Pages:
Author

Topic: DeepOnion - page 16. (Read 20639 times)

member
Activity: 88
Merit: 10
September 29, 2017, 04:42:58 AM
#54
 Sad BBuuu ja jeszcze muszę poczekać ..może dam radę następnym razem...może podpowiecie jakiś sensowny airdrop w którym warto wziąć udział...taki z perspektywami:)
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 28, 2017, 04:04:54 PM
#53
ok Next airdrop nadciąga już jutro. Macie po 10 postów?


sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 28, 2017, 03:52:38 PM
#52
member
Activity: 88
Merit: 10
September 27, 2017, 03:07:26 AM
#51
Przetłumaczyłem dla siebie nowe reguły uczestnictwa w nowym airdrop DeepOnion ale może komuś się jeszcze przyda:)

Free Airdrop DeepOnion  - jak wziąć udział w darmowej dystrybucji DeepOnion
Rejestracja odbywa się w oparciu o  konto na  forum bitcointalk.org i  obowiązują następujące zasady:
•   Wszystkie zweryfikowane konta są  dopuszczone do dystrybucji. Wszystkie nowe  zgłoszenia  wymagają członkostwa w forum   deeponion.org (zaktualizowano 25 sierpnia);
•   Wcześniejsze zgłoszenia (przed 25 sierpnia) (jeśli wnioskodawca nie posiada oficjalnego członkostwa w forum) wymagają także członkostwa w forum deeponion.org. (obowiązuje od  24 września);
•   W darmowej dystrybucji  mogą wziąć udział wszystkie konta  z sygnaturą  min. Jr Member. Konta z sygnaturą Newbie nie będą brane pod uwagę. (zaktualizowano 25 września);
•   Konta autorów  niskiej jakości postów, jednolinijkowych, konta dopiero co stworzone, kąta z podejrzeniem że zostały skradzione oraz  konta przez długi czas bezczynne nie będą dopuszczone do dystrybucji;   
•   Jedna osoba może zarejestrować jedno konto. Jeżeli zostanie  znalezionych kilka kąt należących do tego samego właściciela , wszystkie te konta nie zostaną dopuszczone do dystrybucji;
•   Żeby zostać uczestnikiem dystrybucji trzeba dodać do swojego konta sygnaturę promującą DeepOnion. Konto musi posiadać sygnaturę DeepOnion przez cały okres dystrybucji. Jeżeli z jakiś powodów sygnatura zostanie usunięta w trakcie trwania tego okresu , konto użytkownika  nie będzie dopuszczone do kolejnych dystrybucji DeepOnion(nawet jak sygnatura dodana zostanie ponownie);
•   Wszystkie konta zarejestrowane po 1 września nie będą brane po uwagę (dodano 25 września);
•   Zespół DeepOnion ma prawo odrzucić jakiekolwiek konto z podaniem lub bez podania przyczyn (oczywiście zespół DeepOnion  będzie  nadużywał tego  prawa, ale zespół ma zawsze ostanie słowo w tej sprawie);
•   Aby uniknąć szybkiej odsprzedaży, wszystkie konta otrzymujące dystrybucje będą musiały trzymać 90% otrzymanych środków na koncie, podczas całego okresu dystrybucji. Przeniesienia środków  10% otrzymanych środków, dyskwalifikuje konto z otrzymania większej liczby monet w przyszłych dystrybucjach. Środki przekazane z innych źródeł, takich jak wydobycie, zakup, wymiana itp. mogą być swobodnie sprzedawane;
•   Gdy wysyłasz  DeepOnion ze swojego obecnego adresu (zgłoszonego  do dystrybucji) informacja o stanie środków zostaje zapisana pod nowo wygenerowanym adresem. Musisz przenieść tę informację z powrotem do pierwotnego adresu na który dostałeś  dystrybucję DeepOnion. Do skontrolowania stanu środków używamy  explorera  bloków. http://explorer.deeponion.org/ext/getbalance/YourAirDropDeepOnionWalletAddress . Środki  na pierwotny adres na który odbyła się dystrybucja można przenieść z powrotem za pomocą funkcji w portfelu. Zobacz tutorial: https://deeponion.org/community/threads/deeponion-wallet-sending-coins-with-custom-change-addresses.291/
•   Zęby wziąć udział w darmowej dystrybucji, twoje konto bitcointalk musi być kontem aktywnym z minimalną liczbą 10 sensownych postów w tygodniu. Każdy post powinien mieć przynajmniej 50 znaków. Linki i cytaty nie będą brane pod uwagę.
•   Możesz wysyłać posty do któregokolwiek z wątków na bitcointalk. Nie ma żadnych reguł ani ograniczeń w tym zakresie, ale nie zamieszczamy postów nie związanych z tematem forum.
•   Jeżeli twój status członkostwa na forum  w trakcie jednej rundy dystrybucji podniesie się np.  od Member do Full Member to Ilość DeepOnion w trakcie dystrybucji jaką dostaniesz będzie odpowiadać nowemu statusowi.
•   Jeżeli przegapisz w trakcie jednego tygodnia konieczność  wysłania przynajmniej 10 postów  zostaniesz wykluczony tylko z tej jednej rundy dystrybucji. Jeżeli nie będziesz wysyłał min 10 postów przez kolejne 3 tygodnie zostaniesz wykluczony ze  wszystkich kolejnych dystrybucji.
•   Okres sprawdzania postów  zaczyna się od 14 lipca 2017 od 5:00 do  21.lipca 2017 5:00  następna runda staruje 21 lipca o 5:00 do 28 lipca 5:00  i dalej do 4 sierpnia i tak dalej.
•   Nie kopiuj i wklejaj postów  lub nie twórz postów, które mogą powodować kłopoty innym ludziom.
•   Prośbę o uczestnictwo w darmowej  dystrybucji należy złożyć co najmniej 1 dzień przed dystrybucją. W przeciwnym wypadku można zostać  pominiętym w danej rundzie. Także aktualizacja statusu konta  musi się odbyć 1 dzień wcześniej.
•   Płatności rozpoczynają się po zakończeniu sprawdzenia ważności postów około  godziny 09:30 UTC tego samego dnia.
•   Jeśli adres twojego portfela ONION różni się od tego, który podałeś w swoim profilu, zaakceptujemy ten który został przez nas potwierdzony. Nie zmieniaj adresu portfela  ONION używanego podczas zgłoszenia. Jeśli musisz to skontaktuj się z nami  bo inaczej  możemy pominąć w dystrybucji.
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 13, 2017, 03:16:53 PM
#50
Nie wypowiadam się w temacie raka o raku, bo bym był zagryziony. I nie nie możesz robić na tym forum co ci się podoba, a ja mogę mieć swoją opinie, więc swoje despotyczne predyspozycje wsadź głęboko.

Jeśli piszesz codziennie, albo czasem kilka godzin post pod postem to jest to spam i raportowałem to kilka razy i usunął moderator, tylko dziwne, że nic za to nie dostałeś.



Dostałem!! Moje tygodniowe 666 ONION Smiley Dzięki Ci wybawco.
Typowy polski podpierdalacz Wink Kiedyś zdobył byś medal za zasługi w ORMO. Zgłoś się PISiory już formują coś na ten styl. Będziesz się nadawał.
sr. member
Activity: 882
Merit: 310
September 13, 2017, 02:40:35 PM
#49
Nie wypowiadam się w temacie raka o raku, bo bym był zagryziony. I nie nie możesz robić na tym forum co ci się podoba, a ja mogę mieć swoją opinie, więc swoje despotyczne predyspozycje wsadź głęboko.

Jeśli piszesz codziennie, albo czasem kilka godzin post pod postem to jest to spam i raportowałem to kilka razy i usunął moderator, tylko dziwne, że nic za to nie dostałeś.

sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 13, 2017, 02:28:54 PM
#48
Przestań spamować w końcu, to już nie jest śmieszne.

Za każdym razem mod usuwa twój spam, a ty dalej swoje, widać nie nauczyło cię to nic.

Jeśli znów napiszesz coś bezsensu lub post pod postem, nie merytorycznego, znów skasuje.

Aby było merytorycznie - dodam, że i tak się mocno trzyma, jak na razie (znaczy nie spada, bo rosnąć też nie rośnie).

I chciałbym zobaczyć te nowe "funkcje", a nie skopiowanie bazy tylko BitcoinPlus.

Spamować? Odliczanie do następnego airdropa to spam?! Założyłem ten temat to mogę pisać co mi się podoba. A jak Ci się nie podoba to tu nie zaglądaj. Widziałem że w głównym anonsie Deep Onion też próbowałeś się "wypowiadać" ale Cie wszyscy zlali. Więc Zajmij się swoimi sprawami a ten temacik pozostaw dla tych którzy są zainteresowani.
hero member
Activity: 1022
Merit: 500
September 13, 2017, 12:52:57 AM
#47
Jak ktoś nie wie to i z Facebook,Twitter można dostać deeponion.
sr. member
Activity: 882
Merit: 310
September 12, 2017, 02:26:38 PM
#46
Przestań spamować w końcu, to już nie jest śmieszne.

Za każdym razem mod usuwa twój spam, a ty dalej swoje, widać nie nauczyło cię to nic.

Jeśli znów napiszesz coś bezsensu lub post pod postem, nie merytorycznego, znów skasuje.

Aby było merytorycznie - dodam, że i tak się mocno trzyma, jak na razie (znaczy nie spada, bo rosnąć też nie rośnie).

I chciałbym zobaczyć te nowe "funkcje", a nie skopiowanie bazy tylko BitcoinPlus.
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 12, 2017, 11:41:22 AM
#45
Następny Airdrop się zbliża: #9 z #40




Nikt nie oczekuje cebulek? Czy wszyscy grzebią w głównym threat'cie?
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 08, 2017, 03:30:25 AM
#44
No i pisz sobie pisz.
Jednak coś musi być różniącego skoro obroty Oniona przewyższają BitcoinPlus x10 z wszystkich platform handlujących. Z niczego się nic nie bierze. OpenSource daje wolne wykorzystanie kodu. Czy Twórcy LTC mają pretensje do wykorzystania ich core'a przy altach?! Nikogo nie bronię tylko jak każdy z Onion community jestem pełen nadzieji na sukces ONION.  Jest dużo szumu wokół poprzez kampanię i inni zaczynają szukać dziury w całym.
Też tak było przy przerobieniu Das coina. Tak na prawdę To kopia Dash. Brak w nim tylko "h" z Dasha. 1000 das na Masternoda, Wallet prawie taki sam. I nikogo to nie razi. Das radzi sobie świetnie. Podwoił już swoją wartość i pnie się dalej. Można znaleźć tysiąc kopii kodów. I co. Połowa to scamy ale tylko czas pokaże czy to Twórca się zescami czy nie. Pisanie i głoszenie że to scam na podstawie a wydaje mi się że to scam i ostrzegam innych ... słabe. Daj szanse rozwinąc kampanię. Wszysko jest przejrzyste nawet z airdropem. Wiadomo jakie adresy itp. sam udowodniłeś. W czym jest problem, że kampania zasłanie inne monety swoją aktywnością? Niech się teamy wezmą do promocji. Dobry pomysł połową sukcesu. Reszta pozostaje dla czasu, bo tylko on pokaże co dany coin ma w zanadrzu.
sr. member
Activity: 882
Merit: 310
September 08, 2017, 02:38:51 AM
#43
Czasem chce się ostrzec ludzi, tak dla zwykłego pokazania, że jest się człowiekiem, i by ktoś wiedział, że kupuje, coś co jest zwykłym kopiowaniem coina, bez żadnych innych commitów. A pewnie niektórzy ludzi podatni na manipulację, kupią to.
Nie wszyscy idą za szybkim zyskiem, aby się wzbogacić, i wyrzucają za burtę całą moralność, tylko po to, aby mieć trochę $ więcej.
Sam zacząłeś ten wątek, więc mam prawo wyrażać swoje zdanie, które tylko pokazuje czym jest DeepOnion.
Zmienie tylko "praw" z Bitcoinplus do DeepOnion to duże poświęcenie i ogrom pracy jaki wykonali deweloperzy tej krypto.
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 08, 2017, 02:06:46 AM
#42

8 Sep. 2017 UTC 09:30
sr. member
Activity: 882
Merit: 310
September 07, 2017, 04:07:08 PM
#41
Wiem, że walczę z wiatrakami, ale potomnych chciałbym pokazać czym jest deeponion, gdzie analizuje ktoś kto miał na to czas i sprawdzał commity. Zwykły copycat coin, ze spamerami, a ranking zaufania dewelopera już jest mocno ujemny. Dziwne, co?

http://currypto.club/news/deep_onion/latest
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 07, 2017, 11:32:36 AM
#40
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 07, 2017, 10:09:32 AM
#39
 Grin Myślę że teraz Ci ulżyło. LOL
No to jest dowód. Są adresy.
Ale co to tak na prawdę zmienia. Staking innych się zwiększy z liczba kolejnych zrzutów airdropu. Taka strategia.
Skończę to? W sensie co?! Otrzymywać airdrop? Tak skończę za 32 tury.
sr. member
Activity: 882
Merit: 310
September 07, 2017, 08:25:47 AM
#38
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 07, 2017, 08:14:38 AM
#37
Wow udowodniłeś mi. Ale ja naiwny jestem.  Grin Pokaż adres stakowania. LOL Gdzie ten dowód? To że ktoś napisał że to scam nie czyni tego żadnym dowodem. 26 stron dywagacji o tym że tak na prawde nikt nic nie wie kim jest Dev.
Wieś, żenada.
Czas pokaże kto się wyłoni zza kotarki.
Tym czasem shilluj swoje dowody dalej. A społeczność ONION rośnie w siłe. LOL
Zajmij się czymś produktywnym kolego.

sr. member
Activity: 882
Merit: 310
September 07, 2017, 06:12:00 AM
#36
To jest dowód stake'owania
https://bitcointalksearch.org/topic/m.21597131
Cały wątek opisuje schemat, jakim się posługują "twórcy", którzy oczywiście są nieznani (nie wiem, na ile można wierzyć, ale ktoś mówił, że to ruscy scamerzy z Torcoin).

No więc widać, jak super ten projekt, ogólnie nic tylko inwestować. A robię z siebie idioty na forum, rzeczywiście nic nie kosztuje, ale mimo wszystko - nie chciałbym tego robić, chociaż większość pewnie nie zważa na to, i spamuje.

Już ostatnio mieliśmy ChainCoin'a i HODL team, hehe. Tylko robicie szkodę, tym którzy Wam uwierzą, że naprawdę coś ten projekt zmienia, chociaż już styl w jakim piszecie, ewidentnie pokazuję, że oprócz pompowania nie ma tu żadnego znaczenia co ma unikalnego dana krypto (oprócz tego, że istnieją dziesiątki anonimowych walut).
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 06, 2017, 05:55:34 PM
#35
Tak reklama. Ale zwolennicy cebul obklejają cały swój profil i prawie w każdej wypowiedzi coś wtrącają nt. Cebul. To jest dla mnie właśnie toksyczne i niedojrzałe. Jak wspieram xxx coina to już wystarczy, że nosze jego sygnature, czy dostaje coś za to czy nie, a nie obwieszam łancuch sygnatur i w co 2 wypowiedzi "cebule to, a cebule tamto". Ja w taki projekt nawet 1 satoshi bym nie zainwestował nawet jakby wypalił do 1000$. Trzeba mieć umiar w martketowaniu i shillowaniu po forach.

No i zgadzam się. Ja też bym nie zaniwestował nawet 1 satoshi. I nie zainwestowałem. Każdy promuje w taki sposób jaki uważa za słuszny. W tym temacie DeepOnion jest o cebulach. Może i toksyczne ale skuteczne i efektywne.
Jest campania to promuje. I jeszcze 32 tygodnie będe promował, a póżniej zobaczymy. Może kupie sobie yacht. Smiley
Ahoy Cebulowi PIRACI na bitcointalk.  Grin
Pages:
Jump to: