Pages:
Author

Topic: DeepOnion - page 17. (Read 20634 times)

sr. member
Activity: 882
Merit: 310
September 06, 2017, 05:49:03 PM
#34
Tak reklama. Ale zwolennicy cebul obklejają cały swój profil i prawie w każdej wypowiedzi coś wtrącają nt. Cebul. To jest dla mnie właśnie toksyczne i niedojrzałe. Jak wspieram xxx coina to już wystarczy, że nosze jego sygnature, czy dostaje coś za to czy nie, a nie obwieszam łancuch sygnatur i w co 2 wypowiedzi "cebule to, a cebule tamto". Ja w taki projekt nawet 1 satoshi bym nie zainwestował nawet jakby wypalił do 1000$. Trzeba mieć umiar w martketowaniu i shillowaniu po forach.
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 06, 2017, 05:41:31 PM
#33
Dywagacje. No wiadomo, że jak ICO sie pojawi na giełdzie to możesz sprzedać, ale jest pytanie: czy sprzedajesz taniej niż kupiłeś?! Czy inwestujesz długo terminowo licząc na bądź co bądź zysk?!
Biorąc udział w airdropie też możesz sprzedać, czy ktoś Ci zabroni? To Twój wybór czy chcesz wspierać daną crypto czy rezygnujesz i sprzedajesz.
Mówisz o reputacji poprzez podpis... no cóż sygnaturka to tylko reklama. Przynajmniej dla mnie. U Ciebie też jest sygnaturka. Co to ma do reputacji? Nie wiem.

Dobrze mówisz: "aktualnie mamy taką ilość projektów blockchain, że można przebierać i wybrać takie, które nam odpowiada. "

Tym optymistycznym akcentem idę zasadzić cebulkę.
sud
sr. member
Activity: 826
Merit: 301
September 06, 2017, 05:27:04 PM
#32
@muf18 pełna zgoda, bardzo podoba mi się to co napisałeś. Też raczej szukam ICO z teamem pełnym zapału do pracy nad projektem a nie liczącym kasę. Odnośnie DeepOnion to premine który robi stake od razu pachnie scamem. Nawet jeśliby rozdawali po 10 tysi tygodniowo to ja się trzymam z daleka. Zresztą tam są takie zasady że nie możesz nawet sprzedać tych swoich zarobionych coinów przez długi czas.

Skąd takie informacje o stakowaniu preminu przez Deva?!
Jakoś nigdzie nie znalazłem takiej informacji.
Każdy woli to co lubi. Nie lubisz  - ok. Twój wybór. Więc w czym problem?!

" Zresztą tam są takie zasady że nie możesz nawet sprzedać tych swoich zarobionych coinów przez długi czas" A zastanawiałeś się kolego dlaczego takie są zasady? Hm... coś jakby inwestycja długo terminowa... hm...

A ICO jakie mają zasady? Kupujesz ICO i co? Sprzadajesz od razu? hehehe

Airdroped coins są za darmo. No za 10 postów tygodniowo. Ale Polak to maruda i dalej mu źle. Pomarudzmy. Jaki scam jest w rozdawaniu monet?! Filozoficzne podejscie macie panowie.

Miłego wieczoru Smiley

Info tu z forum, z ich głównego wątku. Nie sprawdzałem dokładnie, tylko ktoś to cytował więc możesz ew. mnie wyprowadzić z błędu jeśli to nieprawda.

ICO mają takie zasady, że kupujesz i jak tylko pojawi się coin na giełdzie możesz od razu sprzedać. To chyba normalne Smiley

Tak, coiny są za darmo, ale stawiasz na szali swoją reputację nosząc sygnaturkę, więc ja sobie to po prostu odpuściłem. Nie marudzę, tylko wyrażam swoje zdanie na publicznym forum. Tak to chyba działa, nie? Tongue

Może trochę filozoficzne, ale aktualnie mamy taką ilość projektów blockchain, że można przebierać i wybrać takie, które nam odpowiada. Airdropów też jest sporo.

Pozdrawiam!
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 06, 2017, 05:25:04 PM
#31
A te info są jakoś potwierdzone? Jakiś adres portfela gdzie Dev team przetrzymuje i stakeuje cały premine? Jeżeli nikt tego nie widział to takie info to zwykła spekulacja. Sytuacja ze wsi. Plotka.

To że społeczność krzyczy to the moon to nie znaczy że od razu jest niedojrzała. Może przypuszczają sukces inwestycyjny jeśli kupują ONION na giełdzie.
Ci którzy chcą sie nahapać w tydzień zbili cena sprzedając swój airdrop, co ich automatycznie wyklucza z kolejnych 32 tygodni dystrybucji. A więc cierpliwości. Ja mam pełen worek.
Onionki osiągnęły dolną granicę na wykresie i zaczynamy drogę w górnym kierunku. Czyli jak? to the moon:)
 

sr. member
Activity: 882
Merit: 310
September 06, 2017, 05:04:13 PM
#30
Blokujesz wolumen na giełdach, aby sztucznie pompować cenę. Jak to się nie skończy jak Torcoin, to się zdziwię. I tak są info, że dev stake'uje monety na bitcointalk. Dla mnie scentralizowany projekt, wokół, którego się skupiła toksyczna społeczność "to the moon", nic nie wnosząca do krypto, oprócz shillowania po całym tym forum, a niedługo pewnie się rozleją na 4chana i wszędzie gdzie się da.
Ktos dał taką ankietę i już ją przejęli fanatycy cebul
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2156533.0;viewResults

Też nie jestem za ICO ogólnie, chyba, że jest naprawdę ciekawy projekt z ciekawymi ludźmi, ale teraz większość wydaję się skokiem na kasę, byleby wpuścić na giełdę i "to the moon". Sory, nie wyrzucam kasy w coś takiego. Równie dobrze mógłbym kupić Useless ETH Token.

A jak już co do społecznościowych coinów anonimowych to wolałbym HUSHa (oprócz tego, że aktywnie działam w Slimcoin'ie, ale ma on inny cel), wygląda na dużo bardziej odpowiedzialny team i posiada dojrzalszą społeczność, bo jakoś nie wykrzykują tam wszędzie "to the moon". To było śmieszne przy DOGE'u, ale teraz to jest dla mnie żałosne. Tak i nie chcę uczestniczyć w rozdawaniu darmowej "kasy", bo nie wspieram takich projektów, gdzie wartość tworzona jest głównie z shillowania po forach. Można mieć odpowiedzialną społeczność i dojrzałą i uświadamiać, a nie przejmujemy wątki na Bitcointalk i piszemy o cebulach.
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 06, 2017, 04:56:21 PM
#29
@muf18 pełna zgoda, bardzo podoba mi się to co napisałeś. Też raczej szukam ICO z teamem pełnym zapału do pracy nad projektem a nie liczącym kasę. Odnośnie DeepOnion to premine który robi stake od razu pachnie scamem. Nawet jeśliby rozdawali po 10 tysi tygodniowo to ja się trzymam z daleka. Zresztą tam są takie zasady że nie możesz nawet sprzedać tych swoich zarobionych coinów przez długi czas.

Skąd takie informacje o stakowaniu preminu przez Deva?!
Jakoś nigdzie nie znalazłem takiej informacji.
Każdy woli to co lubi. Nie lubisz  - ok. Twój wybór. Więc w czym problem?!

" Zresztą tam są takie zasady że nie możesz nawet sprzedać tych swoich zarobionych coinów przez długi czas" A zastanawiałeś się kolego dlaczego takie są zasady? Hm... coś jakby inwestycja długo terminowa... hm...

A ICO jakie mają zasady? Kupujesz ICO i co? Sprzadajesz od razu? hehehe

Airdroped coins są za darmo. No za 10 postów tygodniowo. Ale Polak to maruda i dalej mu źle. Pomarudzmy. Jaki scam jest w rozdawaniu monet?! Filozoficzne podejscie macie panowie.

Miłego wieczoru Smiley
sud
sr. member
Activity: 826
Merit: 301
September 06, 2017, 04:04:22 PM
#28
@muf18 pełna zgoda, bardzo podoba mi się to co napisałeś. Też raczej szukam ICO z teamem pełnym zapału do pracy nad projektem a nie liczącym kasę. Odnośnie DeepOnion to premine który robi stake od razu pachnie scamem. Nawet jeśliby rozdawali po 10 tysi tygodniowo to ja się trzymam z daleka. Zresztą tam są takie zasady że nie możesz nawet sprzedać tych swoich zarobionych coinów przez długi czas.
sr. member
Activity: 882
Merit: 310
September 03, 2017, 07:56:27 AM
#27
Nie mam tego za złe, tylko bierzecie przewagę nad rynkiem, aby to wykorzystać, całkiem przemyślane.
Ogólnie idea premining'u się u mnie kłóci, jako niewiarygodna i powodująca dysproporcje dystrybucja, zostawiając wszystko w rękach jednej osoby/podmiotu, co jest sprzeczne z ideą decentralizacji, czyli premining =/= idea kryptowalut (bo chodzi, o uczciwą rolę dystrybucji, i autentyczne zaangażowanie społeczności w projekt, a nie scentralizowany team, który przechowuje dużą liczbę czegokolwiek i dużą liczbę marketingowców). Centralizacja = single point of failure =/= decentralizacja, które jest główną rolą kryptowalut/tokenów.

Cóż, zobaczymy czy 'obietnica' teamu, będzie spełniona, i czy się nie pozbędą tokenów wcześniej.
Poza tym - krypto bazującą na anonimowości jest już całkiem dużo - zaczynając od Monero, przez Dasha, Zcash, PIVX, Zcoin, ZEN, ZCL, HUSH, Verge (też używa TORa), nie wspominając o innych semi-aktywnych, których część transmituje sieć przez TORa. Ogólnie jest tego za dużo już, dodawanie kolejnej, która nie rozwiązują wszystkich problemów innych problemów (nie posiada protokółu Zerocoin, więc w sumie nie jest anonimowa, w jakim stopniu chcę być zintegrowana z szarym/czarnym rynkiem - bo to chyba głównie po to, targetowane są te wszystkie krypto).
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 03, 2017, 07:10:46 AM
#26
Cóż każdy z Nas ma swój punkt widzenia i żaden go nie zmieni. Również udzielam się w różnych projektach (tym razem Cebulkowemu) Choćby promocją poprzez kolejny post, logo campain... Idea pomocy nawet tym projektom bez exchange jest jedna: jak się ziści dany projekt exchange się znajdzie. Sukces oznacza jedno. "Money makes money" Smiley

Dzięki za wypowiedzi Smiley W ten sposób mam już tygodniowe zapotrzebowanie na ONION posting Smiley
sr. member
Activity: 882
Merit: 310
September 03, 2017, 06:56:45 AM
#25
Nie, nie każdy. Tym się różnimy. Inaczej cała idea open-source, GNU, byłaby bezsensu, bo każdy by chciał trzepać kasę. Nie istniałby Linux, nie istniało by całe mnóstwo wspaniałych projektów, które są tworzone przez zapalonych i kreatywnych ludzi. Duża część oprogramowania nie miałaby prawa istnieć, bo nie jest oparta o monetyzacje, giełdy, czy sprzedaż/reklamy, co najwyżej mają fundację non-profit, która zbiera pieniądze, ale tylko po to, aby dalej kontynuować działalność. BTC i alty, projekty oparte o blockchain'y to tylko niewielki % (powiedziałbym do niedawna wręcz promil), projektów open-source na świecie, i chyba jako jedyna z "branży" gdzie wszyscy liczą automatycznie zyski (a przynajmniej duża część) - jednak nasilenie tego stało się dopiero w tym roku.
Pomagam projektom blockchainowym, które nawet nie są na żadnym rynku, a które mają ciekawe idee. Robiłem przed tym inne projekty, chociaż nie mam wiedzy programistycznej, jako takiej, ale wiem z jakich narzędzi korzystać, i co można poprawić, więc niektóre rzeczy usprawniałem, przyspieszałem, bez profitu, nic nie dostałem. Ale cieszyło mnie to, społeczność, która dzięki temu miała, pożytek z mojego projektu, modyfikacji, czegokolwiek.
A wy niestety tylko shillujecie, po forach o swoich cebulach (akurat ciekawe, bo w języku polskim, ma to swoje znaczenie).

Każdy liczy profit, i opycha na max pompie, zapominając w sumie, po co to istnieje, można by powiedzieć "be rich quick scheme". To tylko takie luźne przemyślenia, nt. co się aktualnie dzieję wokół tej sfery (oprócz tego, że powstaje, też wiele ciekawych projektów, i zaczęło się angażować wiele ludzi, i tworzą oni, coś wartościowego, i będące czymś innym o kolejnego typowego ICO, air-drop'a, czy innej dystrybucji), mimo wszystko uważam nadal POW, jako jedyną jakkolwiek uczciwą formę dystrybucji (solo-mining, przedewszystkim, w poolach zaczyna się centralizacja).
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 03, 2017, 06:26:55 AM
#24
Każdy woli co lubi, lub odwrotnie Smiley
Dużą zaletą ONION jest wsparcie TOR. Dostajesz IP z Darknetu. Totalnie inne niż w każdej innej krypto. Komputer wspierający sieć jest totalnie niewidzialny.
Wiadomo, że są rózne projecty. Dużą rolę odgrywa również społeczność. DeepOnion ma już sporą liczbę zainteresowanych. I przez kampanię na BCT jest wciąż na pierwszych stronach. A teraz we wrześniu rusza Tweeter i Facebook campain. I wiele innych...
Każdy projekt robiony jest by zarobić kasiwo. Jaki by nie był. Ma działać jak powinien i przynieść profit inwestorom. Inaczej jeden projekt by wystarczył Smiley
sr. member
Activity: 882
Merit: 310
September 03, 2017, 05:08:55 AM
#23
Ja tam wolę projekty, które są zdecentralizowane, i nie upadną gdy główny deweloper, odejdzie, czy sprzeda swój premine.
Może jestem purystą i idealistą, ale nieliczne ICO na mnie wywarły wrażenie, a większość uważam za wydmuszki, tylko aby zebrać kasę i napompować dany token.
W pewnym względzie tutaj wygląda to trochę podobnie, chociaż jest zorganizowane inną metodą (już nie raz takie krypto było na BCT, i pewnie nie ostatni).
Jestem ciekaw jaki cel sobie obrał dev, czy też nie zescami, po jakimś czasie, jak już uzna, że wystarczają ilość BTC ma w onionach, i można je zacząć opychać.

Gdy uczestniczę w jakimś projekcie, nie robię to głównie dla celów zarobkowych (jak 95-99% tutaj ludzi), ale dlatego, że wierzę, że dany projekt miał swój cel i miejsce
w tym ekosystemie i powinien być rozwijany, a jak później idzie za tym też wartość materialna - to dobrze, w końcu w każdym innowacyjnym projekcie jest jakaś wartość, którą można wycenić,
jeśli dany projekt wypali, i pokazuję, że dany mechanizm działa i funkcjonuję poprawnie.
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 03, 2017, 05:02:04 AM
#22
W końcu to Dev. Co w tym złego. Zaradny gość. Wink Każdy ma swój cel. My mamy darmowe monetki, za które nie oszukujmy sie jest sporo kasy za tygodniówkę, a Dev ma kasiwo na promocję inne wydatki. Strony zadarmo nie zrobi, serwery też za free nie chcą działać. Każdy detal w portfelu kosztuje czas i kasiwo... Poczekamy zobaczymy. Jak na moje project pierwsza klasa i dystrybucja na wysokim poziomie z wysoką nagrodą za postowanie. Czy 10 postów to dużo?! można to zrobić w kilka chwil. Dobry temat i posty się zbierają.
sr. member
Activity: 882
Merit: 310
September 02, 2017, 04:16:35 AM
#21
Ale stake'ować airdrop, to przyznasz, że nie jest zbytnio uczciwe.
12.5mln z 18mln, powiedzmy, że jeszcze część rozda, czyli 2-4 mln i tak dostanie, min. ok. 10% supply.
Dla mnie ok, nie mam nic przeciwko, jeśli ktoś lubi shillować, po forum i pisać posty (no bo głównie o to chodzi w tej kampanii sygnaturowej, po co minimalny wymóg postów?), to spoko zawsze można dorobić jakąś kasę.
Ale dopóki dev nie puści swojego worka z premine'm dopóki obrót i handel pewnie będzie trzymany na tych poziomach, bądź może wyższych, bo reszta nie opuszcza portfela.
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 02, 2017, 04:02:13 AM
#20
Podobno dev stake'uje swój premine. Nieźle lol.
Niestety premine duży był tego krypto, i tak naprawdę nie wiadomo czy nie będzie dumpa.
No i pikuje ostro w dół cena, i dobrze projekt wystartował niedawno a już był w TOP 200, jeszcze to nie jest ICO level, ale i tak szybko leciał.

Podobno cały pre-mine jest na airdrop. Moneta oparta na airdropie więc jak inaczej miałby być wydobywany jak przez pre-mine?! Mój miły. Skąd takie wieści?! Koparkowe wydobycie ma ogromny diff...
A co do ceny, cóż pikuje bo nieświadomi sprzedają, a to ich automatycznie wyłącza z kolejnego airdropu. Maksymalnie można sprzedadć 10% całego airdropu.
Przypomnę że zostało 32 tygodnie airdropu. Najwytrwalsi będą zrywać dojrzałe pomarańcze.
sr. member
Activity: 882
Merit: 310
September 02, 2017, 03:22:55 AM
#19
Podobno dev stake'uje swój premine. Nieźle lol.
Niestety premine duży był tego krypto, i tak naprawdę nie wiadomo czy nie będzie dumpa.
No i pikuje ostro w dół cena, i dobrze projekt wystartował niedawno a już był w TOP 200, jeszcze to nie jest ICO level, ale i tak szybko leciał.
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
September 02, 2017, 02:48:53 AM
#18


Airdrop wylądował. 451 ONIONs widocznie dużo osób posprzedawało swoje cebulki skoro tak dużo mi się dostało. Elegancko. Pozostało 32 dropy.
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
August 29, 2017, 05:22:06 PM
#17
Nie jest to wcale takie głupie. Wiadomo do kiedy lub ile jeszcze będzie rund Airdrop?

W sumie ma być 40 airdropów. teraz bezie siódmy.

Round Number   Total Coins to be Distributed in this Round (ONIONs)
1   150,000
2   150,000
3   150,000 + 150.000 (+150.000 Bonus payment from dev team)
4   150,000 + 150.000 (Double pay by system error)
5   150,000 (- 50.000 smooth fix)
6   150,000 (- 50.000 smooth fix)
7   150,000 (- 50.000 smooth fix)
8   200,000
9   200,000
10   200,000
11   250,000
12   250,000
13   250,000
14   250,000
15   250,000
16   250,000
17   300,000
18   300,000
19   300,000
20   300,000
21   300,000
22   300,000
23   350,000
24   350,000
25   350,000
26   350,000
27   350,000
28   350,000
29   400,000
30   400,000
31   400,000
32   400,000
33   450,000
34   450,000
35   450,000
36   450,000
37   450,000
38   450,000
39   500,000
40   500,000
Total:   12,500,000
full member
Activity: 158
Merit: 100
August 29, 2017, 04:51:25 PM
#16
Nie jest to wcale takie głupie. Wiadomo do kiedy lub ile jeszcze będzie rund Airdrop?
sr. member
Activity: 540
Merit: 265
August 29, 2017, 01:41:08 PM
#15
Taka trochę samonapędzająca się machina, połączenie bounty z airdropem.

Napędza się jak perpetum mobile. Maksymalnie z airdropu można 10% sprzedać żeby za tydzień znów dostać darmoszki i już ONION po 14 zł !!! Elegancko!
Pages:
Jump to: