Pages:
Author

Topic: İco saçmalığı sayesinde bu piyasa patlar - page 4. (Read 2108 times)

full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
* icolara girin , siz icoya girdiniz diye patlayacak piyasanın amına koyyım , yaşamasın zaten o piyasa

*araştırmadan girerseniz sikerler ,'' iyi projeymiş ! '' diye icoya girilmez , herkes yenilik , herkes devrim diye bağırıyor anasını satayım

*önce takıma bakın

*sonra hardcap ve token sayısına (kaç tanesi sürülecek piyasaya , kaçı ne kadar kilitli kalacak vs)

en son projeye bakın ! , siz para kazanmak için buradasınız ; bi kaç tane amcık ağızlının hayattaki başarısı sizin hayat standardınızı arttırmaz

''amaaaa böyle düşünereeek , uzun vadede bu piyasayaaa zarar verirsiniizzz efenim'' diyen tuzu kuru amcık ağızlıları takmayın

projeye bakarak uzun vade fiyatını kestirebilirsiniz ama size hemen para lazım ! o yüzden en son projeye bakmanızda sorun yok

''' çünkü henüz uzun vadeli yatırım yapabilecek bir sermayeye ulaşmadınız '''

biliyorum , çok az parayla girdiniz

ve burada , 'icolar bitti' icolardan uzak durun' tadında konuşarak hevesinizi kırıyorlar , burada 'icolar bitti yea' muhabbetleri başladığından beri başarılı olmuş bir ton ico var .

''var da efendim hangisi bilebiliyor muyuz ?!?''

--evet bilebiliyoruz ! , araştırın , araştırmadan yarramın başını alırsınız , ama araştırırsanız size para var .

ha icolar bitti diyen sikiklere hiç kulak asmayın , türkçe forumu zerre sikinize takmayın , gelin postunuzu kasın siktirin gidin , burda para kazanan adamlar konuşmaz , kazanamayanlar birbirine ağlar , o peşinden baktığınız icolardan herkesin haberi var ama kimse gelip buraya yazmaz , ben de gelip yazmam , sikimde değilsiniz çünkü , kimsenin sikinde değilsiniz

plus+ oldu amına koyyım , gelelim söyleyelim burda , girelim hepimiz ; e amına koyyım ?
 kimin kucağına 2-3xten bırakıcam lan ben sonra ?!?!

söylemek istediğim şey ; kendi araştırmanızı kendiniz yapın , hevesiniz kırılmasın diye anlatıyorum bunları , araştırırsanız , okursanız size para var.

asla bırakmayın.

burada bi takım amcık ağızlılar siz flip yapıyorsunuz diye ''yea yatırımcı gibi düşünmüyorsunuz işte!!'' diyerek kafalarına göre konuşmaya kalkabilir

ama unutmayınki o amcık ağızlının tuzu kuru , siz küçük bi parayla girdiniz , o yüzden ''yatırımcı gözüyle bakmıyorlar efendim! piyasaya zarar hep!''

diyen tuzu kuru amcık ağızlıları takmayın sikinize , basın küfür geçin ,

bunları yeni gelen arkadaşların hevesi kırılmasın diye yazıyorum. ayrıca gerizekalı olmayan herhangi allahın kulu fark edebilir scamı scam olmayan icoyu amk , zor bişey değil lan bu olay , mal mısınız amına koyyım.

araştırın okuyun bu lan bu ! bu kadar anasını satayım

sağda solda görüyorum , burda 3-4 ay vakit geçirip hala 'nasıl icoya katılıyoruz ?' modunda adamlar var , onlardan olmayın

ben yapamam düşünceniz olmasın , bi kaçınızla konuşuyoruz özelden , kendinize güvenin biraz amına koyyım

masanın başına , '' ortamın amına koymaya geldim ulan'' diye oturun , varsın para kaybınız olsun , tanrı cesaretiyle para kaybedin amına koyyım

''nam olsun kar olmasın''

tek gerçeği var şu piyasanın , hazırcıysanız , yarramın başını alırsınız

araştırır okursanız , parsayı toplarsınız

bundan bi kaç ay önce veresiye sigara yazdırınca surat yapan tekelci gavat , kızını yamamaya çalışıyor şu an

ayık olun , cesur olun , öptüm   Kiss

sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
Icoların büyük çoğunluğu sıkıntılı kabul ediyorum bunu ama ethereumda zamanında ico yapıp para toplamadı mı aslında bir çok kişiye göre şuan bitcoin yerine ether kullanılması daha sağlıklı olurdu.Hepsini saçmalık olarak genellemek haksızlık olur bence.
full member
Activity: 268
Merit: 109
ıcoların %99 u sahte diyemem ama gerçekten insanların bizi dolandırdığı açık bu nasıl oluyor derseniz:ADamlar şunu şunu yapacağız diye vaat ediyolar fakat yapamıyorlar çünkü daha önce yapılmamış bir şeyler bunu yapan sayısı çok az o yüzden ister istemez projeleri patlıyor bu tabi ki tamamen iyi niyetle yazılmış bir post
full member
Activity: 210
Merit: 100
ico saçmalığı dediğiniz şey olmasaydı şu anda borsalar sinek avlıyor olurdu. crytonun bi parçasıda tradedir. bu yüzden yeni altcoinlere ve fikirlere ihtiyaç vardır.
full member
Activity: 252
Artık kimse hardcap beklemiyor zaten ben icoları mantıklı buluyorum olması gerektiğini düşünüyorum ayrıca güvenilen projelerde bonuslu girmek çok güzel avantaj sağlıyor.
sr. member
Activity: 812
Merit: 252
Free Crypto Faucet in Trustdice
ICO'lara olan ilgi çoktan azaldı bile. Eskiden projeler hızlıca hardcap yapardı, şimdi birçoğu haftalarca para bile toplayamıyor.
+1
member
Activity: 280
Merit: 10
keinlikle katılıyorum. 2 3 tane daha ico adı altında millet dolandırılırsa bu işe el atarlar.dolandırıcılık adı altında alayı yasaklanır.
sr. member
Activity: 454
ICO'lara olan ilgi çoktan azaldı bile. Eskiden projeler hızlıca hardcap yapardı, şimdi birçoğu haftalarca para bile toplayamıyor.
full member
Activity: 434
Merit: 112
İconun kesinlikle saçma olduğunu düşünmüyorum iyi güzel demişsiniz fakat çoğu iyi projenin çıkışı ikolar sayesinde oluyor proje için kaynak bulmak kolay değil.

İşte bunun için icolarin belli bir düzenlemeye sokulması gerekli. Yasal düzenleme diyorlarsa bu konuda yapılmalı yasal düzenleme
Güzel bir isim, güzel bir konu açılıyor güzel bounty ler bonus oranları insanları tatmin edecek seviyede insanlar katılıyor proje patlayınca herhangi bir muhattap bulamıyor para yatıranlar. Bir kaç tane Twitter kampanyasına katılmıştım birisi patlamış ismi sanırım startmining gibi bişeydi. Konuyu açan moderatör yakınıyordu kimseye ulaşamıyorum diye.
full member
Activity: 224
İconun kesinlikle saçma olduğunu düşünmüyorum iyi güzel demişsiniz fakat çoğu iyi projenin çıkışı ikolar sayesinde oluyor proje için kaynak bulmak kolay değil.
member
Activity: 215
Merit: 13
Piyasa kendi yolunu bulur, bir süre sonra icolara olan ilgi azalacaktır.
full member
Activity: 434
Merit: 112
Benim düşüncem en iyisi borsaya girdikten sonra. O kadar çok scam çıktı ki. İçlerinden katlayan olmadı mı oldu ama büyük bir risktir.
Doğru dürüst tanımadığın istediğin zaman ulasamayacagin bı adam diyor ki bak buraya apartman dikecegim gel al daha ucuza alacaksın hem bina bitince daha pahalıya satarsin falan. Bana göre ico işi tamamen bu
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Çoğunluk icolara bonusları için katılıyor. Kimse katılmazsa bonus miktarını arttırıp daha fazla yatırım çekmiş olacaklar. Bi seferde bu kadar bonus verilir mi diye de kimse katılmayacak.Sağlam ico dediklerimiz bile bu yüzden pert oldu.
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
sorun ico ların parlaması değil.bu kadar paranın dolaştığı bir yerde dolandırıcı olmasaydı ortada bir yanlışlık var derdim.
mesel ico ların road map lerini dikkate almadan gelir getirmesinin beklenmesi.
adamın projesi kağıt üstünde road map3 yıl millet ağlaşıyor niye ico fiyatının altında diye.
ne olacaktı ilerlemiş projeler bile aylardır sürünürken senin ico sadece adı sayesinde 1"0x mi yapacaktı.
biraz gerçekci olup whitepaper roadmap bakarak yatırım yapılır 1 yıl da beklemeyi göze alırsanız ico ların batmasına imkan yok.
full member
Activity: 210
İcolardan patlayacağına ihtimal vermiyorum,bu piyasa zaten kendi dengesini koruyor yani demek istediğim icolardan gelen çöp coinler ya direk baska coine cevriliyor yada zamanla eritmeye çalısıyoruz.
Asıl iş bize düşüyor aslında daha bilinçli şekilde araştırarak ve cidden gelecek görerek yapsak bu işi bambaşka bir hâl alır ico meselesi.
Ama malasef çoğumuz uzun süreli iconun coininden biseyler kazanmak yerine gelen coini bilinen coinlere çeviyoruz.
sr. member
Activity: 454
ICO demek kolay yoldan parayı vurmak demek oldu bu sene ama zamanla bu durum değişecektir. Yatırım yapılacak ICO var yapılmayacak ICO var.
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
Şu an ki piyasanın oluşması zaten icolar sayesinde gerçekleşti. Icolar yapılmazken kaç tane altcoin vardı ki? Var olan altcoinlerin çoğu zaten assagi yukari bitcoinin klonlarıydı. Piyasaya bu kadar para girdiyse, insanlar inanılmaz kar ettiler bunlar ico sayesindedir. Bir noktadan sonra devletler işe el atmaya başlayacak -ki başladı bile- o zaman icolar durulur.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bazi noktalara katilmiyorum. Icolar ve diger altcoinler olmasa bu btc leri nereye harcayacaksiniz? Sadece exchangelerde alip satilarak btc nin ne kadar marketcap i buyuyebilir ki? Icolar bir nevi sirkulasyonu sagliyor ama balon scam icolar tabiki olacak. Gercek hayattada bir cok seyi suistimal edenler yokmu ki.. tabiki bu alemde de olacak..
full member
Activity: 192
Kesinlikle katılıyorum eğer bir projeye yatırım yapmak istiyorsanız borsada yani Etherdelta'da listelenmesini beklemelisiniz, ödül avcıları tokeni çok alt fiyatlardan bozduruyor ben asla bunu yapmıyorum genelde holder konumundayım fakat birçok defa ico fiyatının altından token satın aldım ve bundan kâr ettim.
member
Activity: 148
Merit: 10
patlamaz bence ama yön değiştirir.çap değişir...blok zincir ile yapılacak daha çok şey var.. o yüzden işler yeni başlıyor henüz...iyi proje kendini belli ediyor zaten önemli olan onu bulmak
Pages:
Jump to: