Pages:
Author

Topic: [Devrediyorum] ICO İmza Kampanyaları (Liste) - page 9. (Read 17107 times)

sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Listede sadece 7 proje var. Geliştirmek için Fundyourselfnow, Shadowtoken, Bowhead, Blocklancer, TargetCoin, RoyalKingdomCoin gibi yeni projeleri ekleyebilirsiniz.

Shadowtokenın bir çok translate edilmiş farklı dillerde başlığı var ama Türkçesi yok, neden acaba? Yoksa ben mi göremedim localde?
full member
Activity: 126
Merit: 100
The Cryptocurrency Investor
Hocam Royal Kingdom Coin de imza kampanyası başlattı. Listeye siz mi ekliyorsunuz?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2036864.new#new
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Listede sadece 7 proje var. Geliştirmek için Fundyourselfnow, Shadowtoken, Bowhead, Blocklancer, TargetCoin, RoyalKingdomCoin gibi yeni projeleri ekleyebilirsiniz.
FYN'de 12 gün falan kaldı, bu saatten sonra girilse de fazla bir şey kazandırmaz.
Bowhead'in projesi fena görünmüyor, ico erken bitebilir.
Diğerlerine pek bakmadım ama rivetz de fena durmuyor.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
güzel konu elinize sağlık arkadaşlar
hero member
Activity: 700
Merit: 550
İmza kampanyasına katıldık ama kabul edilip edilmediğimizi nasıl anlıyoruz.Excel dosyasında üye adımız varsa kabul edilmiş mi oluyoruz.

Genellikle spreadsheet'e eklenmeden gözden geçiriyorlar.

ico başlangıç tarihi de not düşülebilirse tadından yenmez.
ellerine sağlık

ICO başlangıç tarihinin listeye eklenecek kadar önemli bir bilgi olduğunu düşünmüyorum. Yine de tavsiyeniz için teşekkür ederim.

liste güncellenip çevirmen notu gibi projenin tutup tutmamasına 100 den 1 puan verse girecek şekilde ek yapılsa.

ICO'lar ile yaptığım hiçbir işte herhangi bir yorumda bulunmuyorum. Bunda da bulunmamayı tercih ederim.
hero member
Activity: 518
Merit: 500
liste güncellenip çevirmen notu gibi projenin tutup tutmamasına 100 den 1 puan verse girecek şekilde ek yapılsa.
imzayı bulma konusunda iyi olur diye düşünüyorum. bu ara okadar ico çıkıyor ki tutar diyorsun alt limit geçemiyor bu lan diyorsun milyon dolar topluyor
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Insurex bitti, imzaları kaldırabilirsiniz. Rivetz'e geçtim ben.
https://bitcointalksearch.org/topic/bounty-rivetz-security-project-earn-with-your-support-1989333
Cemal efendi bu sefer hızlı çalıştı Insurex'te Smiley
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Imzalar icin iyi liste ama yinede yabanci dil takip etmekte fayda var.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
ico başlangıç tarihi de not düşülebilirse tadından yenmez.
ellerine sağlık
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
İmza kampanyasına katıldık ama kabul edilip edilmediğimizi nasıl anlıyoruz.Excel dosyasında üye adımız varsa kabul edilmiş mi oluyoruz.
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
hocam bu güzel hizmet için teşekkürler. rivetz'i de ekleyebilirsin bu arada, bounty devam etmekte hala.
hero member
Hocam liste çok yavaş gidiyor gibi bir market kısmına göz gezdirirseniz rahat 6-7 yenı ıco gorebılırsınız,
opus,abab,rivetz,blocklancer,kickco gibi güzel projeler mevcut
Listeyi sık kullanılanlara attım, bir de listeye bounty participant list linkleri de eklense güzel olur.
Kaç haftadır imzadayız, kal stake'imiz var vs takip ederiz.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz.

17.07.17 - Pillar çıkartılmıştır. Spectiv, Opus ve katılımcı listeleri eklenmiştir.
hero member
Activity: 661
Merit: 509
Listeyi sık kullanılanlara attım, bir de listeye bounty participant list linkleri de eklense güzel olur.
Kaç haftadır imzadayız, kal stake'imiz var vs takip ederiz.
hero member
Activity: 980
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
Hocam liste çok yavaş gidiyor gibi bir market kısmına göz gezdirirseniz rahat 6-7 yenı ıco gorebılırsınız,

aventus söyleyecektim ekliymiş zaten.pillar ilk ciktigi zaman cok imza katilimcisi yoktu ilk imzaya girenlerdenim zaten cok uzun zaman sürmeyecektir bu 2. hafta idi 3. hafta başladi perşembeden sonra muhtemelen yarin da ico sonlanirsa eğer sylon muhtemelen msj geçecektir katilimcilarin akşam şu saate kadar imzalari tamamlamalari önerilir vs diye . işin özü tr forumda talat  ve beyinsi yi takip etmeye calişiyorum global de ise sylon ile jamal var ama tercihim sylon dan yana gerçekten iyi projeler buluyor öncesinde de primalbase idi  onunda imzasi iyi verdi oradan cikip pillari başlatirken sordum kendisine güveniyormusun diye projeye diye gerçekten güveniyorum yatirim yapilabilir dedi birakin imzasina girmeyi yani. neyse cok uzatmayayim sadece öneri anlaminda  birkaç birşey karaladim teşekkürler hizmet için ayrica.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
full member
Activity: 166
Merit: 100
Artık yavaştan pillar kampanyasının sonu gelmeye başladı.Bizim forumdanda baya bu imza kampanyasına katılan kişi gördüm umarım iyi kazandırır ''biz ödül avcılarına''
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
çıkarsız, sadece faydacı bir hizmet için teşekkür ederim talat hocam. sayenizde betking.io'nun kampanyasına katıldım umarılım başarılı bir iş çıkarırlar hep birlikte kazanırız.
hero member
Activity: 858
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
hiztmet için teşekkürler talatk. oax'ın bitiş tarihini sayende öğrendim. tokenlerin hepsi satılmış ama imza kampanyası 22 Temmuz'a kadar sürecek. bu sevindirici oldu çünkü geç girmiştim kampanyaya. 1 hafta - 10 gün daha stake alacağız demekki.
hero member
14.07.17 - Bitquence çıkartılmıştır. Katılımcı sayıları güncellenmiştir.
Pages:
Jump to: