Pages:
Author

Topic: [Cryptomerian.com] Cryptomerian Investment Private Crypto-Fund - page 27. (Read 44532 times)

newbie
Activity: 14
Merit: 0
Dostum, benim çok arkadaşım girdi bu tarz fon veya senin deyiminle ponzicilik durumlarına. Herkes bir şekilde kendi çapında riskler alarak yatırım yapıyor. Profesyonel ekip gereklidir fon yönetimi için. Öyle 2-3 BTC ile olacak işler değil bunlar. Ummadığın anda işler ters gider. Sonra biri çıkıp bariz ponzici der. Bilmem anlatabiliyormuyum.
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Emeğinize sağlık. Lakin taşıma suyla değirmen dönmüyor. Bitcoin fonu işletmenin epeyi sancılı noktaları var. Bahsettiğiniz fon' un bir önceki fonunuz gibi bir kaç aydan fazla direnç göstermesi söz konusu değil. Yurt dışında da bu tarz çalışmalar var. En sağlam dayananı 4 veya 5 ay oluyor sonra scam' e düşüyorlar. Bu yüzden bitcoin' e olan güvende de sarsılmalar meydana geliyor. Tabii ki CoinTürk Türkiye' de belirli bir prestije ulaşmış ve güvenilir durumda diye tahmin ediyorum. Katılacak arkadaşlara bol kazançlar. Ha ben btclerimi riske edip bu fona yatırır mıydım? Hayır.
onlar fon değil bariz ponzi Grin
newbie
Activity: 14
Merit: 0
Emeğinize sağlık. Lakin taşıma suyla değirmen dönmüyor. Bitcoin fonu işletmenin epeyi sancılı noktaları var. Bahsettiğiniz fon' un bir önceki fonunuz gibi bir kaç aydan fazla direnç göstermesi söz konusu değil. Yurt dışında da bu tarz çalışmalar var. En sağlam dayananı 4 veya 5 ay oluyor sonra scam' e düşüyorlar. Bu yüzden bitcoin' e olan güvende de sarsılmalar meydana geliyor. Tabii ki CoinTürk Türkiye' de belirli bir prestije ulaşmış ve güvenilir durumda diye tahmin ediyorum. Katılacak arkadaşlara bol kazançlar. Ha ben btclerimi riske edip bu fona yatırır mıydım? Hayır.
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
haftalık getiri %0,58 olmuştur.

aylık %0,1 fon gideri kesilmiş ve güncellenmiştir.

legendary
Coin-Turk.com
en düşük yatırım miktarı 1 pay olsa 1 mbtc 1 pay. pay miktarı sınırlı olmasa nekadar yatırım okadar pay. pay sayısı baştan belli değil yani.

tam anlamadım ama evet fonu büyüttükçe, 1 pay değeri değişmeden yeni paylar açılacak.

örneğin geçtiğimiz hafta 0,1292 BTC = 50 pay ediyordu. 3 kez bu şekilde farklı yerlere yatırım yapılarak 150 pay eklendi. pay sahipleri etkilenmedi, fon büyüdü, vs..
member
Activity: 84
Merit: 10
en düşük yatırım miktarı 1 pay olsa 1 mbtc 1 pay. pay miktarı sınırlı olmasa nekadar yatırım okadar pay. pay sayısı baştan belli değil yani.
legendary
Coin-Turk.com
Bir yatırımcı çıkıp tek başına 2 btc fona yatırım yaparsa yani satılık fon payı biterse ne olacak?
Gelen parayla yatırımınızı çıkartmış olup mevcut fonu mu işletecekseniz yoksa mevcut yaptığınız yatırımları büyütüp yeni pay mı çıkaracaksınız?

dikkat ederseniz fona gelen yatırımların tamamını ve biraz fazlasını tekrar fona yatırım yaparak yeni paylarla sundum. dediğiniz durum olursa, fon büyüyecek ve yeni paylar çıkacak.
legendary
Coin-Turk.com
haftalık güncelleme yapılmıştır,

25.04.2016

Toplam Fon 3,007 BTC
Haftalık Değişim : %1,13
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Bir yatırımcı çıkıp tek başına 2 btc fona yatırım yaparsa yani satılık fon payı biterse ne olacak?
Gelen parayla yatırımınızı çıkartmış olup mevcut fonu mu işletecekseniz yoksa mevcut yaptığınız yatırımları büyütüp yeni pay mı çıkaracaksınız?
legendary
Coin-Turk.com
quoine  margin trading lending yatırımı yapılmıştır 0,1292 BTC ve 50 pay eklenmiştir.
legendary
Coin-Turk.com
alınan pay adetleri güncellenmiştir.
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
ico hadi neyse de  Margin Trade bu fonda nasıl yer bulabildi?
Hani sadece sabit getirili araçlara yatırım yapılacaktı?
Az biraz fon amacından sapıyor gibi.

margin trade yapılmıyor. yanlış anlaşılma olmasın. margin trade fonlaması yapılıyor. örneğin Bitfinex üzerinden margin trade fonlaması yapılıyor ve günlük %0.04 civarında bir sabit getiri oluyor. Keza Poloinex de aynen öyle.

trade yok. o bobmarleyin işi Smiley

Usta desene lending de değerlendiriyoruz diye.
Margin Trade deyince tamamen yanlış anladık durumu Smiley
legendary
Coin-Turk.com

margin trade yapılmıyor. yanlış anlaşılma olmasın. margin trade fonlaması yapılıyor. örneğin Bitfinex üzerinden margin trade fonlaması yapılıyor ve günlük %0.04 civarında bir sabit getiri oluyor. Keza Poloinex de aynen öyle.

trade yok. o bobmarleyin işi Smiley
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
legendary
Coin-Turk.com
margin trading için poloniex 0,1292 yatırım yapılmış, karşılığında 50 pay eklenmiştir.
sadece margine yönelik bir fonunuz olursa biz de katılalım.başarılar.

şu an değil ama fon biraz daha büyüdüğünde ayırmayı düşünüyorum. yani dice, margin ve ortak şeklinde.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
margin trading için poloniex 0,1292 yatırım yapılmış, karşılığında 50 pay eklenmiştir.
sadece margine yönelik bir fonunuz olursa biz de katılalım.başarılar.
legendary
Coin-Turk.com
anladığım kadarıyla kesin kar yapacak olan fon kurucusu.

yatırımcı için aylık %3-4 gelir hedefi var, fonun geliri %1 alım-satım farkı ve aylık %0.1 lik kesinti iken nasıl anladığınızı anlamadım Smiley

anlatabilirseniz, çok sevinirim...
member
Activity: 84
Merit: 10
anladığım kadarıyla kesin kar yapacak olan fon kurucusu.
legendary
Coin-Turk.com
legendary
Coin-Turk.com
CoinTurk chat yarışma ödülü olarak jollytrade ve goraset`e 1 er pay ödül verilmiştir.
Pages:
Jump to: