Pages:
Author

Topic: [ÇÖZÜLDÜ] AmaZix'in Dolandırıcılığı, Ether adresini değişip tokenlerimi çaldılar - page 3. (Read 798 times)

member
Activity: 560
Merit: 12
Şikayetler giderek artıyor. Kyc geldikten sonra kampanyalarına katilmama kararı aldım. Kimlik bilgilerimi borsalara zor verdim.
full member
Activity: 252
Merit: 105
Böyle büyük adamların senin 3-5 kuruşlık tokenlerini çalıcaklarını sanmıyorum adamlar senden gelicek 300-500 dolar için isimlerindne olmazlar o kadar çalışanları var ya içlerindne birisi yapmıştır yada senin adına başkası iletişime geçip etheri değiştirtmiştir.

Cevap veriyorum

Yarrağımın başı
member
Activity: 448
Merit: 17
Böyle büyük adamların senin 3-5 kuruşlık tokenlerini çalıcaklarını sanmıyorum adamlar senden gelicek 300-500 dolar için isimlerindne olmazlar o kadar çalışanları var ya içlerindne birisi yapmıştır yada senin adına başkası iletişime geçip etheri değiştirtmiştir.
legendary
Activity: 1264
Merit: 1008
Amazix'ten böyle bir şey beklemezdim umarım yetkili biri sizinle iletişime geçip sorununuzu çözmeye çalışır. Son zamanlarda Amazix hakkındaki şikayetler arttı.
member
Activity: 294
Merit: 11
Hocam benim başıma da geldi ve bunu herkese kanıtları ile gösterdim. Bitnation içinde hak yendi bolca paramızın üstüne çöktüler ve ondan sonraki bounty için itiraz ettiğim için tüm Amazix kampanyalarından banlandım.

İmzanın member için olanı varsa ben de zevkle giyerim.

Kanıtlar burada isteyen kontrol etsin. Sonuç #amazixscam #scamamazix #bitnationscam

Hiçbir bok da olmayacak kimsede birlikte hareket edecek göt yok.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.40604891

https://bitcointalksearch.org/topic/m.40168724
full member
Biraz para kazanınca hepsi cozutuyor herhalde. Bir ara jamal vardı. Adam yoklukta tüm kampanyaları alıyordu. Sonra o da kendi adamlarının makalelerini falan onaylıyordu. Sonra yok oldu gitti. Bunlarda dünyanın parasını kazanıyor doymadilar demek ki

Bu hırsızlık.

Bunu yapan phishing de yapar, hesabımız çalındı der.
Bunu yapan KYCyi alır pasaportu satar da kullanır da.
Bunu yapan Bountyhive gibi site düzenler, orada ki şifreniz mailinizle ayniysa mailinizi de çalar.

Bu herifler 8 admini soktuğu an gözümde double bitti.
full member
Activity: 420
Biraz para kazanınca hepsi cozutuyor herhalde. Bir ara jamal vardı. Adam yoklukta tüm kampanyaları alıyordu. Sonra o da kendi adamlarının makalelerini falan onaylıyordu. Sonra yok oldu gitti. Bunlarda dünyanın parasını kazanıyor doymadilar demek ki
full member
Activity: 966
Merit: 142
Öncelikle geçmiş olsun, size tavsiyem forum moderatörüne konuyu anlatın. Bu resimleri ve adreslerinizi yazın. Siz gibi mağdur başka kişileri bulun onlarıda moderatöre yönlendirin. En etkili çözüm bu olacaktır.
full member
Herifler ne çalmış bee.. Meğersem sadece benim değil offline olan birçok insanin parasini çalmışlar.. Mei dünden beri param gelmedi diyene multisin diyip Telegram'dan banlıyordu meğersem hepsi iftiraymış, insanların mesajlarini siliyorlardi.

Şuraya bakın korkudan kaç tane admin eklediler.. Olay buyumesin diye, kimse baskasinin da çalindiğini gormesin diye mesaj silmesi için 8 admin eklediler, arkadaşlar 8 admin diyorum. Demekki olay büyük, öyle böyle çalmamışlar.

sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Geçmiş olsun, bu tarz konularda birlik halinde destek olmak lazım ki, yarın tekrar yapılmaya cesaret edilemesin. Umarım en kısa sürede paranı alırsın, AmaziX'de özür diler.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
Gecmis olsun insallah telafi ederler. Surekli dikkat etmek lazim demekki. Bu adamlar cok fazla kampanya yonetiyor ve bunlar olmaya basladiysa piyasa kotuyken baya insanin canini yakarlar
full member
Hocam adınıza üzüldüm ben amazix kampanyalarını kyc prosedürünü kişi başı düşecek miktarın artacağını düşünerek girmeyi düşünüyordum ama bu yaşadığınız olay beni başka şeylere sevketti. Artık kyc işine girmem sanırım ve de makalelere yeni kampanyalarda yüzde 40 imzalara 25 pay veriyorlar onda da art niyet aramak zorundayım. Amazix için iki kere düşüneceğim artık

Valla moruk ben bilmem hele bir çaldıklarını iade etmesinler sonsuza kadar bu imza ve avatarı taşıyacağım. Kampanya falan umurumda değil zaten bu üyeliği kullanmıyorum, arasıra girer ingilizce başlıkta açtığım scam konularını uplarım. abi vizyonsuzluğa bak aq milyonlarca doların döndüğü ortamda 600 dolar çalmak nedir. git 10k falan çal, az vizyonun olsun köpek
legendary
Activity: 2184
Merit: 1075
Hocam adınıza üzüldüm ben amazix kampanyalarını kyc prosedürünü kişi başı düşecek miktarın artacağını düşünerek girmeyi düşünüyordum ama bu yaşadığınız olay beni başka şeylere sevketti. Artık kyc işine girmem sanırım ve de makalelere yeni kampanyalarda yüzde 40 imzalara 25 pay veriyorlar onda da art niyet aramak zorundayım. Amazix için iki kere düşüneceğim artık
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Arkadaşlar bende eşimle bitcointalk sitesinde yazıyorum. Eşim ile benim adımız telegramda aynı. Son hafta stake verilmediğini görünce bende eşimde aynı anda İngilizce mei ye mesaj attık ama neymiş Telegram adlarımız alt alta gelmiş adam multi kullandığın için banlandın dedi. İşin kötü tarafı ben cardstack imzasında 19 hafta boyunca yazdım birde küçük member hesabım zaten onunla. Eşimde son iki haftası kalmıştı onun tamamen ayrı telegramı ve hesabı olmasına rağmen onu da beni de banladı. Şimdi sorarım size aynı Telegram ismini kullanmak tek başına ban sebebi mi ? Tokenler arasında transfer Yok iki cüzdan arasında transfer olayı yok neymiş mei alt alta iki aynı ismi görünce direk multi yaftası vurup tokenlerimin üzerine çöktü . Amazix benim için bitmiştir güven sıfır. Thehun isimli kullanıcıya mesaj attım bitcointalktan mesajlarıma cevap vermedi hadi eşimin 2 stake gitti ama benim 36 stake gitti boşyere 5 ay imzasını taşıdım

Şimdi eş olayları biraz şüpheli durumlar, DT üyeleri genelde eş falan dinlemeden banlıyor bunu jamalaezaz'a da yaptılar..

Onu geçtim bu olay sadece benim değil muzkle'nin de başına gelmiş. Online olmayan kişilerin token adreslerini değiştirip ceplemişler, ekip araştıracağız dedi. Beni Telegram'dan banlayan kişinin adı 'Mei'.

Bu olayı Mei tek başına mı yaptı yoksa AmaZix ile kordineli mi çalıştı bilmiyorum ama Mei AmaZix'in ortağıdır. Dikkatli olun KYC falan terş iş bunlara, 600 doları böylesine parçalayan adamlar kycyi de çalar.
dt uyeler banlayamaz eksi trust verirler. aynı telegramı kullanırsanız bunu hiçbir sekilde multi olmadıgınızı acıklayamazsınız. kyc konusuna gelince bi imza kyc istedi diye stakelerimi yaktım bıraktım. kimseye güvenip kimligimi veremem

Hocam biliyorum. Bitcointalk'ta ban copy paste yapmadığın sürece zaten atılmıyor, negatif trust demek hesabın çöp olması demek.. Herifler paramızı çalmış boşver şimdi olayı xd bir de kimlik istiyeceklermiş yeni bountylerde oldu aq şu saatten sonra hayatta.
negatif trust kabul eden ekipler var ama dediğiniz gibi bir bakıma cöp oluyor. 300-500dolar icin kimlik falan vermeyin sakın. o kimliklerle ne bok yiyecekleri belli olmaz
full member
Arkadaşlar bende eşimle bitcointalk sitesinde yazıyorum. Eşim ile benim adımız telegramda aynı. Son hafta stake verilmediğini görünce bende eşimde aynı anda İngilizce mei ye mesaj attık ama neymiş Telegram adlarımız alt alta gelmiş adam multi kullandığın için banlandın dedi. İşin kötü tarafı ben cardstack imzasında 19 hafta boyunca yazdım birde küçük member hesabım zaten onunla. Eşimde son iki haftası kalmıştı onun tamamen ayrı telegramı ve hesabı olmasına rağmen onu da beni de banladı. Şimdi sorarım size aynı Telegram ismini kullanmak tek başına ban sebebi mi ? Tokenler arasında transfer Yok iki cüzdan arasında transfer olayı yok neymiş mei alt alta iki aynı ismi görünce direk multi yaftası vurup tokenlerimin üzerine çöktü . Amazix benim için bitmiştir güven sıfır. Thehun isimli kullanıcıya mesaj attım bitcointalktan mesajlarıma cevap vermedi hadi eşimin 2 stake gitti ama benim 36 stake gitti boşyere 5 ay imzasını taşıdım

Şimdi eş olayları biraz şüpheli durumlar, DT üyeleri genelde eş falan dinlemeden banlıyor bunu jamalaezaz'a da yaptılar..

Onu geçtim bu olay sadece benim değil muzkle'nin de başına gelmiş. Online olmayan kişilerin token adreslerini değiştirip ceplemişler, ekip araştıracağız dedi. Beni Telegram'dan banlayan kişinin adı 'Mei'.

Bu olayı Mei tek başına mı yaptı yoksa AmaZix ile kordineli mi çalıştı bilmiyorum ama Mei AmaZix'in ortağıdır. Dikkatli olun KYC falan terş iş bunlara, 600 doları böylesine parçalayan adamlar kycyi de çalar.
dt uyeler banlayamaz eksi trust verirler. aynı telegramı kullanırsanız bunu hiçbir sekilde multi olmadıgınızı acıklayamazsınız. kyc konusuna gelince bi imza kyc istedi diye stakelerimi yaktım bıraktım. kimseye güvenip kimligimi veremem

Hocam biliyorum. Bitcointalk'ta ban copy paste yapmadığın sürece zaten atılmıyor, negatif trust demek hesabın çöp olması demek.. Herifler paramızı çalmış boşver şimdi olayı xd bir de kimlik istiyeceklermiş yeni bountylerde oldu aq şu saatten sonra hayatta.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255

full member
Activity: 602
Merit: 118
Hocam geçmiş olsun. Canın çok yanmis belli ki. Allah yardımcın olsun umarım çözebilirsin. Ben de bir ara sylon un grain imzasına gitmiştim. Bir hafta geçti Stake gelmedi sordum neden diye 4 gün sonra postlarimi yeterli seviyede değil dedi. Malum İngilizce çok güçlü olmadığı için çok zorlandım. Şansımi birde jinbitoken de denedim sonunda başarılı oldum. İngilizcen güçlü olacak bu işlerde. Ben anazix in bir kaç bounty sine katıldım kyc isteyince vazgeçtim. Skerim kyc sini gelen token in ederi ne olacak ki kimlik vs verelim
full member

member
Activity: 490
Merit: 16
sr. member
Activity: 504
Merit: 251
We will dig deeper and investigate this more upon your request.
I hope we can communicate and solve this problem in a proper way.
Feel free to PM me anytime while we check deeper into this.
We regret any inconvenience caused by the delay 

Thank you.
Pages:
Jump to: