Pages:
Author

Topic: Dapper Labs - Flow - page 4. (Read 4399 times)

member
Activity: 966
Merit: 18
February 02, 2021, 01:19:46 PM
coinlist listelemesinde ciddi bir dump bekliyordum. çünkü satış coinlistde olmuştu ve bir çok yatırımcı krakenle bloctoyla uğraşmamış, coinleri flowda coinlistde bırakmıştı. 8 9 dolara indi fakat sonra yine 10 doların üstüne attı.
30 dolar inancımı sağlamlaştırdı bu olay.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
February 02, 2021, 01:01:38 PM
Ya huobi haberiyle beraber daha çok borsaya girer bu proje ben zaten bu projeyi kaç senedir bekliyordum CryptoKitties benim için çok büyük olaydı hep takip ettim o zamandan beri sonunda kaçırmadan temelden girdim ya çok mutluyum vallaha
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
February 02, 2021, 04:48:35 AM
Ben stakeden gelenlerin hiç birini satmıyorum, zaten büyük miktarla girmediğim için satmanın da bir anlamı yok, şu an elde edeceğim gelir benim boyumu uzatmaz ama ilerde gelme ihtimali olan gelirle elime iyi para geçebilir, biz zengin olma hayalini sevdik zaten zengin olmayı değil Grin
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
February 02, 2021, 03:12:43 AM
Flow Huobi’de listeleniyor.

yaklaşıyor yaklaşmakta olan. geçen haftanın stake gelirini de bugün sattım. coinlist listelenmesi sonucunda yine beklediğim bir hareket olmadı. binance'de listelenene kadar gelen flowların hepsini tutmaya kararlıyım.
hero member
Activity: 1316
Merit: 966
February 01, 2021, 09:36:51 PM
Flow Huobi’de listeleniyor.

Binance ve Coinbase sırada.
sr. member
February 01, 2021, 11:45:25 AM
Stake ödüllerini ucuza sattık ya daha ucuza verdik şimdi en az yüzde elli kar ile satardık tabanı 5 dolar bekliyordum ama 10 dolar taban olacak galiba nbatopshot anları kar üstüne kar ediyor helal olsun adamlara dc marvel anları gelirse bir anlaşma olursa daha yükselir gibime geliyor
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
January 31, 2021, 09:23:06 AM
@cabsav
otc'de fiyat 2-3 dolar arası değişiyor ama sanırım siz buradaki kullanıcılardan almayı planlıyorsunuz.

coinlist'te listelendikten sonra sanırım dolaşımdaki flow miktarı 30 milyon olacak. biraz gaz vermiş gibi olacağım ama ben nedense fiyatın şu an için düşük olduğunu düşünüyorum. daha doğrusu beklediğim gibi bir patlama yapamadı flow. x100 yaptı daha ne olayı farklı. onu @goraset yakaladı, biz ancak x70 lerde kaldık:)

fiyatın deli gibi çıkmamasının nedeni bence hala çoğu kişinin flow'un farkına varmaması ya da benim gibi salak tiplerin flow'u gereğinden fazla yüceltmesinde yatıyor. kafadan en az 2 sene daha kendisiyleyiz. bu arada flow'un kraken'de listeleneceği gün adında "flow" geçen coin/tokenin fiyatının artması tam bir robin hood etkisi. Grin

otc den alınan hesapları her turlu geri cokebılırler. ondan burdan satmak ısteyen varsa en azından tanıdıgımız bıldıgımız kısıler olur. paraya sıkısan olursa alırım. tanesine 1 dolar ustu verebilirim. blocto tercihim.
hero member
January 30, 2021, 07:55:59 PM
Flow'un erken yatırımcısı Bill Tai, Bitfury'nin yönetim kurulundaydı. Kendisi Zoom.us'un ilk yatırımcısı. Bitfury (2011) bu piyasadayken Bitmain (2013) daha vitamindi.

Yeni trend bu arkadaşlar ve Flow blockchain NFT + DeFi alanında rakipsiz.

Flow satın almış arkadaşlar; siz Bitcoin'in erken yatırımcısısınız, Ethereum'un erken yatırımcısısınız, Polkadot'un erken yatırımcısısınız.

Bu bir şans değil. İyi bir yatırım yaptınız.

Flow bir gün Polkadot ile aynı kaderi paylaşacak. Satıp kâr ettim sananlar üzülecekler.
member
Activity: 121
Merit: 31
January 30, 2021, 04:34:55 PM
Sadece Kraken'de listelenmesi ile fiyat bu seviyelere geldi. Kraken bir de kullanımı diğer borsalara nazaran zor, karmaşık olan bir borsa. Diğer major borsalarda listelenmesi ile birlikte her ne kadar dolaşımdaki miktarı zamanla artacak olsa da, ben fiyatının yükseleceği inancındayım. Stake gelirlerini ihtiyaçtan satacağım kilitlileri, kilitleri açıldığında dahi satmayı düşünmüyorum. 2-3 senelik fiyat beklentim yüksek lakin imkansız değil. Flow fazlasıyla sağlam bir proje Smiley
member
January 30, 2021, 11:58:02 AM
2 dolar olsa bile 20x yapmış olacak, güzel kar 3 ayda. 1000 dolarlık alanlar 20.000 dolarlık oldu şu sürede. paraya ihtiyacı olanlar verebilir. fakat ben de yukarıdaki arkadaş gibi hala yeterli hype olmadığını düşünüyorum. major borsalar daha listelemedi. çoğu insanın projenin kendisinden ve potansiyel kullanım alanlarından haberi yok.

en başta dediğim gibi, benim stake gelirlerini satma noktam 30 dolar. 1 sene boyunca kademe kademe yükseleceğini düşünüyorum taa ki asıl coinler unlock olana kadar. o zaman da büyük düşüş beklemiyorum çünkü 1/12 verilecek her ay.
legendary
Cashback 15%
January 30, 2021, 11:34:16 AM
@cabsav
otc'de fiyat 2-3 dolar arası değişiyor ama sanırım siz buradaki kullanıcılardan almayı planlıyorsunuz.

coinlist'te listelendikten sonra sanırım dolaşımdaki flow miktarı 30 milyon olacak. biraz gaz vermiş gibi olacağım ama ben nedense fiyatın şu an için düşük olduğunu düşünüyorum. daha doğrusu beklediğim gibi bir patlama yapamadı flow. x100 yaptı daha ne olayı farklı. onu @goraset yakaladı, biz ancak x70 lerde kaldık:)

fiyatın deli gibi çıkmamasının nedeni bence hala çoğu kişinin flow'un farkına varmaması ya da benim gibi salak tiplerin flow'u gereğinden fazla yüceltmesinde yatıyor. kafadan en az 2 sene daha kendisiyleyiz. bu arada flow'un kraken'de listeleneceği gün adında "flow" geçen coin/tokenin fiyatının artması tam bir robin hood etkisi. Grin
sr. member
January 30, 2021, 10:42:10 AM
blocto hesabını satan varsa satın alabılırım. suan 6 dolar olmasından dolayı 2-3dolar ıstemeyın ama, suan supply gercegının 1000de 1i bile değil.

Hocam otclerde satanlar var kilitler seneye açılacak ve dolaşımda açık olan 12. ay sonunda 315 milyon olacak yani dediğiniz gibi 1000 1 değil sadece 15 katına çıkacak supply kilitler açıldığında toplam 4.yıl sonunda ise yine 1 milyar olmayacak sadece 833 milyon olacak yani dediğiniz gibi 1000 kat supply asla olmayacak
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
January 30, 2021, 10:18:35 AM
blocto hesabını satan varsa satın alabılırım. suan 6 dolar olmasından dolayı 2-3dolar ıstemeyın ama, suan supply gercegının 1000de 1i bile değil.
sr. member
January 29, 2021, 10:11:35 AM
bu hafta gelen stake gelirini ben hala satmadım. 17 tane ama coinlist'te flow listelendiği zaman elimde olsun diye tutuyorum. dolaşımdaki sayı artacak ama bir de oradaki gazdan az buçuk çakalım diye bekliyorum. 120 dolar değil de 150 dolar kazanayım. ahaha bizim orada buna açgözlülük deniliyor işte ne yapacaksın.

belli bir süredir takip ettiğim herifler. gerçekten yetenekli olmalarının yanında şu 0,1 dolara satma olayını bu piyasada kaç kişi yapar? bir de parayı gönder malı al. yok whitelist yok tweet at, ardından sokağa çıkıp adımı bağır gibi aksiyonlara da girmediler.

coinlist in tek sıkıntısı uzun kilitleme süreleri.
tam tamına 2 sene sonra elimizde olacak tüm aldığımız flowlar.
piyasa belli olmuyor. belki usdt cinsinden iyi kar edeceğiz 2 sene sonunda fakat btc bazında ne oalcak bilemeyiz.

hep verdiğim örnek 3.5 sene önce 5000 XTZ = 1 BTC  aldık. o zaman yaklaşık 0.4 dolara denk geliyordu. btc cinsinden 1 xtz = 0.0002btc idi.
şimdi bakıyoruz. xtz 3 dolar oldu. 7.5 kar ettik ama btc cinsinden 1 xtz = 0.00009 yani yüzde 50 den daha fazla zarardayız.

Kesinlikle öyle hocam ben btc bozup flow aldım mesala o zaman btc 10k dolardı galiba bugün 40k dolara yaklaştı şu an yani ben sadece btc bazında 4x kar edebilirdim o 1000 dolarım şu an 4000 dolar olabilirdi stake ödülü ile aldık paramızı deniliyor benim paramı almak için 3-4 ay stake parasını almam lazım düşmezse ya da btc daha çıkarsa yine zarar
jr. member
Activity: 89
Merit: 2
January 29, 2021, 07:37:04 AM
aylık 1500 dolar stake veriyor diyorlar zaten ilk ay millet parasını aldı valla şaka gibi şans bize gülmüyor.
member
January 28, 2021, 06:10:27 PM
bu hafta gelen stake gelirini ben hala satmadım. 17 tane ama coinlist'te flow listelendiği zaman elimde olsun diye tutuyorum. dolaşımdaki sayı artacak ama bir de oradaki gazdan az buçuk çakalım diye bekliyorum. 120 dolar değil de 150 dolar kazanayım. ahaha bizim orada buna açgözlülük deniliyor işte ne yapacaksın.

belli bir süredir takip ettiğim herifler. gerçekten yetenekli olmalarının yanında şu 0,1 dolara satma olayını bu piyasada kaç kişi yapar? bir de parayı gönder malı al. yok whitelist yok tweet at, ardından sokağa çıkıp adımı bağır gibi aksiyonlara da girmediler.

coinlist in tek sıkıntısı uzun kilitleme süreleri.
tam tamına 2 sene sonra elimizde olacak tüm aldığımız flowlar.
piyasa belli olmuyor. belki usdt cinsinden iyi kar edeceğiz 2 sene sonunda fakat btc bazında ne oalcak bilemeyiz.

hep verdiğim örnek 3.5 sene önce 5000 XTZ = 1 BTC  aldık. o zaman yaklaşık 0.4 dolara denk geliyordu. btc cinsinden 1 xtz = 0.0002btc idi.
şimdi bakıyoruz. xtz 3 dolar oldu. 7.5 kar ettik ama btc cinsinden 1 xtz = 0.00009 yani yüzde 50 den daha fazla zarardayız.
legendary
Cashback 15%
January 28, 2021, 12:56:42 PM

sr. member
January 28, 2021, 09:23:44 AM

Flow alan Apple hissesi almış gibidir. Stake ödüllerini düşükten satmak gibi bir hata yapmayın.

Coinlist mağdurları olarak olayı dışarıdan izlemekle yetiniyoruz hocam zaten satamıyoruz.

Yönetim sorunu yaşayan bir borsa gerçekten.

Bu sorunun kaynağının Coinlist'in kendini doğru şekilde konumlandıramaması olduğunu düşünüyorum.
Startup yapacak bir platform mu? Exchange mi?
İkisi bir arada bu şekilde olmuyor demek ki. Startup için Flow gibi bir projeyi alıyorsun, satışını yapıyorsun ama primi Blocto ya da Kraken'e kaptırıyorsun.
Blocto tarihi bir fırsatı tepmeseydi, bugün çok farklı bir konumda olabilirlerdi. Ama Kraken güzel gol attı.

Coinlist büyük projelerle başlasa da bu şekilde yönetildikçe pastanın kırıntılarını yiyecek.

Hocam ikisi de çok kötüler hem blocto hem de coinlist adamlar bir metamask bir uniswao birleşimi olabilecekken ettiler içine bloctodN adam olmaz ama flowun büyümesi için bir mobil merkezsiz cüzdana ihttiyaç mutlaka vardır koleksiyonları falan saklayabilecek zaten coinlist proje başlangıçları startuplar için etkin yer olacakken tepti fırsatı
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
January 28, 2021, 09:16:22 AM

Flow alan Apple hissesi almış gibidir. Stake ödüllerini düşükten satmak gibi bir hata yapmayın.

Coinlist mağdurları olarak olayı dışarıdan izlemekle yetiniyoruz hocam zaten satamıyoruz.

Bu sorunun kaynağının Coinlist'in kendini doğru şekilde konumlandıramaması olduğunu düşünüyorum.
Startup yapacak bir platform mu? Exchange mi?
İkisi bir arada bu şekilde olmuyor demek ki. Startup için Flow gibi bir projeyi alıyorsun, satışını yapıyorsun ama primi Blocto ya da Kraken'e kaptırıyorsun.
Blocto tarihi bir fırsatı tepmeseydi, bugün çok farklı bir konumda olabilirlerdi. Ama Kraken güzel gol attı.

Coinlist büyük projelerle başlasa da bu şekilde yönetildikçe pastanın kırıntılarını yiyecek.
hero member
January 28, 2021, 08:03:11 AM

Arkadaşlar harikasınız ne güzel kazanç elde ettiniz. Daha güzel büyük kazançlarınız olsun.

Umarım bende birgün güzel bir şeyler yakalarım diye düşünüyorum. @lachrymose Cere.Network umutluyuz değil mi? Smiley

Umarım. Benim elimdeki token metriclere göre her şey güzel olacak ama finalde ne paylaşırlar bilemiyorum, görmeliyiz.

Pages:
Jump to: