Pages:
Author

Topic: [Cryptomerian.com] Cryptomerian Investment Private Crypto-Fund - page 5. (Read 44532 times)

legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
Bu tam düşündüğüm şey değil aslında. Bitcoin olarak bir yerde bir birikim olması gerekli ki otomatik tahsil edilsin. Boşta duran öyle bir birikimim olsa orada tutmam ki direkt yatırırım. Maksadını aşar bu çözüm.

Şöyle bir şey olamıyor mu? Bitpay'in tersi gibi. Tam hatırlamıyorum ama bitpay, btc'si olan tüketicinin ödemesini btc alıp, satıcıya fiat'a çeviriyor. Tam tersini yapmıyor mu ya da yapan servis yok mu? Bizden fiat alsın, btc'ye dönsün, siz bitcoin kabul etmiş olun.

belki şu olabilir Bitcoin alma eklenebilir, anlaşmalı bir servis üzerinden bitcoin alınması ve onun girişi olabilir. düşünelim üzerinde.

önce bitcoin deposit otomatikleştirelim, gerisi gelir yavaş yavaş Smiley)
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Memnun oldum. Smiley

Bu da güzel bir gelişme. "Keza gönderim yapıyoruz, network onayı bekliyoruz, onay geldiğinde elle bir daha onaylanmasını bekliyoruz, dayanmayıp forumdan yazıyoruz, siz bir de pm yanıtlıyorsunuz, onaylanınca CS'e dönüyoruz vs" süreci hem sizin taraf hem de katılımcı tarafı için oyalayıcı ve iş gücü gerektiren bir süreç.

Nasılsa işlemin tamamlandığını gösteren bir bildirim geliyor. Bizim süreç tek adıma düşecek ve onayı da gelen email ile almış olacağız.

Teşekkürler, kolaylıklar.
newbie
Activity: 27
Merit: 0
Sevgili webmaster,

Günlük, haftalık veya aylık olarak dilediğim tutarda miktarın tanımladığım plastik karttan çekilerek, sistemin otomatik olarak CS almasını rica ediyorum.

Saygılarımla,
Bir katılımcı

Twitter hesabınız yok mu?  Wink
https://twitter.com/MorpheWQ/status/885220094007181312

selam, yazılımcı benim. bu isteğinizi üzülerek kabul edemediğimizi söylemek durumundayım.

Fakat deposit yaptığınızda 3 onay alınca otomatik olarak sisteme tanımlama üzerine çalışmalara başladım.
legendary
Bu tam düşündüğüm şey değil aslında. Bitcoin olarak bir yerde bir birikim olması gerekli ki otomatik tahsil edilsin. Boşta duran öyle bir birikimim olsa orada tutmam ki direkt yatırırım. Maksadını aşar bu çözüm.

Şöyle bir şey olamıyor mu? Bitpay'in tersi gibi. Tam hatırlamıyorum ama bitpay, btc'si olan tüketicinin ödemesini btc alıp, satıcıya fiat'a çeviriyor. Tam tersini yapmıyor mu ya da yapan servis yok mu? Bizden fiat alsın, btc'ye dönsün, siz bitcoin kabul etmiş olun.
legendary
Coin-Turk.com
otomatik deposit olur yakında muhtemelen. 2FA geldi, o da hedefimizde.

ancak kredi kartından çekme olmaz. çünkü cryptomerian hiç bir şekilde fiat currency kabul etmiyor.

tamamen bir crypto fon olarak hayatına devam etmeyi düşünüyoruz. ilerde bir gün Kıbrıs yerine, Türkiye veya daha farklı bir ülkeye çekeriz olabilir. ancak şimdilik karttan çekim ile olması pek mümkün değil Sad
newbie
Activity: 42
Merit: 0
Sevgili webmaster,

Günlük, haftalık veya aylık olarak dilediğim tutarda miktarın tanımladığım plastik karttan çekilerek, sistemin otomatik olarak CS almasını rica ediyorum.

Saygılarımla,
Bir katılımcı

Twitter hesabınız yok mu?  Wink

+1
böyle bir sistem gelirse ben de katılmak isterim ..
legendary
Sevgili webmaster,

Saygılarımla,
Bir katılımcı

Twitter hesabınız yok mu?  Wink
legendary
Coin-Turk.com
CS'e otomatik ödeme özelliği gelsin kampanyası başlatsak bir işe yarar mı?  Wink

güzel fikir Smiley birlikte yapalım, belki web masterımız aşka gelir...
legendary
CS'e otomatik ödeme özelliği gelsin kampanyası başlatsak bir işe yarar mı?  Wink
legendary
Coin-Turk.com
CS achieved net +0.70% for 09.07.2017 week. 

09.07.2017 Weekly achievement for each investment centers,

Dice   :  0.04%
Lending :  0.23%
ICO   :  13.33%
Trading :    0.44%
Gross  :  0.87%

Net  : 0.70% (after maintenance fee)

ICO profit came from Decent, Crypviser and Link tokens. We didnt sell all tokens will keep as token from now on and update price monthly. Our target value is triple of current value. 

CS prices for 09.07.2017-16.07.2017

CS Index   0.0044627
Sell   0.004418
Buy   0.004508

Please visit our website for other details and sign up for reaching out your CSs and Bitcoins.

Happy investing...
sr. member
Activity: 574
Merit: 250
alım satımın basit olmadıgına katılıyorum.

btc gönderdikten sonra deposit kısmında ayrıca bilgilendirmek gerekiyor, çoğu kişi bunu bilmeyebilir.
deposit gönderdikten sonra cs satın almak gerekiyor. bunu ben de unutmuştum bir keresinde ama hatırlatma emaili gönderdiler sağolsunlar
satarken tekrar aynı şeyleri yapmak gerekiyor.
ve site ingilizce.

çoğu insanın bilgisayar bilgisi bunları yapamayacak kadar az.

bunları faydalı eleştiri olarak görün lütfen.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
Ya ben de katılmak istiyorum bu fona biraz araştırdım bir site üzerinden katılınıyormuş gerçekten profesyonelce ama biraz karmaşık geldi ayıptır söylemesi biraz bu konularda geri kafalıyımda katılan arkadaşlardan biri pm atabilir mi detaylı bir şekilde nasıl işlem yapacağım konusunda.

deposit yapıyorsunuz. yaptığınız deposit ile buy menüsünden alım yapıyorsunuz. pek bir detayı yok. başka bir siteden mi bahsediyorsunuz?
hocam bi demo hesabı açın alım satım için youtube'a rehber video atın bence Smiley bitkapitaldeki gibi.
legendary
Coin-Turk.com
Ya ben de katılmak istiyorum bu fona biraz araştırdım bir site üzerinden katılınıyormuş gerçekten profesyonelce ama biraz karmaşık geldi ayıptır söylemesi biraz bu konularda geri kafalıyımda katılan arkadaşlardan biri pm atabilir mi detaylı bir şekilde nasıl işlem yapacağım konusunda.

deposit yapıyorsunuz. yaptığınız deposit ile buy menüsünden alım yapıyorsunuz. pek bir detayı yok. başka bir siteden mi bahsediyorsunuz?
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
legendary
Coin-Turk.com
CS alım onay emaili "Withdraw Request" başlığıyla geliyor üstat Smiley

teşekkürler webmasterımıza iletildi...
legendary
CS alım onay emaili "Withdraw Request" başlığıyla geliyor üstat Smiley
legendary
Coin-Turk.com
Dünden beri depositim hesabıma geçmedi ve destek talebim cevaplanmadı
Teknik destek ekibi hala bayram tatilinde sanırım Smiley

cevaplandıSmiley
legendary
Coin-Turk.com
CS achieved net +0.26% for 02.07.2017 week. 

02.07.2017 Weekly achievement for each investment centers,

Dice   :  0.06%
Lending :   -1.44%
ICO   :  1.16%
Trading :    0.59%
Gross  :  0.31%

Net  : 0.26% (after maintenance fee)

Lending lost came from two investment on Bitcointalk forum. ICO protift came from Monaco Token (MNC). We didnt sell MNCs, will keep as token from now on and update price monthly. Our target value is triple of current value. In additional, we are looking to get Decent Tokens exchange open in coming weeks. We will not sell Decent tokens, keep as token and update price monthly also.

CS prices for 02.07.2017-09.07.2017

CS Index   0.0044319
Sell   0.004388
Buy   0.004477

Please visit our website for other details and sign up for reaching out your CSs and Bitcoins.
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
Dünden beri depositim hesabıma geçmedi ve destek talebim cevaplanmadı
Teknik destek ekibi hala bayram tatilinde sanırım Smiley
legendary
Bitkapital'de BTC'ye çevirip CS'nin deposit adresine çektim. Smiley
Pages:
Jump to: