Pages:
Author

Topic: 💠 DIW 💠 [ANN] [ICO Tamamlandı] 💠 DIWtoken.com 💠 Merkeziyetsiz Güvenlik - page 7. (Read 2479 times)

full member
Activity: 448
Merit: 107
bu projede neden bu kadar çok imza taşıyıcısı var acaba, ben çok bir halt göremedim imzasına giren arkadaşlar neden girdi acaba çok kalabalık olmuş
Projeyi inceleyebilirsin. #1. mesajda Whitepaper vs var. Güzel bir proje olduğunu düşünerek katıldık.
member
Activity: 378
Merit: 11
bu projede neden bu kadar çok imza taşıyıcısı var acaba, ben çok bir halt göremedim imzasına giren arkadaşlar neden girdi acaba çok kalabalık olmuş
full member

DIW, yeni danışmanı Sayın Alaa Mohra'yı duyurmaktan gurur duyuyor!

Makaleyi okumak için tıklayın:
https://medium.com/@diwtoken/diw-welcomes-new-advisor-alaa-mohra-dde1dd9ebba9

full member
DIW, yeni danışmanı Simon Cocking'i duyurmaktan gurur duyuyor!

Makaleyi okumak için tıklayın:
https://medium.com/@diwtoken/diw-welcomes-new-advisor-simon-cocking-feeb3fba6026

full member
İlk Makalemiz'in ardından, danışmanlarımızla DIW röportajının devamı için Medium makalemize göz atın:

https://medium.com/@diwtoken/four-of-diws-advisors-interviewed-part-2-4e11b633fd16

sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Bu diw in imzasına girecektim ama sonra nedense unuttum ismini başka bir imzaya girdikten sonra hatırladım ismini nasip olmadı inşallah üzülmem girmedim diye

İlk haftalarında girmişseniz adet olarak iyi veriyordu, gittikçe verilen miktarı azalttılar.
Bir de projenin tutup tutmama durumu var, fazla token satmazlarlar iş yapar mış gibi geliyor.

Anladım hocam sağolasın zaten bende galiba araştırayım dedim çok erken başlamıştı galiba sonra unuttum işte daha da hatırlamadım görünce aklıma geldi
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Bu diw in imzasına girecektim ama sonra nedense unuttum ismini başka bir imzaya girdikten sonra hatırladım ismini nasip olmadı inşallah üzülmem girmedim diye

İlk haftalarında girmişseniz adet olarak iyi veriyordu, gittikçe verilen miktarı azalttılar.
Bir de projenin tutup tutmama durumu var, fazla token satmazlarlar iş yapar mış gibi geliyor.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
full member
Merhaba arkadaşlar. DIW imzasına yeni katılabildim, ne zamandır aklımdaydı ama başka bir imzada olduğumda ancak bitti geldim Smiley
Token adetleri baya düşmüş eskiye göre.
Sıkıntı yaşadığınız bir şey oldu mu hiç kampanyada? Türkçe konusunda ya da mesaj sayılarında, vs...
Tavsiyeleriniz varsa iletirseniz memnun olurum. Hayırlı kazançlar herkese
Hoşgeldin lossnet. Bol kazançlar. Token miktarları katılım arttığı için her projede olduğu gibi düşecektir. Alternatif kripto paralar konularında haftada 20-25 mesaj yazman yeterli olacaktır. Herhangi bir sorun yok şimdilik. Eğer sen bir sorunla karşılaşırsan burada bildir yardımcı olmaya çalışırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Tercümeyi de siz yapmışsınız, elinize sağlık Smiley
Kurallara uyayım da sonra bir sıkıntı çıkmasın diye birkaç şey daha sormak istedim.
1. Bu konuya yazdıklarımız sayılıyor mı peki? Çünkü kampanyanın Türkçe bounty ya da anons sayfası kapsamında sanırım burası da.
2. Şartlarda ‘Alternate cryptocurrencies’ or ‘Trading Discussion’ olarak belirtilmiş. Türkçe Alternatif bölümüne sık yazıyorum zaten ben. Ama diğer "Trading Discussion" olanını yerel kısımda bulamadım. Ekonomi olarak mı geçiyor yoksa hiç karıştırmayayım mı?
3. Yabancı kısma da post yazmak gerekir mi?

21-30 arası posta bonus da varmış, bu güzel Smiley

Evet burada yazdığın mesajlar da sayılıyor. Zaten burası alternatif kriptoların içerisinde.
Türkçe veya ingilizce ayrımı yok. Türkçe bölümde de yazsan sayılıyor.
Ama ingilizcen varsa tabi yabancı da da at. Çok mesaj atarsan dediğin gibi bonus alırsın Smiley
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Merhaba arkadaşlar. DIW imzasına yeni katılabildim, ne zamandır aklımdaydı ama başka bir imzada olduğumda ancak bitti geldim Smiley
Sıkıntı yaşadığınız bir şey oldu mu hiç kampanyada? Türkçe konusunda ya da mesaj sayılarında, vs...
Hoşgeldin lossnet. Bol kazançlar. Token miktarları katılım arttığı için her projede olduğu gibi düşecektir. Alternatif kripto paralar konularında haftada 20-25 mesaj yazman yeterli olacaktır. Herhangi bir sorun yok şimdilik. Eğer sen bir sorunla karşılaşırsan burada bildir yardımcı olmaya çalışırız.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Tercümeyi de siz yapmışsınız, elinize sağlık Smiley
Kurallara uyayım da sonra bir sıkıntı çıkmasın diye birkaç şey daha sormak istedim.
1. Bu konuya yazdıklarımız sayılıyor mı peki? Çünkü kampanyanın Türkçe bounty ya da anons sayfası kapsamında sanırım burası da.
2. Şartlarda ‘Alternate cryptocurrencies’ or ‘Trading Discussion’ olarak belirtilmiş. Türkçe Alternatif bölümüne sık yazıyorum zaten ben. Ama diğer "Trading Discussion" olanını yerel kısımda bulamadım. Ekonomi olarak mı geçiyor yoksa hiç karıştırmayayım mı?
3. Yabancı kısma da post yazmak gerekir mi?

21-30 arası posta bonus da varmış, bu güzel Smiley

full member
Token satışında Phase 2 deyiz. Ne diyorsunuz Phase kaça kadar gider bu satış? Geri kalanlar yakılacak malum.
Ben bi 300/400 milyon yakılır diyorum Smiley
full member

BU hafta da düştü ödül miktardı, erken katıldığım için memnunum. Yeni katılanlar boş kürek çekiyorlar gibi geliyor bana..
Asıl mesele zaten ilk başladığında girmekte. Ben daha önce bir imzaya girdim hemen başında, en yüksek ödülü ben aldım, benden sonraki legendaryleri falan solladım. Şimdiden sonra girenler artık kendileri bilirler kalıp kalmamakta. Yapacak bişey yok katılım hat safhada Smiley

Ben de katılalı 2 hafta oluyor imzaya. Önceki imzamdan dolayı katılamadım baştan, düşükten aldım Smiley
sr. member

BU hafta da düştü ödül miktardı, erken katıldığım için memnunum. Yeni katılanlar boş kürek çekiyorlar gibi geliyor bana..
full member
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123

Edit: Konuyu açıp çeviriyi yapan CryptoBey arkadaşımıza benden +1 Merit Smiley İmzaya katılanlar da destek olsunlar, sMerit'lerinizi harcayın biraz, bakiyenizden düşmez.
sr. member
Spreadsheet güncellenmiş 840 imza için 280 avatar için vermişler bana full memberım. Giderekte düşüyor imzadan gelecekler umarım daha fazla düşmeden ico biter de biz de ekmeğimize bakarız  Grin

Katılım arttıkça ve zaman ilerledikçe doğu orantıda düşecektir, yapacak bir şey yok.

çıkma özgürlüğüne sahip olmamız güzel, iyi bir proje çıkarsa değerlendirilebilir.
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Spreadsheet güncellenmiş 840 imza için 280 avatar için vermişler bana full memberım. Giderekte düşüyor imzadan gelecekler umarım daha fazla düşmeden ico biter de biz de ekmeğimize bakarız  Grin
full member
Bunun imzasından gelecek tokenleri geldiği gibi bozmayı düşünüyorum bu piyasada çok fazla artacağını düşünmüyorum. ICOlar ilk borsaya girdiklerinde %30 40 civarında pump yiyebiliyorlar ( güvenilen projeler için söylüyorum ) DIW de bunlardan biri olacak bence
Bir süredir bu imza kampanyasındayım az önce hesaplayım dedim 11bin küsur DIW oluyor ve son ana kadar devam etmeyi düşünüyorum. Açıkcası umutluyum bu proje için. İleride güzel yerlere geleceğini düşünüyorum duruma göre hareket ederiz artık Smiley

Aslında kripto piyasası artsa DIW benzeri projeler için çok güzel olur. Güzel bir artış sağlayabilirler. Ama böyle bir ortamda DIW ne kadar artış sağlar bilmiyorum.
full member
DIW projesi geliştikçe, destekçilere ve katkı yapanlara,
onların güvenini ve desteğini ödüllendirebileceğimiz en iyi şeyleri
yapmayı daha fazla yükümlülük duyuyoruz.

Bu nedenle DIW, daha önce talep edilen başka bir bilgiyi duyurmak istiyor.
Rakiplerimizin Analizleri:
https://medium.com/@diwtoken/diws-competitor-analysis-is-now-available-ca0d8f7e1f0

full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Bunun imzasından gelecek tokenleri geldiği gibi bozmayı düşünüyorum bu piyasada çok fazla artacağını düşünmüyorum. ICOlar ilk borsaya girdiklerinde %30 40 civarında pump yiyebiliyorlar ( güvenilen projeler için söylüyorum ) DIW de bunlardan biri olacak bence
Pages:
Jump to: