Pages:
Author

Topic: [Cryptomerian.com] Cryptomerian Investment Private Crypto-Fund - page 24. (Read 44532 times)

legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
iyi bir getiri sağladığı şüphesiz:)

siteden alım satım ne zaman başlıyor hocam?
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516

Allah nazarlardan saklasın.
İlk yatırımcılardan biriyim. Şimdi geldiğim noktada keşke zamanında şöyle 1, 2 BTC lik alsaymışım diyorum.
legendary
Activity: 1153
Coin-Turk.com
full member
Activity: 218
Merit: 100
weekly performance;

Dice Bankroll : +0.27%
Margin Lending : +0.06%
ICO : +25.90%
Trading : 5.55%

Average,

Gross: +4.26%
Net: +3.21% (after fund maintenance fee)

New prices for 25.07.2016 - 31.07.2016;

CS Index   0.002980
Sell   0.002950
Buy   0.003010

CS yatırımcılarına son 15 günde %5,67 kar getirdi.. Fona katılım için http://www.cryptomerian.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
legendary
Coin-Turk.com
forumdan CS almış arkadaşlar, emaillerinizi PM atabilirseniz, sizi de email listemize ekleyelim, haftalık email gönderiyoruz.

ek olarak yakında sitemizin üyelik kısmı açılacak, emaillerinize almış olduğunuz CS leri tanımlayacağız.
legendary
Coin-Turk.com
weekly performance;

Dice Bankroll : +0.27%
Margin Lending : +0.06%
ICO : +25.90%
Trading : 5.55%

Average,

Gross: +4.26%
Net: +3.21% (after fund maintenance fee)

New prices for 25.07.2016 - 31.07.2016;

CS Index   0.002980
Sell   0.002950
Buy   0.003010
legendary
Coin-Turk.com
ortalığı karıştırmaya geldim.
şimdi ben 20 payımı fon yöneticisine satmak istersem alacağım tutar 0,002858*20= 0.05716 btc
bir başkası 20 pay satın almak isterse ödeyeceği tutar: 0,002916*20= 0.05832btc

broker'ı araya katmadan ben bu 20 pay'ı 0.0029'dan yani 0.058'den bir başkasına satmak istersem ne olacak?
benim ile olası alıcı arasında win-win durumu oluyor bu durumda. ve hatta broker arkadaş tx fee ödemediği için de onun için de bir miktar win oluyor Grin

elbette elinizdeki payları devir edebilirsiniz, her iki tarafın bunu onaylaması durumunda bizim için bir sıkıntı yok.

legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
ortalığı karıştırmaya geldim.
şimdi ben 20 payımı fon yöneticisine satmak istersem alacağım tutar 0,002858*20= 0.05716 btc
bir başkası 20 pay satın almak isterse ödeyeceği tutar: 0,002916*20= 0.05832btc

broker'ı araya katmadan ben bu 20 pay'ı 0.0029'dan yani 0.058'den bir başkasına satmak istersem ne olacak?
benim ile olası alıcı arasında win-win durumu oluyor bu durumda. ve hatta broker arkadaş tx fee ödemediği için de onun için de bir miktar win oluyor Grin
legendary
Coin-Turk.com
Bir hafta sonu elime bir miktar ekstra btc gececek
Cüzdanda bekletmek istemiyorum
Fonunuzu takip ediyorum, dediğim gibi belki bir hafta içinde bir miktar fon alabilirim sizden Smiley

elbette her zaman Smiley

konuyu baştan sona hızlıca okudum
ya gözden kaçırdım ya da ben anlamadım Smiley
yatırım sonucu oluşan haftalık kazançları haftalık ödüyor musunuz?
yoksa payımızın değeri artmış gibi mi oluyor?

Geçtiğimiz günlerde de bir arkadas yanlış anlamış. Kazançlar haftalık ödenmiyor. Adı üstünde fon:)

Fon paylara bölünmüş durumda. Pay değeri haftalık güncelleniyor. Bu nedenle ilk sayfada göreceğiniz gibi haftalık fon değerini yayınlıyoruz. Almak istediğinizde Buy, satmak istediğinizde Sell fiyatından işlem yapabilirsiniz.

işlemler 24 saat içerisinde sonlandırılır.
hero member
Activity: 938
Fonunuzu takip ediyorum, dediğim gibi belki bir hafta içinde bir miktar fon alabilirim sizden Smiley

elbette her zaman Smiley

konuyu baştan sona hızlıca okudum
ya gözden kaçırdım ya da ben anlamadım Smiley
yatırım sonucu oluşan haftalık kazançları haftalık ödüyor musunuz?
yoksa payımızın değeri artmış gibi mi oluyor?
legendary
Coin-Turk.com
Weekly net gain +1.88%

18-24.07.2016
CS Index   0.002887
Sell   0.002858
Buy   0.002916
legendary
Coin-Turk.com

Haftalık temettüler aşırı kısa dönem. Aylık olsa olmaz mı veya 3 aylık? Bana kalırsa senelik olması gerekiyor aslında ama... Çünkü zaten ana para geri alım imkanı sağlanıyor, beklemek istemeyen satar hissesini, anlık hisse fiyatı üzerinden yine kar eder.

fon satışını web tabanlı olarak yapabilseniz çok kolaylaşır fona katılım.
bir üyelik sistemi kodlanması lazım.
yatırımcı girsin hesap açsın btc deposit etsin. hesabındaki btc ile fon satın alsın veya hesabındaki fonu sisteme satsın parasını widtdrawal yapsın vs. hatta eliniz degmişken bu şekilde fon kurup yatırımcı toplamak isteyenlere bir alt yapı hizmeti verecek yazılımda geliştirilebilir.şekilde geliştirirsiniz yazılımı çok da şık olur.

Belirttiğiniz özellikleri ve daha fazlasını sunacak olan, "fon kurup yatırımcı toplamak isteyenlere bir altyapı hizmeti" = Waves platformu ; )

waves ICO ya fon olarak girmiştik. yakından takip ediyoruz. web sitemize üyelik sistemi yakında eklenecek ancak daha fazla şeffaflık için neden olmasın...
legendary
Coin-Turk.com

elbette her zaman Smiley
hero member
Activity: 938
hero member
Activity: 602
Merit: 500

Haftalık temettüler aşırı kısa dönem. Aylık olsa olmaz mı veya 3 aylık? Bana kalırsa senelik olması gerekiyor aslında ama... Çünkü zaten ana para geri alım imkanı sağlanıyor, beklemek istemeyen satar hissesini, anlık hisse fiyatı üzerinden yine kar eder.

yatırımcı girsin hesap açsın btc deposit etsin. hesabındaki btc ile fon satın alsın veya hesabındaki fonu sisteme satsın parasını widtdrawal yapsın vs. hatta eliniz degmişken bu şekilde fon kurup yatırımcı toplamak isteyenlere bir alt yapı hizmeti verecek yazılımda geliştirilebilir.şekilde geliştirirsiniz yazılımı çok da şık olur.

Belirttiğiniz özellikleri ve daha fazlasını sunacak olan, "fon kurup yatırımcı toplamak isteyenlere bir altyapı hizmeti" = Waves platformu ; )
legendary
Coin-Turk.com
Toplam Fon Büyüklüğü 8.4999 BTC

Haftalık değişim +0.23%

legendary
Coin-Turk.com
02.06.2016 - 5.4734 Haftalık Değişim : +1.34%(Haftalık Karda %25 Fon Gideri Kesintisi Yapılmıştır-Kesinti 8.5 Yeni Pay Olarak Eklenmiştir
02.06.2016 - 8.4734 Fon Büyümesi 1.061,1 Yeni Pay Açılmıştır
legendary
Coin-Turk.com

şu an üzerinde çalışıyoruz. manuel de olsa bir sistem kurmayı hesefliyoruz.
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
legendary
Coin-Turk.com
Emeğinize sağlık. Lakin taşıma suyla değirmen dönmüyor. Bitcoin fonu işletmenin epeyi sancılı noktaları var. Bahsettiğiniz fon' un bir önceki fonunuz gibi bir kaç aydan fazla direnç göstermesi söz konusu değil. Yurt dışında da bu tarz çalışmalar var. En sağlam dayananı 4 veya 5 ay oluyor sonra scam' e düşüyorlar. Bu yüzden bitcoin' e olan güvende de sarsılmalar meydana geliyor. Tabii ki CoinTürk Türkiye' de belirli bir prestije ulaşmış ve güvenilir durumda diye tahmin ediyorum. Katılacak arkadaşlara bol kazançlar. Ha ben btclerimi riske edip bu fona yatırır mıydım? Hayır.

bu mesaja yanıt vermek istedim özellikle...

Bu hafta ile 3. ayımız bitiyor ve muhtemelen bu hafta ile 3 ayda Bitcoin olarak %10 getiri sunmuş olacağız...

Pages:
Jump to: