Pages:
Author

Topic: [ÇÖZÜLDÜ] AmaZix'in Dolandırıcılığı, Ether adresini değişip tokenlerimi çaldılar - page 2. (Read 831 times)

member
Activity: 364
Merit: 10
Malesef bu sisteminde en büyük eksiği bu hocam. Bir çok adaletsiz harekete maruz kalsak da elimizden hiç bir şey gelmiyor. Umarım bu tarz sorunlar ile artık karşılaşmayız.
member
Activity: 210
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
hem yaptıkları kyc saçmalığı hem de sana yapılan davranıştan ötürü artık ağızlarıyla kuş tutsalar bile amazix bountylerine girmem. tokensuite ve sylon candır.
member
Activity: 224
Merit: 52
Geçen bitnation ile ilgili bir konu ardı amazixin ben de oraya kendileri hakkında kötü bir kaç kelam ettim ama aynı zamanda da pumapayin steemit kampanyasındaydım 2 hafta hariç stake vermemişler, telegramdan yazayım dedim banlamışlar. Haksızlık yaptıkları halde eleştireye gelemeyen, bu sayede suçları kabul eder davranışlar sergileyen ahlaksız herifler. Bundan sonra hiç bir kampanyaları ile işim olmaz, piyasadan bir an önce silinip gitmeleri hepimizin hatta crypto topluluğunun faydasına olur.
KTM
jr. member
Activity: 158
Merit: 1
Amazix'in hiçbir kampanyasına girilmez bundan sonra 3 kuruş para için bunu yapıyorlarsa kesin kycları bile satar bu şerefsizler
member
Activity: 378
Merit: 11
mei garip bir adam, kanallarda sürekli insanları tehdit ediyor ve banlıyor, bende sırf o var diye artık amazix kampanyalarına katılmıyorum. Mei yüzünden kan kaybediyorlar farkında değiller, soru sordumu adam bir daha sorarsan yasaklarım diyor senin görevin sorulara cevap vermek artislik yapmak degil
full member
Activity: 252
Merit: 105
ana başlığa aynısını yazın bence .

Yazdım hocam, mesajimi silmemi istediler bende Amazix kampanyalarına katılmayacağımı ve mesajımın kalacağını söyleyerek teşekkür ettim. Mei denen yönetici hakkimi aradığım için beni itin götüne sokmuştur, 4 ayrı telegram hesabimi banlamıştır, hem paramı vermeyip hem de beni Amazix'in tüm kampanyalarından atmıştır. Şimdi kanıtlarla gelince haklı olduğum ortaya çıktı ve Mei size yardım etti oldu, halbuki sikilmedik bi kulağımın arkası kalmıştı.
member
Activity: 448
Merit: 14
Mei didn’t even try to listen to me, when i needed their help to investigate and solve the situation, she just banned me from all Amazix campaigns and telegram channel for no reason. But apparently i was right and after all this mess, they decided to pay me. Just because of Mei’s weird rude attitude, i won’t join any campaign of Amazix from now on.

SOLVED
AND
LOCKED

İngilizce bilmeyenler için özet
Hakkınızı arayın, paramızı geri aldık

ana başlığa aynısını yazın bence .
full member
Activity: 476
Merit: 100
Bu yüzden daha kaliteli ve güvenilir bounty yöneticileri ile çalışmak daha keyif verici oluyor. Geçtiğimiz aylarda bir kaç youtube bountysine katılmıştım ve doğrudan elediler. Her türlü istek doğru olmasına rağmen direk engeliyorlar ve hakkın gasp ediliyor.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Sorunun çözülmüş olmasına sevindim ama bu kadar uğraşarak almak zorunda olduğuna üzüldüm. Bounty olaylarında çok kişinin hakkı yeniyor ve maalesef bu durum için yapılacak hiçbir çözüm bulunmuyor.
full member
Activity: 252
Merit: 105
Mei didn’t even try to listen to me, when i needed their help to investigate and solve the situation, she just banned me from all Amazix campaigns and telegram channel for no reason. But apparently i was right and after all this mess, they decided to pay me. Just because of Mei’s weird rude attitude, i won’t join any campaign of Amazix from now on.

SOLVED
AND
LOCKED

İngilizce bilmeyenler için özet
Hakkınızı arayın, paramızı geri aldık

full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Elimizde sanırım bir tek Sylon kaldı. TokenSuite ile alakalı scam sorunlarını da son zamanlarda yaşıyoruz.
Amazix iyice oligarşik bir hal almaya başladı. Bu durum nereye kadar gider bilmiyorum..
newbie
Activity: 84
Merit: 0
Geçmiş olsun hocam. Belki takımın haberi yoktur ama neticede bunu acilen düzeltmeleri lazım. Çok fazla kampanyaları oluyor bana da email geliyor. Demekki yeterince iyi değillermiş.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Amazix normalde böyle şeyler yapmaz mutlaka başka birşey vardır, takımda çok kişi var listeye yetkisi olan birisi belkide dediğiniz gibi online olmayan üyelerin payını kendisine yontmaya çalışmıştır. Geçmiş olsun emeklerinize yazık olmuş.
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
gerçekten artık bounty işlerinin tadı tuzu kalmadı zaten ödeme yapmayan birsürü proje var çöp olup giden.birde managerların böyle yapması iyice soğuttu bu işlerden beninde.daha önce sonder imzasında 2 aydan fazla kaldım adam ne tabloyu güncelliyor nede açıklama yapıyor.proje yöneticilerininde sikinde değil olay.yavaş yavaş bırakacağım bu işleri galiba
full member
Activity: 350
Merit: 106
vay şerefsizlere bak sen ya.bide forumdaki en iyi bounty ekibi diye biliyorduk adamları ama tamah ettikleri paraları görünce iyi sövdüm burdan.artık tadı kalmadı bu işlerinde amk 5 ay bi imzaya ayır ondan sonrada başına bunlar gelsin.benim girdiğimde böyle olmaz inş.adamlar 2 ay imza uzattı amk üstüne bide token alamazsam kafayı yerim heralde
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
amazix ilk başta tam projelerine katılıncak ekipti büyüdükçe saçmaladılar. hatta amazix değillerken daha iyiydiler. 300-400dolar a kadar düştülerse para hırsına baya bir kapılmışlar. 10 kişiden böyle çarpsalar 4bin dolar eder guzel para
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
Gerçek olduğuna inanmak istemiyorum ama maalesef gerçekmiş gibi görünüyor. Eğer böyle bir şey yapmışlarsa şerefsizliği hırsızlığı bırak büyük gerizekalılar kendi ayaklarına sıkıyorlar. Bu aralar amazix Konusu çok görmeye başladım sanırım uzak durmak gerekiyor.
full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
hocam geçmiş olsun, hırsızlıktan farkı yok şunun cidden.. insanlar o kadar emek harcıyor saatlerce günlerce aylarca, umarım hakkınızı alırsınız
full member
Activity: 504
Merit: 120
Bitnation'da yaşanan eksik gönderme dışında herhangi bir sorun yaşamadım amazix kampanyalarında ama biz yaşamıyoruz diye başkaları da yaşamayacak değil tabi. Umarım sorun yaşayanların mağduriyeti bir an önce giderilir.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Geçmiş olsun, bu grup hakkında birçok şikayet okumuştum geçmişte. Sonuçta hiçbirine güvenemiyoruz. Böyle gruplara KYC göndermek intihar olur.
Pages:
Jump to: