Pages:
Author

Topic: [DOGE] DogeCoin Türkiye - page 6. (Read 102628 times)

hero member
Activity: 714
Merit: 500
September 24, 2016, 04:04:52 PM
İstemsizce sürekli doge alıyorum. Umarım hislerin yanıltmaz kısa sürede yükselir.

Hocam kullanmayacağınız paranız varsa alın. Benim şahsen kullanmayacağım kadar param yok.
sr. member
Activity: 456
Merit: 261
September 24, 2016, 02:02:55 PM
İstemsizce sürekli doge alıyorum. Umarım hislerin yanıltmaz kısa sürede yükselir.
legendary
Activity: 1858
Merit: 1014
September 24, 2016, 06:13:22 AM
bu koini özel kılan şey nedir bir türlü anlayamadım, geçengün ecopayz sitesi kripto para kabul ediyormuş diye girip baktım, gocoin.com gibi bir websitesi aracılığıyla ecopayz'e bitcoin aktarılabiliniyormuş, baktım btc,ltc ve doge

DOGE topluluk olarak en geniş ağa sahip coinlerden biri. Şu anda geliştirilmesi durdu ancak zamanında özellikle Çin'den çok büyük topluluk desteği almıştı. Aktif olarak kullanan birçok insan var. Şu andaki piyasa değerinin yalnızca 24 milyon dolar olması beni şaşırtıyor. Yeniden 70-80 sat seviyesine yükselmesini bekliyorum.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
September 23, 2016, 07:56:02 PM
bu koini özel kılan şey nedir bir türlü anlayamadım, geçengün ecopayz sitesi kripto para kabul ediyormuş diye girip baktım, gocoin.com gibi bir websitesi aracılığıyla ecopayz'e bitcoin aktarılabiliniyormuş, baktım btc,ltc ve doge
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
September 23, 2016, 06:49:39 PM
DOGE güzel düşüyor alım emirlerimin bir kısmı doldu, kalanlar için biraz daha dump gelmesini bekliyorum. 30-35 aralığında alım emirlerim duruyor.
legendary
Activity: 1858
Merit: 1014
September 16, 2016, 08:23:17 AM
DOGE'de güzel bir hareketlenme var. Haftalardır 100 BTC altında seyreden hacim 400 BTC üstüne çıktı Poloniex'te. Fiyat 40 sat seviyesinde, ancak ben yukarı yönlü hareketin başlangıcı olarak görüyorum bu hareketliliği. Uzun süredir duran satış emirlerinin bir kısmı çekildi. Yükselişe başlarsa 75 sata kadar yolu açık.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
September 16, 2016, 02:55:04 AM
az önce 37 sat tan aldım 0.25 btclik bakalım bize kazandıracakmı doge bu aralar sabit sat kaldığı için belki bu hafta sonuna kadar 42 sat görür eğer 40 sat dahi olsa hemen satışı yapcam kar kardır ne kadar kar yapsak iyidir Smiley

Tebrik ederim.
Kısa zamanda güzel kar yakaladınız. kısa günün karı %8 Smiley
https://i.imgur.com/bTYWh7c.png
Hatta bu ekran görüntüsü alınmadan hemen önce 41 i gördü.
DOGE ile ilgili beklentiler bitmiş değil. Genel beklenti orta vadede 80 satoshi seviyelerini göreceği yönünde.
Büyük portföyü olan b[Suspicious link removed]m kullanıcılarının ön görüleri de bu şekilde.
aynen kıssa günün  kar kazancı 0.25 btclik 37  sattan almıştım direk sattım 0.02 btc kar ettim
legendary
Activity: 3122
Merit: 1516
September 16, 2016, 12:30:06 AM
az önce 37 sat tan aldım 0.25 btclik bakalım bize kazandıracakmı doge bu aralar sabit sat kaldığı için belki bu hafta sonuna kadar 42 sat görür eğer 40 sat dahi olsa hemen satışı yapcam kar kardır ne kadar kar yapsak iyidir Smiley

Tebrik ederim.
Kısa zamanda güzel kar yakaladınız. kısa günün karı %8 Smiley

Hatta bu ekran görüntüsü alınmadan hemen önce 41 i gördü.
DOGE ile ilgili beklentiler bitmiş değil. Genel beklenti orta vadede 80 satoshi seviyelerini göreceği yönünde.
Büyük portföyü olan böt.com kullanıcılarının ön görüleri de bu şekilde.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
September 15, 2016, 09:46:44 AM
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
September 15, 2016, 08:33:29 AM
30-35 sata düşse de yeniden alsam.
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
September 07, 2016, 12:51:05 PM
DOGE'nin hareket zamanına çok az kaldı. Poloniex'ten grafiğini incelerseniz yılda 1-2 kez yaptığı yükseliş için fazla vakit kalmadığını görebilirsiniz. 40 sat altındaki her fiyat alım için uygundur. Benim beklentim 80-100 sat civarına yükselmesi ancak 60'tan itibaren kademeli satış yapılabilir.
full member
Activity: 201
Merit: 100
February 27, 2016, 01:02:40 PM
Keşke yatırım yapmadan önce burda önceki yazılanları okusaydınız. Kısa vadede yükselmeyeceği ve 40 lara kadar geri çekilebileceği konusunda uyarı yapmışlardı. İnşallah beklentiniz gibi olurda satarsınız.
Amacım bitcoindeki yüksek fee'den yırtmak ve imza gelirini altcoin al-sat ile değerlendirmekti. Normal değerinden satarsam fee'den zararsız bir şekilde yırtıyorum ama 10k 20k satoshi kar yerine bir de al sat ile kar elde edip karı artırayım dedim. Yine düşeceğinin sinyalini alırsam 59'dan veya 58'den satıp tümsek noktasını görene kadar çekileceğim bu gidişle doge'den.
hero member
Activity: 714
Merit: 500
February 27, 2016, 12:50:17 PM
DOGE takipçisi büyüklerime bir sorum olacak,
100 lerden 60 satoshi ye kadar geriledi. bu seviyelerden yatırım amaçlı alınır mı? yoksa biraz daha düşmesini bekleyelim mi?

Acele etme. pump öncesi fiyatı olan 40 lara kadar yeniden gevşeyebilir. Arbitraj fırsatlarını değerlendirmeye çalışabilirsin.
yüksek işlem haci olan borsalarda ucuzdan doge alıp düşük işlem hacmi olan borsalarda bir iki kademe yukarı satış yazıp bekler ve farkından gayet nemalanabilirsin.
Aynen katılıyorum. Poloniex'de son 4 gündür yavaş ama sürekli bir düşüş var. Hatta bu gün bitmeden en az 1 satoshilik düşüş olması mutemel. Umarım tekrar 65-70 arasına geri gelir. Tek derdim Yobit'ten 58'e aldıklarımı 61'e okutmaktı olmadı 60'dan satmaya zorluyorum şimdi.

Edit: Mesajı yazarken 59 olmuş bile inşallah 58'e de düşmez.

Keşke yatırım yapmadan önce burda önceki yazılanları okusaydınız. Kısa vadede yükselmeyeceği ve 40 lara kadar geri çekilebileceği konusunda uyarı yapmışlardı. İnşallah beklentiniz gibi olurda satarsınız.
full member
February 27, 2016, 12:43:48 PM
100 lerden 60 satoshi ye kadar geriledi. bu seviyelerden yatırım amaçlı alınır mı? yoksa biraz daha düşmesini bekleyelim mi?

Acele etme. pump öncesi fiyatı olan 40 lara kadar yeniden gevşeyebilir. Arbitraj fırsatlarını değerlendirmeye çalışabilirsin.
yüksek işlem haci olan borsalarda ucuzdan doge alıp düşük işlem hacmi olan borsalarda bir iki kademe yukarı satış yazıp bekler ve farkından gayet nemalanabilirsin.
Aynen katılıyorum. Poloniex'de son 4 gündür yavaş ama sürekli bir düşüş var. Hatta bu gün bitmeden en az 1 satoshilik düşüş olması mutemel. Umarım tekrar 65-70 arasına geri gelir. Tek derdim Yobit'ten 58'e aldıklarımı 61'e okutmaktı olmadı 60'dan satmaya zorluyorum şimdi.

Edit: Mesajı yazarken 59 olmuş bile inşallah 58'e de düşmez.
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
February 27, 2016, 05:14:21 AM
dogecoin 60 ile 70 arasında gidip geliyor birhaftadır 90-100 civarını 1 ay içinde  göreceğinden şüpheliyim.
legendary
Activity: 3122
Merit: 1516
February 27, 2016, 04:27:35 AM

full member
Activity: 168
February 27, 2016, 04:13:47 AM
full member
February 24, 2016, 04:39:43 PM
Son yükselişte çok acayip buy wall lar gördüm ve satış baskısı olmasına rağmen 2 haftadır 75 satoshi +-5 satoshi şeklinde dalgalanmakta.
doge yükselişi zor neden derseniz, herkezde var ve exchangeler arasında fon transferi için yoğunlukla kullanılıyor.
75 den c-cex de satın alıp poloniex de 74 e veriyorsun zararına ama btc cinsinden baktığında fee den daha az btc kaybetmiş oluyorsun.
poloniex de graikleri yan yana açıp karşılaştırın. etherum'a ilgi arttıkça millet poloniex e btc deposit etmek için doge yi kullanıyor.
etherum un çok alıcılı olduğu zamanlarda doge yatay seyrediyor etherum da düşüş başladığında doge kademe kademe yükseliyor.
Güzel tespit yapmışsınız. Ben de Poloniex'e hiç Bitcoin atmadım hep Dogecoin atıp onu Bitcoin'e çevirerek al-sat yaptım. En son Doge satarken yarısını 68'den sattım diğerlerini de 72-73'den koydum şimdi de beklemediyim. Senin yazdıklarını okuduğumda iyiki hemen hepsini satmamışım dedim.
Bazı kişiler Dogecoin'e hiç bir işe yaramaz gözüyle bakıyor. Benim gözlemlediğim kadarıyla 1-En yaygın altcoinlerden biri 2-Kesintiler çok düşük bu da özellikle düşük miktarlardaki para transferinde çekici hale getiriyor. 3-Hızlı transfer. Bu 3'ü yüzünden en çok kullandığım altcoin Dogecoin. Bir de ticarette kullanımı daha çok yaygınlaşsa çok iyi olacak.
sr. member
Activity: 403
Merit: 250
internet aktivist
February 24, 2016, 03:39:30 AM
Pool sitelerinin hiç birine giriş yapamadım 1 tanesi bile açılmadı galiba sorun sadece bende var nasıl çözebilirim dns ayarlarım otomatik te
sr. member
Activity: 672
Merit: 251
February 09, 2016, 11:35:25 AM

poloniex de graikleri yan yana açıp karşılaştırın. etherum'a ilgi arttıkça millet poloniex e btc deposit etmek için doge yi kullanıyor.
etherum un çok alıcılı olduğu zamanlarda doge yatay seyrediyor etherum da düşüş başladığında doge kademe kademe yükseliyor.

Çok ilginç ve iyi bir gözlemci olduğunuzu belirtmek isterim. bu cümlenizden sonra doge grafiklerini dediğiniz gibi ether le yanyana koydum ve hak verdim size. Ether in doge etkisi gibi. Yine de bekleme taraftarıyım. Az biraz köşe de birikimim var buna fon arıyorum. Doge olabilşr, ether olabilir... Ama bu fiyatlar ikisi için bence çok uçuk. beklemek en güzeli şuan için.
Pages:
Jump to: