Pages:
Author

Topic: 💠 DIW 💠 [ANN] [ICO Tamamlandı] 💠 DIWtoken.com 💠 Merkeziyetsiz Güvenlik - page 4. (Read 2479 times)

member
Activity: 560
Merit: 12
İmzadan geçen hafta ayrıldım ilk girdiğimde haftalık 80 dolar verirken şimdi 20 nin altına düşecek herhalde. Birde icoyu uzattılar
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
imza kampanyasından ben de ayrıldım. sr member hesaba bile doğru düzgün stake vermemeye başladılar. Devam eden arkadaşlara başarılar diliyorum. Umarım her şey gönlünüze göre olur.
full member
Activity: 448
Merit: 107

Saygın bir birey olan Toomas Allmere'i yeni danışmanımız olarak duyurmaktan sevinç duyuyoruz.

Makalenin tamamı için tıklayın:
https://medium.com/@diwtoken/diw-welcomes-toomas-allmere-to-its-advisory-board-676863ce9a9d
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
İmzasından çıkayım diyorum da girecek kampanyada yok ki. Bunlarda hiç değilse sabit bir değer var. Ön satış hiç istedikleri gibi gitmedi. İcoyu da uzattılar inşallah yan çizmezler.

2000 ile başladığım kampanya şimdilerde 500 veriyor, ayrılma vakti geldi benim için.
member
Activity: 560
Merit: 12
İmzasından çıkayım diyorum da girecek kampanyada yok ki. Bunlarda hiç değilse sabit bir değer var. Ön satış hiç istedikleri gibi gitmedi. İcoyu da uzattılar inşallah yan çizmezler.
full member
Valla ayı ayı diye diye anamızı ağlattılar. Icosu da uzadı stakeimi aldığım gibi uzadım kim bilir tokenler ne zaman geçecek elimize. Kampanya çok saçma bir hal almaya başladı haftalık full membera 34 dolar vererek nsaıl o kampanyada tutmayı düşünüyorlarsa. Bu imza kampanyasını da binanceın pek ipliceğini zannetmiyorum şahsen
Ayı kaçtı gelmecek heralde  Grin
full member
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

"We want DIWToken LISTED on BINANCE EXCHANGE!"

Bir arkadaş "DIW'in Binance'de listelenmesini istiyoruz" adında bir imza kampanyası başlatmış. Hedef 2500 kişi. Destek vermek isterseniz imzalayabilirsiniz. Bakarsınız işe yarar Smiley

https://icocrown.io/pr/petition/we-want-diwtoken-listed-on-binance-exchange/
Valla ayı ayı diye diye anamızı ağlattılar. Icosu da uzadı stakeimi aldığım gibi uzadım kim bilir tokenler ne zaman geçecek elimize. Kampanya çok saçma bir hal almaya başladı haftalık full membera 34 dolar vererek nsaıl o kampanyada tutmayı düşünüyorlarsa. Bu imza kampanyasını da binanceın pek ipliceğini zannetmiyorum şahsen
full member

"We want DIWToken LISTED on BINANCE EXCHANGE!"

Bir arkadaş "DIW'in Binance'de listelenmesini istiyoruz" adında bir imza kampanyası başlatmış. Hedef 2500 kişi. Destek vermek isterseniz imzalayabilirsiniz. Bakarsınız işe yarar Smiley

https://icocrown.io/pr/petition/we-want-diwtoken-listed-on-binance-exchange/
full member
Dıw projesi Token satışında bayağı yol kat etti. Projenin geleceği oldukça parlak duruyor. Ayrıca bounty ödülleride bayağı yüksek duruyor. Özellikle imza kampanyasında en baştan girenler bayağı iyi kazanacak
Kaç aydır bu imzadayız yaklaşık 10 hafta oldu 2 ayımız bununla geçti şimdi kalk 2 ay daha bekle hayır bekleyelim de ne verecekler ödüller çok düştü. Bari ödülleri yükseltseler ben de bu haftadan sonra çıkmayı düşünüyorum. Bu ödüllerle ancak buraya kadar gider.
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

**Bounty meselesi ne olacak ben de bilmiyorum henüz bir duyuru yapılmadı. Hala devam ediyor.
member
Activity: 350
Merit: 10
CAT.EX Exchange
Dıw projesi Token satışında bayağı yol kat etti. Projenin geleceği oldukça parlak duruyor. Ayrıca bounty ödülleride bayağı yüksek duruyor. Özellikle imza kampanyasında en baştan girenler bayağı iyi kazanacak
full member
Activity: 350
Merit: 105
Kaç aydır bu imzadayız yaklaşık 10 hafta oldu 2 ayımız bununla geçti şimdi kalk 2 ay daha bekle hayır bekleyelim de ne verecekler ödüller çok düştü. Bari ödülleri yükseltseler ben de bu haftadan sonra çıkmayı düşünüyorum. Bu ödüllerle ancak buraya kadar gider.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Böyle böyle sona doğru ödül bile kalmayacak gibi belli bir sayıdan sonra listeyi kapatsalar keşke.Ama istediğin zaman çıkabilmek güzel olmuş.
full member
Bununla ilgili hangi exchange de olacağına dair ve takribi ne zaman markete çıkar bilgisi duyumu alan var mı acaba ?
Hangi borsaya çıkacağını bilmiyoruz ama ICO'dan hemen sonra borsaya girecekti. Yani 10 Nisan'dan sonra. Ama şu an için ICO tarihi ertelendi dolayısıyla borsaya giriş tarihi de ertelenmiş oldu.
member
Activity: 392
Merit: 24
Bununla ilgili hangi exchange de olacağına dair ve takribi ne zaman markete çıkar bilgisi duyumu alan var mı acaba ?
full member
Activity: 966
Merit: 142
Imza kampanyasi guzel ama cok fazla katilimci oldugu icin pasta cok fazla sayila bolundu.  Ilk katilanlar yuksek miktarda kazanc elde ettiler.  Bende 5 hafta kadar kaldim.  En son bu haftadaki dususten sonra dayanamadim arrik ciktim.  34 dolar baska imzalardan hayli hayli kazanilir.
full member

Şu anki kripto para piyasası düşüşü göz önüne alındığında, ekibimiz ICO'larımızla ilgili bazı düzenlemeler yapmıştır.

Yeni ICO başlangıç / bitiş tarihleri aşağıdaki gibi olacaktır (tarihler spekülatiftir ve piyasa trendlerine bağlı olarak daha fazla değişime tabidir):
ICO başlangıç: 3 Mayıs 2018
ICO bitiş: 31 Mayıs 2018

Daha fazla bilgi için makalemizi okuyun:
https://medium.com/@diwtoken/ico-launch-update-ed9a1002820b

legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Arkadaşlar, bir sorum var. Eskiler bilirler belki diye sorayım dedim ortaya.
Şimdi geçen haftadan kazandığımız (15-21 mart) token adetleri excel listesinde işlenmiş ya hani. Oradaki "post count" kısmı halen boş. Haftayı kaçıncı post ile kapattığımız yazılmamış.
Geçen hafta da böyle birşey yapmışlardı. Tam haftanın ortasındayken post count'ları güncellediler ve o anda kaçıncı posttaysak yeni hafta için yazdıklarımız eski haftaya işlenmiş oldu. Yine mi böyle olacak yoksa?
Yazdıklarımız boşa gitmesin diye bir sorayım dedim.
Hocam yazdıklarınız boşa gitmez zaten profilden kontrol ederlerse görürler attığınız her postun yanında tarihi yazıyor. Olur da çöpe giderse postlarınız böyle itiraz edebilirsiniz. Şimdi ben kendi soruma geleyim. Ben haftalık postumu tamamladım şuanda çıksam stake alabilir miyim acaba?

Teşekkür ederim hocam. Elbette itiraz edersek kanıt niteliğinde olur ama düzenli olarak madem tokenleri hanemize işliyorlar, post countları da işlemeleri lazımdı aynı satıra. O yüzden neden eksik iş yapıyorlar diye merak etmiştim.
Sizin sorunuzu @CryptoBey daha doğru cevaplayacaktır gördüğünde. Kampanyadan ayrılanların kazandıkları tokenler iptal olmuyor. Pek çok kişi ayrılmış şimdiye kadar. Sadece imzalarının kaldırıldığı işleniyor excel dosyasına. Hak ettikleri tokenler muhafaza ediliyor. Ama sanırım siz bu hafta bitmeden ayrılırsanız, mevcut haftanın tokenleri verilir mi diye sordunuz. O kısımdan emin değilim ben.
full member
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Şimdi geçen haftadan kazandığımız (15-21 mart) token adetleri excel listesinde işlenmiş ya hani. Oradaki "post count" kısmı halen boş. Haftayı kaçıncı post ile kapattığımız yazılmamış.
Geçen hafta da böyle birşey yapmışlardı. Tam haftanın ortasındayken post count'ları güncellediler ve o anda kaçıncı posttaysak yeni hafta için yazdıklarımız eski haftaya işlenmiş oldu. Yine mi böyle olacak yoksa?
Hocam yazdıklarınız boşa gitmez zaten profilden kontrol ederlerse görürler attığınız her postun yanında tarihi yazıyor. Olur da çöpe giderse postlarınız böyle itiraz edebilirsiniz. Şimdi ben kendi soruma geleyim. Ben haftalık postumu tamamladım şuanda çıksam stake alabilir miyim acaba?
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Hocam bu bok yiyenin imzasını ne zaman kaldırabilicez sonunu görmek istiyorum. Ve imzayı kaldırsakta tokenlerimiz geliyor dimi şunun bi teyidini alıyım. Haftalık 34 dolar ne yav herkesi kışkışlamak için yapıyorlar sanırım  Grin
ahahha haftada 34 dolar fena değil Cheesy İmzadan çıktığın zaman geçmişte kazandıklarını alabiliyorsun daha karlı bir imza bulduğunda kaçırma Smiley
Aynen ben öyle yaptım. 15'inde çıktım. Hemen çakmışlar "signature removed 15/03" diye Cheesy
Öncesinde kazandıklarımız baki kalıyor. İmza kampanyası dediğin böyle olur Smiley
Pages:
Jump to: