Pages:
Author

Topic: 💠 DIW 💠 [ANN] [ICO Tamamlandı] 💠 DIWtoken.com 💠 Merkeziyetsiz Güvenlik - page 8. (Read 2479 times)

full member
Activity: 630
Merit: 102
Bir süredir bu imza kampanyasındayım az önce hesaplayım dedim 11bin küsur DIW oluyor ve son ana kadar devam etmeyi düşünüyorum. Açıkcası umutluyum bu proje için. İleride güzel yerlere geleceğini düşünüyorum duruma göre hareket ederiz artık Smiley
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
İmzasında çok kişi var ben de yeni girdim gerçi. 80k ethere yakın bişey topluyor imzanın başından beri olanlar için hemen bitmesi daha mantıklı ama iconun topladığı parayı gördükçe imzasına girecek kişi sayısı da artar. Ama ben buradan güzel paralar geleceğine inanıyorum

iki hafta öncesine kadar kazanan kazandı, bu saatten sonra girenler döner ayrana tabi olur, o kadar inanmayın derim.
full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
İmzasında çok kişi var ben de yeni girdim gerçi. 80k ethere yakın bişey topluyor imzanın başından beri olanlar için hemen bitmesi daha mantıklı ama iconun topladığı parayı gördükçe imzasına girecek kişi sayısı da artar. Ama ben buradan güzel paralar geleceğine inanıyorum
full member
Activity: 448
Merit: 107
İmzaya girmiştim lokalde kabul ediyorlar diye ama projeyi tam inceleyemedim. 20 marta kadar presale bitme ihtimali var mı ? Tahminimce nisan başı 5 gibi imzalar dağıtılacak. Bence güzel kazandıracak imzası borsaya giridğinde
Bütün tokenların 20 Mart'a kadar satılacağını sanmıyorum. Bence bunda kripto piyasasının durdunluğunun da payı var. Yakın zamanda uçuk bir satış gerçekleşmezse ICO Nisan 10'a kadar devam edecek gibi görünüyor.

Ne kadar az token satılırsa o kadar iyi imza katılımcısı ve ico katılımcısı için.

Satılan token üzerinden ödeme alınmadığı için toplam arza oranla daha fazla paraya sahip olacağız.
Bir de malum nerede çokluk orada b*kluk.

Envion kısa sürede tüm tokenleri sattı kan ağlıyorum valla.
Tabi satılmayan tokenlar yakılacak, bizim elimizde kalanlar değer kazanacak. Çoğunu satabilmek için ICO yu uzun tutuyorlar.
Envion'a baktım toplam token sayısı zaten 150 Milyonmuş. Ama DIW'in 700 milyon sadece satış için. Pek emin değilim hepsinin satılacağından.
sr. member
İmzaya girmiştim lokalde kabul ediyorlar diye ama projeyi tam inceleyemedim. 20 marta kadar presale bitme ihtimali var mı ? Tahminimce nisan başı 5 gibi imzalar dağıtılacak. Bence güzel kazandıracak imzası borsaya giridğinde
Bütün tokenların 20 Mart'a kadar satılacağını sanmıyorum. Bence bunda kripto piyasasının durdunluğunun da payı var. Yakın zamanda uçuk bir satış gerçekleşmezse ICO Nisan 10'a kadar devam edecek gibi görünüyor.

Ne kadar az token satılırsa o kadar iyi imza katılımcısı ve ico katılımcısı için.

Satılan token üzerinden ödeme alınmadığı için toplam arza oranla daha fazla paraya sahip olacağız.
Bir de malum nerede çokluk orada b*kluk.

Envion kısa sürede tüm tokenleri sattı kan ağlıyorum valla.
full member
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
full member
Duyuru:

Pre-ICO'da minimum alım miktarı 0.5 ETH'dur.

Bunun altında ödeme yapanlar DIW token alamayacaklar, ödemeler sahiplerine geri gönderilecektir.
Parça parça toplamda 0.5 ETH gönderenler token alabilecekler.
full member
Kampanya iyi yönetiliyor bence 2 hafta önceki ödül gümbürtüye gitti ama yapacak bir şey yok.
Ödülün kademeli düşüşü de bence zekice olmuş, matematik ile arası olmayanların sonradan kampanyaya dahil olduklarında kazancın düştüğünü fark etmelerini sağlar belki.
Katılım arttıkça ödül miktarı azalacak elbette, çünkü verilecek toplam ödül sabit miktar. Ama millet bunu anlamıyor. O yüzden stake yapacaksın kafan rahat olucak. Stake kendi kendine düşürüyor zaten miktarı kimse görmüyor bile.

Orası öyle elbette.

Hep sabit stake alındıgından kampanyaya katılanlar hesapsız kitapsiz dalıyorlar, en azından düştüğünü görürler diye dedim.

Ico sonrasında da "bunun imzası kazandırmadı" diyorlar
Nasrettin hocanın işe dönüyor sonunda. Eşekten insen yürüyor, eşeğe binsen biniyor diyorlar Cheesy
sr. member
Kampanya iyi yönetiliyor bence 2 hafta önceki ödül gümbürtüye gitti ama yapacak bir şey yok.
Ödülün kademeli düşüşü de bence zekice olmuş, matematik ile arası olmayanların sonradan kampanyaya dahil olduklarında kazancın düştüğünü fark etmelerini sağlar belki.
Katılım arttıkça ödül miktarı azalacak elbette, çünkü verilecek toplam ödül sabit miktar. Ama millet bunu anlamıyor. O yüzden stake yapacaksın kafan rahat olucak. Stake kendi kendine düşürüyor zaten miktarı kimse görmüyor bile.

Orası öyle elbette.

Hep sabit stake alındıgından kampanyaya katılanlar hesapsız kitapsiz dalıyorlar, en azından düştüğünü görürler diye dedim.

Ico sonrasında da "bunun imzası kazandırmadı" diyorlar
full member

20 Mart'a kadar Pre-ICO devam edecek.

Şu anda bonuslarla birlikte 1 ETH= 10526 DIW

Minimum yatırım 0,5 ETH
full member
full member

"Beklenilen gün sonunda geldi ve PRE-ICO başarıyla başladı!

DIW Token PRE-ICO bugün, 6 Mart 2018 Salı, saat 15.00'te başladı.

Medium makalemizde bulunan talimatları izleyerek Pre-ICO'muza katılmaya davetlisiniz:

https://medium.com/@diwtoken/diws-pre-ico-has-been-launched-f021a4999232
sr. member
full member
pre ico başladı.
https://etherscan.io/address/0xd2547a9d2d44d2ab0119462c4aeafd123087781d
bu adresten toplanan miktara bakabilirsiniz.
güzel bir başlangıç yaptı.
Evet neredeyse 1 milyon dolarlık satış yapıldı bile. Bu adresten takip edelim.
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
pre ico başladı.
https://etherscan.io/address/0xd2547a9d2d44d2ab0119462c4aeafd123087781d
bu adresten toplanan miktara bakabilirsiniz.
güzel bir başlangıç yaptı.
full member

VE DIW'İN PRE-ICO'SU BAŞLADI!

Tokenlarınızı almak için tıklayın: DIWToken.com

Pre-ICO 20 Mart'a kadar devam edecek.

full member

PRE-ICO NEREDEYSE BAŞLAMAK ÜZERE!

DIW ekibi şimdiye kadar yaptıkları destekten dolayı tüm takipçilerine teşekkür ediyor - Bir sonraki adımdan ötürü çok heyecanlıyız!

Pre-ICO bugün saat 15:00'te başlıyor!

https://diwtoken.com/

full member
DIW Medium makalesinden bir alıntı:

What to expect from DIW

All of the project’s supporters have come to expect greatness from it and that’s what its team is determined to deliver.

Türkçesi:

DIW'den beklenti nedir?

Projemizin destekçileri bizden büyük beklenti içerisinde ve ekibimiz bu beklentiyi teslim etmek için odaklandı.

Ekip beklentinin farkında Smiley

full member
DIW yeni partnerini duyurdu: Ties.DB
Kripto topluluğu için dünyanın ilk veritabanı ürünü.

Ties.db ile ilgili herşey Medium makalemiz'de!

Pages:
Jump to: