Pages:
Author

Topic: [DOGE] DogeCoin Türkiye - page 8. (Read 102628 times)

member
Activity: 89
Merit: 10
July 10, 2015, 10:39:35 AM
bitcoinin fiyatı yükselmeye devam ederse, doge tam tersine ufak çaplıda olsa düşüş yaşamaz mı? insanlar ellerindeki doge'ları btc ye çevirip kar etmeye çalışırlar gibi geliyor.
legendary
Activity: 3122
Merit: 1516
July 10, 2015, 07:52:13 AM
bu ay sonuna kadar 80 satoshiyi görür tahminim budur bencede alt coin olarak yatırım yapılacak en iyi dogecoindir

Neye dayanarak bunu söylediniz? Elinizde bir teknik analiz, önemli haber veya herhangi bir veri var mi?

75 den 80 e çıkması için %6 pirim yapması yeterli! görür ki ne var bunda Smiley
50sat dan beri yoğun bir şekilde yani hacimli olarak el değiştiriyor dogecoin dolayısı ile 50-75 aralığındanbu fiyatlarda maliyetlendi millet.
Bitcoin de son çatallanma olayından sonra bir sürdir exchange lere btc aktarılamadığından arz azaldığı için fiyat yukarı doğru oynuyor.
Bu yukarı oynama belli hacmin üzerindeki doge, dash, monero gibi hacimli altcoinlere de yansıyor. ortada bir şey yok yani...

legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
July 10, 2015, 07:28:32 AM
bu ay sonuna kadar 80 satoshiyi görür tahminim budur bencede alt coin olarak yatırım yapılacak en iyi dogecoindir

Neye dayanarak bunu söylediniz? Elinizde bir teknik analiz, önemli haber veya herhangi bir veri var mi?
full member
Activity: 210
Merit: 100
July 10, 2015, 05:26:12 AM
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
June 01, 2015, 06:21:10 AM
doge den %25 karla çıktım. tekrar düşüş trendine girdi gibi duruyor. son 4 gündür düşüşte .

60sat dan geri yükselip 65-70 bandına döneceğini düşünüyorum,
60 dan alalım mı ne dersin?

Doge un yükselişi normal bir yükseliş değildi. Bariz bir şekilde pump yedi. Kârını alan aldı. Tekrar böyle bir yükseliş beklemek pek mantıklı olmaz. Önceki55-60 bandında takılabilir. Yukselirmi evet yükselebilir. Ama pump gruplarının isi bitti. Su an riskli. Düşüş eğiliminde.

bencede şuan alım için riskli 50 sat altını bekle hatta daha aşağılarada gelebilir diye düşünüyorum
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
June 01, 2015, 05:59:10 AM
doge den %25 karla çıktım. tekrar düşüş trendine girdi gibi duruyor. son 4 gündür düşüşte .

Doge un yükselişi normal bir yükseliş değildi. Bariz bir şekilde pump yedi. Kârını alan aldı. Tekrar böyle bir yükseliş beklemek pek mantıklı olmaz. Önceki55-60 bandında takılabilir. Yukselirmi evet yükselebilir. Ama pump gruplarının isi bitti. Su an riskli. Düşüş eğiliminde.
legendary
June 01, 2015, 04:36:39 AM

legendary
June 01, 2015, 03:35:26 AM
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
May 30, 2015, 03:06:15 AM
doge deki pump hızlanmış bakalım ne kadar artacak, zevkle izlemekteyim
Çok erken satmışım herhalde Smiley.
Elimde zaten çok yoktuda 1 satoshi 1 satoshidir Smiley.
legendary
May 27, 2015, 01:53:10 PM
doge deki pump hızlanmış bakalım ne kadar artacak, zevkle izlemekteyim
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
May 27, 2015, 01:14:45 PM
Doge bir günde %35 kazandırdı.
Belliydi böyle olacağı.

Spekülasyon;
Muhtemelen scrypt asic üreticileri ürünleri elinde kalınca ilgiyi artırmak için bir çok scrypt algoritmalı coini pumplamaya başladı.
Mayısın ortalarından şu ana kadar pump yemeyen 1yıl+ yaşlı ve komünite destekli altcoinleri takip edin, en az %20- %100 arası kazanırsınız.
legendary
Activity: 1008
Merit: 1000
GigTricks.io | A CRYPTO ECOSYSTEM FOR ON-DEMAND EC
May 27, 2015, 01:09:37 PM
Doge bir günde %35 kazandırdı.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
May 27, 2015, 05:42:16 AM
cointellectcilere üzülmüyorum aslında kendi düşen ağlamaz ref kasacaz diye binlerce insanında parasının batmasına sebep oldular ee noldu kendi paralarıda battı facebook grubuna bakıyorumda çoğunluk 10 binilra üstü bağlamış roi olacazda paraları cukkalayacaz diye cukkalatırlar adama Cheesy

o kredi kartına itiraz işi o kadar kolay değil.
ben yaptım oradan biliyorum.
elimde ekran görüntüleri adamların sözleşmesi yaptıkları ödemeler hold durumda beklettikleri ödemeler hepsinin çıktıları var. (toplam 40 sayfa)
yapı kredi hazretleri 22 gün sonra eve yazı gönderdi sözleşmeyi gönder dedi.
nereye nasıl göndereceğim  belli değil? Çağrı Merkezini arayım dedim.
1.gün
B: çağrı merkezi ile konuştum e-posta adresi verin göndereyim.
ÇM: e-posta ile gönderemezsiniz faks çekin. numara şu ....
B: Şaka mı yapıyorsunuz 40 sayfa!?!
ÇM: yoo şaka yapmıyorum. Fakslayın.
2.gün
B: verdiğiniz faks numarasına bir seferde 40 sayfa faks gönderilemiyor. parça parça gönderdim 10 ar sayfa şeklinde 4 faks aldığınızı teyit edin lütfen.
ÇM: teyit edemiyoruz...
B: gitti gitmedi nasıl bileceğim? siz ilgili departmanın telefonunu versenize bana bir?
ÇM: veremeyiz..
15 gün sonra
B: 15 gün önce 40 sayfa faks çektim bankanıza aldığınıza dair teyit de vermediniz. benim başvurum ne durumda?!?
ÇM: döküman yönetim sisteminde sizden gelmiş bir faks görünmüyo
B: hani teyit edemiyordunuz? ne yapacağım ben şimdi?
ÇM: şubenize götürün ordaki müşteri temsilcisine teslim etmeye çalışın
B: niye çalışıcam almaya bilir mi?
ÇM: konunun ne olduğunu anlatmanız onunda anlaması lazım...
B: peki....
4 gün sonra şubeye gidip derdimi anlatamadım.
sonuç ilk itiraz faks'ımdan 45 gün sonra yapı kredi bankasından eve mektup: bişey göndermediniz konu kilit mealinde bir yazı.
tüm vadalar bi tarafınıza kaçsın emi...

Yapı kredi de itiraz işi aksine çok kolay. Ben daha önce 5 defa itiraz ettim. Hiç bir belge istemediler ve 1 hafta içinde param geri  yattı. Bankayı aramadım bile. Ana merkezine şu tarihli şu miktardaki şu alıcıya yapılan ödeme tarafımdan yapılmamıştır yazdım faks çektim. 5 indede param bir hafta içinde geri yattı. Bir tanesine yanlışlıkla itiraz etmişim Sonradan adam beni aradı onun parasını geri gönderdim  Grin
legendary
May 26, 2015, 11:53:14 PM
arkadaşlar yanılıyor olabilirim ama doge de pump ın ayak sesleri geliyor, 53 sata kadar çıktı ağırdan ben 50 den girdim beklemedeyim

doğru tahmin etmişiz yükselişi keyifle izliyorum, bakalım ne kadar yükselecek
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
May 26, 2015, 06:45:34 PM
Doge ağır adımlarla yükselişine devam ediyor. 2 haftalık süreçte 40-45 seviyesinden 60'ın üzerine çıkmış durumda. %50 civarında bir yükseliş varki gerçekten de mükemmel bir yükseliş. Yatırım yapanların yüzünü baya güldürmüştür.
Bende 2k doge vardı 1 hafta kadar önce 57 seviyeleri gibi sattım.
Yüksek bir meblağ değil tabiki ama piyasasının yükseldiği açıkca belli oluyor.
full member
Activity: 364
May 26, 2015, 06:22:16 PM
Doge ağır adımlarla yükselişine devam ediyor. 2 haftalık süreçte 40-45 seviyesinden 60'ın üzerine çıkmış durumda. %50 civarında bir yükseliş varki gerçekten de mükemmel bir yükseliş. Yatırım yapanların yüzünü baya güldürmüştür.
full member
Activity: 364
May 20, 2015, 09:08:11 AM
arkadaşlar yanılıyor olabilirim ama doge de pump ın ayak sesleri geliyor, 53 sata kadar çıktı ağırdan ben 50 den girdim beklemedeyim

Aynen hafif bir kıpırdanış var. Yaklaşık 10 gündür bende takip ediyorum. 48 seviyelerindeyken 55 civarına çıktı. Bu da %10'dan fazla artış oluyor. Yüksek miktarlarda alımlarda güzel kar edilebilirdi.
legendary
May 20, 2015, 01:47:47 AM
legendary
May 18, 2015, 07:35:17 AM
cointellectcilere üzülmüyorum aslında kendi düşen ağlamaz ref kasacaz diye binlerce insanında parasının batmasına sebep oldular ee noldu kendi paralarıda battı facebook grubuna bakıyorumda çoğunluk 10 binilra üstü bağlamış roi olacazda paraları cukkalayacaz diye cukkalatırlar adama Cheesy

o kredi kartına itiraz işi o kadar kolay değil.
ben yaptım oradan biliyorum.
elimde ekran görüntüleri adamların sözleşmesi yaptıkları ödemeler hold durumda beklettikleri ödemeler hepsinin çıktıları var. (toplam 40 sayfa)
yapı kredi hazretleri 22 gün sonra eve yazı gönderdi sözleşmeyi gönder dedi.
nereye nasıl göndereceğim  belli değil? Çağrı Merkezini arayım dedim.
1.gün
B: çağrı merkezi ile konuştum e-posta adresi verin göndereyim.
ÇM: e-posta ile gönderemezsiniz faks çekin. numara şu ....
B: Şaka mı yapıyorsunuz 40 sayfa!?!
ÇM: yoo şaka yapmıyorum. Fakslayın.
2.gün
B: verdiğiniz faks numarasına bir seferde 40 sayfa faks gönderilemiyor. parça parça gönderdim 10 ar sayfa şeklinde 4 faks aldığınızı teyit edin lütfen.
ÇM: teyit edemiyoruz...
B: gitti gitmedi nasıl bileceğim? siz ilgili departmanın telefonunu versenize bana bir?
ÇM: veremeyiz..
15 gün sonra
B: 15 gün önce 40 sayfa faks çektim bankanıza aldığınıza dair teyit de vermediniz. benim başvurum ne durumda?!?
ÇM: döküman yönetim sisteminde sizden gelmiş bir faks görünmüyo
B: hani teyit edemiyordunuz? ne yapacağım ben şimdi?
ÇM: şubenize götürün ordaki müşteri temsilcisine teslim etmeye çalışın
B: niye çalışıcam almaya bilir mi?
ÇM: konunun ne olduğunu anlatmanız onunda anlaması lazım...
B: peki....
4 gün sonra şubeye gidip derdimi anlatamadım.
sonuç ilk itiraz faks'ımdan 45 gün sonra yapı kredi bankasından eve mektup: bişey göndermediniz konu kilit mealinde bir yazı.
tüm vadalar bi tarafınıza kaçsın emi...
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
May 15, 2015, 02:50:48 PM
Pages:
Jump to: