Pages:
Author

Topic: İco saçmalığı sayesinde bu piyasa patlar - page 5. (Read 2108 times)

member
Activity: 152
Merit: 11
tam olarak genelleme yapıp saçma demek doğru değil bence
cok büyük oranda fake projeler
ama aklını kullanıp arastırıp inceleyip ciddi projelere yatırım yapılması gerektiğini düşünüyorum
full member
Activity: 616
Merit: 118
ico yasaklasan ne olacak contrat olduktan sonra
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Talep oldukça icolar sürecektir. Yalnız son dönemde iyi icolar hardcap yaparken bazı icolar süre uzatıyor yada hedef düşürüp icoyu tamamlıyorlar.
Qash denen bir ico vardi goren oldu mu. Bir aydir tskip ediyordum ve arkalarında kocaman bir sirket var, sirketin 2 borsasi var. Twitter kampanyasina girmistim ve öylesine bisey saniyordum. Adamlar 1 gunde hardcap yapti, ustune binance bitfinex ile partner oldu coinleri yakinda cikicak oraya. Boyle icolara bakmak lazim, arkalarinda dev sirketler olan coinler yine patlatiyor parayi. Utrust ise sizin dediginiz gibi hedefi yariya indirdi suan nerdeyse tamamlamış gibi gorunmeye basladi.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
Merhaba kabin pompaladığı kan gibidir ico bir tarafından alır diğer tarafında pompalar şimdi düşünsenize kan olmayan vücutta kalp çalışsa ne fayda.Evet şu konuda da haklısınız kan hep temiz olmaz onun için yediğine ve yemediğine dikkat edersin,işin özü hangi ico yu destekleyip desteklemeyiceğine dikkat ettiğin sürece sağlıklı kalırsın bu piyasada..
full member
Activity: 490
Merit: 193
Patlayacağını sanmıyorum, icolara kan akışını hızlandırıyor
full member
Merit: 108
Talep oldukça icolar sürecektir. Yalnız son dönemde iyi icolar hardcap yaparken bazı icolar süre uzatıyor yada hedef düşürüp icoyu tamamlıyorlar.
sr. member
Merit: 261
İnsanoğlu nun için de ortaya çıkan güzel şeyler mahvetmekte usta olan bir kesim var. Güzel şeyleri diğerlerine zarar vereceğini umursamadan kendi çıkarlarına kullanmakta bir sakınca görmüyorlar. İşte böyle bir ortamda ICO çok güzel bir fikir olmasına rağmen yine onu mahvettiler. Bundan sonra aynı güveni zor toplarlar.

full member
Activity: 406
Merit: 158
Ico'ların amacını ınsanlar yanlıs kullandı sanırım. Burda yapılan sey tamamen suna dondu : Ya projeler cop cıkıyor ve takım parayı vurup kacıyor, yada ınsanlar x5 x10 mınımum kazanıyor ve basıp gıdıyor. Ortada cok kısa surede donen buyuk karlar var. Ico bu degıl boyle olmamalı, oyuzden yasakladılar. Elınde paran yoksa ama mukemmel bır fıkrın ve takımın varsa ne yapabılırsın? Eskıden melek yatırımcının kıcını yalamaktan baska sansın yoktu, suan ıco ıle cok buyuk paralar toplayabılıyorsun. Bırkac mılyon dolar lazım kı bır projeyı yurutecek 1-2 yıl gucun olsun. Resmen can damarı olabılır bır proje ıcın bu ıcolar, ama tamamen amacı dısında kullanıldıgı ıcın sonuc bu oldu, saglam para kıranlar kırdı, sonuna da copluk bıraktılar.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
ICO olayınca escrow olması lazım buna katılmakla birlikte yazdıklarınıza katılmıyorum bitcoin kullanılması için çok pahallı
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
Gerçekten uzun vadede iş yapacağına projenin yaşayacağına inandığınız icoları elde tutun onun haricindekileri btc, eth gibi yatırımlara çevirip tutmak daha mantıklı.
member
Activity: 81
Merit: 10
ico da ekip önemli proje önemli yoksa olan bir coini tekrar tekrar edip başarılı olması beklenmez...
yeni ico katılımı sınırlı tutmak gerek risk yüksek olduğundan yatırımcı anlaması lazım. icoları sınırlandırmaktansa katılımı sınırlandırmak yada bulunduğu platformda bir kontrol makenizması kurulması lazım.
sr. member
Activity: 357
kickstarter ın adını duymuşsunuzdur sanırım
ilk önce ico lar para toplayamayacak ve sonrada kickstarter gibi piyasayı domine edebilecek bir şirketin altında ico yapılmaya başlanacak.
başka türlü sistem kısır döngüye giriyor

https://www.kickico.com/

kickico nun daha alacagı çok yol var.
arkadasın dedigi bi bir ihtimali bende düşündügüm için kickicoya yatırım yapmıştım ama dedigim gibi şu an için hala çok erken.belki gelecek regulasyonlar kickico gibi projelerin daha çok palazlanmasına neden olacak. kickiconun en buyuk avantajı ilklerden olması bunun dışında ekip ve gidişat beklentimin çok altında.
sr. member
Activity: 420
Merit: 252
Open Trading Network adamlar icolar dolandırıcı oldu ico yapmayacağız dediler borsaya girdikten 1-2 hafta sonra 20x yaptılar çok enteresan şeyler oluyor.
newbie
Activity: 51
Merit: 0
cok dogru yazmissin zaten patladi bile can cekisiyor suan sanirim.
sr. member
Activity: 476
Geçen seneden beri icolar bitecek muhabbeti var ama bitecek gibi de durmuyorlar bakalım bir şişkinlik olduğu ortada bir çoğu batacak.
member
Activity: 79
Merit: 10
Icolar her zaman olacak ve bu piyasaya daha birçok proje gerekli. Akıllı olup scam projelere yatırım yapmamak lazım sadece.
full member
Activity: 146
Merit: 100
ilk önce ico lar para toplayamayacak ve sonrada kickstarter gibi piyasayı domine edebilecek bir şirketin altında ico yapılmaya başlanacak.

https://www.kickico.com/
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
sr. member
Activity: 350
CrowdWiz
merkezi olmayan bir ortamda ne gibi bir düzenleme gelebilir.? Devletler ben yasaklıyorum dese ico piyasasını bir nebze durdurur ama tamamen bitiremez. insanlar s.kile s.kile her önüne gelen icolara girmeyerek, kendi kendine düzene girecektir bence. 
full member
Activity: 236
Merit: 101
ilk mesajda yazanlara katılıyorum. ico'lara bir düzenleme gelmesi kesinlikle şart. son 2-3 aydır hangi ico yatırımcısına para kazandırdı ve buna rağmen hala insanlar icolara giriyor
Pages:
Jump to: