Pages:
Author

Topic: Coinium.org | CoinTurk.net Pool Ağı | %0 Kesinti | Stratum - page 17. (Read 28845 times)

hero member
Activity: 969
Merit: 1000
block bulamazsak ödül alamıyor muyuz  Huh
sr. member
Activity: 252
Merit: 251
55 su anda, arkadaslar biraz daha artirirsak hizimizi ilk blogu bulabiliriz, az kisi oldugumuz icin belki blok bulma suresi uzun ama uzun vadede daha karli, buyuk bir poolda 15 dakkada bir 100 200 coin gelecek gunde en fazla bir kac bin coin kazacaksiniz, oysa az kisi oldugunda su anda bir blok 1.000.000 coin, payiniza yuzbinlerce coin dusecektir.  Buyuk ve hizli pool demek kazancli demek degildir.
sr. member
Activity: 252
Merit: 251
850 kh/s ile bende katildim Smiley
member
Activity: 84
Merit: 10
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
43 mh/s ulastık fakat yok bişey daha Smiley
full member
Activity: 224
Merit: 100
gelen giden yok hala Cheesy
newbie
Activity: 5
Merit: 0
cok güzel inşallah hızı daha da artar
legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus
35 mh/s hıza ulaşmış bulunmaktayız.
sr. member
cok hızlı bır sekılde acıldı pool, zaten ltc orneginde oldugu gıbı yibi yeterince turk miner yok boyle zorlu coinler icin pool calıstıracak. onun icin global bır pool olarak actık. musait bir zamanda tr destegı de ekleyecegim arayuze.

olmadıgını biliyorum türk kulanıcının haklısın ben sadece belirtmek istedim sizin için ve bizler için bir güzellik ve + olur.
full member
Sabaha kadar 150 Mhs ile destek veriyorum bakalım inşallah elimiz boş dönmeyiz Smiley
member
cok hızlı bır sekılde acıldı pool, zaten ltc orneginde oldugu gıbı yibi yeterince turk miner yok boyle zorlu coinler icin pool calıstıracak. onun icin global bır pool olarak actık. musait bir zamanda tr destegı de ekleyecegim arayuze.
sr. member
yaff herşey güzel hoş mükemmelde. be arkadaş neden türkçe dil destegi yok o sitede.. bari bi farkımız olsaydı diyerlerinden diyorum ben yanlışmıyım?
member
web arayuzu biraz yukleniyor ama pool sunucumuzda sıkıntı yok arkadaslar, pool sunucusu %9 yükte.
full member
Web arayüzü kasılmaya başladı sanki.
full member
mesajı editledim tekrar bakarsanız. no dvice diyor.
member
muhtemelen.
full member
cudaminer ile yapıyorum zaten de diğer amd ile hiç yapmadım. Şu şekilde bir bat dosyası aluşturdum

cgminer-nogpu -o stratum+tcp://stratum.coinium.org:3334 -O labtek38.2:2

program çalışıyor ama startum from pool 0 detected new block diyor ama başka başlamıyor.
member
calısır muhtemelen ama nvidia icin cudaminer gerekir.
full member
nvidia kart ile katılıyorum da. Eski amd kartım da vardı onu da aynı anda çalıştırabilir miyim? Kasaya taktım ama driver falan kurmadım. Teknik olarak mümkün değilse uğraşmayayım. Gtx 670 kullanıyorum yanında boşta Amd hd 4870x2 (vay be bir zamanların amiral gemisi Smiley  ) var.
newbie
Activity: 59
Merit: 0
ingilizce konu örneği yapın ben yayarım her yerde ama ingilizcem yok
Pages:
Jump to: