Pages:
Author

Topic: [ÇÖZÜLDÜ] AmaZix'in Dolandırıcılığı, Ether adresini değişip tokenlerimi çaldılar - page 4. (Read 798 times)

full member
Activity: 252
Merit: 105
Hello there,

After checking the spreadsheet log.
There are no alteration in any of the ETH address of any participants,
The General Rules of Cardstack program also mention that No ETH address will be entertain.
We need to blur out the eth address due to GDPR

We gave you the full original etherscan txn for you to check that the cradstack token already been sent to this address,
https://etherscan.io/address/0x11CF12560F54225Aa4bA0AEf49ae35C696b2C8CF#tokentxns

This is the address you registered with during the beginning of bounty.

Why no ETH and New wallet is an issue?
This is the address you claim to be yours, this is also an empty one.

https://etherscan.io/address/0xe7570eBE41616eE8B457b6c1F44468765522f107

Kindly try to check all your wallet.
This is one of the problem if user use too many eth address and cant even know which one is their and where is the private keys.

Thank you and have a nice day.

27.12.2017'den itibaren 0xe7570eBE41616eE8B457b6c1F44468765522f107 Ethereum adresini kullanıyorum. Ve bilgisayarımda 2017'nin başında bulunan Ethereum adreslerinin bile yedeği var. Sadece bilgisayarımda değil 2 adet harici diskte de yedeklerim var kesinlikle değiştirilen adres bana ait değildir. AmaZix bildiğiniz paramı çalmıştır.

Bakınız 10'dan fazla yedek burada

Kampanyaya 24.01.2018'de katılmışım ve 27.12.2017'den beri bu adresi kullanıyorum.. Yani benim kullandığım Ethereum adresi 0xe7570eBE41616eE8B457b6c1F44468765522f107

Herifler beni online görmeyince, kampanya bitmesine rağmen imzamı değişmeyince ve Ethereum adresinin içini boş görünce aptal sanıp tokenlerime çöktüler. Şu üyelikle ilk defa imza kampanyasına girdim ve girdiğime pişmanım zaten fazla mesaj atmıyodum da birde bu herifler KYC istiyordu değil mi? Pasaportumuzu emanet edecektik? Şimdi neden KYC istediklerini anlayabilirsiniz. Eminimki kendi multileriyle kampanyada kullanacaklar. Para çalan adamlardan her şey beklenir üstelik çaldıkları miktar 600 dolar, vizyonsuzluğa bakın.

14 Nisan'dan beri post atmamışım, online olmadığımı görünce paramı çalmışlar.

full member
Activity: 462
Merit: 100
Amazix şikayetleri de iyice arttı. Sürekli olarak makalelerimi reddetlermelerinden gına gelmişti artık tüm emeklerim boşa gitti sonra da kyc olayı geldi tabi katı kurallar vs derken amazix hakkında herkes olumsuz konuşmaya başladı. He böyle bir şey olabilir mi bilmiyorum ama eğer ki doğruysa hakkını araman normal bakalım ne cevap verecekler.
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
Çoğu kampanya yöneticisi benzer şeyleri yapıyor . İlk önce seni eliyor sonra adresi değiştirip kendi alıyor. Bunu Robin8 ( PUT) da yapmışlardı bana . Sonradan hiç hayır etmedi proje .
sr. member
Activity: 504
Merit: 251
Hello there,

After checking the spreadsheet.
There are no alteration in any of the ETH address of any participants,
The General Rules of Cardstack program also mention that No ETH address will be entertain.
We need to blur out the eth address due to GDPR

We gave you the full original etherscan txn for you to check that the cardstack token already been sent to this address,
https://etherscan.io/address/0x11CF12560F54225Aa4bA0AEf49ae35C696b2C8CF#tokentxns

This is the address you registered with during the beginning of bounty.

Why no ETH and New wallet is an issue?
This is the address you claim to be yours, this is also an empty one.

https://etherscan.io/address/0xe7570eBE41616eE8B457b6c1F44468765522f107

Kindly try to check all your wallet. This is one of the problem if user use too many eth address and cant even know which one is their and where is the private keys. I hope we can communicate and solve this problem in a proper way.

Thank you and have a nice day.
full member
Bu siktiğimin adresi kesinlikle bana ait değil: 0x11CF12560F54225Aa4bA0AEf49ae35C696b2C8CF

Bu adrese 2 gün önce CARD denilen bir ERC20 Token gönderilmis sadece, baska da gelen giden yok.
Amazix sitesini imzandan tiklayip girdim ama site 502 veriyor...

Bu piyasada kimseyi kimseye sikayet etmemiz mümkün degil maalesef, bunun bilinciyle yapiyoruz tüm islemlerimizi.
Harcadigin zamana yazik olmus, gecmis olsun... Ama önündeki kampanyalara bakacaksin artik...

Arasira da bu serefsizligi yapanlara yazip onlari rahatsiz edebilirsin anca, bu da sinirini atmanda birazcik fayda saglar, baska da bir ise yaramaz.

Kampanya yöneticilerininde şikayet edilebildiği yerler var, kampanya sırasında Ethereum adreslerini değiştirmeleri yasak..

Tamam belki paramı geri alamam ama birkaç kişi daha şikayet ederse ertesi gün bu götlüğü sürekli yapmaya götleri yemez, yani başkalarının paralarını eskisi kadar rahat çalamazlar.

Ha bu arada zaten bu üyeliği kullanmıyorum, 400 dolar için böyle takla atmaları bana çok komik geldi, AmaZix'in itibarı gözümde artık 0'dır.

Birde bunlar KYC istiyordu değil mi? Bu herifler bizim KYCleri kendi multi hesaplarında kullanmazsa ben orospu çocuğuyum. Bu dolandırıcılığı yapan o KYCleri de SAĞDA SOLDA kullanır! AmaZix'e KYC verenin ta amına koyiyim.
member
Activity: 566
Merit: 29
Ben bunlardan her şeyi beklerim işin içine para girince herkes cozutabilir bunlar da dahil. Geçmiş olsun dostum
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
Bu siktiğimin adresi kesinlikle bana ait değil: 0x11CF12560F54225Aa4bA0AEf49ae35C696b2C8CF

Bu adrese 2 gün önce CARD denilen bir ERC20 Token gönderilmis sadece, baska da gelen giden yok.
Amazix sitesini imzandan tiklayip girdim ama site 502 veriyor...

Bu piyasada kimseyi kimseye sikayet etmemiz mümkün degil maalesef, bunun bilinciyle yapiyoruz tüm islemlerimizi.
Harcadigin zamana yazik olmus, gecmis olsun... Ama önündeki kampanyalara bakacaksin artik...

Arasira da bu serefsizligi yapanlara yazip onlari rahatsiz edebilirsin anca, bu da sinirini atmanda birazcik fayda saglar, baska da bir ise yaramaz.
full member
Amazix için bir süredir bir kaç tane arkadaşım da kötü yorumlarda bulunmuştu. Fakat çok ciddiye almamıştım seninle beraber bir iki tane daha arkadaşın böyle yorumlarını gördüm. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Emeğine üzüldüm hocam geçmiş olsun.

Yok sikiyim parasını millete Low Life yazıp banlamayı biliyolar 400 dolar için adam çarpıyorlar amına koduğumun Low Life Pakistanlı yöneticileri
member
Activity: 224
Merit: 14
Amazix için bir süredir bir kaç tane arkadaşım da kötü yorumlarda bulunmuştu. Fakat çok ciddiye almamıştım seninle beraber bir iki tane daha arkadaşın böyle yorumlarını gördüm. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Emeğine üzüldüm hocam geçmiş olsun.
full member
Bizim arkamızda Bitcointalk'ın en büyük topluluğu var, herkes ayağını denk alsın. Doğru kanıtlar ve Türk communitynin yardımıyla çok kısa bir şekilde sonuca ulaştık. Konuya post atarak desteğini gösteren herkese teşekkür ederim.

Ocak ayında Cardstack'in imza kampanyasına katıldım ve bu şerefsizler e-tabloyu kapattıktan sonra benim Ethereum adresimi değiştirerek yerine yeni açılmış bir Ethereum adresi eklediler. Şu an listede birçok kişiye böyle yaptıkları gözüküyor ve ödedik diyerek işin içinden çıkmaya çalışıyorlar. Bu şerefsizler benim Ethereum adresimi kendi Ethereum adresiyle değişip o adrese ödeme yaptılar ve şu an Telegram'da bana yardım etmek yerine mesajlarımı silip beni banlıyor çünkü tokenlerimi çaldığını biliyor. Üstelik paramı ödemediklerini söylediğimde beni tüm AmaZix'in kampanyalarından banladığını söyledi, hiçbir kanıtı yokken bana iftira atmaya başladı, bildiğin paramın üstüne yattı AmaZix'in böyle bir şey yaptığına inanamıyorum.

KESİNLİKLE KURUMSAL BİR FİRMA DEĞİL.

E-tablodaki Ethereum adresini değişmiş ve adresin sonunu karalasada ben tam adresi buldum.

Ve yaptıkları dolandırıcılık yetmiyormuş gibi beni tüm AmaZix kampanyalarından banladılar

DOLANDIRICI OROSPU ÇOCUKLARI.

Ulan zaten uzun süredir post atmamışım, bana multisin diyor ite bak lan maksimum 3-5 hafta stakem var ve kampanyaya ilk giren benim! Haziran 2017'den beri üyeyim 270 postum var orospu çocukları ya. Bana multisin dedi ama payıma token ayırmıştı, kara iftira attı %100 eminimki bu herifler ether adresini değiştirdi ve millet sesini kessin diye iftira atıyor. Telegram'da konuşmaları siliyorlar, birkaç üyenin daha aynısı başına gelmiş.

Pages:
Jump to: