Pages:
Author

Topic: [Cryptomerian.com] Cryptomerian Investment Private Crypto-Fund - page 26. (Read 44532 times)

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
ico dan 385.74133862 waves gelecek...

bakalım trade olduğu gün ne kadara satabileceğiz.

Şu anki değeri 19 BTC Smiley

bende 1700 waves var köşeyi döndüm desenize  Grin

uçmuşsun sen ev araba garanti.

muhtemelen ilk gün dump yiyecek ve Lisk gibi olacak ama yine Lisk gibi olsa bile değeri 1 BTC civarına gelecek gibi duruyor. bakalım ne olacak göreceğiz...

liskten daha büyük dump yiyecek bence, imza, twitter, face kampanyalarından gelen  beleş coinler onlarıda launch öncesi dağıttılar , dumpın büyüğü ordan gelecek, adamlar fiyat gözetmeden gömecek,  lisk akıllılık etti, launchtan sonra parti parti dağıtıyor.

legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

10 tane pay alayım, adres ve fiyatı iletir misin Grin

Pay Bedeli : 0.002696

10 Pay : 0.02696

adres

1HvjazurgPvoXU1qWKx5SdiQocpJNbLfHD
0.002723'e göre ödeme yapmam gerekmiyor mu yahu?
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com

Pay Bedeli : 0.002696

10 Pay : 0.02696

adres

1HvjazurgPvoXU1qWKx5SdiQocpJNbLfHD
legendary
Coin-Turk.com

uçmuşsun sen ev araba garanti.

muhtemelen ilk gün dump yiyecek ve Lisk gibi olacak ama yine Lisk gibi olsa bile değeri 1 BTC civarına gelecek gibi duruyor. bakalım ne olacak göreceğiz...
legendary

legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

legendary
Coin-Turk.com

legendary
Coin-Turk.com
fonumuzda 0,1292 BTC ile Waves ICOsuna girilmiştir.

Şu an için net fiyatı belli değil ancak ilk sanal fiyatlar ile değerini aşağıdaki haberden hesaplayabilirsiniz...

http://coin-turk.com/waves80-kat-degerlendi

net değerine ulaşmadan ve ICO dan gelen tokenlar alınmadan fon değerine etkisini yansıtmayacağız.

Bu nedenle herkese şimdiden fona girmeye davet ederim Smiley

ordaki rakamların hiçbir önemi yok benim gözümde,
birde fona tokenları satıp btc ye dönüncemi yansıtacaksınız, yoksa anlık waves değeri üzerinden mi

ICOlarda strateji tokenlar alınır alınmaz satıp BTC ye dönülmesi ve o fiyatın yanısıtılması. akabinde gelen BTClerin bir kısmı ile benzer yatırımların yapılması ve yine ICOlara girilmesi...
legendary

Şu an için net fiyatı belli değil ancak ilk sanal fiyatlar ile değerini aşağıdaki haberden hesaplayabilirsiniz...

net değerine ulaşmadan ve ICO dan gelen tokenlar alınmadan fon değerine etkisini yansıtmayacağız.

ordaki rakamların hiçbir önemi yok benim gözümde,
birde fona tokenları satıp btc ye dönüncemi yansıtacaksınız, yoksa anlık waves değeri üzerinden mi
legendary
Coin-Turk.com

legendary
Coin-Turk.com
Haziran itibari ile fon yönetim gideri aylık ana paradan %0.1 olarak değil, aylık net kardan %25 olarak değiştirilmiştir.

Fonda payları olan arkadaslar, eğer isterlese %1 lik alım-satım komisyonunda etkilenmeden Haziran ayında çıkış yapabilirler.

zaten sembolik miktarla girmiştim. destek olmak için, çıkmayı düşünmüyorum. bu değişikliğin özel bir sebebi varmı acaba.
kar oranları artı herhalde:))

Yorumlar ve güven için teşekkürler.

Cryptomerian sahipliği 1 Haziran 2016 itibari ile Bitcoin danışmanlık platformu Bitcoinadam`a geçti. Çok yakında web sitemiz açılacak. Amacımız fonu en kısa zamanda global bir oyuncu haline getirmek.  Bu nedenle işletme maliyetinin yapısı değiştirildi.

Bu süreçte fona girmek isteyenlerden %1 alım-satım komisyonu alınmayacaktır.

Şimdiden hayırlı olsun...
legendary
Haziran itibari ile fon yönetim gideri aylık ana paradan %0.1 olarak değil, aylık net kardan %25 olarak değiştirilmiştir.

Fonda payları olan arkadaslar, eğer isterlese %1 lik alım-satım komisyonunda etkilenmeden Haziran ayında çıkış yapabilirler.

zaten sembolik miktarla girmiştim. destek olmak için, çıkmayı düşünmüyorum. bu değişikliğin özel bir sebebi varmı acaba.
kar oranları artı herhalde:))
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516

Ben bu topa girmem. dursun kenarda paylarım. Hatta biraz daha mı alsam hazır alım satım komisyonu yokken Smiley
Bu hareket bana migros'un borsadan çıkmak için çağrı yapmasını hatırlattı.
legendary
Coin-Turk.com

legendary
Coin-Turk.com
satoshi dice a ek yatırım yapılmıştır ve toplam fon 01.06.2016 - 3,2377 (Satoshi Dice Ek Yatırım) olmuştur.

Fon adeti 50 eklenmiş, toplam 1200 olmuştur
legendary
Coin-Turk.com
29.05.2016 - 3,1028 Haftalık Değişim : + %1.47

Fon Başlangıcından Beri Getiri : %5.01
Son Ay Başlangıcından Beri Getiri : %2.68
legendary
Coin-Turk.com
toplam fon bedeli güncellenmiştir : 3,058

Haftalık Değişim : + %0.24

Fon başlangıç 10.04.2016 tarihine göre değişim : %3.49

Mayıs 2016 başına göre değişim : %1.20
legendary
Coin-Turk.com
fon büyüklüğü ve pay bedeli güncellenmiştir

Fon 3,050  BTC Haftalık Değişim : + %0.34

legendary
Coin-Turk.com
haftalık değişim +%0.61

toplam fon 3,040 BTC
legendary
Coin-Turk.com
Emeğinize sağlık. Lakin taşıma suyla değirmen dönmüyor. Bitcoin fonu işletmenin epeyi sancılı noktaları var. Bahsettiğiniz fon' un bir önceki fonunuz gibi bir kaç aydan fazla direnç göstermesi söz konusu değil. Yurt dışında da bu tarz çalışmalar var. En sağlam dayananı 4 veya 5 ay oluyor sonra scam' e düşüyorlar. Bu yüzden bitcoin' e olan güvende de sarsılmalar meydana geliyor. Tabii ki CoinTürk Türkiye' de belirli bir prestije ulaşmış ve güvenilir durumda diye tahmin ediyorum. Katılacak arkadaşlara bol kazançlar. Ha ben btclerimi riske edip bu fona yatırır mıydım? Hayır.

yatırılan yerler batmadığı müddetçe fon devam edecektir. önceki fon ilgisizlikten dolayı kapanmıştı.

hayırlısı bakalım 4 ay sonra görürüz. ilk ay bitti gibi:)

bu arada yazarlardan biriyim ancak fonun doğrudan CoinTurk ile alakası yok.

Pages:
Jump to: