Pages:
Author

Topic: [Devrediyorum] ICO İmza Kampanyaları (Liste) - page 6. (Read 17107 times)

sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Yukarıda yapılan tartışmalar nedeniyle üzgünüm. ICO tavsiyesi veren arkadaşlara teşekkür ederim.

31.07.17 - BetKing çıkartılmıştır. - Monetha/easyMINE eklenmiştir.

konu güzel devam. spectıv e gırdım bende bugun. ıco yu ertelemısler ama erteleme suresınce stakelerı 2 kat fazla vereceklermıs. uzun surelı bır ıco arıyorum zaten. guzel proje gıbı duruyor spectıv. betkıng e gırmıstım cortladı onlar Cheesy

Bu ara bir çok ico ertelendi, umarım bu haftayı iyi geçiririz de piyaslar da normale döner.
Stake 2 katına çıkarmaları ile aynı vermeleri yada hiç vermemeleri neyi değiştiriyor. oran yine aynı ilaveten yeni katılımcılar oluyor ve pay bölünüyor.
dağıtılacak yüzdeyi artırmaları daha iyi olurmuş., aynı durum bizde de var sanırım Sad
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
Yukarıda yapılan tartışmalar nedeniyle üzgünüm. ICO tavsiyesi veren arkadaşlara teşekkür ederim.

konu güzel devam. spectıv e gırdım bende bugun. ıco yu ertelemısler ama erteleme suresınce stakelerı 2 kat fazla vereceklermıs. uzun surelı bır ıco arıyorum zaten. guzel proje gıbı duruyor spectıv. betkıng e gırmıstım cortladı onlar Cheesy
hero member
Activity: 700
Merit: 550

sr. member
Activity: 756
Merit: 290
aslında bu tip faydalı uğraşmalı başlıkları self-moderate açıp gereksiz mesajları direkt silmek lazım. op o kadar uğraşsın liste güncellesin 2 kişi gelip burada olmayacak laflar söylesin.. ayıptır ya
hero member
Activity: 661
Merit: 509
Güzel konu bence de güncellemeye devam edin. Bizde bağış ve paylaşım kültürü gelişmiş olmadığı için böyle tepkilerin gelmesi normal. Eee sonuçta yazanların çoğu yazacak şey bulamıyor forumda, suni kavgalar yaratmaları gerekiyor ki postlarını tamamlayabilsinler. Smiley
Bir ara vardı forumda bağış konuları ama pek tutmadı galiba,
daha sonra zaten forumda btc-altcoin dağıtımı vs yasaklandı diye hatırlıyorum.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
betking sig camp i durdurdu listeden atabilirsin.
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
Güzel konu bence de güncellemeye devam edin. Bizde bağış ve paylaşım kültürü gelişmiş olmadığı için böyle tepkilerin gelmesi normal. Eee sonuçta yazanların çoğu yazacak şey bulamıyor forumda, suni kavgalar yaratmaları gerekiyor ki postlarını tamamlayabilsinler. Smiley
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Konu amacının çok dışına çıkmış isteyen bağış yapar isteyen yapmaz bu kadar uzatmanın bir anlamı yok.Ben bu konu başlığından çok memnunum ve devam etmesini istiyorum ve bu konuyu takip ederken böyle anlamsız mesajlar okumadaktan hiç hoşlanmıyorum.
full member
Activity: 266
Merit: 242
amk yerinde post kasacam diye içine etmediginiz bi burasi kalmişti zaten buyrun hadi birazda buradan devam edin.  

her yerde varsınız olm zaten la bi gidin başka yerde oynayin adam açmiş 4 ay olmuş iyi kötü ilgileniyor  işte sana mi kaldi bunun soruşturmasını yapmak adam yapiyor uğraşiyor ne var yani iki adres koydu diye gözünüze mi girdi yoo tabi ki girmedi seni de ilgilendirmiyor zaten olay o değil ki olay post kasalim tartişma ciksin ben yazim o yazsin vs 3 msj atsan tamamdir.. içine ettiniz zaten her yerin mümkünse bu tarz bilgilendirici başlıklardan rica ediyorum uzak durun.

edit  :  amacın ne anlamiyorum bir günde saçma sapan 35 tane mesaj atmışsın ya 35 mesaj. hangi projeye girdin ki ne istiyo senden haftada 50 msj mi amk yooo istemiyor. seni birimi kandirdi napti  daha cok mesaj atarsan hesabın daha cok gelişir felan mi dedi yok oyle bişi dostum bak  yanliş biliyosan araştir biraz öyle bir olay yok günde 500 mesaj da atsan yok hızlı gelişmez hesabın onun kurallari belli işte  .
vay arkadaş yalakalıkta yardakcılıkta limit tanımıyorsun,5 gunde bır gırıp yalakalık yapıyor sonra geldigin deliğe geri dönüyorsun
bana kalmadı zaten soruşturmasını yapmak yukarıda da belırttım benı ılgılendırmedıgını ben kendı başımın çaresine bakıyorum bakamayanlarada ÜCRET istemeden her şekilde yardımcı oluyorum,sizler gibi sülükleri rahatsız ediyor tabi bu tekerinize çomak sokuluyor çünkü karşılıksız yardım edenler,bizler yardımcı oldukca yeni üyeler giriyor ve sizin bountylerınıze ortak oluyor,ayrıca pos kasacak ne var en çok isteyen 50 mesaj istiyor oda 4-5 hafta için neden bir gunde 35 mesaj atmışsın gibi pos kasma gibi saçmalıklara giriyorsun anlamıyorum,bana bunu yazdığına göre tamamen pos kasma amaçlı yazmışsın
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000

Edit: Bu arada sylonun yönettiği yeni kampanyaya giren arkadaşlar imzaları silsin kampanya ertelenmiş.

Hangi ico hocam, yeni açtığı PROEMTHEUS mu?

Evet hocam proemtheus ben de girmeyi düşünüyordum benim imza kampanyasıda yanılmıyorsam yarın sona erecek.Ama sylon ertelemiş kampanyayı konuyu kilitlemiş hatta,bakalım bu kampanyadan sonra bir süre boşta kalırım belki  Smiley
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Para istemek icin eklemediyse ne icin ekledi adresin dizilisimi cok guzel onumu gosteriyor.Burda kendi cabasiyla imza bulamayan adam imza falan tasimasin zaten,sonra belirli kurallari yerine getiremeyince zirliyorlar.Imza bulmak icin https://bitcointalk.org/index.php?board=238.0 basliklara bakin arkadaslar

Gerçekten insanda ne akıl ne motivasyon ne de başka bir şey bırakıyorsunuz. Kaldırdım adresleri, teşekkürler yorumunuz için. Bazı şeyleri daha iyi anlamama sebep oldunuz.
Kaldırma kardeşim, iki tane dalaşacak yer arayan polemikçiye kızıp neden kaldırıyorsun? Bağış hesabı zaten, isteyen bir şeyler gönderir, istemeyen göndermez, parayla hizmet vermiyorsun ki, bırak kalsın.
Post kasmak için tartışma yaratıyorlar, gereksiz bıdı bıdı.
O kadar ay emek vermişsin, salla gitsin, boşver.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256

Edit: Bu arada sylonun yönettiği yeni kampanyaya giren arkadaşlar imzaları silsin kampanya ertelenmiş.

Hangi ico hocam, yeni açtığı PROEMTHEUS mu?
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
Tamamen local post isteyen kampanyalar azaldı, iyileri hep forum geneline post istiyor. Local kabul eden kampanyalarda Ruslar ve Endonezyalılar çok fazla oluyor. Bu aralar Türkler de fazlalaştı. Stox listesine bir bakayım dedim yarısından fazlası Türk hesaplardı.
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
Bu İngilizce mesaj isteyen imzalarla ilgili sık sık güncelleme yapmak durumda kalacağım anlaşılan. Aventus ve wwam'dan sonra easymine'de haftalık 10 mesajın en fazla 4'ünü localde istiyor arkadaşlar bilginiz olsun.

Edit: Feeed adlı icoda mesajların en fazla yarısını localde istiyor.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
Gereksiz muhabbeti ne kadar seviyoruz valla, adam bilgilendirici bir yazı yazıyor mesela altına bağış adresini yazıyor ona ses çıkarmıyorsunuz da bu adam kaç aydır burada uğraşıyor bağış adresi mi battı kaldı ki adı üstünde bağış yani beğenmiyorsan geçersin.
Kardeşim beni zerre ilgilendirmiyor bagış istemesi,kolay ve basit bir şekilde bulunabilen birşeyler için bagış istemek size ne kadar etik geliyorsa bana bir o kadar etik gelmiyor,isteyen gönderir göndermez birşey diyemem ben sadece bana etik gelmedigini belirtmek istedim

amk yerinde post kasacam diye içine etmediginiz bi burasi kalmişti zaten buyrun hadi birazda buradan devam edin.  

her yerde varsınız olm zaten la bi gidin başka yerde oynayin adam açmiş 4 ay olmuş iyi kötü ilgileniyor  işte sana mi kaldi bunun soruşturmasını yapmak adam yapiyor uğraşiyor ne var yani iki adres koydu diye gözünüze mi girdi yoo tabi ki girmedi seni de ilgilendirmiyor zaten olay o değil ki olay post kasalim tartişma ciksin ben yazim o yazsin vs 3 msj atsan tamamdir.. içine ettiniz zaten her yerin mümkünse bu tarz bilgilendirici başlıklardan rica ediyorum uzak durun.

edit  :  amacın ne anlamiyorum bir günde saçma sapan 35 tane mesaj atmışsın ya 35 mesaj. hangi projeye girdin ki ne istiyo senden haftada 50 msj mi amk yooo istemiyor. seni birimi kandirdi napti  daha cok mesaj atarsan hesabın daha cok gelişir felan mi dedi yok oyle bişi dostum bak  yanliş biliyosan araştir biraz öyle bir olay yok günde 500 mesaj da atsan yok hızlı gelişmez hesabın onun kurallari belli işte  .
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
konu amacından sapmış farklı yerlere gitmiş.ben rayına sokarım belki Smiley şu an imzacılar için tavsiye edeceğim imzayı taşıyorum girip girmemek size kalmış. ha niye tavsiye veriyorsun çoğalırsa kazancın düşecek diyenler varsa ,başkalarıda kazansın kardeşim sağlam proje  Cool bunun dışında enigma ve atlant gözüme çarpan imzalar ilgilenenler inceleyebilir

edit: birde snapup ve blockoptions var onlarada gözgezdirebilirsiniz
hero member
Kardeşim beni zerre ilgilendirmiyor bagış istemesi,kolay ve basit bir şekilde bulunabilen birşeyler için bagış istemek size ne kadar etik geliyorsa bana bir o kadar etik gelmiyor,isteyen gönderir göndermez birşey diyemem ben sadece bana etik gelmedigini belirtmek istedim

Yaklaşık 4 aydır buraya gelip tavsiyeleri okuyup ilgilenmediğim projelerin bile tutup tutmayacağını dağıttıkları bounty miktarını, kurallarını inceliyorum. Burayı boktan projelerin çevirisiyle beraber cebimi de aynı orantıda doldurabileceğim zamanda gelip kampanyaların kuralları ile liste yapıyorum ama verdiğim iki adres daha çok göze batıyor. Salaklık bende, pekte farklı bir tepki beklemiyordum zaten. Ama şunları okuduktan sonra allah belamı verseydi de eklemeseydim dedirtebiliyorsunuz. Tekrardan teşekkürler.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Gereksiz muhabbeti ne kadar seviyoruz valla, adam bilgilendirici bir yazı yazıyor mesela altına bağış adresini yazıyor ona ses çıkarmıyorsunuz da bu adam kaç aydır burada uğraşıyor bağış adresi mi battı kaldı ki adı üstünde bağış yani beğenmiyorsan geçersin.
hero member
Para istemek icin eklemediyse ne icin ekledi adresin dizilisimi cok guzel onumu gosteriyor.Burda kendi cabasiyla imza bulamayan adam imza falan tasimasin zaten,sonra belirli kurallari yerine getiremeyince zirliyorlar.Imza bulmak icin https://bitcointalk.org/index.php?board=238.0 basliklara bakin arkadaslar

Gerçekten insanda ne akıl ne motivasyon ne de başka bir şey bırakıyorsunuz. Kaldırdım adresleri, teşekkürler yorumunuz için. Bazı şeyleri daha iyi anlamama sebep oldunuz.
sr. member
Activity: 336
Merit: 259

Pages:
Jump to: