Pages:
Author

Topic: DeepOnion - page 15. (Read 20639 times)

full member
Activity: 378
Merit: 102
October 19, 2017, 05:20:36 PM
#74
Jeden z lepszych airdropów ale niestety/stety grupa jest mocno zamknięta, a chętnie bym dołączył, no nic trzymam kciuki za wasze zyski i oby równie ciekawy projekt wpadł w przyszłości.
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
October 18, 2017, 04:47:16 PM
#73
Uwaga uwaga. Ładownie już załadowane, gotowe do startu i zrzutu.


sr. member
Activity: 540
Merit: 265
October 17, 2017, 10:42:05 AM
#72
I jeszcze bardzo ciekawe porównanie monet z zaimplementowanym TORem

sr. member
Activity: 540
Merit: 265
October 17, 2017, 10:38:23 AM
#71
Achtung achtung. Czytaliście już o uwierzytelnianiu dokumentow w blockchainie? #Deepvault to umożliwia wprost z nowego portfela #DeepONION

sr. member
Activity: 540
Merit: 265
October 14, 2017, 03:18:04 AM
#70
Coś mi sie wydaje że to jeszcze nie koniec. Tak więc robie popcorn i oglądam wykresy Wink
hero member
Activity: 824
Merit: 512
October 14, 2017, 03:16:35 AM
#69



Hey wszystkim Cebulkowiczom. Jak Wam zleciał piątek trzynastego?
Kolejne 828 Onion wpadło do portfela. No to oby do piątku.
Jak zleciał 13 piątek osiągnęliśmy nowe ATH w Bitcoinie więc chyba bardzo dobrze Wink
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
October 14, 2017, 02:59:37 AM
#68



Hey wszystkim Cebulkowiczom. Jak Wam zleciał piątek trzynastego?
Kolejne 828 Onion wpadło do portfela. No to oby do piątku.
sr. member
Activity: 616
Merit: 251
October 12, 2017, 12:27:19 PM
#67
Kurde nie przyjeli mojej kandydatury... Niby konto reaktywowane i za dużo postów (jakoś średnio 2 dziennie...). To ja nie wiem o co chodzi. Niby jak przyczynie się do aktywności związanych z DeepOnion to "może" dev przyjży się mojej kandydaturze raz jeszcze... Czy jest sens w ogóle walczyć o to czy lepiej skupić się na innych projektach?
Powiem Ci szczerze tak.. Ja już przez to samo przeszedłem mimo moje wyższego statusu konta od twojego i jako takiej aktywności zostałem wrzucony na Blackliste.. Jak zobaczysz dokładniej moje konto jest od Stycznia 2014r. na tym forum - mało osób może pochwalić się takim wynikiem w obecnych czasach. Wyjście z tej blacklisty jest bardziej trudne niż się niektórym osobom wydaje, NIESTETY. Możesz próbować, ale uważam, że twój wkład w rozwój community musiałby być naprawdę cholernie duży abyś został doceniony. Czyniąc długą historię krótką - spróbować można, ale stosunek ryzyka do reward w mojej opinii nie jest warty tego biorąc pod uwagę ile obecnie jest projektów oferujący bounty campaign w sygnaturkach Smiley
full member
Activity: 378
Merit: 102
October 12, 2017, 08:45:27 AM
#66
Kurde nie przyjeli mojej kandydatury... Niby konto reaktywowane i za dużo postów (jakoś średnio 2 dziennie...). To ja nie wiem o co chodzi. Niby jak przyczynie się do aktywności związanych z DeepOnion to "może" dev przyjży się mojej kandydaturze raz jeszcze... Czy jest sens w ogóle walczyć o to czy lepiej skupić się na innych projektach?
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
October 11, 2017, 01:25:24 PM
#65
@Pilasu mógłbym zapytać z ciekawości (nie musisz mi odpowiadać jeżeli nie chcesz).. ile ONIONków nazbierałeś już z tych całych airdropów? Tongue
Nie ma problemu. Z airdropu wpadło już 4955 ONION Mniam mniam. Plantacja rośnie Smiley
W sumie to gratuluję.. Podejrzewam, że też sobie stake'ujesz i ładne z tego "dodatki" wychodzą..
Myślę też, że warto życzyć powodzenia aby gdzieś przy którejś stacji Ciebie nie wywalili, bo robisz dobrą robotę w tym wątku Smiley
Dzięki. No wiadomo portfelik cały czas online Smiley Z każdym airdropem coraz większe stake'i wpadają. Całość coraz bardziej zdecentralizowana. Trzymam kciuki za ten project. Pozdro
Czy wraz z większą ilością ONION w portfelu zauważyłeś częstsze naliczanie stake'ów czy są to po prostu większe wartości ale w takim samym odstępie czasowym?
I częściej i większe stake'i. Pre mine nie jest już taki duży i daje ciut wiecej zarobić. Z każdym airdropem będzie lepiej Smiley

Forum rank ma tylko znaczenie w ilości Onionków w airdropie nie ma się ni jak do stake'ów.
full member
Activity: 378
Merit: 102
October 10, 2017, 04:04:35 PM
#64
Z tego co ja wiem to nie, jedynie ranga na forum ma znaczenie i według niej dostajesz x udziałów.
sr. member
Activity: 616
Merit: 251
October 10, 2017, 10:30:50 AM
#63
@Pilasu mógłbym zapytać z ciekawości (nie musisz mi odpowiadać jeżeli nie chcesz).. ile ONIONków nazbierałeś już z tych całych airdropów? Tongue
Nie ma problemu. Z airdropu wpadło już 4955 ONION Mniam mniam. Plantacja rośnie Smiley
W sumie to gratuluję.. Podejrzewam, że też sobie stake'ujesz i ładne z tego "dodatki" wychodzą..
Myślę też, że warto życzyć powodzenia aby gdzieś przy którejś stacji Ciebie nie wywalili, bo robisz dobrą robotę w tym wątku Smiley
Dzięki. No wiadomo portfelik cały czas online Smiley Z każdym airdropem coraz większe stake'i wpadają. Całość coraz bardziej zdecentralizowana. Trzymam kciuki za ten project. Pozdro
Czy wraz z większą ilością ONION w portfelu zauważyłeś częstsze naliczanie stake'ów czy są to po prostu większe wartości ale w takim samym odstępie czasowym?
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
October 09, 2017, 07:41:16 PM
#62
@Pilasu mógłbym zapytać z ciekawości (nie musisz mi odpowiadać jeżeli nie chcesz).. ile ONIONków nazbierałeś już z tych całych airdropów? Tongue
Nie ma problemu. Z airdropu wpadło już 4955 ONION Mniam mniam. Plantacja rośnie Smiley
W sumie to gratuluję.. Podejrzewam, że też sobie stake'ujesz i ładne z tego "dodatki" wychodzą..
Myślę też, że warto życzyć powodzenia aby gdzieś przy którejś stacji Ciebie nie wywalili, bo robisz dobrą robotę w tym wątku Smiley
Dzięki. No wiadomo portfelik cały czas online Smiley Z każdym airdropem coraz większe stake'i wpadają. Całość coraz bardziej zdecentralizowana. Trzymam kciuki za ten project. Pozdro
sr. member
Activity: 616
Merit: 251
October 09, 2017, 05:15:09 PM
#61
@Pilasu mógłbym zapytać z ciekawości (nie musisz mi odpowiadać jeżeli nie chcesz).. ile ONIONków nazbierałeś już z tych całych airdropów? Tongue
Nie ma problemu. Z airdropu wpadło już 4955 ONION Mniam mniam. Plantacja rośnie Smiley
W sumie to gratuluję.. Podejrzewam, że też sobie stake'ujesz i ładne z tego "dodatki" wychodzą..
Myślę też, że warto życzyć powodzenia aby gdzieś przy którejś stacji Ciebie nie wywalili, bo robisz dobrą robotę w tym wątku Smiley
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
October 08, 2017, 01:43:08 PM
#60
@Pilasu mógłbym zapytać z ciekawości (nie musisz mi odpowiadać jeżeli nie chcesz).. ile ONIONków nazbierałeś już z tych całych airdropów? Tongue
Nie ma problemu. Z airdropu wpadło już 4955 ONION Mniam mniam. Plantacja rośnie Smiley
sr. member
Activity: 616
Merit: 251
October 08, 2017, 09:47:02 AM
#59
@Pilasu mógłbym zapytać z ciekawości (nie musisz mi odpowiadać jeżeli nie chcesz).. ile ONIONków nazbierałeś już z tych całych airdropów? Tongue
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
October 04, 2017, 02:47:14 PM
#58
Ok chłopaki i dziewczyny! Kolejny airdrop nadchodzi!!!



sr. member
Activity: 540
Merit: 265
October 04, 2017, 02:52:57 AM
#57
Trzeba robić tak żeby nie być na black liście. 10 postów to minimalny wysiłek, który można wykonać w wolnej chwili. No cóż 799 Onions ( około 2000 PLN) tygodniówki to nie lada gratka. Za praktyczne nic nie robienie.  Moim zdaniem warto się wysilić.
sr. member
Activity: 616
Merit: 251
October 03, 2017, 10:40:29 AM
#56
Ja tam dałem sobie spokój ze staraniem się o bounty z airdropa...
Tak dla tych co chcieliby się jeszcze postarać i spróbować dostać - lepiej zastanówcie się dwa razy nad tym bo jak traficie na blackliste to wydostać z niej się jest trudniej niż się wydaje, a za pomoc i działanie w community dostaniecie suche "Thank you". Biorąc pod uwagę dump na cenie również coraz żywiej zastanawiam się nad sprzedażą, bo są o wiele lepsze projekty jeżeli chodzi o inwestycję. Tutaj ludzie gdy będą mogli zrzucą swoje ONIONki bardziej niż się wam wydaje. Inwestycje teraz sobie radziłbym odpuścić i poczekać aż airdrop się w pełni zakończy,a wtedy pewnie się pozna prawdziwą cenę tego coina. Ci co dostali się i za 10 postów + lekką pracę w community dostają tygodniowo fajną ilość ONION szybciej upłynnią je niż wam się wydaje Smiley

sr. member
Activity: 540
Merit: 265
October 02, 2017, 01:36:38 PM
#55
Sad BBuuu ja jeszcze muszę poczekać ..może dam radę następnym razem...może podpowiecie jakiś sensowny airdrop w którym warto wziąć udział...taki z perspektywami:)

No to musisz się wiecej wy[powiadać żeby zdobyć odpowiednia aktywność Smiley
Pages:
Jump to: