitcoin και τα είχα μεταφέρει στο πορτοφόλι μου. Φοβερό! Φυσικά μπορείς να κάνεις και την ανάποδη διαδικασία. Η ισοτιμία αγοράς ήταν όπως είναι διαμορφωμένη σε coindesk ούτε δολάριο παραπάνω. Ενοείτε ότι μπορείς να πουλήσεις και τα bitcoin σου και να μεταφερθούν στην κάρτα σου το ίδιο εύκολα.
Νομίζω πλέον περνάμε σε νέα εποχή που τα bitcoin θα αρχίσουν να είναι διαθέσιμα σε όλους.
Pages:
Jump to: