Pages:
Author

Topic: Dapper Labs - Flow - page 9. (Read 4399 times)

sr. member
Activity: 798
Merit: 260
December 12, 2020, 05:17:17 AM
stake dağıtımları için coinlist ödemeleri aylık yapacakmış. benim gibi flowcukları kraken borsasına taşıyanlar ise haftalık ödeme alacak diyorlar. şu ana kadar blocto spamından başka bir yerde listeleneceği konuşulmadı. coinlist belli ki 1 aydan önce listeleme kararı almayacak. yazılıp çizilenlere göre ilk hafta dolaşımdaki coin sayısı 5 milyon adet olacak demişler. düşünsenize ilk hafta kraken'de listelenmiş ve toplam 5 milyon adet dolaşımda. fiyat oldu mu sana 20 dolar:))

Hocam mükemmel olur ama nerede ben zor görüyorum 20 dolar olmasını belki ilk saniye açılırsa o gazla 20 dolar olabilir gibi ya bu blocto belası nedir nereden çıkardılar başlarına sarmışlar telegram grubunda blocto aşağı blocto yukarı bir gün bloctonuzu öpeyim diye küfür edeceğin ya flow telegramında ne işi var flow konuşulması gerekirken
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
December 12, 2020, 05:01:00 AM
stake dağıtımları için coinlist ödemeleri aylık yapacakmış. benim gibi flowcukları kraken borsasına taşıyanlar ise haftalık ödeme alacak diyorlar. şu ana kadar blocto spamından başka bir yerde listeleneceği konuşulmadı. coinlist belli ki 1 aydan önce listeleme kararı almayacak. yazılıp çizilenlere göre ilk hafta dolaşımdaki coin sayısı 5 milyon adet olacak demişler. düşünsenize ilk hafta kraken'de listelenmiş ve toplam 5 milyon adet dolaşımda. fiyat oldu mu sana 20 dolar:))
sr. member
December 07, 2020, 12:54:58 PM
Flow un patronu sanırım wuhandaki organizasyonda mi ne konuşmuş. Bir şeyler yapmış işte. Herifin dediği biz uygulama yapan kesim olduğumuz için uygulama yapan kişileri çok iyi anlıyoruz ve bu yüzden çok kullanıcı dostuyuz. Gelin bizde kodlayin:) hangi dili kullanıyordu bu flowcuk bilen var mı? C++ Grin

Keza müşterileri için de, müşteri demedi, gelin alın ekonomiye can verin.  Kullanması çok kolay diye güzel güzel şeylerden bahsetmiş. Klasik olarak olceklenme sorunu başta zaten.  Sizlere bir şey diyeyim mi flow un fiyatı öyle hayvanı olmayacak ama kendi içinden çıkacak projelere dikkat etmek lazım. Şu an bile bir sürü dapp var. Asıl parayı bunlar kazandıracak.

Yani Telegram gruplarında tahminler çok uçuk. 10$ olacak, 30$'dan aşağı satılmaz falan gibi uçuk rakamlar var.
Ben gördüğüm kadarıyla çok uçuk proje ama 0.1$'lık token 30$ kolay olamaz. 300X!!!

Bu zaman içerisinde FLOW'un kendini kanıtlamasıyla bir gün olabilir. Ama bunu bugünden görüyorum demek çok yanlış. Bunu gerçekten bilen olsa zaten evi arabayı satıp alırdı ICO'dan. Anlamsız bir shilleme çabası... Türk grubunu bir kenara bırakırsam global grupta iyi yorumları olan insanlar var.
bu tip yorumların yapılmasının nedeni filecoin ile yapılan anlamsız bir karşılaştırma. onun da toplam adedi 2.000.000.000 (flow daha düşüktü.), şu an dolaşımda olan 20-30 milyon adet olması. bir ara yalandan 300-400 dolara çıktığı için herkesin karşılaştırması o ama unutlan filecoin'in icosu 5 dolardı. yatırımcılar 3 sene boyunca bekledi ve filecoin hakkında 2020 yılından önce çoğumuzun fazla bir bilgisi yoktu. listelenecek falan deniliyordu ama benim bir bilgim yoktu. olsa bile bu ne lan projeye bak çöp amk derdim:)

türkçe grubunda yer alan çoğu kişi son 1-2 senedir sadece binance ile piyasayla tanışmış tipler. dün birisi yazdı teknik analist ekipleri mi ne varmış o incelemiş çok beğenmiş. ahahah altıma sıçtım yemin ederim. beyler kripto paradaki türk topluluğu yakın bir zamanda ponziden tokatlanacak. sakın bu insanların gazına gelip hareket etmeyin. çünkü bunu sonuna kadar hakkediyorlar.

flow için yine belirteyim çocukları çılgın atacak kendisi o kadar değil.

not: @muslo hocam 0,38 dolar da diyebiliriz.
edit: gruptan çıkmak zorunda kaldım çekilecek gibi değil. ingiliçce kanalı da flow mu yoksa blocto grubu mu belli değil. spam gibi hayvan herifler.

Hocam yarılıyorum ya gruptaki konuşmalara bombalar hepsi kafa nerede çok temiz tokatlanacak cidden bir ara hepsi 300x nedir ya bu kadar uçulmaz 0.5 dolar olsa öpüp başıma korum nftlere yoğunlaşın flow ağındaki çok deli para edecek nftler olacak yıllar sonra bu yüzden nbatopshotu takip ediyorum birkaç nft alıp unutmayı düşünüyorum şöyle 49 adet limitli falan
legendary
Cashback 15%
December 07, 2020, 10:25:37 AM
Flow un patronu sanırım wuhandaki organizasyonda mi ne konuşmuş. Bir şeyler yapmış işte. Herifin dediği biz uygulama yapan kesim olduğumuz için uygulama yapan kişileri çok iyi anlıyoruz ve bu yüzden çok kullanıcı dostuyuz. Gelin bizde kodlayin:) hangi dili kullanıyordu bu flowcuk bilen var mı? C++ Grin

Keza müşterileri için de, müşteri demedi, gelin alın ekonomiye can verin.  Kullanması çok kolay diye güzel güzel şeylerden bahsetmiş. Klasik olarak olceklenme sorunu başta zaten.  Sizlere bir şey diyeyim mi flow un fiyatı öyle hayvanı olmayacak ama kendi içinden çıkacak projelere dikkat etmek lazım. Şu an bile bir sürü dapp var. Asıl parayı bunlar kazandıracak.

Yani Telegram gruplarında tahminler çok uçuk. 10$ olacak, 30$'dan aşağı satılmaz falan gibi uçuk rakamlar var.
Ben gördüğüm kadarıyla çok uçuk proje ama 0.1$'lık token 30$ kolay olamaz. 300X!!!

Bu zaman içerisinde FLOW'un kendini kanıtlamasıyla bir gün olabilir. Ama bunu bugünden görüyorum demek çok yanlış. Bunu gerçekten bilen olsa zaten evi arabayı satıp alırdı ICO'dan. Anlamsız bir shilleme çabası... Türk grubunu bir kenara bırakırsam global grupta iyi yorumları olan insanlar var.
bu tip yorumların yapılmasının nedeni filecoin ile yapılan anlamsız bir karşılaştırma. onun da toplam adedi 2.000.000.000 (flow daha düşüktü.), şu an dolaşımda olan 20-30 milyon adet olması. bir ara yalandan 300-400 dolara çıktığı için herkesin karşılaştırması o ama unutlan filecoin'in icosu 5 dolardı. yatırımcılar 3 sene boyunca bekledi ve filecoin hakkında 2020 yılından önce çoğumuzun fazla bir bilgisi yoktu. listelenecek falan deniliyordu ama benim bir bilgim yoktu. olsa bile bu ne lan projeye bak çöp amk derdim:)

türkçe grubunda yer alan çoğu kişi son 1-2 senedir sadece binance ile piyasayla tanışmış tipler. dün birisi yazdı teknik analist ekipleri mi ne varmış o incelemiş çok beğenmiş. ahahah altıma sıçtım yemin ederim. beyler kripto paradaki türk topluluğu yakın bir zamanda ponziden tokatlanacak. sakın bu insanların gazına gelip hareket etmeyin. çünkü bunu sonuna kadar hakkediyorlar.

flow için yine belirteyim çocukları çılgın atacak kendisi o kadar değil.

not: @muslo hocam 0,38 dolar da diyebiliriz.
edit: gruptan çıkmak zorunda kaldım çekilecek gibi değil. ingiliçce kanalı da flow mu yoksa blocto grubu mu belli değil. spam gibi hayvan herifler.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
December 07, 2020, 10:23:37 AM

Keza müşterileri için de, müşteri demedi, gelin alın ekonomiye can verin.  Kullanması çok kolay diye güzel güzel şeylerden bahsetmiş. Klasik olarak olceklenme sorunu başta zaten.  Sizlere bir şey diyeyim mi flow un fiyatı öyle hayvanı olmayacak ama kendi içinden çıkacak projelere dikkat etmek lazım. Şu an bile bir sürü dapp var. Asıl parayı bunlar kazandıracak.

1 dolar olsa anında satarım ama 30da olur 100de arz/talep dengesine bakar. Fiyat cok yuksek baslayıp zamanla düşecektir. 0 coinle baslayıp her gecen ay supply artan bir coin. ilk gun 30 dolar olur mu olabilir ama 3 ay sonra 1 dolar bile olsa cok iyi.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
December 07, 2020, 09:28:09 AM

Keza müşterileri için de, müşteri demedi, gelin alın ekonomiye can verin.  Kullanması çok kolay diye güzel güzel şeylerden bahsetmiş. Klasik olarak olceklenme sorunu başta zaten.  Sizlere bir şey diyeyim mi flow un fiyatı öyle hayvanı olmayacak ama kendi içinden çıkacak projelere dikkat etmek lazım. Şu an bile bir sürü dapp var. Asıl parayı bunlar kazandıracak.

legendary
Cashback 15%
December 07, 2020, 02:22:03 AM

member
Activity: 966
Merit: 18
November 30, 2020, 02:40:00 PM
borsaya 1 sene sorma girmesi çok daha iyi. bütün flowlar bir sene kilitli kalacak zaten. borsaya erken girmesi; takımın,advisorların, foundatşonin istediği gibi at koşturmasını sağlar.
yeni icolarda bu olay çok can sıkıcı olmaya başladı.
sr. member
November 30, 2020, 12:07:12 PM
Şimdi kafam karıştı ilk çıktığı zaman acaba pahalı mı olur yoksa 3-5 aya mı daha değerli olur bu flow ne zaman satmak lazım stake gelirlerini hedefim bekletmek benim artsa bile değeri çok iyi projeler yaparlarsa dolaşım oranları yüksek olmuş düşük olmuş fark etmez önemli olan iyi nft projeleri çıkmalı
legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
November 30, 2020, 08:53:14 AM
hocam ilk stake gelirleri 23 aralıkta olacak. bu da borsada listelenme haberleri için henüz daha vaktin olduğunu gösteriyor. skale'nin dolaşıma çıkma tarihi ile borsalarda listelenme haberi arasında ne kadar süre farkı var? bu arada ayın 23'ünden sonra blocto üzerinden alım yapılabileceği yazıyor telegram kanalında. birileri yazıp duruyor, stakeleri satacak ibişler bir de artistlik yapıyorlar. blocto ekibi tam spam ustası.

İkisi de benzer kalibredeki projeler piyasaya çıkış ve dolaşımlarında farklılıklar var sadece. 60 günlük proof of use süresi bu gece doluyor Skale için bütün hesapların doğru zamanlamada stake ettiğini var sayarsak çıkış dolaşımı 564,166,667 SKL olacak. 175 milyonu public sale kalanı team/foundation v.b. public sale'in tamamı açılıyor bu gece yani. 1 sene sonunda ise dolaşım 3 milyarı geçecek beni korkutan da bu olmuştu zaten. Piyasanın ters dönemine denk gelseydi bir daha çıkılamayacak zarar yazardı.

Flow'da ise public sale aşaması 1 sene tam kilit süre sonunda %50 açılacak kalan kısım ise sonraki sene kademeli açılacak bu süreçte sadece stake tokenlerini alabilecekler. 0.38 $ fiyatla kapanan auction aşaması ise 1 sene tam kilidin ardından tamamen açılacak. Flow için ilk 1 sene boyunca serbest token sayısı çok çok az olacak. Başlangıçta 20 milyon, 6. ayda 30 milyon, birinci senenin son günlerinde yaklaşık 40 milyon olacak. Public sale tokenleri 13. ayda açılınca sayı birden 300 milyona çıkacak.

hero member
November 30, 2020, 08:28:14 AM
Öyle bir beklenti oluşmaya başladı ki bu Flow üzerinde her şey olabilir. Coinlist üzerindeki belirsizlik de can sıkıyor ne yazık ki. Ben Coinlist'te tutma kararı aldım ve çekmedim hiç bir yere şimdi ne olacak diye düşünür oldum. Hayır uzun vade bakarsak Flow'dan umutluyum da neden elimi kolumu bağlıyor bunu anlamıyorum.
Benim merak ettiğim bu tarz projeler dolaşıma çıkmadan listeleme haberi geliyor. (bkz. bugün Skale). Flow için ne olacak merak ediyorum.
hocam ilk stake gelirleri 23 aralıkta olacak. bu da borsada listelenme haberleri için henüz daha vaktin olduğunu gösteriyor. skale'nin dolaşıma çıkma tarihi ile borsalarda listelenme haberi arasında ne kadar süre farkı var? bu arada ayın 23'ünden sonra blocto üzerinden alım yapılabileceği yazıyor telegram kanalında. birileri yazıp duruyor, stakeleri satacak ibişler bir de artistlik yapıyorlar. blocto ekibi tam spam ustası.

Skale dolaşıma yarın çıkacak. Listelemede aynı şekilde yarın.
Zaten şu andan bir listeleme haberi beklentim yok da. Bu iş artık güç gösterisine döndü. Oasis geçen gün bir anda Binance, Kucoin ve Gate.io'ya girdi.
Skale Binance Huobi bir anda.
UNI hepsine aynı anda girdi falan...

Bunlar hem boğanın etkisi hem de bildiğin güç gösterisi.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
November 30, 2020, 07:49:37 AM
Çok acele etmeye gerek yok bence, borsa eninde sonunda açıklanır, stake geliri vermeye başladığında dolaşımda çok az coin olacağı için çok ciddi paralara satılabilir, tabi bu benim hayalim böyle bir şey olmayadabilir 🙂
legendary
Cashback 15%
November 30, 2020, 07:29:28 AM
Öyle bir beklenti oluşmaya başladı ki bu Flow üzerinde her şey olabilir. Coinlist üzerindeki belirsizlik de can sıkıyor ne yazık ki. Ben Coinlist'te tutma kararı aldım ve çekmedim hiç bir yere şimdi ne olacak diye düşünür oldum. Hayır uzun vade bakarsak Flow'dan umutluyum da neden elimi kolumu bağlıyor bunu anlamıyorum.
Benim merak ettiğim bu tarz projeler dolaşıma çıkmadan listeleme haberi geliyor. (bkz. bugün Skale). Flow için ne olacak merak ediyorum.
hero member
November 30, 2020, 06:07:22 AM
member
Activity: 742
Merit: 15
November 29, 2020, 07:08:20 PM
Flow bana göre kaliteli bir ekosistem gelecek vaat ediyor. Şu anda popülerlik konusunda sıkıntısı var ama gelecekte adı duyulunca daha iyi yerlere gelecektir.
legendary
Cashback 15%
November 28, 2020, 10:29:37 AM
coinlist 2021'in ilk birkaç ayında verirem gardaş gibi laflar etmişti. şimdi o süre daha da mı uzadı hocam? sırf bu nedenle kraken ya da cüzdanlara çeken oldu salak koini. bu arada coinlist'in ta amk ben! içimde kalmasın aahaha.

@illetyus hocam istersen kraken hesabımdaki 5250 flow+stakeden gelecekleri size 20.000 dolara satabilirim. Grin 1 btc'ye anlaşırız dert etme.
legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
November 28, 2020, 09:57:26 AM
Bu coini nereden alabilirim. Listelenecek mi yakında?

Son satış süreçleri Coinlist üzerinden gerçekleşti. Birinci turda herkesin 0.1 dolarlık sabit fiyatla 1000 dolarlık yatırım yapmasına izin veriyordu, ikinci turda ise tersine bir açık arttırma uygulandı yanlış hatırlamıyorsam 0.38 dolar gibi bir değerle kapandı açık arttırma. Stake işlemi başladıktan sonra alınan ilk ödüller çekim ve satım işlemine uygun olacak bu sebeple aralık ortası gibi bir listelenme haberi gerçekleşir. En erken 23 Aralık tarihinde edinebilirsiniz çünkü ilk stake ödülleri o tarihte dağıtılacak onlar dışında serbest olmayacak. Stake işlemi başladıktan 1 ay sonra toplam dolaşım sadece 20 milyon civarı olacak 6 ay sonra ise ancak 30 milyona çıkacak. Ancak şunu da eklemek lazım coinlist üzerinden stake etmiş olan çok büyük bir kesim çok uzun süre stake ödüllerine de ulaşamayacak yani yukarıda bahsettiğim rakamlar aslında maksimum miktarlar.
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
November 28, 2020, 09:26:20 AM
Bu coini nereden alabilirim. Listelenecek mi yakında?
sr. member
November 28, 2020, 08:59:37 AM
Kraken bildiğim kadarıyla yıllık yüzde 20 stake geliri verecek güzel bir oran bakalım neler olacak koleksiyon olan kedicikleri de taşıyacaklardı kendi ağlarına birçok yeni anlaşmalar da yapıyor flow ekibi inşallah güzel kazanırız
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
November 28, 2020, 05:14:28 AM
evet bana da mail gelmiş staking ile ilgili, şu an merak ettiğim tek şey stakeden gelen coinlerle işlem yapabilecek miyiz? Benimkiler de krakende duruyor, acaba kraken flow için trade başlatır mı? Herhalde o zamana kadar bir şeyler açıklarlar.
Pages:
Jump to: