Pages:
Author

Topic: [Cryptomerian.com] Cryptomerian Investment Private Crypto-Fund - page 8. (Read 44532 times)

hero member
Activity: 602
Merit: 500
Ancak şöyle birşey var.
Serbest bölgede faliyet gösteriyorsunuz, yani sizin aslında sadece serbest bölgede "kayutlu" olduğunuzu görüyorum.Yani KKTC Göre, Binlerce Serbest bölgede kayıtlı şirketten sadece birisiniz.KKTC Göre şuan için siz sadece, bir ticari şirketsiniz.Yani, Menkul değerler, Portföy yönetimi, yada fon yönetimi üzerine kayıtlı değilsiniz.Pardon doğrusunu yazalım, Kayutlu değilsiniz.

Sayın U20,

Bitkapital Trading Ltd.nin ana sözleşmesinde fon yönetimi ve finansal pazarlarla ilgili aracılık işlemleri geçmektedir. KKTC yasaları çerçevesinde "fon yönetim lisansı" uygulaması bulunmamaktadır. KKTC merkezli fonlar lisans ile değil, ana sözleşmelerindeki detaylara göre yürütülür. Bunun haricinde bankalar ya da finansal kiralama şirketlerinin bazı imtiyazları lisans altında verilir ve bu kuruluşlar fon yönetimi ve benzeri hizmetler sunabilirler.

Bilgilerinize...
full member
Activity: 218
Merit: 100
bak ne güzel okumuş, nerede şirketin olduğunu bulmuşsunuz. beni yormadan aramanızı yapmışsınız. çok güzel. işte böyle devam edelim.

Evet Kuzey Kıbrıs Serbest Bölgesine kayıtlı binlerce şirketten birisiyiz. bunu daha önce de yazmıştık. Buna da şükür. Ancak tespitiniz yanlış biz düz serbest bölge şirketi değiliz. uluslar arası işletme şirketiyiz. mevzuatını iyi okumanızı öneririm. şans oyunu hariç yapamayacağımız hizmet yoktur.

Şimdi doğru mu anladım. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde kurulmuş olan ve faaliyet gösteren Sermaye Piyasası Kurumu, Kıbrıs merkezli şirketleri denetleyebilir diyorsunuz yani? Gece gece güldüm. Geçen ben de 11880i aradım. SPK, Avrupa Birliğini de kapsıyormus Smiley)

Neyse, size doyum olmaz ama ha gayret biraz daha trolleyelim. olmadı, yetmedi, daha iyisini yapabilirsiniz.

İsteyince ne güzel türkçe konuşuyormuşsunuz Smiley
Kendinizi övmeye devam ediyorsunuz, yanlış yapıyorsunuz ama.
Serbest bölgedeki her şirket uluslar arası şirkettir.Sadece sizin şirket değil.
Yani Uluslar arası kayutlusunuz sizin anlayacağınız dilde.
Gelelim SPK alanına.
SPK, Serbest bölgede değil, KKTC dedir.
Serbest bölgeleri, iyi araştırmanızı, kayutlu olduğunuz ülkeyi ve serbest bölgeyi iyi araştırmanızı bir önceki yorumumda yazdım.
Biraz daha bu konularda googleyi kullanmanızı öneririm.Hani fon nedir diye aratıyorsunuz, bu işleride aratın biraz.

bir kaç kere forumda küfür etmek istediğim, kullanıcı adları arkasına gizlenen soytarılar oldu, bu kişi de onlardan biri sanırım neyse..
U20
full member
Activity: 546
Merit: 103
CAT.EX Exchange
bak ne güzel okumuş, nerede şirketin olduğunu bulmuşsunuz. beni yormadan aramanızı yapmışsınız. çok güzel. işte böyle devam edelim.

Evet Kuzey Kıbrıs Serbest Bölgesine kayıtlı binlerce şirketten birisiyiz. bunu daha önce de yazmıştık. Buna da şükür. Ancak tespitiniz yanlış biz düz serbest bölge şirketi değiliz. uluslar arası işletme şirketiyiz. mevzuatını iyi okumanızı öneririm. şans oyunu hariç yapamayacağımız hizmet yoktur.

Şimdi doğru mu anladım. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde kurulmuş olan ve faaliyet gösteren Sermaye Piyasası Kurumu, Kıbrıs merkezli şirketleri denetleyebilir diyorsunuz yani? Gece gece güldüm. Geçen ben de 11880i aradım. SPK, Avrupa Birliğini de kapsıyormus Smiley)

Neyse, size doyum olmaz ama ha gayret biraz daha trolleyelim. olmadı, yetmedi, daha iyisini yapabilirsiniz.

İsteyince ne güzel türkçe konuşuyormuşsunuz Smiley
Kendinizi övmeye devam ediyorsunuz, yanlış yapıyorsunuz ama.
Serbest bölgedeki her şirket uluslar arası şirkettir.Sadece sizin şirket değil.
Yani Uluslar arası kayutlusunuz sizin anlayacağınız dilde.
Gelelim SPK alanına.
SPK, Serbest bölgede değil, KKTC dedir.
Serbest bölgeleri, iyi araştırmanızı, kayutlu olduğunuz ülkeyi ve serbest bölgeyi iyi araştırmanızı bir önceki yorumumda yazdım.
Biraz daha bu konularda googleyi kullanmanızı öneririm.Hani fon nedir diye aratıyorsunuz, bu işleride aratın biraz.
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com

U20
full member
CAT.EX Exchange
gerçekten taktire şayan yazılarla gecemizi mest ettiniz.

SPK Kanunu

http://www.spk.gov.tr/apps/Mevzuat/MevzuatGoster.aspx?nid=11

okuyunuz ve KKTC ne zaman SPK Kanunu kapsamına alındı lütfen belirtiniz bizlerde öğrenelim.

trading yapılıyor herhalde al-tut değil. elbette mevcut hareketin dışında bir oran olacak. iki tane marketcapden grafik koyup. bunlar nerede demek gerçekten işi bilmediğinizi bir kez daha gösteriyor. keza bizim getiri hesabımız sadece Bitcoindir. Yani getiri Bitcoin temellidir. koyduğunuz görseller ise USD temelli. Mesela bu ayrımı bile bilmediğiniz için evet size katılıyorum, lütfen fonumuzdan uzak durunuz.

olabildiğince şeffaf bir şekilde, bize güvenenlerin fonunu yönetiyoruz. lütfen arkadaslar konuyu daha fazla trollemeyin. başka konularda klavye başında kendinizi bulunuz.

Gerçekten, sizin o bitcoin türkiyeye verdiğiniz büyük büyük, çok büyük önemleri şimdi daha iyi anlar oldum.

KKTC Nasıl olurda, SPK kanunlarına bakarak bulmaya çalıştığınızı görüyorum, bu demek oluyorki, gerçekten türkiyede bitcoine çok büyük değerler, önemler vermişsiniz.

SPK Çağrı merkezini aradığınız zaman, KKTC SPK Kapsamında olduğunu, ancak Serbest bölge kapsamında kurulan şirketlere, şuan için spk kapsamında olmadıklarını hatırlatalım.

Bu demek oluyorki, Sizin, Serbest bölge kurallarını biraz daha araştırmanız gerekiyor.Gerçi araştırmadan önce, mutlaka o güzel türkçenizi kullanın.
Ve Kayutlu bir şirket olduğunuz için kendinizi şanslı sayın.

Ancak şöyle birşey var.
Serbest bölgede faliyet gösteriyorsunuz, yani sizin aslında sadece serbest bölgede "kayutlu" olduğunuzu görüyorum.Yani KKTC Göre, Binlerce Serbest bölgede kayıtlı şirketten sadece birisiniz.KKTC Göre şuan için siz sadece, bir ticari şirketsiniz.Yani, Menkul değerler, Portföy yönetimi, yada fon yönetimi üzerine kayıtlı değilsiniz.Pardon doğrusunu yazalım, Kayutlu değilsiniz.

Yani, sağda solda, kendinizi okadar, kayutluyuz diye övmenize, ve o müthiş türkçenizi kullanmanıza gerek yok.

Bu arada, KKTC Kanunlarını, Kayutlu olduğunuz için araştırmışsınızdır gerçi, ama tekrar bir araştırın derim.

Trading yapılıyor altut değil demişsiniz.
USD Bazında gösteren arkadaşa yine o müthiş kayutlu şirketiniz üzerindeki fonla atıp tutmuşsunuz.

Şimdi şunu hatırlatalım.
USD Bazında değişkenlik gösterenlerle, BTC Üzerinden değişiklik gösteren oranlar, USD Bazında aynı değildir.Yani bu demek oluyorki, bu oranlar arasında genellikle ciddi farklar vardır.
Bunu gerçi, siz o müthiş türkçenizle çok iyi biliyorsunuzdur ve googleyide bu konuda o güzel türkçenizle kayutlu birşekilde araştırmışsınızdır.

Bu arada arkadaş demeden ben diyim, fonunuza katılmaya meraklı değiliz.
legendary
Coin-Turk.com
gerçekten taktire şayan yazılarla gecemizi mest ettiniz.

SPK Kanunu

http://www.spk.gov.tr/apps/Mevzuat/MevzuatGoster.aspx?nid=11

okuyunuz ve KKTC ne zaman SPK Kanunu kapsamına alındı lütfen belirtiniz bizlerde öğrenelim.

trading yapılıyor herhalde al-tut değil. elbette mevcut hareketin dışında bir oran olacak. iki tane marketcapden grafik koyup. bunlar nerede demek gerçekten işi bilmediğinizi bir kez daha gösteriyor. keza bizim getiri hesabımız sadece Bitcoindir. Yani getiri Bitcoin temellidir. koyduğunuz görseller ise USD temelli. Mesela bu ayrımı bile bilmediğiniz için evet size katılıyorum, lütfen fonumuzdan uzak durunuz.

olabildiğince şeffaf bir şekilde, bize güvenenlerin fonunu yönetiyoruz. lütfen arkadaslar konuyu daha fazla trollemeyin. başka konularda klavye başında kendinizi bulunuz.
sr. member
Activity: 980
Merit: 275
Baltalamak gibi olmasın ama oranlar inanılmaz düşük. Poloda gözünü kapatıp rasgele 5 coin seçip paranı o 5 coine bölsen geçen 1 ayda sermaye en kötü ikiye katlanırdı. Siz yatırım yaptığınız altcoinleri nasıl seçiyorsunuz?

o zaman siz 5 değil 6 tane seçin öyle güzel güzel kazanın. bize yatırım yapmayın lütfen...

Bir yorumunuzda ben yıllık %50 oranla faiz veriyorum demişsiniz ancak söyle birsey var Türk bankasina para yatirdiginiz zaman brüt değil net faizler bile daha çok kazanırsınız hemde paranız banka güvencesinde olmuş olur.Bence oranlarınızı biraz gelistirmelisiniz
Nacizane tavsiyemdir.
Teşekkürler

hiç bir zaman %50 faiz veriyoruz demedik. böyle bir garanti yok. bir fon işletiyoruz. geçmiş performans bitcoin bazında yıllık %40-50 civarında bir kazanç getiriyor. çok şükür 1 seneyi de devirdik. 175 BTC ye ulaştık. kayıtlı kuyutlu bir fonuz.

benim de size nacizane tavsiyem lütfen siz de bize yatırım yapmayın...

gidin ayda %20, yılda %200 verdiğini iddia edenlere yatırım yapın.

Soruları kestirip atmanız, sen yatırım yapma demeniz yaklaşımınızı belli ediyor. Marketcape girip son 1 haftaya bakınca zaten herşey açık ortada. Eğer gerçekten sitenizde söylediğiniz gibi 43.9% polo 17.9% bitfinex trading yapıyor olsaydınız, bu kar oranı vermeniz mümkün değildi. 
Polemiğe girmek istemiyorum kesinlikle. Sadece gördüğümü forumdaki arkadaşlara bildiriyorum.
Bana da sen fona girme yazacaksınız muhtemelen, zahmet etmeyin boşuna fonlarla pek işim olmaz.

U20
full member
CAT.EX Exchange
Biz hiç bir zaman %50 vermiyoruz demişsiniz, geçen sene %50 vermişsiniz, bu senede o oranda vermek istiyormuşsunuz.
Tabi siz, hiçbir zaman %50 vermiyorsunuz.
Sizin kayıtlı kuyutlu fon olduğunuz benim okadarda umrumda değil.
Madem kayıtlısınız, madem okadar kendinden övünüyorsunuz, ufak olan sadece google için kullandığınız düşüncenizi, SPK Üzerinden kayıtlı numaranızı verinde, bakalım.Kayutlu kuyutlu demeye bayılıyorsunuz, kaydınızı sorgulamamızda problem yoktur o halde.

Kayıtlı numaranızı verdikten sonra, sizin için itinayla türkçe eğitim kurumlarında, size sponsor olabilirim.

bilginizin klavye üzerine yazılara dökülmesini okumak ne güzel. ancak okudukça bilginizin ancak dökülebildiğini görmek ne acı.

fon mantığını öğrenmenizi size tavsiye ederim. %50 performansı yakaladık, ancak bu bir taahhüt değildir. demek istediğim bu. anlaşılmayacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.

elbette kaydımızı sorgulayabilirsiniz ancak Türkiye`de kayıtlı değiliz ki, SPK dan bahsedelim. bunu nereden çıkardınız onu tam anlayamadım.

lütfen art niyeti, böyle gereksiz klavye atışmalarını bırakın.

web sitesine açıp bakın, kullanıcı sözleşmesini okuyun, nerede, hangi ülkede, hangi şirket altına kayıtlıyız, hangi kanunlara tabiyiz eminim göreceksinizdir.

Türkçe bölümde konu açıyorsunuz, mantıken türkiyede kayıtlı olduğunuz düşünülebilir.
Gerçi, Türkçeden bahsediyoruz, kayutlu diyeceğinize, kayıtlı diyebilirsiniz.Gerçi sizin türkçeye ihtiyacınız yok.
Fon yönetimi, menkul değerler, Portföy yönetimi gibi şeylerde veyada türevlerinde, SPK dan izin alınması gerekir.
Kayutlu yazınızdan, SPK da izniniz olduğunu, raporunuz olduğunu anladım, ama Kayıtlı değilmişsiniz, Kayutluymuşsunuz.
Artniyet yok, sadece yazınızdaki çakışmalardan bahsediyoruz.
Siz Kayutlu olmaya devam edin, ve kendi başınıza, türkiyede kendi çapınızla, bitcoine büyük değerler katmaya devam edin Smiley
Bu arada, son olarak, KKTC SPK Kapmasında.
Gerçi Siz, Kayutlusunuz.
legendary
Coin-Turk.com
Biz hiç bir zaman %50 vermiyoruz demişsiniz, geçen sene %50 vermişsiniz, bu senede o oranda vermek istiyormuşsunuz.
Madem kayıtlısınız, madem okadar kendinden övünüyorsunuz, ufak olan sadece google için kullandığınız düşüncenizi, SPK Üzerinden kayıtlı numaranızı verinde, bakalım.Kayutlu kuyutlu demeye bayılıyorsunuz, kaydınızı sorgulamamızda problem yoktur o halde.

Kayıtlı numaranızı verdikten sonra, sizin için itinayla türkçe eğitim kurumlarında, size sponsor olabilirim.

bilginizin klavye üzerine yazılara dökülmesini okumak ne güzel. ancak okudukça bilginizin ancak dökülebildiğini görmek ne acı.

fon mantığını öğrenmenizi size tavsiye ederim. %50 performansı yakaladık, ancak bu bir taahhüt değildir. demek istediğim bu. anlaşılmayacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.

elbette kaydımızı sorgulayabilirsiniz ancak Türkiye`de kayıtlı değiliz ki, SPK dan bahsedelim. bunu nereden çıkardınız onu tam anlayamadım.

lütfen art niyeti, böyle gereksiz klavye atışmalarını bırakın.

web sitesine açıp bakın, kullanıcı sözleşmesini okuyun, nerede, hangi ülkede, hangi şirket altına kayıtlıyız, hangi kanunlara tabiyiz eminim göreceksinizdir.
U20
full member
CAT.EX Exchange

legendary
Coin-Turk.com
bakın tekrar ediyorum. biz faiz vermiyoruz, getiri de garantilemiyoruz, hatta ana para koruması da yok. ama yıllık hedefimiz Bitcoin bazında %40-50, bunu geçen sene yaptık. bir mani olmazsa bu sene de yapmayı hedefliyoruz.

bu iki ifade birbirinden çok farklı.öncelikle türkçe okumayı ve yazmayı öğrenin.

herhangi bir ileti de " yıllık %50 oranla faiz veriyorum" ifadesi geçiyor mu?

bir kere daha yazıyorum. faiz vermiyoruz, açık uçlu bir fon işletiyoruz.şöyle bir google araması işinize yarayabilir,

"https://www.google.com.tr/search?q=fon+nedir"

neyin ne olduğunu, bilmeden lütfen buralarda yazmayın.

kimseye laf ettiğimiz yok, gelip konuya troll yapan sizlersiniz. oranlar düşükmüş. ne diyelim, düşükse yatırım yapmazsınız, ki yapmıyorsunuz zaten. gidin nereye yapıyorsanız yapın, 4 tane coin seçin ayda %500 kazanın, bize bulaşmayın.

kattıklarımızı da öğrenmek için yine google a bakabilirsiniz.

U20
full member
CAT.EX Exchange
Baltalamak gibi olmasın ama oranlar inanılmaz düşük. Poloda gözünü kapatıp rasgele 5 coin seçip paranı o 5 coine bölsen geçen 1 ayda sermaye en kötü ikiye katlanırdı. Siz yatırım yaptığınız altcoinleri nasıl seçiyorsunuz?

o zaman siz 5 değil 6 tane seçin öyle güzel güzel kazanın. bize yatırım yapmayın lütfen...

Bir yorumunuzda ben yıllık %50 oranla faiz veriyorum demişsiniz ancak söyle birsey var Türk bankasina para yatirdiginiz zaman brüt değil net faizler bile daha çok kazanırsınız hemde paranız banka güvencesinde olmuş olur.Bence oranlarınızı biraz gelistirmelisiniz
Nacizane tavsiyemdir.
Teşekkürler

hiç bir zaman %50 faiz veriyoruz demedik. böyle bir garanti yok. bir fon işletiyoruz. geçmiş performans bitcoin bazında yıllık %40-50 civarında bir kazanç getiriyor. çok şükür 1 seneyi de devirdik. 175 BTC ye ulaştık. kayıtlı kuyutlu bir fonuz.

Pardon, Bu  yorumu ben yapmıştım.
Sizin fonunuza, yatırım yapmayı zaten düşünmüyorum.

"lütfen haftalık değil, orta ve uzun vade bakınız. hedefimiz yıllık %40-50 bandı. Bunu 2016 da yakaladık. bir mani olmazsa 2017'dede yakalayacağız."

Siz ona buna laf edeceğinize, aylık verebiliyorsanız %20 verinde, laf ettiklerinizden bir farkınız olsun.Tr de kripto parasına kattığınız değerlerinde bir değeri olsun Smiley Çok merak ettim, ne kattınız.
full member
Activity: 218
Merit: 100
tr de kripto para dünyasına neler kattığımız ortada.. bu tip saçma salak söylemleri ciddiye almayıp cvp vermeyin, hatta direkt ignore edin ki bu tiplerin bir dahaki saçma yazılarını görmezsiniz.
legendary
Coin-Turk.com

Nacizane tavsiyemdir.
Teşekkürler

sr. member
Merit: 250

Pek gözlerini kapatıp rasgele seçiyor gibi durmuyorlar : ) Son 1 senede Bitcoin ne kazandırıyorsa Cryptomerian onun %50 fazlasını kazandırmış. Rasgele 5 coin seçerek bir ayda paranızı ikiye katlayabilirsiniz, evet, tıpkı rulet oynayarak tek elde katlayabileceğiniz gibi. Ama ruletin garantisi yok, değil mi? Peki son bir ayda genel olarak kripto piyasalarında gördüğümüz yükseliş trendinin garantisi var mıydı bir ay önce? "Bir ay sonra şu coin iki katına çıkacak, garanti!" diye bir şey vardı da Cryptomerian ekibinin gözünden mi kaçtı acaba? Bu piyasalarda parasını üçe beşe katlayıp sonra iflas eden de, forumda anonim olarak "ana para garantili" gibi bir vaatle açılan kaçak yatırım fonunu yöneten kişi ortadan kaybolunca ağlaya sızlana "hani garantiliydi" diye hesap soran da aşina olduğumuz tiplemeler. Cryptomerian'ın fon yönetim ekibini tanıyan biri olarak diyebilirim ki kendileri birçok trader'ın geçemediği yollardan geçmiş kişiler ve işlerini son derece titizlikle yapıyorlar.

Kesinlikle katılıyorum yorumlarınıza insanlar ponzi oranları görmeye alışmış bunlara düşük diyor  Grin
hero member
Activity: 602
Merit: 500

Pek gözlerini kapatıp rasgele seçiyor gibi durmuyorlar : ) Son 1 senede Bitcoin ne kazandırıyorsa Cryptomerian onun %50 fazlasını kazandırmış. Rasgele 5 coin seçerek bir ayda paranızı ikiye katlayabilirsiniz, evet, tıpkı rulet oynayarak tek elde katlayabileceğiniz gibi. Ama ruletin garantisi yok, değil mi? Peki son bir ayda genel olarak kripto piyasalarında gördüğümüz yükseliş trendinin garantisi var mıydı bir ay önce? "Bir ay sonra şu coin iki katına çıkacak, garanti!" diye bir şey vardı da Cryptomerian ekibinin gözünden mi kaçtı acaba? Bu piyasalarda parasını üçe beşe katlayıp sonra iflas eden de, forumda anonim olarak "ana para garantili" gibi bir vaatle açılan kaçak yatırım fonunu yöneten kişi ortadan kaybolunca ağlaya sızlana "hani garantiliydi" diye hesap soran da aşina olduğumuz tiplemeler. Cryptomerian'ın fon yönetim ekibini tanıyan biri olarak diyebilirim ki kendileri birçok trader'ın geçemediği yollardan geçmiş kişiler ve işlerini son derece titizlikle yapıyorlar.
U20
full member
CAT.EX Exchange
Nacizane tavsiyemdir.
Teşekkürler
hero member
Activity: 1008
Merit: 533
legendary
Coin-Turk.com
CS achieved net +0.89% for 21.05.2017 week. 

21.05.2017 Weekly achievement for each investment centers,

Dice   :  0.15%
Lending :   0.21%
ICO   :  0.00%
Token : 0.00%
Trading :    1.83%
Gross  :  1.18%

Net  :  0.89% (after maintenance fee)

CS prices for 21.05.2017-28.05.2017

CS Index   0.004124
Sell   0.004082
Buy   0.004166

Please visit our website for other details and sign up for reaching out your CSs and Bitcoins.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
Aldığımız DDOS saldırılarından dolayı hizmetlerimizde ara ara kesintiler olabilir, aksaklık için özür dileriz..

bu saldırılara karşın, güvenlik politikanız nedir acaba ?

Ayrıca, sistem gün içerisinde 6 defa 2 farklı serverda yedekleniyor ve tüm kullanıcı bakiye bilgileri harici ortamda güncellenerek tutuluyor. Yani sisteme ne olursa olsun kullanıcıların CS ve BTC bakiyeleri Cryptomerian tarafından biliniyor..

güzel bir geri bildirim oldu, kendi adıma teşekkür ediyorum.
Pages:
Jump to: