Pages:
Author

Topic: Dapper Labs - Flow - page 10. (Read 4399 times)

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 28, 2020, 03:32:01 AM
Flow blok zinciri gelecekte sıkça adını duyacak gibiyiz sağlam bir platform biraz daha bilinirliği artsın adını her yerde görmek mümkün flow token şuan ucuz ilerde çok iyi seviyelere gelebilir diye öngörüyorum YTD
şu an bir fiyatı yok çünkü herhangi borsada listeli değil. flow diye başka coin/tokenlere bakıp fikir belirtmek büyük hata olur.

neyse flow ekibi en sonunda mail atmış ve stake işlemleri yaklaşık 2 hafta sonra başlıyor. benim flowlar kraken borsasında. umarım orada da aynı zamanda başlayıp ödemeyi de yine aynı zamanda yapar. bu sırada birkaç borsa ismi çıkarsa fena olmazdı.

full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
November 20, 2020, 06:16:43 PM
Flow nft tokenlerde geleceğini parlak gördüğüm coinler arasında hatta birazcık alıp hold etmek istiyorum ilerde değerlenmesi muhtemel biraz daha piyasada daha iyi yerlere gelmesi için aktif çalısırsa iyi çıkış yapacağını düşünüyorum YTD
member
Activity: 966
Merit: 18
November 19, 2020, 01:19:04 PM
Takım reklam konusunda çok kötü bence hep kaliteli çalışan ekipler reklam konusunda çok kötüler bu da hiçbir işe yaramadan unutulup gitmesini sağlıyor nba ile anlaşmışsınız warnermusicle anlaşmışsınız bunları güzelce sükse yapsanıza piyasaya ya

nba ve wb ile anlaşmayı flow değil dapper labs yaptı. anlaşmalar çok önceden yapıldı. hali hazırda vardı yani. ama ödeme olarak ethereum kullanılıyordu bu ürünlerde, şimdi flow a kayacak.

hatta nba top hot için artık flow ile ödeme alınabilecek.
sr. member
Merit: 260
November 18, 2020, 03:38:40 PM
Takım reklam konusunda çok kötü bence hep kaliteli çalışan ekipler reklam konusunda çok kötüler bu da hiçbir işe yaramadan unutulup gitmesini sağlıyor nba ile anlaşmışsınız warnermusicle anlaşmışsınız bunları güzelce sükse yapsanıza piyasaya ya
member
November 18, 2020, 02:53:30 PM
coinliste flowların dağıtımı yapılmış.

şu an için herhangi bir listeleme haberi yok. zaten olsa da kilit süresi olduğu için pek bir şey farketmeyecek.

takım zamanlamaya uyuyor gibi şu anda
member
November 05, 2020, 03:47:52 PM
coinlist nedense bir türlü güven vermiyor. bu kimlik olayına o yüzden hiç şaşırmadım. hatta çekersem pislik yaparlar diye kraken veya bloctoya çekmedim flowları.
celodan başlayarak nucypher, flow, oasis rose yatırım yaptım ama her an siteye girdiğimde 404 hatası verdirecek gibiler. çok sağlam para topladılar bu projelerden. ve hepsi lock şeklinde ve 2 seneye kadar açılma süresi bulunuyor.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
November 05, 2020, 02:02:01 PM
Kimlik bilgilerimizin gizliliğiyle ilgili ciddi bir problem olduğunu tespit etmek zor değil. Kullanıcıların tamamı coinlist üzerinden KYC (Know Your Client) yapmak zorundaydı. Gönderilen maile göre sorunların kaynağı coinlist yada flow değil kraken'in isim uyuşmazlıklarında para yatırma işlemini kabul etmemesiymiş. Buradan çıkartılacak sonuç şu coinlist sadece verilen adrese gönderim yapmalıydı ancak isim uyuşmazlıklarını kraken tarafından tespit edilip ödeme kabul etmediklerini söylediklerine göre coinlist tarafından kullanıcı kimlik bilgilerinin kraken ile paylaşılmış.

Coinlist hesabı eşime aitti kraken hesabı ise bana aitti. Bu sebeple ödememin gerçekleştirilemediğini söylediler sorun şu ki doldurulan formda sadece cüzdan bilgisi yer alıyordu. Eşim kendisine ait bir kraken hesabı edindi. Dün yollanan yeni formu yeniden doldurduk bekliyoruz.

Valla hocam ne yalan söyleyim böyle bir şey yapabilecekleri aklıma gelmişti. KYC paylaşımını geçtim, onu paylaşacaklarından adım gibi eminim zaten hiç birine güvenmiyorum o ayrı konu.
Ben de coinlistte referans gelirinden faydalanmak için iki hesap için kyc yapmıştım, ondan sonra krakene geçerken de ikisi için ayrı ayrı hesap oluşturdum, böyle bir sıkıntı olmasın diye.

Foruma yazmakta aklıma gelmedi açıkçası, umarım işini kısa sürede çözülür.
legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
November 05, 2020, 11:35:45 AM
The reason why your token transfer has been delayed is because your CoinList account info did not match with the Kraken account. CoinList provided the information related to the purchases in the Community Sale and the Auction to the Flow compliance team so that the tokens could be distributed. For compliance reasons, we need to be able to match your full name on each service, resulting in potential complications if:

The name registered as the account holder on Kraken did not match the details on CoinList account

Update your Kraken account info to make sure your full name, including middle name, matches your CoinList account

Coinlist KYC bilgilerini flow ekibine iletiyor, flow ekibi kraken ile eşleştirme işlemini gerçekleştiriyor. Coinlist'te bir token satışına katıldığımızda bu KYC bilgilerimizin projeler ile paylaşıldığı anlamına gelir. Muhtemelen Coinlist kimlikleri iletmeden sadece kimlik bilgilerinin bir kısmını paylaşıyor olabilir ama bundan asla emin olamayız. Sorup kesin olarak öğrenebileceğimiz bir kişi yok belki telegram yoluyla iletişim kurulursa olabilir. Coinlist aktif bir müşteri destekleri hizmetine sahip değil.

Takıldığım noktalar şunlar; Neden tokenleri almak için verdiğim cüzdan adresi yeterli olmuyor ? Kimlik bilgilerimle cüzdan bilgisini neden eşleştirmek zorundalar ?
legendary
Cashback 15%
November 05, 2020, 10:55:25 AM
Kimlik bilgilerimizin gizliliğiyle ilgili ciddi bir problem olduğunu tespit etmek zor değil. Kullanıcıların tamamı coinlist üzerinden KYC (Know Your Client) yapmak zorundaydı. Gönderilen maile göre sorunların kaynağı coinlist yada flow değil kraken'in isim uyuşmazlıklarında para yatırma işlemini kabul etmemesiymiş. Buradan çıkartılacak sonuç şu coinlist sadece verilen adrese gönderim yapmalıydı ancak isim uyuşmazlıklarını kraken tarafından tespit edilip ödeme kabul etmediklerini söylediklerine göre coinlist tarafından kullanıcı kimlik bilgilerinin kraken ile paylaşılmış.

Coinlist hesabı eşime aitti kraken hesabı ise bana aitti. Bu sebeple ödememin gerçekleştirilemediğini söylediler sorun şu ki doldurulan formda sadece cüzdan bilgisi yer alıyordu. Eşim kendisine ait bir kraken hesabı edindi. Dün yollanan yeni formu yeniden doldurduk bekliyoruz.
ortada çok büyük bir sıkıntı var. tabii coinlist'te kyc doldururken "3. kişilerle paylaşım yapılablir." şeklinde bir ibare varsa bilemem. bu arada verilen bilgiler de büyük ihtimalle şu şekildedir:

coinlist hesabı:
a******* b*******
10000 flow

kraken hesabı kontrol ediyor ve
b****** a****** adresiyle eşleştiğini görünce çiziği çekiyor. yine de ortada çok büyük bir veri ihlali var ama kimin umrunda. acaba bu olayın içinde flow ekibi nerede?
legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
November 05, 2020, 05:41:36 AM

legendary
Cashback 15%
November 05, 2020, 05:20:20 AM
Ya biz bu krakene attık başladı mı staking kısmında bir şey yapmamıza gerek var mı hocalarım
Bildiğim kadarıyla bir şey yapmanıza gerek yok. Stake işlemleri Aralık ayında başlayacak gibi bir muhabbet var. Bos yere coinlisten çektim ben de. 
sr. member
November 05, 2020, 04:43:24 AM
Ya biz bu krakene attık başladı mı staking kısmında bir şey yapmamıza gerek var mı hocalarım
full member
Activity: 392
Merit: 101
October 29, 2020, 07:16:33 AM
benim flowlar da kraken hesabına gönderilmiş dün akşam. staking kısmında görünüyorlar.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
October 29, 2020, 03:24:02 AM
Bende şimdi kontrol ettim ve Coinlistteki cüzdanımda Flow'ların gördüm.
Sıkıntılı olmuş bu işlem kesinlikle CoinList bu konuda bir adım atmalı yoksa bir sonraki projeler için güven kaybı yaşarlar. Koyulan kurallara bire bir uymadıkları sürece bu işlerde güven sağlamak imkansız hal alır. Zaten en kızdığım olaylardan birisidir. Bir kişi kuralı kendi koyup sonra onu bozar mı? Bu nasıl mantıksızca bir hareket. Biz kuralları belirleme sürecinde aktif değildik sonuçta.
sr. member
October 29, 2020, 02:50:58 AM
ohhhh içine etmişler. benim başıma geleni yazayım o zaman:

dün akşam https://flow-check.portto.io/ adresinden kontrol ettiğim zaman flowlarım gözüküyordu ama daha kraken hesabına geçmemişti. şimdi sabah kontrol ettiğim zaman "error" yazıyor ve ne coinlist'te ne de kraken'de flow var. ne yapacağım ben şimdi. ayrıca coinlist'te flow cüzdanı çıkmamış bende hala. yaptıkları işi sikeyim. coinlist ayrı piç flow ayrı piç.

edit: cüzdan adresinin başındaki "0x"i silip denediğim zaman gösteriyor da benim kraken'deki adresim "0x"li. valla bu ikisinden bir bok olmaz.
edit: kraken'de "stake" kısmındaymış flowlar. ama bu coinlist'in orospu çocukluğu yaptığını değiştirmez. milletin parasına çeken bir oluşumdan hayır gelmez.

Napmışlar hocam tozu dumana katmışlar desenize bu ne biçim olay böyle ama bekliyordum coinlistten bir şeyler
legendary
Cashback 15%
October 29, 2020, 02:07:02 AM
ohhhh içine etmişler. benim başıma geleni yazayım o zaman:

dün akşam https://flow-check.portto.io/ adresinden kontrol ettiğim zaman flowlarım gözüküyordu ama daha kraken hesabına geçmemişti. şimdi sabah kontrol ettiğim zaman "error" yazıyor ve ne coinlist'te ne de kraken'de flow var. ne yapacağım ben şimdi. ayrıca coinlist'te flow cüzdanı çıkmamış bende hala. yaptıkları işi sikeyim. coinlist ayrı piç flow ayrı piç.

edit: cüzdan adresinin başındaki "0x"i silip denediğim zaman gösteriyor da benim kraken'deki adresim "0x"li. valla bu ikisinden bir bok olmaz.
edit: kraken'de "stake" kısmındaymış flowlar. ama bu coinlist'in orospu çocukluğu yaptığını değiştirmez. milletin parasına çeken bir oluşumdan hayır gelmez.
hero member
Activity: 1316
Merit: 966
October 28, 2020, 06:09:25 PM
Coinlist borsası 4 cüzdanımdan 3'ünün transferini yapmadı ve Blocto ya da Kraken kullanıp/kullanmadığı farketmeksizin "zorunlu olarak" Coinlist kullandırılıp %8 komisyon ödetilecek birçok kullanıcı var. Bunun için yaptıkları tek şey bir hata olduğunu söylemek ve özür dilemek ancak resmi bir açıklama yapma gereği bile duymadılar. Borsa bu hatayı düzeltmezse tahminen ~3000 kullanıcının tokenlerini zorla kendi borsalarında tutmuş ve Flow 1 dolar olduğu taktirde 3000x80'den = $240,000lık bir haksız kazanç elde etmiş olacaklar.

Hangi servis sağlayıcıyı kullandığınız fark etmeksizin aldığınız tokenler https://flow-check.portto.io/ adresinde görünmüyorsa ya da cüzdanınız eksik bakiyelendirildiyse aşağıdaki şemaya uyarak [email protected] adresine mail atın. Flow ekibi satışa katılıp da tokenleri alamayan bütün kullanıcıları tespit edemediği için bazılarına manuel olarak ulaşmaya çalışıyor. Resmi Discord sunucusunda yaşadığınız bütün sorunlarla ilgili muhattap bulabilirsiniz https://discord.gg/bGNnSu.

Quote from: Şema
• Your chosen token delivery provider (Ex. Kraken, Blocto, Finoa):
• Your first and last legal name:
• Flow Address you provided and/or a screenshot of your account creation confirmation: 0x+16digit adres formatı; başta 0x olmasına dikkat edelim.
hero member
October 28, 2020, 10:45:54 AM
coinlerin %50'sinin 1 yıl geriye kalanın da aylık olarak dağıtılacağı ilk günden beri biliniyordu hocam. sonradan ortaya atılan bir durum yok hatta ben bunları bilerek, güvenerek, ico'ya girdim. ortadaki sıkıntı coinlist'in stakeleri hemen ateşlemeyeceğim diye sonradan caz yapması. bu yüzden insanlar blocto ya da kraken'e geçmek zorunda kaldı. ledger ile ilgili sözleriniz de haklısınız. sanırım hala bir destek yok oradan.

şöyle bir explorer var ama henüz cüzdan hareketlerine bakamıyoruz. resmi değil: https://flow.bigdipper.live/

not: kraken'e düşen yohhhh
evet hocam biliyorum nasıl dağıtılacağını da soruyu eksik sormuşum biraz🙂 dağıtılacak olan kısmı dağıtıldı mı diye sormam lazımdı, cevabı almışım, benim krakende de yok🙂
legendary
Cashback 15%
October 28, 2020, 07:26:14 AM
coinlerin %50'sinin 1 yıl geriye kalanın da aylık olarak dağıtılacağı ilk günden beri biliniyordu hocam. sonradan ortaya atılan bir durum yok hatta ben bunları bilerek, güvenerek, ico'ya girdim. ortadaki sıkıntı coinlist'in stakeleri hemen ateşlemeyeceğim diye sonradan caz yapması. bu yüzden insanlar blocto ya da kraken'e geçmek zorunda kaldı. ledger ile ilgili sözleriniz de haklısınız. sanırım hala bir destek yok oradan.

şöyle bir explorer var ama henüz cüzdan hareketlerine bakamıyoruz. resmi değil: https://flow.bigdipper.live/

not: kraken'e düşen yohhhh
hero member
October 28, 2020, 05:39:30 AM
flow dağıtımının normalde başlamış olması lazım, bununla ilgili bir haber falan göremedim, cüzdanlarına flow gelen oldu mu? olduysa hangi cüzdana geldi?
Pages:
Jump to: