Pages:
Author

Topic: Dogecoin vardı bir aralar Son durumu nedir ? - page 2. (Read 449 times)

newbie
Activity: 294
Merit: 0
Valla çok sevdiğim koinler arasında doge koin, bence iyi yerlere gelecek koinlerden bir tanesi
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
Arkadaşlar yaptğınız değerli yorumlar için çok teşekkür ederim , anladığım kadarıyla dogecoin sürekli kendini tekrar ediyor , düştüğünde alım yapılabilir , arttığında satılabilir teşekkürler ama takip önemli Smiley
member
Activity: 476
Merit: 75
Doge coin saçmadan olsa piyasanın en eski projelerinden güzel fiyatları görmedi kerata ama çok da uzmemiştir yatırımcısını bıtcoine göre hareket eder arada pumplar geçer sonra eski haline döner. Zirveden almayın sakın!
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Dogecoin en sevdiklerimden, şimdilik 39 satoshilerde geziniyor 20 satoshi civarına düşmesini bekliyorum, bu civarda satın alır beklerim rutin olarak, yılda en az bir kez mükemmel kazandırdı bana.
full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
hala var, millet bayağı sevdi hatta, o yüzden gün gelir bitcoinle kapışırsa şaşırma, aslında ben trol olduğunu da düşünmüyorum, reklamın iyisi kötüsü olmaz, trol diye çıkma fikri bence güzel bir marketin planlaması olabilir.
full member
Activity: 721
Merit: 100
Doge le alakalı sürekli eth ile bir ortaklık bir yakınlaştırma haberleri yada algısı vardı özellikle twitter da hoş o döenm dahi çok fiyatlanmadı ama ne ayak çözemedim
full member
Activity: 602
Merit: 118
Şaka yollu üretilen bir coin iken. Zamanla iş ciddiye bindi. Ne kadar güvenilir bilmiyorum. Hemen hemen çoğu borsada var. Fee dusuk bir yerden biryere coin atarken çok hızlı. Son zamanlarda güncellemesi oluyormu? Hiç haberim yok. Ledger de bile mevcut olan bir coin
member
Activity: 219
Merit: 10
başlangıç olarak troll olarak başlamış 2013 lerde uzun süre öyle kalmış kriptonun ikinci fomosuyla o da kendine yer buldu şuanki takımı başarılı ama öncekileri bilmiyorum çok yatırım yapılacak bir coin değil
full member
Activity: 756
Merit: 104
Doge akmaz kokmaz taş gibi bir coin :d Polonun populerliğini yitirmesi sonrasında yavaştan doge ismide silinip gidiyor zaten sürekli yeni ıcolar çıkıyor onlara ilgi epey fazla
legendary
Activity: 1456
Merit: 1005
Nerdeyse bütün yazılanlara katılıyorum. Bana gorede sadece transfer kullanımı için alacaksın. Başka türlü hiç bulasmayacaksin. Yoksa yanarsın. Ha arada yukselisleri oluyor illaki ama %20-30 arası. Piyasaya ayak uyduruyor. Yukselislerde başka türlü bir halt olmaz.

Yükselişlerde Doge'den mi halt olmaz? Bitcoin X yükseldiğinde 4X yükselen bir coindi. Satoshi bazında 20'den alıp 60'dan okuttuk sürekli bunu, kesin kârdı bizim için.
member
Activity: 350
W12 – Blockchain protocol
Nerdeyse bütün yazılanlara katılıyorum. Bana gorede sadece transfer kullanımı için alacaksın. Başka türlü hiç bulasmayacaksin. Yoksa yanarsın. Ha arada yukselisleri oluyor illaki ama %20-30 arası. Piyasaya ayak uyduruyor. Yukselislerde başka türlü bir halt olmaz.
jr. member
Activity: 532
Bu zamana kadar gördüyüm en güzel coin Dogecoindir benim için. Ben bu coini yalnizca 3 cu taraf transferler icin kullaniyorum. BTC çekimi yaptığım zaman 10 dolar fee vermek yerine, dogeye çevirip 0.01 cent fee ödüyorum  Cool Cool
member
Activity: 406
Doge coin birçok borsada var, hızlı ve transfer için nispeten ucuz. Ekibin herhan bir ekstra çalışması da yok.
full member
Activity: 1049
Merit: 210
Crypto Trader
DOGE-Dogecoin     - 0.01877-usd- 08 ocak tarhinde en tepe noktası

şimdiki fiyatta bu. $0,002586 USD

tepe ile şimdiki fiyat arası fark 7.258 kat.

https://coinmarketcap.com/currencies/dogecoin/

Bende alıp sattığım oldu bir ara çok çabuk değer kazanır.Düşerkende ağır düşer gibi.
Sonuçta stokta var.Belli seviyelere gelirse gazlarız dogeleri.
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
En sevdiğim coin ler den birisidir kendisi. Boğa sezonun da arbitraj dan az ekmeğini yemedim. Boğa geldiğin de ilk hareketlenen coin ler den olur. Ekmek yedirir.
full member
Activity: 560
Merit: 113
Dogecoin bitcoin gibi yani bir şey olmaz merak etmeyin tabi biraz da yapılan hype'e bağlı olarak gündeme gelebilir ya da popüleritesini yitirebilir ama marketde özel bir yeri var ve var olmaya devam edecek.
member
Activity: 756
Merit: 16
dogecoin ilk başlarda kripto paralar ile dalga geçmek için kurulduğunu duymuştum senelerdir olan bir coin ve genelde hep yerinde sayıyor. bazen o kadar iyi projer oluşturarak token çıkarılıyor ancak dogecoin kadar sahip olamıyor
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Troll olarak başlayıpta iyi yerlere gelen bir coin, çok yaygın kullanılıyor borsalarda. Şahsen hiç yatırım yapmadım yapmamda ama mutluka gene elinde bulunduranları sevindirecektir.
full member
Activity: 630
Merit: 102
Troll coin tabiki de ama zaman zaman güzel fırsatlar yakalayabiliyorsunuz. Mesela 15statslara düştüğünde hep içimde kaldı fakat almadım şuan pişmanım. Gözüm yine onun üzerinde 15-20 lere düşerse alacağım bu sefer.
jr. member
Activity: 165
Bir ara çin de köpek sezonu bu yıl doge yılı olacak diyenler bile vardı Smiley
Sevdiğim bir coin gerçekten borsalar arası transferlerde hızlı ve oldukça masrafsız.
Pages:
Jump to: