Pages:
Author

Topic: [DİKKAT + UYARI + HACKLENME] Hiçbir linke tıklamayın! Private Key Hırsızları! - page 3. (Read 5386 times)

member
Activity: 434
Merit: 14
Bu sorunla çok kişinin karşılaştığını biliyorum. Bir grupta bir arkadaşın kendi private keyini kendi elleriyle hırsıza teslim ettiğinin şahidiyim. Arkadaş tecrübeli olsa da bir an akıl tutulması sonucu yaşamış bu sorunu. Daha çok piyasaya yeni girenler yakalanıyorlar. Dikkatli olmak gerekiyor.
member
Activity: 364
Merit: 10
Allaha şükür başıma daha hiç gelmedi umarım bu saatten sonra hiç bir arkadaşımızın da başına gelmez.
newbie
Activity: 53
Merit: 0
hocam binancela ilgili böyle bir uyarı var mı oraya girişlerde withdrawal işlemlerinde google authenticator kullanıyorum bunu da çalabiliyorlar mı hackerlar tesekkürler.
member
Activity: 182
Borsa siteleri içinde 2 kere dikkat ederek işlem yapıyorum . Ki bookmark olarak eklediğim halde. Gerçekten dikkat edilmesi gereken ciddi bir konu . Çoğu kişinin başı yandı . Güzel düşünülmüş bir konu ..
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
Umarim bu konu ile bazi arkadaslar daha dikkatli olmaya özen gösteriyorlardir. Arasira bu konuyu hortlatiyorum ki, yeni gelen arkadaslarda olayin önemini kavrasin ve bazi serefsizlerin tuzagina düsmesin...

2017 temmuz ayinda yazmisim bu yaziyi, ne günlerdi be:) Nereden nereye geldik...
member
Activity: 77
Bana da cok geliyor. Şimdilik dalgınlık yapıp tıklamadım ama cidden bu hackleme olayına cok kafa yoruyorlar. Hep dikkatli olalım diyoruz ama yine de bir şekilde birilerinin cani surekli yanıyor.
full member
Activity: 490
Merit: 105
her yerde pislik insanlar var en kolay hırsızlık coinde oluyor izi yok tespiti yok bir şeyi yok çok dikkatli olmak lazım ben slack hiç girmiyorum bile bountylere girdiğimdede slac şartı olandan uzak duruyorum tüm çaban bir anlık gidebilir
full member
Activity: 406
Merit: 121
Uyarı için teşekkürler. Aramızda bu işlere yeni başlamış arkadaşlarımız için ara ara başlık açıp hatırlatmakta fayda var. Kesinlikle private key vermeyin. Bunun evinizin anahtarını yabancıya vermekten farkı yok.daha önceden girdiğim bir projeyle ilgili Slack tan çok mesaj geliyordu. Link e tıklayın falan  ben düsmedim tabi, sakın ha sonra üzülürsünüz..
member
Activity: 140
Çok dikkatli olmak lazım. Ben açıkcası pv key i bilmiyorum sildim attım. Umarım birgün lazım olmaz.
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
Arkadaşlar bu piyasa tamamen sanal dolayısıyla hacklenme dolandırılma gibi şeylere çok fazla imkan tanıyor.Herkes imkanı doğrultusunda parasını bu piyasaya koyuyor bir zahmet paranızı riske atıyorsanız daha dikkatli olun.
member
Activity: 252
Merit: 11
bu piyasa kedinlikle dalgınlık istemez. bir arkadaş 60 k usd sini dakkada kaybetti. çaldılar yazık emeklerinize çabalarınıza. dikkatli olmakta fayda var şifrelerinizi yazın bi kağıda koyun 3 yere dikkatli olun yeter
full member
Activity: 602
Merit: 120
Arkadaşlar artık akıllı olmak gerekiyor zaten insanlar para kazanmak için her şeyi yapıyor yani üçkağıta bu kadar kafa çalıştıracaklarına düzgün yollardan para kazanmaya çalışsalar zaten yeterince doğru düzgün paralar kazanabilecekler.. Dediğim gibi akıllı olmak lazım akadaşlar süreli girdiğiniz siteleri sekmelere kaydetmenizde fayda olacaktır. Her zaman iki kere kontrol etmekte fayda var..
legendary
Activity: 2184
Merit: 1075
benim airdrop için kullanıdığım mew adresimden 0.2 eth parmı çaldılar sanırım böyle istemeden tıklanılan bir link sonucu oldu siz dikkatli olunn arkadaşlar
member
bu aralar airdroplarda çok dolandırıcılık dönüyo priv key istiyo adamlar acemi olanlar da bilmeden veriyo.
newbie
Activity: 11
uzun zamandir hatirlatma yapilmamis...

arkadaslar, aman dikkat... sifrelerinizi, private key'lerinizi, seed'lerinizi gelisigüzel heryere yazmayin...
piyasa cok hizli, bir anlik bir heyecan size büyük kayiplara malolabilir...

Borsada ne kadar btc-eth tutmak mantıklı.
newbie
Activity: 11
#80 ne kadar miktarın borsada tutulması mantıklıdır sizce
member
Merit: 20
en iyisi private keyi kullanmamak.

temiz temiz key dosyasını indirip şifre ile giriş yapmak. private keyi de bi yerde saklamak
full member
Activity: 448
Merit: 157
Airdrop, bounty vb girmiş olduğum yerlere yazmış olduğum maile öyle mailler geliyor ki MEW adresimin şifresini güncellememi isteyenler mi, MEW adresimin private keyini girip içindeki miktarı kontrol etmemi isteyeni mi ararsınız. O kadar artmış durumda ki mecburen parametre koymak zorunda kalıyorum. Spam klasöründe günlük 30 civarı mew ile ilgili spam mail siliyorum. Bu tuzaklara düşmeyin dikkat edin lütfen.
full member
Activity: 721
Merit: 100
Cüzdan bilgileri olan cihazlardan tıklanan her linke  çok dikkat etmek lazım. Malum para kazanmak için girilen bu mecrada çok da fazla donanımımız olmadan yol almaya çalışıyoruz dikkat had safhada olmalı.
full member
Activity: 256
Merit: 100
Geçen banada mail geldi etherdelta diye etherdelttayıda yeni yeni kullanıyorum mailde, işte rusyadan şu ipten hesabınıza girilmeye çalışıldı engellendi şifre sıfırlama vs
girdim salak salak privite keyde girdim:) neyse baktım sitede bir tuhaflık var hemen googlede arama yaptım gördüm etherdeltadan mail gelmiyormuş çakalların işi zaten mailde - mi ögle bişey vardı
girdim hesaba az bi ether ve token vardı hemen onlar girmeden ben girdim hesaba transfer ettim başka hesaba kurtardık. çok dikkat etemek lazım etraf çakal dolmuş..
Pages:
Jump to: