Pages:
Author

Topic: [Devrediyorum] ICO İmza Kampanyaları (Liste) - page 14. (Read 17107 times)

newbie
Activity: 56
Merit: 0
Merhabalar foruma yeni uye oldum , zaten mesaj sayisindanda bellirdir,
Sizin imza dediginiz , her mesajin altinda bulunan bannerlardan mi bahsediyorsunuz ?
hero member
Activity: 700
Merit: 550
İmzalar hakkında çok detaylı bir konu var zaten yıllardır.
https://bitcointalksearch.org/topic/overview-of-bitcointalk-signature-ad-campaigns-last-update-01-jan-23-615953
siszde tabloyu böyle güncellerseniz güzel olur. buda bizim imza tablomuz olmuş olur. Daha çok turkçe kabul eden imzaları eklersenizde katılımcılara faydalı olur. Altada btc adresinizi yazarsınız vurgun yaptığımız bountylerden atarız bişeyler  Cheesy
Bu başlığın varlığından haberdarım fakat görüldüğü üzere bunlar site reklamları, proje değil. Zaten ICO'lar için başka ingilizce bir başlık olsa bunu da açmazdım. Tip toplamak için bunu yaptığım sanılmasın diye adres eklemiyorum, yine de teşekkürler Smiley
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
İmzalar hakkında çok detaylı bir konu var zaten yıllardır.
https://bitcointalksearch.org/topic/overview-of-bitcointalk-signature-ad-campaigns-last-update-01-jan-23-615953
siszde tabloyu böyle güncellerseniz güzel olur. buda bizim imza tablomuz olmuş olur. Daha çok turkçe kabul eden imzaları eklersenizde katılımcılara faydalı olur. Altada btc adresinizi yazarsınız vurgun yaptığımız bountylerden atarız bişeyler  Cheesy
hero member
Tavsiyeleriniz üzerine Excudo ve MobileGo kampanyalarını ekledim. Teşekkürler.

bu boss a gırdıkte kabul edılıp edılmedıgımızı gorebılecgımız lınkı bılen war mı Cheesy

https://docs.google.com/spreadsheets/d/18vCIRqZi6_KysF2BNvUJ45j2GfdcqqRP4ZUN-cMUOLo/edit#gid=0
sr. member
Activity: 371
Merit: 250
Bazı imza kampanyalarının yönetimi falan anladığım kadarıyla baya rezil oluyor. Ben de ilk kez katıldım burnumdan geldi açıkçası adamlar daha saymamış bile 27 nisanda bitiyordu sözde.
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
ben şimdi exscudodaydim ama iyi yatırım almadigini düşünüp başka bi imzaya geçeyim diye düşünürken mobilegoya denk geldim baya iyi duruyor 24 saatte 4k btc topladilar imzadan da bişiler gelir diye düşünüyorum. listede olması gerektiğini düşünüyorum
hero member
Activity: 868
Merit: 502
bu boss a gırdıkte kabul edılıp edılmedıgımızı gorebılecgımız lınkı bılen war mı Cheesy
sr. member
Activity: 322
Humaniq,Exscudo,Taas bir çok kampanya var şu anda ama hepsine gir çık yapamayacağımız için bir çok multi hesap açıp o şekilde hepsine girmek lazım. Cheesy

Zaten şu Anda forumun geneline bakın herkes bu şekilde yapıyor özellikle yabancılar. Şu Matchpool dalgasında mesela acayip multi hesap olayı döndü.

Yani hangisinin karlı olabilceğini bilemeyiz gözümüze kestirdiğimize girmek lazım.
Matchpool uzerinde ayni ip tespitinde direk ban yaptilar ama.Ayrica bir ton multi hesabin rankini nasil yukseltmeyi dusunuyorsunuz.Adam hero ve wetrustun imza.kampanyasindan 0.5btc degerinde bounty alabiliyor.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
taas in signature güncellendi diye biliyorum ilk başta 100 dü istenilen post sayisi fakat 50 ye düşürüldü diye biliyorum ana konuda  50 diye düzeltildi hatta ona göre cok kasmayin.yinede bi araştirmak lazim şuan calişiyorum müsait oldugumda bakar atarim tekrar güncellerim

edit: https://bitcointalksearch.org/topic/7374-milyon-toplanditaastoken-as-a-servicekapal-uclu-yatrm-fonu-1837073   

3. madde de 50 kaliteli mesaj diye düzenlenmiş arkadaşlar.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Humaniq,Exscudo,Taas bir çok kampanya var şu anda ama hepsine gir çık yapamayacağımız için bir çok multi hesap açıp o şekilde hepsine girmek lazım. Cheesy

Zaten şu Anda forumun geneline bakın herkes bu şekilde yapıyor özellikle yabancılar. Şu Matchpool dalgasında mesela acayip multi hesap olayı döndü.

Yani hangisinin karlı olabilceğini bilemeyiz gözümüze kestirdiğimize girmek lazım.
sr. member
Activity: 322
aslında ımza bır ıcoya baglıyken sosyal medya ıcın farklı ıcoları takıp etmek ıcın bır baslıkta belırlenebılır
son eklenen ıcoların sanırım sadece ımza kampanyaları var sosyal medya ıcın odullerı bulunmuyor
hero member
Activity: 698
Merit: 506
çok iyi konu olmuş hocam sürekli imza arayıp duranlar için değerli olacak. içeriği zenginleştirmek lazım benim imzadakinide ekleyebilirsiniz.
hero member
bos a gordım ama n e getırır ne göturur hıc tahmınım yok kımsede cevırısı yapmadı forumda ılgılnene yok sanırım
Ben çeviri için form gönderdim fakat kabul edilmedi. Gönderen başka Türk çevirmen olduğunu da sanmıyorum.
hero member
Activity: 868
Merit: 502
bos a gordım ama n e getırır ne göturur hıc tahmınım yok kımsede cevırısı yapmadı forumda ılgılnene yok sanırım
hero member
Activity: 518
çalışanıo daima taktir etmek lazım hatta burdaki listeden yararlanıp bounty alanlar donate yapsa sana iyi bile olur maksat gönülden ne koparsa Cheesy
hero member
bu başlığıda üste tutturulsa iyi olur aktif olmadığında alt sayfalarda kaybolmasın.
Elimden geldiğince bumplarım Smiley

Teşekkür güzel bir liste ihtiyaç vardı fakat çok eksik varmış gibi geldi bana.

Dediğim gibi büyük ve kaçma ihtimali daha az olan ICO'ları tercih ediyorum ki kimsenin zamanı boşa gitmesin.
sr. member
Activity: 532
Teşekkür güzel bir liste ihtiyaç vardı fakat çok eksik varmış gibi geldi bana.
hero member
Activity: 658
bu başlığıda üste tutturulsa iyi olur aktif olmadığında alt sayfalarda kaybolmasın.
hero member
EncryptoTel ve Exscudo.

Söylediğiniz iki ICO da zannımca pek güvenilir değil. Kâr bıraksa da çok az bırakacaktır. Listeyi olabildiğince büyük katılımcısı olan ICO'lar ile doldurmaya gayret gösteriyorum. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
EncryptoTel ve Exscudo.
Pages:
Jump to: